🎉 10% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر

تعمیرات تلویزیون در تهران

مرکز تعمیرات لوازم خانگی ژاوسرویس

در عصر امروزی به سختی می توان خانه ای پیدا کرد که در آن تلویزیون نباشد. در حقیقت امروزه تلویزیون یکی از نیاز های اساسی هر خانه ای است که هم برای تفریح مناسب است و هم ارتباط مارا با جهان بیرون تقویت می کند. این وسیله پرکاربرد ممکن است در اثر استفاده زیاد یا علل های دیگر دچار خرابی شود که در این صورت به تعمیرات تلویزیون نیاز پیدا میکند. تعمیرات لوازم خانگی در بیشتر مواقع یک امر تخصصی است و نمی تواند توسط یک فرد عادی انجام شود. پس اگر تلویزیون شما خراب شده است و به دنبال یک نمایندگی خوب برای تعمیرات تلویزیون در تهران می گردید در جای درستی هستید. کافیست با ما تماس بگیرید و در سریع ترین زمان و در محل به تعمیرات لوازم خانگی بپردازید.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 021-44165442
شرق تهران 021-77661482
شمال تهران 021-26705375
جنوب تهران 021-55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
تعمیرات تلویزیون

تعمیرات تلویزیون در تهران

تلویزیون یکی از پر طرفدار ترین محصولات لوازم خانگی است که مصرف گسترده ای در سرتاسر دنیا دارد. در جوامع امروزی به سختی می توان خانه ای پیدا کرد که در آن تلویزیون وجود نداشته. این کادر جذاب در انواع و اقسام سایز و برند ها تولید می شود و روز به روز به امکانات جانبی آن اضافه می گردد. اما این وسیله برقی به علت های مختلف گاهی دچار خرابی می شود که در این صورت گذر مصرف کننده به مراکز تعمیرات تلویزیون می افتد.

تلویزیون به عنوان یک وسیله خانگی با تکنولوژی پیشرفته نیاز به علم تخصصی برای تعمیر دارد. در حقیقت امکان تعمیرات تلویزیون در خانه و بدون علم تخصصی تقریبا غیر ممکن می باشد. به همین علت اگر تلویزیون شما خراب شده است و به دنبال نمایندگی تعمیرات تلویزیون در تهران می گردید ، به هیچ وجه این صفحه و مرکز خدمات تعمیرات لوازم خانگی ژاو را از دست ندهید.

مزایا استفاده از خدمات تعمیرات تلویزیون

کاهش هزینه : بدیهی است که هزینه تعویض از از هزینه تعمیرات تلویزیون بسیار بیشتر می شود. پس پیش از اقدام به خرید تلویزیون سعی کنید آن را تعمیر کنید و از پرداخت هزینه برای خرید تلویزیون جدید جلوگیری کنید.

صرفه جویی در وقت : یافتن تلویزیون جدید ، مراجعه به فروشگاه ، خرید ، حمل تا خانه و نصب آن می تواند وقت زیادی از شما بگیرد. این در حالی است که در تعمیرات تلویزیون هیچ کدام از مراحل فوق نیاز نیست و در سریع ترین زمان می توان دوباره از آن استفاده کرد.

عدم نیاز به حمل و نقل : با توجه به ابعاد تلویزیون حمل و نقل آن تا تعمیرگاه می تواند بسیار دشوار باشد. به همین علت با استفاده از خدمات تعمیر در منزل دغدغه این مشکل از بین میرود و در سریع ترین زمان می توان در خانه اقدام به تعمیرات تلویزیون کرد.

تعمیرات تلویزیون

علل متداول انجام تعمیرات تلویزیون

برخی از مشکلات که به طور متداول توسط مصرف کنندگان گزارش شده است به این شرح می باشد :

پدید آمدن خطوط افقی بر صفحه

گاهی خطوط افقی به ظور ناگهانی در صفحه تلویزیون ایجاد می شود و مصرف کنندگان را نگران می کند. این مشکل می تواند ناشی از خرابی در پنل تلویزیون باشد و تنها را برطرف سازی این مشکل تعمیرات تلویزیون و تعویض پنل است. عللت ایجاد این مشکل می تواند ناشی از مصرف بیش از اندازه و طولانی از دستگاه و همچنین داغ شدن بیش از اندازه دستگاه باشد.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

این یکی از متداول ترین مشکلات تلویزیون است که علل متفاوت و گسترده ای میتواند داشته باشد. این مشکل می تواند ناشی از خرابی مادربورد یا اتصالات داخلی و حتی خارجی باشد. حتی گاهی این مشکل از تنظیمات ساده  نرم افزاری نشئت می گیرد. با این وجود این مورد باید توسط تعمیرکار تلویزیون برسی شود و در صورت نیاز به تعمیرات تلویزیون پرداخت.

سیاه شدن صفحه تلویزیون

متاسفانه یکی از مشکلات متداول ولی بسیار مهم سیاه شدن صفحه تلویزیون است. این مشکل می تواند پس از چند ثانیه ایجاد شود و یا از ابتدا شروع به کار دستگاه ایجاد شود. این مشکل ی ایراد تخصصی محسوب می شود و باید به طور دقیق مورد عیب یابی قرار بگیرد. تعمیرات تلویزیون در این مواقع نییز باید توسط یک تکنسین ماهر صورت بگیرد تا از بروز خرابی بیشتر جلوگیری شود.

مشاهده  عیب یابی هود آشپزخانه

ظاهر شدن نقطه های سیاه در تلویزیون

این مشکل می تواند مربوط به یکی از قطعات مهم تلویزیون یعنی بلک لایت باشد. خرابی بلک لایت از ظاهر شدن نقاط سیاه شروع می شود و به سیاه شدن کل صفحه تلویزیون منجر می شود. پس اگر این نقاط را برای تلویزیون خود مشاهده می کنید به سرعت به تعمیرات تلویزیون بپردازید تا از خرابی کامل آن جلوگیری کنید.

شکستن صفحه

تلویزیون های بزرگ هزاران مزیت دارند ولی یکی از بزرگترین معایب آن ها حساسیت در برابر ضربه است. شاید کمتری ضربه باعث شکستن صفحه و یا خارج شدن گاز الی سی دی شود که شمارا به یک دردسر بزرگ برای تعمیرات تلویزیون و یا تعویض کلی آن بیاندازد.

سیاه شدن قسمتی از صفحه

اگر قسمتی از تلویزیون شما تصویر دارد ولی قسمتی از آن سیاه است ، مشکلاتی برای سیستم نمایشگر شما پیش آمده است. علل این مورد نیز مختلف می باشد و برای کشف علت دقیق آن باید به طور کامل برسی شود. به طور کلی اگر مشکل دستگاه شما مربوط به سیاه شدن است ، تعمیرات تلویزیون تخصصی می شود و باید توسط تکنسین فنی برسی شود.

داغ شدن بیش از اندازه

اگر تلویزیون شما بیش از اندازه داغ شده است به طور که نمی توان به او دست زد فورا آن را خاموش کنید و به تعمیرات تلویزیون بپردازید. فراموش نکنید همه لوازم برقی سیستمی برای خنک کنندگی دارند پس اگر دستگاه شما بیش از اندازه داغ است  به علت خرابی قطعی تلوزیون شما بیش از اندازه کار می کند یا نمی تواند خود را خنک کند که در صورت عدم تعمیر ، خرابی وسیع تری به سراغ آن می آید.

اگر به دنبال یک نمایندگی تعمیرات تلویزیون می گردید در جای درستی می باشید. همین الان با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را به طور آنلاین ثبت کنید.

چگونه از نیاز به تعمیرات تلویزیون جلوگیری کنیم ؟

به تلویزیون استراحت بدهید : دستگاه را به طور مداوم روشن نگذارید. پس از ساعاتی استفاده مدتی آن را خاموش کنید و به دستگاه خود استراحت بدهید.

از محافظ لوازم برقی استفاده کنید : تمامی لوازم برقی که استفاده زیادی دارند مانند یخچال یا تلویزیون به محافظ برقی نیاز دارند. نوسانات برق شهری یا قطعی برق می تواند فشار ناگهانی و زیادی را به اتصالات داخلی وارد کند . اما با استفاده از محافظ لوازم برقی از این مشکلات جلوگیری به عمل می آید و از تعمیرات تلویزیون جلوگیری می کند.

در برابر ضربه از آن محافظت کنید : در برابر وارد شدن هر گونه ضربه به تلویزیون جلوگیری کنید. بزرگترین دشمن تلویزیون های نسل جدید ضربه به صفحه نمایش است.

تلویزیون خود را در محیط های مرطوب قرار ندهید : رطوبت دشمن تمامی لوازم الکترونیکی است. از قرار دادن تلویزیون در محل هایی نزدیک آشپز خانه یا سایر امکانی که ممکن است به آن رطوبت نفوذ کند خودداری کنید.

اگر تلوزیون داغ کرد آن را خاموش کنید : داغ کردن بیش از اندازه لوازم برقی از خراب شدن یکی از قطعات داخلی خراب می دهد . باید پیش از استفاده مجدد از آن به تعمیرات تلویزیون پرداخت.

مشاهده  نمایندگی تعمیرات اجاق گاز نوژان

با رعایت کردن همین موارد ساده می توان تا حد زیادی از خرابی و نیاز به تعمیرات تلویزیون جلوگیری کرد. با این وجود اگر باز دستگاه شما با خرابی رو به رو شد نگران نباشید. با ما تماس بگرید و در سریع ترین زمان به تعمیر تلویزیون خود بپردازید.

تعمیرات تلویزیون

خدمات تعمیرات تلویزیون در ژاو سرویس

  • تعمیر در محل : کافیست با ما تماس بگیرید و در سریع ترین زمان به تعمیرات تلویزیون در محل بپردازید.
  • پاسخگویی شبانه روزی: در هر ساعت از شبانه روز که با ما تماس بگیرید آماده پاسخگویی به شما می باشیم.
  • مشاوره رایگان : با تماس با ما ضمن تعمیرات تلویزیون می تواند از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.
  • بهترین قیمت : هزینه تعمیرات لوازم خانگی گاهی به یک دغدغه تبدیل می شود. این در حالی است که با خیال راحت در ژاو سرویس می توانید به تعمیرات انواع لوازم خانگی با بهترین قیمت بپردازید.
  • خرید قطعات فابریک و ارجینال : اگر برای تعمیرات تلویزیون به تهیه قطعات نیاز داشته باشید ما بهترین آن را برای شما تهیه می کنیم.
  • خدمات رسانی در تمامی نقاط تهران :  در هر کجای تهران که باشید در سریع ترین زمان در محل شما حضور میابیم و به تعمیرات لوازم خانگی می پردازیم.
  • گارانتی ویژه خدمات : پس از پایان کار و انجام تعمیرات تلویزیون به طور کامل از ما ضمانت و گارانتی ویژه خدمات دریافت می کنید که خیال شما را از بابت حل مشکل راحت می کند.

ژاو سرویس ، نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی در تهران ، آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

 

هزینه تعمیرات تلویزیون چقدر است؟

مولفه های زیادی در تعیین هزینه تلویزیون موثر است اما با استفاده از خدمات ژاو می توانید با ارزان قیمت لوازم برقی خود را تعمیر کنید.

علل متداول خرابی تلوزیون چیست ؟

سوختن مادربورد ، خراب شدن پنل ، ضربه به صفحه و ....

ساعات کاری ژاو سرویس تا کی می باشد ؟

در هر ساعت از شبانه روز که تماس بگیرید آناده خدمت رسانی به شما می باشیم.

4.6/5 - (290 امتیاز)

تعمیرات تلویزیون در تهران در شرق تهران

رسالت، افسریه، آهنگ، لویزان، شیان، ارتش، حکیمیه، پیروزی، سید خندان، نارمک، تهرانپارس

تعمیرات تلویزیون در تهران در شمال تهران

سعادت آباد، الهیه، فرمانیه، زرگنده، زعفرانیه، تجریش، ظفر، میرداماد، کامرانیه، اقدسیه، دولت، جردن، نیاوران، سعدآباد، شهرک غرب، بلوار کاوه، فرشته، آتی ساز، شمیرانات، جمشیدیه، آجودانیه، پل رومی، جماران، پاسداران، دیباجی، شریعتی، اندرزگو

تعمیرات تلویزیون در تهران در غرب تهران

توحید، پونک، ستارخان، خلیج فارس، شهرک راه آهن، کن، شهر زیبا، دریاچه چیتگر، صادقیه، سردار جنگل، بلوار فردوس شرق و غرب، جنت آباد (شمالی جنوبی)، آریاشهر، مرزداران، تهرانسر، آیت الله کاشانی

تعمیرات تلویزیون در تهران در مرکز تهران

امیر آباد، میدان ونک، شهرک والفجر، عباس آباد، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، شهر آرا، کارگر شمالی، فاطمی، گیشا، مطهری، میدان ولیعصر، خیابان ولیعصر، شیخ بهایی، انقلاب، یوسف آباد

تعمیرات تلویزیون در تهران در جنوب تهران

خانی آباد، ولیعصر، حافظ، نازی آباد، راه آهن، آزادی، مهرآباد، جمهوری، شهر ری، جوادیه، یافت آباد، نواب، ورامین، منیریه، شاهپور، انقلاب، باقر شهر، شادآباد، قزوین، عبدل آباد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین