نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch در تهران

بوش یکی از مطرح ترین برند های موجود در جاروبرقی ست اما با وجود کیفیت بسیار بالای خود، گاهی نیاز به تعمیرات در آن هویدا می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch در تهران با شماره های موجود در همین بخش ارتباط بر قرار نمایید. ژاو سرویس یکی از مراکز و نمایندگی های تعمیرات جاروبرقی بوش در تهران با خدماتی همچون تعمیر در محل ، ضمانت ویژه تعمیرات و تهیه قطعات فابریک و اورجینال Bosch به صورت تضمینی دستگاه شما را تعمیر می کند. با توجه به محل استقرار خود شماره مورد نظر را انتخاب کرده و در انتظار رسیدن متخصصان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در محل خود باشید. متخصصان مجموعه ما با حداقل 10 سال سابقه می توانند تمامی مشکلات جاربرقی بوش شما را حل نمایند.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 44161242
شرق تهران 77661482
شمال تهران 09029009001
جنوب تهران 55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
تعمیرات جاروبرقی بوش

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در تهران

یکی از مهم ترین ابزار نظافتی که امروزه در همه ی خانه و اماکن مورد استفاده قرار میگیرد ، جاروبرقی است. این وسیله یکی از پرکاربرد ترین وسایل هر خانه ای است و دست کم هفته ای یکبار مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از مهم ترین شرکت هایی که به تولید این وسیله برقی می پردازد شرکت بوش است که گاهی نیز دچار خرابی می شود و به تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch نیاز دارد. به علت کیفیت بالای این کمپانی آلمانی افراد زیادی به خریداری محصولات بوش  گرایش دارند.

اما این لوازم این شرکت در مقایسه با سایر رقبا خود از قیمت بالاتری برخوردار است . به همین علت است که در هنگام خرابی تعمیر جاروبرقی بوش Bosch فکر منطقی تری نسبت به تعویض کلی آن است . اگه به دنبال نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش می گردید در جای درستی هستید و می توانید با تماس با ژاو سرویس از خدمات این مرکز بهره ببرید.

چرا باید به یک نمایندگی برای تعمیرات جاروبرقی بوش مراجعه کنیم ؟

هر کسی به خوبی می داند که بوش در حال حاضر بهترین و البته گران ترین برند لوازم خانگی در کشور می باشد که کوچکترین محصولات آن نیز به قیمت بالایی به فروش می رسد. بدیهی است که تعمیرات چنین دستگاهی نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و باید توسط متخصص این کار که با سیستم و تجهیزات جاروبرقی بوش Bosch آشنایی کامل دارد صورت بگیرد. اگر شما جاروبرقی خود را در جایی جز یک مرکز معتبر و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش تعمیر کنید ممکن است یکی از مشکلات زیر به وجود بیاید :

 • برای تعمیرات از قطعات اورجینال و فابریک استفاده نشود.
 • خود قطعات داخلی جاروبرقی مورد آسیب قرار بگیرد.
 • تعمیر کار  با سیستم های این برند آشنا نباشد و نتواند به طور دائمی تعمیر کند.
 • پس از مدتی دوباره جاروبرقی شما از کار بیوفتد و نیاز به دوباره کاری شود
 • و…

پس برای اینکه از تمامی این مشکلات جلوگیری کنید از ابتدا به یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در تهران مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در تهران

خدمات ژاو سرویس ؛ نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در تهران

 1. مشاوره اولیه رایگان : شما در هنگام تماس می توانید از مشاوره اولیه و رایگان این مرکز بهره ببرید.
 2. ارائه گارانتی خدمات ویژه :شما با تعمیرات جاروبرقی بوش از این نمایندگی گارانتی ویژه خدمات دریافت می کنید که این گارانتی را می توانید به مثابه ضمانت نامه  به شما اورد.
 3. خدمات در سر تا سر تهران : در هر کجا تهران که باشید در سریع ترین زمان در محل شما حضور می یابیم و به تعمیرات جاروبرقی Bosch می پردازیم. کافی است با ما تماس بگیرید.
 4. تهیه قطعات اورجینال و فابریک برند بوش : در صورتی که برای تعمیر این دستگاه به تهیه قطعات نیاز دارید نگران نباشید چرا که این قطعات را تنها در یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش می توانید پیدا کنید.
 5. پاسخگویی 24 ساعته : مهم نیست در چه زمانی با ما تماس میگیرید. در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستیم.
 6. تعمیر در محل : شما برای تعمیرات جارو برقی خود نیاز نیست به تعمیرگاه بروید. شما میتوانید با استفاده از خدمات تعمیر در محل ژاو سرویس ، در محل زندگی خود به تعمیر جاروبرقی Bosch بپردازید.
 7. بهترین هزینه : شما می توانید در مرکز ژاو با بهترین قیمت به تعمیر لوازم خانگی خود بپردازید. پس هزینه اضافه نکنید و در اولین فرصت با ژاو تماس بگیرید.
 8. شفافیت مالی : پیش از دریافت خدمات ، مقدار هزینه آن به اطلاع شما می رسد و هیچ پول اضافه ای از شما دریافت نمی شود.
 9. متخصصین ماهر و مجرب : تمامی افرادی که در ژاو سرویس مشغول به کارند از علم و تخصص کافی برای تعمیرات جاروبرقی بوش برخوردارند. پس با خیال راحت با ما تماس بگیریدو به تعمیرات جاروبرقی بوش بپردازید.
 10. تجهیزات کافی : برای تمیر لوازم خانگی به برخی تجهیزات نیاز است که در هر خانه ای پیدا نمی شود. ما با کامل ترین تجهیزات آماده خدمت رسانی به شما هستیم.
 11. تعمیرات انواع برند : علاوه بر تعمیرات جاروبرقی Bosch ما اماده تعمیر انواع برند موجود در بازار هستیم پس کافی است با تماس بگیرید.
 12. تعمیر انواع تجهیزات خانگی در انواع مدل: مهم نیست تجهیزات خانگی شما در چه مدلی و نوعی است. کافی است با ما تماس بگیرید و در سریع ترین زمان به حل مشکل خود بپردازید.
مشاهده  عیب یابی سولاردام

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش چه مشکلاتی را برسی می کند ؟

مواردی است که بارها توسط مشتری گزارش شده است و آن هارا به انجام تعمیرات جاروبرقی بوش می کشاند . این مشکلات چنین هستند :

جاروبرقی بیش از اندازه صدا تولید می کند :

صدایی که از لوازم برقی شما خارج می شود می تواند نشان دهنده سلامت لوازم برقی شما باشد. اگر وسیله شما در هنگام کار صدایی بیش از اندازه بلند تولید می کند ، باید سریعا به تعمیرات جاروبرقی بوش خود بپردازید. چرا تعمیرات جاروبرقی در اسرع وقت اهمیت دارد ؟ چرا که بلند شدن صدای بیش از اندازه از این دستگاه نشان از فشار آمدن بیش از اندازه به موتور و قطعات داخلی می باشد و می تواند منجر به سوختن آن شود.

جاروبرقی قدرت مکش کافی ندارد :

جاروبرقی با استفاده از مکشی که در لوله ایجاد می کند به نظافت محیط می پردازد. وقتی قدرت مکش جاروبرقی از حد معمول کمتر باشد می تواند خبر از مشکلی در جاروبرقی بدهد. علاوه بر این قدرت کم مکش جاروبرقی باعث می شود که مصرف کننده ، مدت زمان طولانی تری دستگاه را روشن بگذارد که این مورد در دراز مدت ، کار را به تعمیر جاروبرقی بوش می کشاند.

حتی اگر دستگاه شما مشکلی نداشته باشد مکش نداشتن آن طول عمر دستگاه را پایین می آورد و به موتور دستگاه فشار وارد می کند. نتیجه این اتفاق سوختگی موتور و برد می تواند باشد که تعمیرات آن حتما باید در یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش صورت بگیرد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch

جاروبرقی روشن نمی شود :

روشن نشدن جاروبرقی می تواند یک مشکل بزرگ برای مصرف کنندگان باشد. علت روشن نشدن جارو برقی می تواند گسترده و متفاوت باشد و نیاز به برسی دقیق دارد. شما میتوانید برای کشف علت این مشکل و انجام تعمیرات جاروبرقی Bosch به نمایندگی ژاو سرویس مراجعه کنید.

احتمالا روشن نشدن جاروبرقی می تواند ناشی از آسیب دیدگی برد یا قطعی اتصالات داخلی و خارجی باشد که تعمیر آن یک عمر تخصصی است و لزوما باید در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش صورت بگیرد.

جاروبرقی خاموش می شود :

یکی از مشکلاتی مکررا گزارش شده است این است که دستگاه روشن می شود ولی پس از مدتی خاموش می شود. این مشکل می تواند بسیار اعصاب خورد کن باشد و مصرف کنندگان را به فکر تعویض دستگاه بیاندازد. اما این مشکل می تواند ناشی از علت ساده ای باشد که به راحتی قابل حل است. پس به جای تعویض به فکر تعمیرات جاروبرقی بوش خود باشید و با ژاو سرویس تماس بگیرید.

البته همانطور که ممکن است علت روشن نشدن جاروبرقی یک مشکل ساده مانند از کار افتادن صفحه کلید باشد می تواند یک علت بسیار مهم مانند نیم سوز شدن برد ، موتور یا قطعی اتصالات باشد. در هر صورت لازم است که در این مواقع برای عیب یابی دقیق جاروبرقی آن را به نمایندگی جاروبرقی ببرید.

اتصالات جاروبرقی خراب شده است :

جاروبرقی در زمان کار دائما در حرکت است و از جایی به جای دیگر منتقل می شود. ممکن است به همین علت اتصالات و سیم های خارجی این دستگاه به مشکل بخورد. همچنین اتصالات برقی داخلی نیز به عنوان بخش مهمی از این دستگاه ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد.

مشاهده  تعمیرات اجاق گاز اخوان

اتصالات برقی هر دستگاهی با یک صفحه سبز رنگ به نام برد در اتصال می باشند. این قطعه و تمامی اتصالاتی که به آن وصل می شوند از اهمیت زیادی برخوردار می باشند و تعمیرات آن ها به مراتب مهم تر نیز است. چرا که در زمان تعمیر این اتصالات در صورتی که تخصص لازم وجود نداشته باشد یا دقت مورد نیاز به کار گرفته نشود ، ممکن است منجر به اسیب زدن به اتصالات و قسمت های دیگر جاروبرقی شود. به همین علت حتما برای تعمیر آن به یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در تهران مراجعه کنید.

صفحه کلید دستگاه کار نمی کند :

صفحه کلید دستگاه بخش ساده ولی اساسی در جاروبرقی شما محسوب می شود. درحقیقت شما با این قسمت جاروبرقی خود را روشن ، قدرت مکش را تنظیم ، یا سیم را جمع می کنید. اگر این قسمت خراب شود عملا توانایی استفاده از جاروبرقی از کار می افتد و برای انجام کار مجددا باید به تعمیرات جاروبرقی Bosch خود بپردازید.

جاروبرقی شما ممکن است با مشکلات دیگری نیز روبه رو شود که در هر حال کار شما مختل می کند. در این صورت شما می توانید با ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در تهران تماس بگیرید و به حل مشکلات خود بپردازید چرا که خدمات تعمیرات ما محدود به چند مورد فوق نیست و در هر زمینه دیگری که به تعمیرات نیاز داشته باشید ما آماده ایم تا با بهترین کیفیت آن را تعمیر کنیم.

تعمیرات جاروبرقی بوش

هزینه تعمیرات جاروبرقی بوش

تعیین هزینه تعمیر جاروبرقی به موارد زیادی بستگی دارد که در این قسمت به آن می پردازیم. ما در ژاو سرویس با بهترین قیمت ، بالاترین سطح کیفیت خدمات را به شما ارائه می دهیم. کافی است با ما تماس بگیرید.

میزان از کار افتادگی : مهم است که چند درصد از جاروبرقی شما با مشکل روبه شده است .قسمت زیادی نیاز به تعمیر دارد ؟ یا صرفا یک قطعه کوچک نیاز به تعمیر دارد؟ این مورد در تعیین هزینه تعمیرات جاروبرقی بوش تاثیر بسزایی دارد. یک تعمیرکار خوب برای تعمیر و از بین بردن هر مشکل جاروبرقی شاید نیاز به گذاشتن ساعت ها زمان داشته باشید پس بدیهی است که هر چه مشکل بیشتر باشد هزینه تعمیرات نیز بالا تر می رود.

پیچیدگی و تکنولوژی ساخت جاروبرقی : جاروبرقی ها در انواع و مدل های مختلفی تولید می شود که از نظر پیچیدگی و تکنولوژی متفاوت هستند. تعمیرکار باید وقت چندین برابری برای تعمیر جاروبرقی با تکنولوژی بالا بگذارد . هر چه تکنولوژی ساخت بالا تر باشد ، تعمیر آن سخت تر و هزینه تعمیر آن نیز به مراتب بیشتر می شود.

تعمیر یا تعویض قطعه : اگر خرابی جاروبرقی شما ناشی از خرابی قطعه ای باشد شما باید به تعویض یا تعمیر آن بپردازید. اگر قطعه قابلیت تعمیر داشته باشد در این صورت هزینه کمتری نسبت به تعویض خواهد داشت. در حقیقت شما در تعویض قطعه علاوه بر هزینه نصب باید برای خرید قطعه جداگانه نیز هزینه کنید. اگر قطعه ای که تهیه می کنید فابریک و ارجینال باشد هزینه بیشتری نیز خواهد داشت در هزینه تعمیرات جاروبرقی بوش تاثیر زیادی می گذارد.

فراموش نکنید که هیچوقت برای تعمیرات یک برند مانند بوش برای هزینه کمتر از کیفیت نکاهید چرا که در حقیقت آسیب مالی بیشتری به خود وارد می کنید.

تنها کافیست که از کیفیت مرکز تعمیرات اطمینان حاصل کنید و سابقه آن ها را در زمینه تعمیرات برسی کنید و قیمت را در اولویت بعدی قرار دهید. اگر برای تعمیرات جاروبرقی Bosch خود و هزینه آن مشکل دارید ، نگران نباشید. ما اینجا در ژاو سرویس با بهترین قیمت به تعمیرات انواع لوازم خانگی می پردازیم.

مشاهده  نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی

تعمیرات جاروبرقی بوش در ژاو سرویس چگونه صورت می گیرد ؟

 1. در ابتدا شما با مرکز ژاو ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در تهران تماس میگیرید و در ضمن مشاوره اولیه رایگان به توضیح مشکل خود می پردازید.
 2. متخصصین فنی ژاو سرویس با هماهنگی شما برای حضور در محل شما اماده می شوند و در سریع ترین سرعت ممکن در محل سکونت شما حضور پیدا می کنند.
 3. در محله بعدی متخصصین فنی با دقت بالا به برسی علت مشکل می پردازند و مشکلات مربوطه را به شما اطلاع می دهند.
 4. هزینه تعمیرات جاروبرقی بوش را به اطلاع شما می رسانند و در صورت موافقت به تعمیر جاروبرقی می پردازند.
 5. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه نیاز داشتید به تهیه قطعه فابریک و ارجینال می پردازند و درصورتی که خود مایل به تهیه قطعه باشید ، قطعه تهیه شده را برای شما نصب می کنند.
 6. در نهایت جاروبرقی شما تعمیر میشود. در صورتی که از تعمیرات جاروبرقی بوش خود راضی نباشید مجددا در سریع ترین زمان به حل مشکلات شما می پردازند و رفع ایراد می کنند.

برای دریافت خدمات تعمیر ژاو سرویس کافی است با ما تماس بگیرید. ما در سریع ترین زمان به حل مشکلات شما می پردازیم .

تعمیرات جاروبرقی بوش

 

تعمیرات جاروبرقی بوش Bosch ، امری نیست که یک فرد عادی بتواند به راحتی آن را انجام دهد. همچنین با توجه به هزینه سرسام اور خرید لوازم برقی ، تعویض جاروبرقی به هیچ وجه فکر منطقی نیست. شما میتوانید به راحتی با ژاو تماس بگیرید و در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین قیمت به انجام تعمیرات بپردازید. ژاو سرویس با بهترین و مجرب ترین کادر تعمیر ، آماده خدمت رسانی به شما است. کافی است با تماس بگیرید و به کسب اطلاعات لازم بپردازید.

 

آیا امکان تهیه قطعات اورجینال و فابریک برند بوش وجود دارد ؟

بله ! ژاو سرویس مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی بوش در تهران به راحتی قطعات اورجینال و فابریک این برند را پیدا می کند.

هزینه تعمیرات جاروبرقی بوش به چه صورت می باشد ؟

نمی توان به طور دقیق در مورد هزینه نهایی تعمیرات جاروبرقی بوش حرفی زد تا زمانی که عیب یابی شود و مشکل دقیق آن مشخص گردد.

ساعات کار ژاو سرویس چه زمانی است ؟

در 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی هستیم.

4.6/5 - (165 امتیاز)

10 دیدگاه

  • سلام
   هزینه تعمیر لوازم خانگی را نمی توان به طور دقیق مشخص کرد. لزوما باید ابتدا از آن عیب یابی شود و روش تعمیر آن را مشخص کرد. سپس هزینه دقیقا تعمیرات مشخص می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 • سلام ممکنه محله حدودی نمایندگی رو بفرمایید ؟ برای تعمیرات لازمه از قبل زنگ بزنم ؟

  • سلام و وقت بخیر
   برای تعمیرات و ثبت درخواست آن کافیست با ژاو تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. شایان ذکر است که خدمات تعمیرات ژاو سرویس به صورت تعمیر در محل است و نیاز به مراجعه حضوری به تعمیرگاه نمی باشد.

  • بله
   داغ شدن جاروبرقی ناشی از فشار بیش از اندازه به قطعات داخلی مانند موتور می باشد. همچنین دمای بالا دستگاه احتمال سوختگی قطعات را فراهم می کند پس بهتر است در صورت بروز این مشکل هرچه سریع تر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  • بله
   برای تعمیرات جاروبرقی بوش در ژاو سرویس قطعات فابریک و اورجینال هر برندی قابل تهیه می باشد و برای تعمیرات مورد استفاده قرار میگیرد.

  • سلام و وقت بخیر.
   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عیب یابی جاروبرقی با کارشناسان ما تماس بگیرید یا درخواست ثبت تعمیرات را از طریق این صفحه پر نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین