تعمیرات اجاق گاز

اجاق گاز یکی از پر استفاده ترین لوازم خانگی ست و در نتیجه بیش از دیگر محصولات خانگی، هر خانه نیازمند تعمیرات اجاق گاز می شود. مهم ترین سوالی که برای هر شخص پیش می آید آن است که برترین نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در تهران کیست؟ گروه تخصصی ژآو سرویس توانسته با رزومه قوی و سابقه کار خود این نگرانی را از دیگر افراد سلب کرده و آسوده خاطر در اولین فرصت متخصصان خود را به محل شما بفرستد. با توجه به محل زندگیتان، می توانید شماره مرتبط قرار گرفته در همین بخش را یادداشت کرده و پس از شماره گیری منتظر متخصصان ژآو سرویس باشید. تعمیر در محل شمارا در صرفه جویی حوزه های مختلف یاری می نماید.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 28421384
شرق تهران 77661482
شمال تهران 28421384
جنوب تهران 55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
تعمیرات اجاق گاز

یکی از لوازم خانگی که در هر خانه و آشپزخانه ای پیدا میشود اجاق گاز و اجاق گاز رومیزی می باشد ، تنوع در اندازه ، برند ، رنگ اجاق گاز آنقدر زیاد شده که انتخاب را برای هر کسی مشکل میکند، امروزه اجاق گاز در اندازه‌های کوچک و بزرگ، خیلی ساده یا دارای امکانات پیشرفته، بدون فر یا دارای فر در خانه‌ها و حتی محل کار مورد استفاده هر روزه می باشد، با توجه به در دسترس و مقرون به صرفه بودن گاز، اجاق گاز بیشترین کاربرد را در آشپزخانه جهت تهیه غذا حتی دم کردن چای دارد. تعمیرات اجاق گاز نیاز طبیعی هر خانه ای ست.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در تهران

با استفاده از خدمات تعمیرات اجاق گاز در ژاو سرویس تا 95% در هزینه تعمیرو سرویس اجاق گاز خود صرفه جویی کنید.

 با توجه به ساختار ساده اجاق گاز این گونه به نظر می آید که کمتر به سرویس و نگهداری نیاز داشته باشد. ولی این نکته حائز اهمیت است که برای استفاده بهینه و افزایش عمر مفید اجاق گاز و پیشگیری از خرابی قطعات اجاق گاز بهتر است در دوره های مشخص سرویس اجاق گاز انجام شود مخصوصا اگر امکانات خاصی مانند فر داشته باشد. در ادامه به نکات نصب اجاق گاز، نگهداری، تعمیرات اجاق گاز پرداخته ایم با ما همراه باشید:

نکات مهم هنگام نصب، تعمیرات اجاق گاز که باید رعایت شود

 • نباید اجاق گاز در محیط‌های کوچک و در بسته که امکان خارج شدن گازهای بوجود آمده از سوخت نیست، نصب شود.
 • از نصب کردن اجاق گاز در مسیر وزش باد جلوگیری کنید.
 • هنگام نصب دو سر شیلنگ به لوله کشی گاز اجاق را با بست مناسب محکم کنید و مطمئن شوید نشتی گاز نداشته باشد.
 • طول شیلنگ اجاق گاز حداکثر باید ۱٫۵ متر باشد و بلندتر از آن غیر استاندارد و خطرناک است.
 • نباید برای شستن سینی‌های اطراف شعله های اجاق گاز از سیم ظرفشویی استفاده کرد. بهتر است از پارچه نم‌دار همراه با مواد شوینده مخصوص اجاق گاز استفاده کرد و بلافاصله سینی خشک شود.

ژاو سرویس افتخار دارد تا بعد از ارائه خدمات خود به مشتریان، حتما یک نظرسنجی در جهت رضایت شما از نحوه عملکرد تکنسین و فرایند تعمیرات اجاق گاز به عمل آورد تا هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار دهد.

هنگام تعمیر اجاق گاز باید به یک سری نکات کلیدی توجه کرد زیرا با رعایت نکات استاندارد شما کمتر نیازمند تعمیر اجاق گاز خواهید بود، تعمیر اجاق گاز رومیزی به یک کار تخصصی تبدیل شود، امروزه تعمیر اجاق گاز رومیزی متداول تر از تعویض اجاق گاز است به دلیل بروز بودن تکنولوژی رومیزی قطعاتشان در دسترس بوده و می توان با هزینه ای کمتر از خرید یک اجاق گاز جدید، به تعمیرات اجاق گاز رومیزی پرداخت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه به روی هزینه تعمیرات اجاق گاز کلیک فرمایید.

تعمیرات اجاق گاز برای تعمیرکاران به سادگی انجام می شود و پیچیدگی خاصی نخواهد داشت، متداول ترین ایراداتی که برای اجاق گاز پیش می آید عبارتند از:

 • گاهی اوقات اجاق گاز روشن نمی شود
 • حرارت برای پخت کم است و یا اصلا حرارتی وجود ندارد
 • المنت اجاق گاز گرم نمی کند
 • تایمر جلو اجاق گاز گاز نمیکند
 • فندک اجاق گاز جرقه می زند اما روشن نمی کند
 • برای کباب کردن حرارت کم می باشد و یا اصلا حرارت وجود ندارد
 • فر اجاق گاز بیش از حد داغ می باشد
 • برنامه اجاق گاز مشکل دارد
اگر با یکی از مشکلات بالا مواجه شدید بهتر است جهت عیب یابی و تعمیر اجاق گاز از خدمات ژاو سرویس بهره ببرید زیرا این نمایندگی تعمیرات اجاق گاز با تعمیرکاران و تکنسین های مجرب خود در اسرع وقت با کمترین هزینه آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد

تعمیرات اجاق گاز در محل

تعمیرات اجاق گاز یکی از خدمات ژاو سرویس در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در سراسر تهران می باشد. تعمیر اجاق گاز رومیزی، تعمیر اجاق گاز فردار، تعمیر ترموکوپل اجاق گاز و تعمیر شیر اجاق گاز در این مجموعه توسط تکنسین با تجربه تعمیر اجاق گاز انجام می شود.

 

 تعمیرات اجاق گاز، تعمیر و سرویس اجاق گاز رومیزی، تعمیر گاز فردار با هر نوع مشکلی نیازمند یک متخصص حرفه ای می باشد که اطلاعات بروز در رابطه با ترموکوپل اجاق گاز، شیر اجاق گاز و دیگر قطعات اجاق گاز داشته باشد. پیشنهاد ژاو سرویس این است که در صورت خرابی اجاق گاز حتما از یک تعمیرکار اجاق گاز برای  تعمیر گازتان کمک بگیرید.

ژآو سرویس چه اجاق گاز هایی را تعمی می نماید؟

تعمیر اجاق گاز رومیزی، تعمیر اجاق گاز فردار، تعمیر ترموکوپل اجاق گاز و تعمیر شیر اجاق گاز در این مجموعه توسط تکنسین با تجربه تعمیر اجاق گاز انجام می شود

طول شلنگ اجاق گاز چه میزان باشد؟

طول شیلنگ اجاق گاز حداکثر باید ۱٫۵ متر باشد و بلندتر از آن غیر استاندارد و خطرناک است.

چه زمانی گاز نیاز به تعمیرات دارد؟

گاهی اوقات اجاق گاز روشن نمی شود
حرارت برای پخت کم است و یا اصلا حرارتی وجود ندارد
المنت اجاق گاز گرم نمی کند
تایمر جلو اجاق گاز گاز نمیکند
فندک اجاق گاز جرقه می زند اما روشن نمی کند
برای کباب کردن حرارت کم می باشد و یا اصلا حرارت وجود ندارد
فر اجاق گاز بیش از حد داغ می باشد
برنامه اجاق گاز مشکل دارد

Rate this post

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین