آموزش تعمیرات یخچال سامسونگ

آموزش تعمیرات یخچال سامسونگ

آموزش تعمیرات یخچال سامسونگ


 

امروزه آموزش تعمیرات یخچال سامسونگ يكي از بزرگترين مهم هاي زندگي مي باشد زيرا تعمير يخچال سامسونگ خيلي مقرون به صرفه تر از تعويض يخچال سامسونگ مي باشد البته بايد بسيار احتياط كرد زيرا قطعات تقلبي يخچال سامسونگ بسيار زياد و در دسترس مي باشد به همين دليل با آموزش تعمیرات یخچال سامسونگ مي توانيم تا جايي كه امكان دارد خودمان به رفع نشكل بپردازيم و در غير اينصورت بايد مراقب باشيم تا براي تعمير و سرویس یخچال به مراکز خدماتي مطمئن مراجعه كنيم ، درادامه ژاو سرويس سعي بر اين دارد كه تمامي مشكلات متداول يخچال سامسونگ را بررسي كند و به آموزش تعميرات آن بپردازد با ما همراه باشيد:

  زمانيكه يخچال شما دچار خرابي شد اصلا نگران نشويد و استرس نداشته باشيد فقط در اسرع وقت با يک تعميرگاه مناسب تماس بگيريد و تعمیرات یخچال سامسونگ خود را به آن ها بسپاريد.

 البته با آموزش تعمیرات یخچال سامسونگ تا حدودي مي توانيد خودتان به مشكلات واقف شويد ولي بهتر است اين كار را به تعميركار متخصص بسپاريد زيرا گاهي باعث مي شود مشکل کوچک يخچال به يک معضل بزرگتر تبديل شود. اين نكته قابل اهميت است كه تعمير سايد سامسونگ به دليل پيشرفته بودن تجهيزات کمي مشکل تر مي باشد.

 

yakhchalsamsung2

 

در ابتدا متخصصان تعمیرات یخچال سامسونگ براي تشخيص مشكل اقدام ميكنند و عيب يابي يخچال را انجام مي دهند سپس تلاش ميكنند تا قطعه آسيب ديده را تعمير كنند تا احتياجي به تعويض آن پيدا نكنند و بدون تعويض قطعات مشکل برطرف شود.

اين نكته قابل اهميت است كه تعمیرات یخچال خود را به نمايندگي هاي سامسونگ واگذار كنيد زيرا از قطعات اصل و اورجينال براي تعمير يخچال سامسونگ استفاده خواهد شد. تمامي نمايندگي تعمیرات یخچال سامسونگ به صورت حضوري به منزل شما خواهند آمد و ديگر يخچال را تا حد ممکن از محل خارج نخواهند كرد و ابتدا عیب یابی یخچال را انجام خواهند داد در صورت موافقت و رضایت مشتری به تعمیر و سرویس یخچال می پردازند.

آموزش تعمیرات یخچال سامسونگ بسيار آسان و قابل دست يافتن است زيرا تمامي مشکلات متداول پیش آمده را ما خیلی خوب مي شناسيم و متخصصين تعميركار ما تجربه بسيار در رابطه با اين مشكلات متداول يخچال سامسونگ دارند.

در ادامه به آموزش مشکلات مي پردازيم ، ژاو سرويس با خدمات سريع و شفاف منتظر تماس شما هستند. بیشترین مشكلاتي كه در رابطه با تعمیرات یخچال با آن مواجه هستيم عبارتند از:

 • عدم داشتن برودت و سرما در این محصول است( یخچال سرما ندارد )
 • تعميرات صدای زیاد یخچال سامسونگ
 • تعميرات یکسره کار کردن یخچال سامسونگ
 • تعميرات خرابی ، فاسد شدن یا پارگی لاستیکهای دور درب یخچال سامسونگ
 • تعميرات داغ کردن زیاد موتور یخچال سامسونگ
 • تعميرات فریزري كه منجمد نمیکند
 • تعميرات یخچال زمانيكه برفک میزند
 • تعميرات فن یخچال هنگاميكه کار نمیکند
 • تعميرات یخچالي كه روشن نمیشود
 • موتور یخچال کار نمیکند و بسیاری از چرا ها و دلایل دیگر كه در ادامه به آموزش تعميرات یخچال تمامي اين مشكلات متداول يخچال سامسونگ مي پردازيم:

آموزش تعمیرات یخچال سامسونگ: اواپراتور یخچال سامسونگ

گرم بودن قسمت یخچال ميتواند بروز چنين مشكلي بايد كه در این حالت دمای فریزر نرمال بوده اما دمای یخچال بجای 4-3 درجه حدودا 18-17 درجه سانتیگراد مي باشد علت این عیب بیشتر از برفک شدن اواپراتور داخل یخچال به دلیل اشکال در یکی از قطعات مربوط به سیستم دیفراست یا  کار نکردن اواپراتور خواهد بود .

مشاهده  تعمیرات کولر گازی غرب تهران

آموزش تعمیرات یخچال سامسونگ:  اواپراتور پر از برفک     

زمانيكه اواپراتور پر از برفک شود بايد توسط یک اهمتر مقدار مقاومت آنرا اندازه گیری كرد، مقاومت المنت حدود 400-350 اهم است و اگر به آن برق 220 ولت وصل نماییم پس از چند دقیقه گرم می شود. ترموفیوز یک فیوز حرارتی ،جریانی هست که اگر برق المنت توسط برد به هر دلیلی قطع نشود و المنت در مدار باقی بماند و دمای اواپراتور بیشتر از 70 درجه سانتیگراد گردد میسوزد تا برق المنت قطع و گرمای زیاد مانع آسیب رسیدن به یخچال شود. سنسور دیفراست عمدتا روی لوله برگشت اواپراتور نصب خواهد شد و زمانی که برفک ها آب شدند را به برد گزارش می دهد به عبارتی سنسور دیفراست پایان زمان برفک زدایی را مشخص خواهد كرد.

 yakhchalsamsung3

 

آموزش تعمیرات یخچال سامسونگ : گرم شدن لوله مكش بعد ازخاموش شدن کمپرسور و صدای غير طبيعي موتور

گاهي بعد از اينكه كمپرسور را خاموش ميكنيم لوله مکش سیستم به سرعت گرم میشود كه باعث مي شود تا :

 • فشار قسمت مکش بالا برود.
 • دستگاه سرد نكند.
 • صدای کار کردن کمپرسور طبیعی نباشد.
در اين مواقع کمپرسور ها به علت گشادشدن سیلندر یا بر اثر جرم یا از آب بندی افتادن سوپاپ ها ازفشار افتاده و ضعیف شده است، آموزش تعميرات جهت رفع عیب اين است كه موتور کمپرسور باید تعویض شود و مجددا مراحل شارژ و گاز انجام شود.

4.7/5 - (292 امتیاز)

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین