نمایندگی تعمیرات جارو برقی

مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات پس از فروش جاروبرقی

تمامی جاروبرقی ها ممکن است به تعمیرات جاروبرقی نیازمند باشند. نمایندگی ما در اولین فرصت ممکن متخصصان خود را به محل استقرار شما خواهد رساند. با توجه به محل زندگی خود شماره های موجود در این بخش را شماره گیری کرده و از اطلاعات بیشتری در زمینه تعمیرات جاروبرقی مطلع شوید. متخصصان ما با 10 سال سابقه شمارا به تمامی انتظاراتتان خواهند رساند. و نیاز به تعمیرات شمارا به حداقل می رسانند.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 28421384
شرق تهران 77661482
شمال تهران 28421384
جنوب تهران 55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
تعمیرات جاروبرقی

 یکی از پرکاربردترین لوازم برقی در منازل جاروبرقی است که نقش بسیار مهمی در نظافت و بهداشت عمومی مکان ها دارد، مکش خوب یک جاروبرقی باعث می شود تمامی غبارها از لابلای فرش و موکت بیرون کشیده شود. البته این مساله غیر قابل انکار است که استفاده مداوم از جاروبرقی گاها باعث می شود به قطعات داخلی جارو برقی آسیب وارد شود و شما نیاز به تعمیرات جارو برقی داشته باشید.

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در راستای رضایتمندی مشتریان خود، الگوریتم مشتری مداری را سر لوحه وظایف خود می داند زیرا بزرگترین سرمایه ژاو سرویس رضایتمندی شما مشتریان عزیز خواهد بود.

 آموزش تعمیر جاروبرقی کمک میند اگر جاروبرقی شما دچار نقص فنی کوچکی شد خودتان بتوانید آن را رفع کنید و احتیاجی به تعمیر کار جهت تعمیر و سرویس جاروبرقی نباشد. ژاو سرویس جهت حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه زمان تعمیر و سرویس جاروبرقی از قطعات فابریک استفاده میکند، همچنین در نظر داشته باشید که میتوانید از خدمات ژاو سرویس در طول شبانه روز بهره ببرید.

 

تعمیر و سرویس جاروبرقی باید هر سال و به صورت منظم انجام شود تا مشکلات احتمالی مانند جمع شدن خاک درون موتور، کثیف شدن و گرفتگی فیلترهای داخلی، پارگی و قطع و وصلی سیم برق، خراب شدن کلید روشن و خاموش رفع شود در این صورت جاروبرقی شما هرگز دچار خرابی با هزینه های زیاد نخواهد شد و باعث افزایش عمر مفید جاروبرقی می شود.

در ادامه ژاو سرویس راهکارهایی را برای رفع مشکلات و تعمیرو سرویس جاروبرقی در خانه پیشنهاد کرده است .همانطور که میدانید ابتدا در هر وسیله برقی ابتدا باید عیب یابی شود ، جاروبرقی هم از این امر مستثنی نیست، ژاو سرویس ابتدا عیب یابی جاروبرقی را انجام خواهد داد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها به روی هزینه تعمیرات جاروبرقی کلیک فرمایید

وقتی جاروبرقی شما توسط تکنسینهای ژاو سرویس تعمیر شود خیالتان راحت باشد زیرا همکاران ما در کار خود مهارت و تجربه کافی دارند گارانتی بعد از ارائه خدمات نشان دهنده اطمینان ما از تعمیرکاران ژاو سرویس می باشد.

نکات مهم درتعمیر و سرویس جاروبرقی

 • جارو برقی روشن نمی شود.
 • جارو برقی روشن می ماند.
 • جارو برقی به شکل ضعیف و یکنواخت جارو می کند.
 • جارو برقی کرک ها و خرده زباله ها را پشت سر باقی می گذارد.
 • قطع کننده مدار جارو برقی خراب شده است.
 • جارو برقی هنگام کار صدا و یا بوی خاصی تولید می کند.
 • سیم جمع کن جاروبرقی خراب است.
 • جارو برقی نیاز به تعویض بلبرینگ دارد.
 • جارو برقی به طور ناگهانی جرقه میزند.

هنگام سرویس جاروبرقی تمامی قطعات، سیم کشی و عملکرد موتور جاروبرقی را مورد آزمایش و عیب یابی قرار می دهیم و ایرادهای موجود رفع خواهیم کرد و در صورت نیاز، تعویض فیلتر نیز انجام خواهد شد. اگر نیاز به تعویض قطعه باشد متخصصین ژاو سرویس حتی الامکان آن قطعه را تعمیر خواهند کرد، در غیر این صورت جهت تعویض قطعه حتما از قطعات اصلی استفاده می کنند.

 

به دلیل اینکه دیگر مانند گذشته نمیتوان از جاروهای دستی استفاده کرد، خراب شدن جاروبرقی میتواند بسیار نگران کننده باشد از این رو در سریعترین زمان باید تعمیر جارو برقی صورت گیرد ، نگران نباشید ژاو سرویس بسیاری از موارد مشکلات جاروبرقی را به آسانی در کوتاه ترین زمان رفع خواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ، ژاو سرویس افتخار دارد طبق قوانین رضایتمندی مشتری در اروپا به کار خود ادامه دهد. مشتریان تهران کافی است با شماره های سایت تماس بگیرند تا در همان روز در کمترین زمان و با کمترین هزینه از خدمات ژاو سرویس بهره مند شوند.

ژاو سرویس با داشتن همکاران متخصص ، مجرب و تعمیرکاران حرفه‌ای جاروبرقی شما را سریع تعمیر و به شما تحویل خواهند داد. تعمیر جاروبرقی غالبا در منزل انجام می‌شود ولی چنانچه مشکل حادتری داشته باشد باید به تعمیرگاه ارجاع داده شود.

دلایل انتخاب ژاو سرویس جهت تعمیر و سرویس جاروبرقی در محل

 • صرفه جویی در زمان و هزینه تعمیرات
 • اعزام تعمیرکار جاروبرقی ، دیگر نیازی به انتظار برای تعمیر در تعمیرگاه های مختلف نمیباشد.
 • دیگر جاروبرقی شما به دلیل عدم جابه جایی آسیب نمی بیند.
 • ارائه ضمانت نامه در مقابل خدمات انجام شده
 • هزینه طبق تعرفه
 • استفاده از قطعات فابریک هر برند

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه تعمیرات جارو برقی به روی کلمه مورد نظر کلیک کنید.

نکات کاربردی در نگهداری جاروبرقی

جاروبرقی با هر برند و تجهیزاتی بعد از گذشت چند سال احتياج به تعمير و سرويس خواهد داشت، كه اگر افراد بیشتر مایل به استفاده درست از وسایل برقی منزل باشند حتی الامکان مراجعه به تعمیرکاران را به تعویق خواهند انداخت. ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نیز معتقد است با نگهداری و استفاده درست از جارو برقي ساليان سال احتياجی به تعمير و سرويس جارو برقی نخواهيد داشت از اين رو در ادامه  نکات استفاده و نگهداری  جاروبرقی جهت عدم نياز به تعمير و سرويس جاروبرقي در اختيار شما قرار داده ايم ، با ما همراه باشيد:

 • مطمئن شوید کیسه جارو برقی درست و در جای خود قرار گرفته است

قبل از استفاده از جارو برقی مطمئن باشيد كيسه زباله جارو برقي به درستي قرار گرفته است، انجام اینکار بی اهمیت به نظر میرسد، اما بدلیل متعدد بودن برندهای جاروبرقی، مدل ها و انواع جاروبرقی های مختلف، قراردادن کیسه جارو برقی در جای خود امکان دارد برای بعضی از افراد مشکل باشد.

امروزه ژاو سرويس با داشتن نمايندگي هاي متعدد در سرتاسر تهران اين شرايط را ايجاد کرده که شما با یک تماس سرويس تعميرات جاروبرقی در محل انجام خواهد شد و نيازي نيست که براي تعميرات جاروبرقی خود دستگاه را از منزل خارج کنيد و دنبال نمايندگي تعمير جاروبرقی بگرديد.

اتصال کیسه جاروبرقی برای اولین بار کمی مشکل می باشد ولی باید تمام سعی خود را انجام دهید زیرا ممکن است مواد زائد در قسمت میانب جارو برقی جمع شود که این کار باعث صدمه شدید به موتور جاروبرقی خواهد شد یعنی اگر کیسه به درستی وصل نشود مواد زائد آنطور که باید وارد کیسه نمی شوند و در قسمت داخلی جاروبرقی پر از گرد و خاک خواهد شد.

 • تعویض منظم کیسه جاروبرقی

بهترین و سریعترین کاری که می توان برای نگهداری جاروبرقی انجام داد تا گرفتار تعمیر و سرویس جاروبرقی نشوید این است که بطور منظم کیسه جاروبرقی را عوض کنید.تصور غلطی که افراد آن را اجرا میکنند این است که کیسه جاروبرقی تا کاملا پر نشود و یا تکیده و پاره نشود آن را تعویض نمی کنند.

با این حال، برای اینکه دستگاهتان به بهترین شکل ممکن کار کند کیسه را در زمان پر شدن 2/3 تعویض کنید، نه زمانی که کاملاً با خاک پر شده و کیسه جای سوزن انداختن ندارد.

 • رول برس جاروبرقی منظم تمیز شود

حتما رول برس جاروبرقی خود را به طور منظم تمیز کنید زیرا با گذشت زمان، مواد زائید یا زباله هایی مانند مو، نخ، کرک و …  به دور رول برس جاروبرقی پیچیده می شود و مانع از چرخش خواهد شد. باید زباله ها را در حین نصب رول برس جارو برقی از آن جدا کنید.

ژاو سرويس با داشتن چندين نمايندگی در شمال تهران ، شرق تهران ، جنوب تهران ، غرب تهران اين شرايط را به وجود آورده که تعميرات و سرويس لوازم خانگی شما به سرعت انجام شود.

 • بررسی کردن فیلتر جارو برقی و شیلنگ جارو برقی

جاروبرقی دارای فیلتر است، که قبل از استفاده از جارو برقی بهتر است آن را تمیز کنید، تعویض کردن آن الزامی نیست و بستگی به نیاز جاروبرقی دارد البته بجای تعویض می توانید فیلتر پلاستیکی جاروبرقی را بشویید و فیلتر کاغذی یا پارچه ای جارو برقی را تکان دهید زیرا اشیایی ممکن است در شلنگ گیر کرده باشند، اشیاء ی مانند جوراب، لباس زیر یا اسباب بازی های کوچک کودکان. به طور کلی بهتر است موارد زیر را در برنامه ریزی خود داشته باشید:

 1.  در نظر گرفتن سرویس دوره ای یا سالیانه جاروبرقی
 2. تماس با متخصصان ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در تهران یا سایر نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در صورت مشاهده ی کوچکترین مشکل جاروبرقی
 3. پرهیز از کشیدن سیم جاروبرقی هنگام کار کردن با جارو برقی.
 4. سیم جارو برقی را با آرامش جم کنید و مواظب باشید تا جایی گیر نکند.
 5. این نکته بسیار حائز اهمیت است که بدانید از کیسه های یکبار مصرف نمی توان دوبار استفاده کرد زیرا قدرت مکش را پایین آورده و باعث داغی موتور جاروبرقی خواهد شد.
 6. نباید جارو برقی به طور منظم و مداوم روشن بماند.
 7.  صداهای ناهنجارجاروبرقی مستلزم این است که سریعا با متخصصان نمایندگی تعمیر جاروبرقی (ژاو سرویس) تماس بگیرید و از تجربیات آنها استفاده کنید.
 8. اگر از جارو برقی درست استفاده نشود گاهی ممکن است بوی سوختگی از جاروبرقی بلند شود که بهتر است آن را از برق کشیده و به دست نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بسپارید.

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ و دیگر برند ها توسط نمایندگی ما انجام می شود.

تعمیر تخصصی جاروبرقی ژاو سرویس

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ژاو سرویس با تکیه بر تکنسین‌های حرفه‌ایی در زمینه‌ی تعمیر جارو برقی، آماده ارائه خدمات به همشهریان تهرانی است. اگر هنگام تعمیرات جارو برقی ژاو سرویس نیاز به تعویض قطعه‌ی باشد اطمینان داشته باشید از بهترین قطعات اورجینال استفاده خواهد شد. برای درخواست تعمیرات و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق سفارش آنلاین تعمیرات برای ما ارسال کنید تا با شما تماس گرفته شود.

شما مي توانيد برای سرويس های دوره ای جاروبرقی خود با نمایندگی تعمیرات جارو برقی ( ژاو سرویس)تماس بگريد و برای سرويس دوره ای خود برنامه ریزی کنید، زیرا از خرابی جاروبرقی جلوگيری خواهد شد. سرويس های دوره ای ژاو سرویس شامل روغن کاری بلبرينگ ها و تعویض فیلترها و جرم گیری جاروبرقی با کمترین هزینه سرویس جاروبرقی می باشد .

متداول ترین مشکلات جاروبرقی عبارتند از: روشن نشدن جاروبرقی، کم شدن قدرت مکش جاروبرقی، صدای زیاد جاروبرقی، که در ادامه به نحوه‌ی عیب‌یابی و تعمیر جارو برقی می پردازیم. اگر علاقه مند به دانش فنی در زمینه‌ی لوازم الکتریکی هستید می توانید با کسب کردن اطلاعات زیر جاروبرقی‌تان را تعمیر کنید و دیگر لازم به پرداخت هزینه تعمیر جارو برقی نخواهید بود، با ما همراه باشید.

متداول ترین مشکلات جاروبرقی و روش تعمیر و سرویس آن 

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در سراسر تهران نمايندگی هایي دارد تا تمامي کاربران جارو برقی جهت تعمير جاروبرقی در تهران به راحتی بتوانند با تعمیرکار متخصص تماس و از تجربیات آن ها بهره ببرند و با خیال راحت تعمیر دستگاه خود را به این نمایندگی بسپارند.

در سالهای گذشته براي تعمير جاروبرقی امکان تعمیرات جاروبرقی در محل وجود نداشت و باید جارو برقی را به تعميرگاه مناسب جهت تعمير جاروبرقی انتقال می دادند تا مشکل جاروبرقی را بررسی و سپس اقدام به تعمير جاروبرقی میکردند. گاهی مشکل تعميرات جاروبرقی این بود که  تعميرگاه جاروبرقی ممکن بود قطعه مورد نياز را نداشته باشد و تا پيدا کردن قطعه بايد تحمل میکردند، و به طور کلی زمان زیادی برای تعمیر جاروبرقی صرف می شد.

 • جارو برقی روشن نمی‌شود

یکی از متداول ترین مشکلات جارو برقی، روشن نشدن آن می باشد که جهت عیب یابی جارو برقی و تعمیر و سروس جارو برقی می توانید مراحل زیر را اقدام کنید، عبارتند از:

اطمینان از پریز برق

قبل از تعمیر و سرویس جاروبرقی و احتیاج به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی، ابتدا از برق پریز اطمینان حاصل کنید، بهترین روش استفاده از ولت‌متر آومتر است. رنج را بر روی ۲۵۰ ولت قرار داده و برق پریز را اندازه‌گیری نمایید، اگر مشکل از پریز است آن را رفع نمایید.

معیوب بودن دو شاخه جارو و یا سیم رابط

بدنه جاروبرقی را باز کنید و به وسیله ولت‌متر از رسیدن برق به سیم‌جمع‌کن مطمئن شوید. جهت این آزمایش باید دوشاخه را وارد پریز کنید، به دلیل اینکه جاروبرقی دارای برق است بسیار با دقت اینکار را انجام دهید. برای این کار، ابتدا ورودی‌های سیم رابط به سیم‌جمع‌کن را به یکدیگر اتصال دهید و اهم‌متر را در حالی که رنج بر روی R*1 است به دوشاخه متصل کنید. در صورتی که دو شاخه سیم رابط سالم باشد، عقربه منحرف شده و عدد صفر را نشان مخواهد داد. ابتدا دوشاخه را بررسی نمایید و سپس نسبت به تعویض سیم رابط اقدام کنید.

بررسی سالم بودن سیم جمع کن جارو برقی

در عیب یابی جاروبرقی به این نکته باید توجه کرد زمانی که روشن نمیشود ممکن است از قسمت سیم جمع کن ایراد داشته باشد، گاهی برق وارد سیم‌جمع‌کن می شود ولی به علت عدم اتصال شاخک‌های سیم جمع کن به حلقه‌های گردان قرقره، فاز یا نول و شاید هر دو، برق وارد سیستم جاروبرقی نمی‌شوند و در نتیجه جاروبرقی روشن نمی شود. در این صورت ابتدا باید شاخک‌ها را کمی به حالت عمود نزدیک کنید، سپس قرقره را بر روی آن‌ها قرار دهید. در نتیجه این عمل حلقه‌های گردان برشاخک‌ها فشار وارد نموده و آن‌ها را به طرف پایین هدایت میکند. حالت فنری شاخک ها، ارتباط بین آن‌ها و حلقه‌های گردان را در جاروبرقی من بعد ایجاد خواهد نمود.

خراب بودن کلید قطع و وصل جاروبرقی

قبل از تعمیر و سرویس جاروبرقی و احتیاج به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی از سالم بودن کلید قطع و وصل جاروبرقی اطمینان حاصل کنید ، به این گونه که ابتدا جاروبرقی را از برق جدا کنید و به وسیله اهم‌متر کلید را تست کنید. اگر کلید روشن باشد عقربه عدد صفر و در حالت خاموش کلید عقربه بی‌نهایت را نشان می دهد. در غیر این صورت کلید را باید تعویض کنید.

 • کم قدرت بودن موتور جارو برقی زمانی که روشن می شود

گاهی جاروبرقی روشن می شود ولی موتور آن بسیار ضعیف کار میکند، قبل از اینکه به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی و یا نمایندگی تعمیرات جهت تعمیر و سرویس جارو برقی خود مراجعه کنید و متحمل به پرداخت هزینه تعمیرات جاروبرقی شوید توصیه میشود ابتدا موارد زیر را بررسی کنید:

تمیز کردن کلکتور جاروبرقی

گاهی کلکتور جاروبرقی کثیف می با شد و تمیز کردن کلکتور بهترین روش استفاده از تینر‌های فرار قوی و یا بنزین می باشد. بهتر است برای تمیز کردن کلکتور از سمباده استفاده نشود به دلیل اینکه ذرات مسی ساییده و مابین شیار تیغه‌ها سبب اتصال آن‌ها به یکدیگر خواهد شد که ممکن است آرمیچر بسوزد. توصیه می شود هنگام شستشوی آرمیچر با مسواک و مواد فرار، آرمیچر را به گونه‌ای در دست بگیرید که کلکتور بر روی زمین قرار بگیرد و محور آرمیچر به طرف بالا نگه داشته شود. چون ریختن مواد پاک‌کننده روی سیم‌پیچ‌ها به آن‌ها آسیب خواهد رساند از این رو سیم‌پیچ‌ها نسبت به کلکتور در سطح بالاتری قرار دارند.

ضعیف بودن مکش جاروبرقی

همان طور كه گفته شد هنگامي كه مکش جاروبرقی کافی نبود، مخزن یا کیسه جاروبرقي پر مي باشد. حتما آن را خالی و یا تعویض کنید. علاوه بر تعويض يا خالي كردن لوله فنری بايد از نظر انسداد هم چک شود و در صورت گیر کردن یا تجمع اشیا در آن، مشکل را برطرف کنید. فیلتر دستگاه معمولا از جنس پارچه یا اسفنج فشرده تهیه شده است بايد فن موتور را چک کنید.

ايجاد گرمای زياد زغال و تیغه های کلکتور در جاروبرقی

اگر متوجه شديد كه بين زغال و تيغه هاي كلكتور در جاروبرقی گرمای زيادی ايجاد شده است ابتدا بايد زغال ها را تمیز كنيد و در صورت کوتاه شدن آن ها را تعویض کنید. ولي اگر متوجه سالم بودن زغال ها و تیغه کلکتور شديد بايد کلافهای سیم پیچ را بررسي كنيد زيرا ممكن است آنها نیم سوز شده باشند. جهت اطمینان ابتدا شدت جریان موتور را اندازه بگيريد. اگر بیش از حد مجاز بود باید کلافها باز پیچی یا تعویض شوند.

 • موتور جاروبرقی صدا می دهد

گاهی صدا دادن موتور جارو برقی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، برای رفع این مشکل جاروبرقی ابتدا تمام آلودگی که بر اثر کارکردن مدت زمان طولانی در محفظه جاروبرقی جمع شده را باید تمیز کنید.

گاهی ممکن است خراب از تسمه جاروبرقی باشد که د راین مورد بهتر است با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین متخصص تعمیر جاروبرقی را به محل شما اعزام کنند، در غیر این صورت باید تسمه خراب را خودتان تعویض کنید.

علت دیگری که ممکن است باعث صدا دادن موتور جاروبرقی شود فن موتور می باشد، فن موتور جاروبرقی اگر خراب است باید سریعا جهت تعویض آن اقدام کرد زیرا ممکن است باعث سوختن موتور جاروبرقی شود، نکته مهم این است که رابط فن به شفت موتور را محکم کنید.

همان طور که گفته شد دلایل زیادی جهت صدا دادن موتور جارو برقی موثر هستند که عبارتند از:

 • گرفتگی مختصر در جاروبرقی
 • انسداد شدید
 • مشکلات جدی تر در موتور یا فن
 • تیغه های فن
 • بلبرینگ موتور

 

 • علت بوی سوختگی جاروبرقی

زماني كه متوجه بوی سوختگی جاروبرقي شديدبايد سريعا سیم کشی جاروبرقي را بررسي كرد. اگر به سیم دست ميزنيد و حس کردید بیش از حد گرم است، جاروبرقی را از برق بکشید و پایانه های آن را بررسي كنيد، گاهي شل بودن پایانه باعث بروز چنين مشكلي مي شود كه در اين صورت پايانه اي كه شل شده بود را محکم کنید. در غير اينصورت بايد موتور جاروبرقي را بررسي كرد البته بهتر است اين كا رتوسط نمايندگي تعميرات جاروبرقي انجام شود.

 • نامنظم کار کردن دستگاه جاروبرقی

نامنظم کارکردن دستگاه جاروبرقی ممکن است برای اکثر جاروبرقی ها پیش میاید که یکی از علت های این مشکل رایج می تواند، به دلیل کافی نبودن فشار فنرهای پشت زغال ها باشد که باعث ایجاد جرقه و گرم شدن آرمیچر خواهد شد. اگر متوجه کافی نبودن فشار فنرهای پشت زغال شدید حتما فنر زغال ها را کشیده و فشار آن را تنظیم کنید.

ممکن است گاهی کلافهای روی آرمیچر نیم سوز شده باشد که دستگاه جاروبرقی نامنظم کار میکند، حتما باید تعویض شود، پیشنهاد ژاو سرویس جهت تعویض آرمیچر این است که با یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تماس بگیرید.

 •  زمانیکه جاروبرقی لرزش دارد

یکی دیگر از مشکلاتی که با کار کردن جارو برقی با آن مواجه می شویم لرزش جاروبرقی در حین کار می باشد، به طور کلی می توان گفت لرزش موتور جاروبرقی یکی از مشکلات رایجی است که ممکن است برای هر برندی از جاروبرقی پیش بیاید ، اصلا جای نگرانی نیست زیرا برای حل این مشکل کافی است نگه دارنده‌ های موتور جاروبرقی را بررسی کنید، گاهی شل شدن نگه دارنده های موتور باعث ایجاد لرزش خواهند شد . پس از بررسی این نگه دارنده ها در جاروبرقی اگر شل شده بودند آنها را محکم کنید و اگر خراب شده بودند باید آنها را تعویض کنید که پیشنهاد ما به شما این است جهت تعمیرات جاروبرقی حتما با یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تماس بگیرید. گاهی هزینه تعمیرات جاروبرقی خیلی کمتر از حوادثی است که افراد خود تصمیم به تعمیر جاروبرقی می گیریند.

اجزای جاروبرقی چیست؟

جاروبرقی از چندین جزء مهم تشکیل شده است اجزای تشکیل دهنده جاروبرقی عبارتند از:

 • سوئیچ روشن و خاموش جاروبرقی

در قسمتهای مختلف جاروبرقی سوئیچ روشن/خاموش طراحی شده است. در بعضی از جاروبرقی ها روی قوطی جارو و در بعضی روی دسته قراردارد تا روشن و خاموش کردن جاروبرقی آسان باشد.

 • سیم برق جاروبرقی

طول سیم برق جاروبرقی ها متفاوت می باشد و با توجه به کاربرد دستگاه استفاده میگردد. به طور کلی اکثر جاروبرقی ها، برای انتقال برق و کار کردن دستگاه از سیم های برق استفاده میکنند، در بعضی از جاروبرقی ها قابلیت جمع شدن سیم برق امکان پذیر است ولی در بعضی از مدل های جاروبرقی باید بصورت دستی جمع شود.

 • برس غلتکی جاروبرقی

برای جمع کردن الیاف و پرزهای روی زمین از بین درزهای فرش و سطح بصورت عمقی از غلتک های برس یا برس رولی استفاده میشود، غالبا برس جارو بصورت خودکار یا دستی تنظیم میشود تا عمل گرد و خاکروبی بصورت اصولی و بدون آسیب به فرش، موکت و یا سطح رخ دهد.

 • چراغ جلو جاروبرقی

چراغ جلو جاروبرقی جهت روشن شدن مسیر تمیزکاری کاربرد دارد، مثلا برای محیط کم نور مانند زیر تختها، بهتر است از برس مجهز به چراغ استفاده شود.

 • موتور جاروبرقی

موتور جاروبرقی مهمترین جزء هر جاروبرقی است، معمولا جهت عبور هوا از خروجی جارو، یک پنکه(فن) به موتور وصل می شود و مهمترین عامل تعیین کننده قدرت و عملکرد مکش جارو، قدرت موتور جارو برقی می باشد.

 • ماژول کنترل جاروبرقی

نمایشگر دیجیتالی جاروبرقی برای هشدار مشکلات احتمالیاز قبیل مشکل فیلتر دستگا، بر روی جاروبرقی تعبیه شده است.

 • تسمه جاروبرقی

تسمه جاروبرقی یکی از مهمترین قسمت جاروبرقی محسوب میشود که برس غلتان جارو برقی را به حرکت درمی آورد.

 • سیلیکون جاروبرقی

جاروبرقی های بدون کیسه، دارای یک سیلیکون بنام فناوری چرخه ای می باشند، گرد و خاک زباله های وارد شده به جارو در این قسمت ذخیره میشود.

 • فیلترهای جاروبرقی

غالبا جاروبرقی ها از دو فیلتر برخوردارند، مهمترین آن فیلترها داخل موتور است که از ورود مواد به داخل آن جلوگیری میکند و وظیفه فیلتر دومی این است که سایر ذرات هوا را فیلتر میکند تا فقط هوای تمیز به خانه وارد شود. جالب است بدانید سیستم تصفیه HEPA که در جاروبرقی تعبیه شده اند، تا 99/97 درصد ذرات به اندازه 0.3 میکرون کوچک را میتوانند در جاروبرقی ذخیره خواهد کرد تا هوای وارد شده در خانه عاری از این ذرات باشد.

 • سر چرخشی تلسکوپی جاروبرقی

با دسته های جاروبرقی ها که سرهای متفاوت به آن وصل می باشد می توان محیط بیشتری را تمیز کرد. حتی در جاروبرقی های امروزی به تمیزی سقف و سایر سطوح فکر شده است، این برس ها در یک قسمت به نام سر گرداننده قرار میگیرد.

 •  شیلنگ جاروبرقی 

شیلنگ هایی در جاروبرقی مخزنی برای گسترش دسترسی به محیط و نظافت وسیعتر، تعبیه شده که کار را بسیار آسان کرده است.

 •  سر قدرت جاروبرقی 

نازل قدرت غالبا قابل تنظیم برای تمیز کردن کف و فرش است و امروزه در اکثر جارو برقی ها تعبیه شده است.

 • متعلقات جانبی جاروبرقی 

متعلقات جانبی جاروبرقی از ابزار درزگیر، برس گرد و غبار و برس تمیز کردن مبلمان تشکیل شده است. معمولا این متعلقات در یک فضای جدا از جاروبرقی در نظر گرفته می شود که در حین تمیز کردن دسترسی به آنها آسان باشد. ابزار درزگیر برای تمیزکردن مناطق باریک مانند پشت مبلمان و کنار تخت و دیوار قابل استفاده است. برس گرد و غبار، برای گرد و خاکهای روی سطوح، و برس مخصوص روی مبل و پرده برای تمیز کردن آنها استفاده میشود.

چگونه موتور جاروبرقی کار میکند؟

همان طور که پیش تر گفته شد امروزه جاروبرقی د رهر خانه ای یک وسیله‌ی با ارزش محسوب می شود، زیرا زمان تمیز کردن خانه و زدودن گرد و خاک جاروبرقی نقش مهمی را ایفاء میکند.

ژاو سرویس سعی دارد تا در ادامه شما را با نحوه کار کردن این لوازم خانگی ارزشمند و پرکاربرد بیشتر آشنا کند زیرا اگر درک صحیحی از نحوه‌ی کار جاروبرقی داشته باشیم زمانی که جاروبرقی دچار مشکل می‌شود خیلی راحت می‌توانید، عیب یابی جارو برقی را انجام دهید و اگر علاقه به کارهای فنی داشته باشید با مطالعه مطالب آموزشی بعضی از مشکلات رایج جاروبرقی را می توانید خودتان رفع کنید.

 

اگر قصد خرید جاروبرقی را دارید بهتر است بدانید در بازار داغ لوازم خانگی انواع جاروبرقی برند‌های ایرانی و خارجی با مدل‌ها و اسامی گوناگونی به فروش می‌رسد.اما تمامی این جاروبرقی ها برای کار کردن دارای یک اصل مهم هستند و آن فشار هوا می باشد یعنی هر جاروبرقی برای تمیز کردن احتیاج به فشار هوا دارد، اساس کار جاروبرقی اختلاف بین هوای پرفشار و هوای کم فشار می باشد.

حال به کارکردن موتور جاروبرقی می پردازیم با ما همراه باشید، جاروبرقی شامل یک موتور می باشد، زمانیکه جاروبرقی روشن می‌شود، موتور جاروبرقی باعث حرکت یک فن در جاروبرقی می شود، این فن باعث می شود تا فشار هوای داخل جاروبرقی کم شود، با این کار یک خلاء جزئی ایجاد خواهد شد این خلاء منجر به وارد کردن نیرو از فشار هوای خارج به هوای داخل می شود در این صورت هوا از طریق لوله به داخل جاروبرقی حرکت میکند.

رسیدن هوا به داخل جاروبرقی باعث می شود تا گرد و غبار و آشغال‌ها توسط فیلتر از هوا جدا شوند. حال تفاوت جاروبرقی‌ها  در انواع مختلف فیلتر می‌باشد. اکثر جاروبرقی‌ها یک کیسه‌ی مخصوص پارچه‌ای یا کاغذی وجود دارد که هوا  از آن عبور خواهد کرد و بیشتر گرد و غبار و آشغال‌ها نمی‌توانند عبور کنند و در نتیجه داخل آن جمع خواهند شد.

جاروبرقی دارای یک محفظه‌ی مخصوص به نام کانیستر می باشد، هوای مکیده شده به همراه آشغال‌ها داخل آن با سرعت بالا می‌چرخد و وقتی گرد و غبار به دیواره برخورد می‌کند به پایین افتاده و ته کانیستر جمع خواهد شد. هوای تقریباً تمیز از بالای آن به بیرون هدایت می‌شود.

گاهی اساس کار جاروبرقی برای تمیز کاری و شستشو آب می باشد ، بدین گونه که در این حالت گرد و غبار داخل ذرات آب گیر می‌افتند. چون ذرات آب از هوا سنگین‌تر می باشند، وقتی گرد و غبار به داخل جاروبرقی می‌رسند در مخزن گیر میکنند.

به طور خلاصه عملکرد جاروبرقی را می توان این گونه عنوان کرد که در قسمت زیرین موتور وکیوم استاندارد جاروبرقی فن تعبیه شده است که منجر به مکش هوا خواهد شد. زمانیکه هوا داخل جاروبرقی می‌شود به سمت موتور هدایت خواهد شد و باعث خنک شدن آن می‌گردد. اما در موتورهایی که از آب هم استفاده می‌شود هوا به سمت موتور هدایت نخواهد شد و از طریق روزنه‌های کنار به بیرون منتقل میشود. بنابراین در این مدل‌ها از یک فن دیگر برای خنک کردن موتور استفاده خواهد شد.

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در محل

ژاو سرویس مرکز نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی در محل دارای کارت گارانتی تعمیر جاروبرقی می باشد که بعد از اتمام گارانتی تعمیر جاروبرقی شما را در محل با دریافت هزینه ی بسیار کم پشتیبانی خواهد کرد.

ژاو سرویس مرکز نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی در محل قبل از تعویض قطعات جاروبرقی و یا اقدام به تعمیر جاروبرقی هزینه پایانی را به شما اطلاع خواهد داد و با رضایت شما اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعات جاروبرقی خواهد کرد، ضمن اینکه متخصصان و تکنسین های ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی قبل از تعویض قطعات از شما در رابطه با استفاده از قطعات فابریک و یا استفاده از قطعات غیر فابریک کسب تکلیف خواهند کرد.

جهت ارتباط با ژاو سرویس مرکز نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی در محل می توانید با تماس با آنها و یا پیامک به شماره های درج شده و یا به صورت اینترنتی در ارتباط باشید و همچنین از پشتیبانان جهت تعمیر جارو برقی در محل بهره مند شوید.

ژاو سرویس مرکز نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی در محل با دارا بودن بهترین متخصصان و کارشناسان در امر تعمیرات جاروبرقی در محل خدمات زیر را به شما ارائه خواهد داد که عبارتند از:

 • تعویض و یا تعمیر موتور جاروبرقی در محل
 • اعزام متخصصان باتجربه و با مهارت در زمینه تعمیرات و سرویس جاروبرقی
 • تعویض و یا تعمیر قطعات جانبی جاروبرقی در محل
 • تعویض و یا تعمیر بلبرینگ جاروبرقی در محل
 • تعمیر و یا تعویض برد الکتریکی جاروبرقی در محل
 • تعویض ذغال و بالشتک جاروبرقی در محل
 • تعمیرات و سرویس دوره ای و یا سالیانه جاروبرقی در محل شما
 • تعمیر و یا تعویض سیم جمع کن جاروبرقی در محل
 • تعویض پروانه و کلکتور جارو برقی در محل
 • مراجعه به محل تعیین شده از طرف شما جهت تعمیرات جاروبرقی در منزل، محل کار و یا …
 • هزینه تعمیرات جاروبرقی در محل بسیار مقرون به صرفه است ، همچنین خدمات رایگان تا پایان کارت گارانتی

اگر علاقه مند به کارهای فنی هستید و توانایی انجام تعمیرات جزئی، هنگامی که برای جارو برقی مشکلات رایج پیش میاید را دارید لازم به رعایت کردن نکاتی هستید تا از خطرات احتمالی جلوگیری کنید. این نکات عبارتند از:

 • تجهیزات لازم جهت تعمیرات جاروبرقی داشته باشید.
 • قبل از اقدام هر گونه تعمیرات جاروبرقی باید جاروبرقی را از برق جدا کنید.
 • قبل از باز کردن جاروبرقی جهت تعمیرات کیسه و خرطوم جارو برقی را بررسی کنید.
 • اکیدا توصیه می شود به موتور و اجزای آن دست نزنید.
 • در صورتی که عیب یابی جارو برقی موفقیت آمیز نبود با ژاو سرویس مرکز نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی در محل تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی غالبا چندین شعبه دارند به دلیل اینکه خیلی از کسانی که قصد خرید جاروبرقی را دارند ، هنگام خرید جاروبرقی بیشتر به کیفیت دستگاه و معروف بودن برند آن توجه می کنند. و آنچه که در نظر دارند طول مفید عمر دستگاه بوده که سال های زیادی کار کند. ول یاین موضوع درا به کلی فراموش میکنند که جاروبرقی با هر برند و کیفیتی بعد از چندین سال کار کردن حتما نیاز به سرویس و تعمیر پیدا میکند و جاروبرقی دچار مشکل می شود ، د رچنین شرایطی فرد مجبور می شود، به دنبال یک تعمیرکار ماهر باشد.

برای نمایندگی تعمیرات جاروبرقی و تعمیر جاروبرقی نباید برند مهم باشد، مهم این است که باید بهترین تعمیرکار را داشته باشد.

زمان مواجه شدن با خرابی جاروبرقی بهتر است به سراغ نمایندگی تعمیرات جاروبرقی  بروید و با اطمینان خاطر دستگاه جاروبرقی خود را به آنها بسپارید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی فیلیپس

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس مربوط به کسانی می شود که دارای جاروبرقی فیلیپس هستند. تعمیر جاروبرقی فیلیپس نیاز به تخصص و گذارندن دوره های آموزشی دارد و برای این که عیب یابی جاروبرقی به خوبی انجام شود، بهتر است از قطعات فابریک استفاده شود. این  کار تنها از طریق نمایندگی تعمیر جاروبرقی فیلیپس انجام پذیر است.

ابتدا باید درخواست خود را برای نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنیم سپس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس اقدام به رسیدگی ثبت درخواست خواهد کرد :

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس در مرحله اول به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه خواهد داد به دلیل اینکه مشکل جاروبرقی را خودتان برطرف کنید. در صورتی که این کار از عهده شما برنیاید، تعمیرکاران حرفه ای وارد عمل خواهند شد. تعمیرکاران فیلیپس وظیفه دارند در اسرع وقت به محل مورد نظر حاضر شوند تا مشکل جاروبرقی شما هر چه زودتر برطرف شود.

عیب یابی جاروبرقی و رفع مشکلات جاروبرقی فیلیپس شامل مواردی از قبیل تعویض قطعات مصرفی مانند خرطومی، پاکت خواهد بود. اما اگر مشکل از برد الکترونیکی یا دیگر قطعات باشد، باید جهت تعمیر جاروبرقی به تعمیرگاه فیلیپس ارجاع داده شود.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو

اگر شما از طرفداران برند جاروبرقی دوو هستید بهتر است نزدیک ترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو  را در نظر داشته باشید، زیرا برای تعمیر جاروبرقی تعمیرکار نمایندگی بهترین گزینه می باشد. شما با یک تماس می توانید تعمیرکار جاروبرقی دوو را به منزل خود اعزام کنید و دیگر نیازی نیست برای تعمیر آن از منزل خارج شوید.

شما با داشتن جاروبرقی دوو تنها می توانید به نمایندگی این برند اطمینان کنید. چراکه آنها تمام آموزش های لازم را برای تعمیر جاروبرقی دوو گذرانده اند و با سیستم این نوع جاروبرقی آشنایی کامل دارند. نمایندگی تعمیرات دوو همانند سایر نمایندگی ها موظف است برای تعمیر از قطعات اصلی جاروبرقی استفاده کند و در پایان کار، گارانتی ۳ الی ۱۲ ماهه به شما خواهد داد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در قبال تعمیر جاروبرقی شما وظایفی را بر عهده دارد که عبارتند از:

 • تمام قطعات لازم برای تعمیر محصولات دوو را به صورت فابریک تامین کند.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات دوو باید کمتر از یک ساعت به محل مورد نظراعزام شود.
 • کلیه خدمات تعمیر یا تعویض قطعات توسط تعمیر کار نمایندگی تعمیرات انجام شود.
نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک مربوط به کسانی می شود که دارای جاروبرقی پاناسونیک هستند. تعمیر جاروبرقی پاناسونیک نیاز به تخصص و گذارندن دوره های آموزشی دارد و برای این که عیب یابی جاروبرقی به خوبی انجام شود، بهتر است از قطعات فابریک استفاده شود. این  کار تنها از طریق نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک انجام پذیر است.

ابتدا باید درخواست خود را برای نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنیم سپس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک اقدام به رسیدگی ثبت درخواست خواهد کرد :

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در مرحله اول به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه خواهد داد به دلیل اینکه مشکل جاروبرقی را خودتان برطرف کنید. در صورتی که این کار از عهده شما برنیاید، تعمیرکاران حرفه ای وارد عمل خواهند شد. تعمیرکاران پاناسونیک وظیفه دارند در اسرع وقت به محل مورد نظر حاضر شوند تا مشکل جاروبرقی شما هر چه زودتر برطرف شود.

عیب یابی جاروبرقی و رفع مشکلات جاروبرقی پاناسونیک شامل مواردی از قبیل تعویض قطعات مصرفی مانند خرطومی، پاکت خواهد بود. اما اگر مشکل از برد الکترونیکی یا دیگر قطعات باشد، باید جهت تعمیر جاروبرقی به تعمیرگاه پاناسونیک ارجاع داده شود.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الجی برای تعمیر جاروبرقی الجی مواردی از قبیل پس دادن خاک، کم شدن مکش، روشن نشدن، خاموش شدن درحین کار ، صدای زیاد ، باز و جمع نشدن سیم جمع کن ، شکستکی بدنه و … بررسی کرده و در هریک از موارد ذکر شده مهارت و تخصص کافی دارد.

 

در صورتی که جاروبرقی ال جی شما احتیاج به تعمیر دارد می توانید جاروبرقی الجی خود را به یکی از نزدیکترین شعب ژاو سرویس در سراسر تهران برده یا از خدمات رایگان ژاو سرویس استفاده کنید.

مراحل تعمیر جاروبرقی ال جی
 • عیب یابی جاروبرقی الجی
 • تست سایر قطعات ال جی
 • برآورد هزینه تعمیرات و یا تعویض قطعات الجی
 • تامین قطعات معیوب جاروبرقی الجی
 • جایگزینی قطعات جارو برقی الجی
 • تست 30 دقیقه جاروبرقی ال جی و عملکرد آن
 • نوشتن فاکتور و ضمانت نامه
 • آماده تحویل به مشترک

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی مربوط به کسانی می شود که دارای جاروبرقی الجی هستند. تعمیر جاروبرقی LG نیاز به تخصص و گذارندن دوره های آموزشی دارد و برای این که عیب یابی جاروبرقی به خوبی انجام شود، بهتر است از قطعات فابریک استفاده شود. این  کار تنها از طریق نمایندگی تعمیر جاروبرقی الجی انجام پذیر است.

ابتدا باید درخواست خود را برای نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الجی به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنیم سپس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الجی اقدام به رسیدگی ثبت درخواست خواهد کرد :

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الجی در مرحله اول به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه خواهد داد به دلیل اینکه مشکل جاروبرقی را خودتان برطرف کنید. در صورتی که این کار از عهده شما برنیاید، تعمیرکاران حرفه ای وارد عمل خواهند شد. تعمیرکاران  لوازم خانگی ال جی وظیفه دارند در اسرع وقت به محل مورد نظر حاضر شوند تا مشکل جاروبرقی شما هر چه زودتر برطرف شود.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ مواردی از قبیل پس دادن خاک، کم شدن مکش، روشن نشدن، خاموش شدن درحین کار ، صدای زیاد ، باز و جمع نشدن سیم جمع کن ، شکستکی بدنه و … بررسی کرده و در هریک از موارد ذکر شده مهارت و تخصص کافی دارد.

 

درصورتی که جاروبرقی سامسونگ شما احتیاج به تعمیر دارد می توانید جاروبرقی سامسونگ خود را به یکی از نزدیکترین شعب ژاو سرویس در سراسر تهران برده یا از خدمات رایگان ژاو سرویس استفاده کنید.

مراحل تعمیر جاروبرقی سامسونگ
 • عیب یابی جاروبرقی
 • تست سایر قطعات سامسونگ
 • برآورد هزینه تعمیرات و یا تعویض قطعات سامسونگ
 • تامین قطعات معیوب جاروبرقی
 • جایگزینی قطعات جارو برقی سامسونگ
 • تست 30 دقیقه جاروبرقی سامسونگ و عملکرد آن
 • نوشتن فاکتور و ضمانت نامه
 • آماده تحویل به مشترک

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ مربوط به کسانی می شود که دارای جاروبرقی سامسونگ هستند. تعمیر جاروبرقی سامسونگ نیاز به تخصص و گذارندن دوره های آموزشی دارد و برای این که عیب یابی جاروبرقی به خوبی انجام شود، بهتر است از قطعات فابریک استفاده شود. این  کار تنها از طریق نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ انجام پذیر است.

ابتدا باید درخواست خود را برای نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنیم سپس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ اقدام به رسیدگی ثبت درخواست خواهد کرد :

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در مرحله اول به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه خواهد داد به دلیل اینکه مشکل جاروبرقی را خودتان برطرف کنید. در صورتی که این کار از عهده شما برنیاید، تعمیرکاران حرفه ای وارد عمل خواهند شد. تعمیرکاران  لوازم خانگی سامسونگ وظیفه دارند در اسرع وقت به محل مورد نظر حاضر شوند تا مشکل جاروبرقی شما هر چه زودتر برطرف شود.

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در شمال تهران

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در تمام مناطق تهران آماده خدمت رسانی می باشد. خدمات تعمیر لوازم خانگی عرضه شده در تمام مناطق شمال تهران در منزل و فوری و توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام پذیر است. به عبارت دیگر، نمایندگی تعمیرات ژاو سرویس در نیاوران، ولنجک، الهیه، زعفرانیه، جردن، دولت، شریعتی، میرداماد، هروی، دروس، ظفر، بلوار ارتش، لویزان، شهران، کوی فراز و غیره می باشد. تعمیرکاران این مجموعه در تمام این مناطق حضور داشته و حداکثر یک ساعت بعد از تماس به محل اعزام خواهد شد.

 

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در جنوب تهران

اگر به دنبال گزینه ای عالی به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در شهرری، نازی آباد، صالح آباد و سایر خیابان و مناطق در جنوب تهران می باشید، به دلایل مهمی که در این متن اشاره شد می توان نمایندگی تعمیرات ژاو سرویس را انتخاب کرد. با توجه به اینکه این مجموعه به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در جنوب تهران فعالیت دارد، در نتیجه تمام مناطق از قبیل باقرآباد، خانی آباد، دولت آباد، مولوی، پارک شهر، نعمت آباد، راه آهن، بعثت، خزانه، چیت سازی، رجایی و غیره را پوشش می دهد.

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در شرق تهران

جهت تعمیرات جاروبرقی در شرق تهران در شرایطی که می خواهید تعمیرکار در محل حضور پیدا کند و در حین تعمیر از قطعات اصل و اورجینال استفاده شود، کافیست با ژاو سرویس تماس بگیرید. نمایندگی تعمیرات ژاو سرویس تمام خدمات خود در شرق تهران توسط مجموعه تعمیرکاران حرفه ای در منزل و فوری ارائه دهد. نمایندگی تعمیر جاروبرقی در تهرانپارس، رسالت، نظام آباد، نیرو هوایی، حکیمیه، محلاتی، امام حسین، نارمک، زین الدین، باقری، استخر، افسریه، مشیریه، پیروزی، کلاهدوز و سایر مناطق شرق تهران تخصص آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در غرب تهران

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در غرب تهران توسط مجموعه ای از افراد حرفه ای با دانش کاملا بروز و آشنا با تمام مدل های جدید و قدیمی محصولات این برند را از ژا سرویس بخواهید. این نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی برای تمام خدمات خود از نرخ و تعرفه های اعلام شده توسط اتحادیه استفاده میکند و می تواند گزینه ای مناسب برای تعمیر لوازم خانگی این برند به شمار رود. برای تعمیر جاروبرقی در شهرک غرب، شهرک المپیک، سعادت آباد، گیشا، صادقیه، آزادی، تهرانسر، مهرآباد، اکباتان، سه راه آذری، نواب، هاشمی و مرزداران و سایر مناطق و خیابان های غرب تهران می توانید با مجموعه ژاو سرویس در تماس باشید.

 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در محل

این نمایندگی تعمیرات انواع برندهای جاروبرقی از قبیل:

جاروبرقی آاگ ، بوش ، دوو ، جنرال الکتریک ، آدمیرال ، سامسونگ ، الجی ، بکو ، زیمنس ، باگنشت ، کنوود ، وستینگهاوس ، ایندزیت ، فریجیدر ، اسنوا ، بلومبرگ ، کن مور ، ناسیونال ، پاناسونیک ، پارس خزر ، بوتان ، فلر ، دلونگی ، لتو ، بیمکث ، عرشیا ، آریستون ، بایترون ، ویرپول ، مدیا ، گوسونیک ، گاسونیک ، بلک اندیکر ، تکا ، شارپ ، مجیک ، پاکشوما ، تکنوگاز ، مولینکس ، میله ، نف ، کندی ، سوپرا ، همیلتون ، هاردستون و اوشن را با قطعات فابریک و در اسرع وقت انجام میدهد در صورت نیاز با این نمایندگی تماس بگیرید.

مرکز تعمیرات جاروبرقی بوش در محل
تعمیرات جاروبرقی بوش

در حال حاضر اکثریت با برند بوش آشنا هستند، شرکت بوش شرکتی آلمانی است که توسط روبرت بوش بنیان نهاده شده است ، اولویت بوش بهبود در مصرف انرژی است. در صورت عدم نیاز به تست، اشعه جاروبرقی بوش در محل تعمیر میگردد ، توجه فرمایید که تعمیرات جاروبرقی بوش با ضمانتنامه رسمی برای مشتریان انجام میگردد .

مرکز تعمیرات جاروبرقی کنوود در محل

جاروبرقی کنوود شرکتی ژاپنی است که در شهر توکیو ژاپن واقع شده است، جهت تعمیر جاروبرقی کنوود خود با  مرکز تعمیرات جاروبرقی کنوود تماس حاصل نمایید.

مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ در محل
تعمیرات جاروبرقی ااگ

برند ااگ AEG جزئی از برندهای برتر لوازم خانگی در اروپا است ، در نظر داشته باشید که این شرکت از خدمات پس از فروش خوبی نیز برخوردار است و جهت تعمیر برند ااگ خود میتوانید با این نمایندگی تماس بگیرید. جاروبرقی آاگ از برندهای پرطرفدار در بازار محسوب میشود که قطعات آن نیز موجود است، تعمیر جاروبرقی آاگ با ضمانتنامه در محل و با تعویض قطعات فابریک انجام میگردد.

 

مرکز تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در محل
تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

ناسیونال بسیار قدیمی و یکی از برندهای بسیار محبوب می باشد، شرکت ناسیونال ژاپنی میباشد که قطعات مصرفی جاروبرقی ناسیونال در بازار به ندرت موجود میباشد ، جهت تعمیرات جاروبرقی ناسیونال خود با این نمایندگی تماس بگیرید.

این نمایندگی تعمیرات، جاروبرقی ناسیونال شما را در محل تعمیر میکند ، توجه فرمایید که تعمیرات جاروبرقی ناسیونال به دلیل حساسیتی که دارد ، نباید از قطعات غیر فابریک برای تعمیرات استفاده شود ، بنابراین هنگام نیاز به تعمیرات با تعمیرگاه مجاز جاروبرقی ناسیونال تماس حاصل نمایید. جاروبرقی ناسیونال به دلیل طول عمر بالا و کیفیت قطعات، در بین مردم پرطرفدار میباشد.

مرکز تعمیرات جاروبرقی جنرال الکتریک در محل

جنرال الکتریک شرکتی آمریکایی است، جنرال الکتریک در دنیا از فروش محصولات خوبی برخوردار است ، در ایران جاروبرقی جنرال الکتریک از کیفیت و محبوبیت خاصی برخوردار است ، همچنین جزء کالاهای پرطرفدار و لاکچری محسوب میشود، جهت تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک با مرکز تعمیرات جاروبرقی جنرال الکتریک تماس حاصل نمایید .

مرکز تعمیرات جاروبرقی آدمیرال در محل

آمیرال شرکت آمریکایی میباشد که در ایران به دلیل کیفیت بالا و رضایتمندی مشتری جزء محصولات پرطرفدار است جهت تعمیر جاروبرقی آدمیرال خود با  مرکز تعمیرات جاروبرقی آدمیرال تماس حاصل نمایید .

مرکز تعمیرات جاروبرقی بکو در محل

جاروبرقی بکو شرکتی اروپایی است که از کیفیت و فروش بالایی در دنیا برخوردار میباشد جهت تعمیر جاروبرقی بکو خود با مرکز تعمیرات جاروبرقی بکو در تهران تماس حاصل نمایید .

مرکز تعمیرات جاروبرقی زیمنس در محل

جاروبرقی زیمنس شرکت آلمانی و چند ملیتی است که در برلین تاسیس شده است، جهت تعمیر جاروبرقی زیمنس با  مرکز تعمیرات جاروبرقی زیمنس تماس حاصل نمایید .

 

مرکز تعمیرات جاروبرقی ویرپول در محل

جاروبرقی ویرپول شرکت آمریکایی است که در ایران به دلیل کیفیت بالا و رضایتمندی مشتری جزء محصولات پرطرفدار میباشد جهت تعمیر جاروبرقی ویرپول خود با مرکز تعمیرات جاروبرقی ویرپول تماس حاصل نمایید .

مرکز تعمیرات جاروبرقی وستینگهاوس در محل

جاروبرقی وستینگهاوس یک شرکت آمریکایی است که در سال ۱۸۸۹ تاسیس شده و در ساخت تجهیزات برقی، رادارها ، نیروگاه‌ها ، و موتور هواپیما سابقه طولانی دارد، جهت تعمیر جاروبرقی وستینگهاوس خود با  مرکز تعمیرات جاروبرقی وستینگهاوس تماس حاصل نمایید .

مرکز تعمیرات جاروبرقی فریجیدر در محل

در ایران محصولات فریجیدر از محبوبیت خاصی برخوردار است و جز کالای با کیفیت خارجی و لاکچری محسوب میشود، طبق نظر سنجی که از مشتریان در طی سالیان استفاده از محصولات فریجیدر به عمل آمده است، رضایت خود را نسبت به کیفیت محصولات اعلام نموده اند، جهت تعمیر جاروبرقی فریجیدر با مرکز تعمیرات جاروبرقی فریجیدر تماس حاصل نمایید.

مرکز تعمیرات جاروبرقی اسنوا در محل

اسنوا یک برند تولید کننده لوازم خانگی در ایران است، اسنوا سر واژه نام اصلی شرکت است. این شرکت یکی از زیر مجموعه‌های گروه صنعتی انتخاب است، جهت تعمیر جاروبرقی اسنوا با مرکز تعمیرات جاروبرقی اسنوا تماس حاصل نمایید.

مرکز تعمیرات جاروبرقی ایندزیت در محل

جاروبرقی ایندزیت یک برند اروپایی است این برند در زمینه محصولات لوازم خانگی صادرات خود را به جهان ارائه میدهد ، جاروبرقی ایندزیت جزء جاروبرقی های پر طرفدار در دنیا محسوب میشود، جهت تعمیرات جاروبرقی ایندزیت خود با مرکز تعمیرات جاروبرقی ایندزیت تماس بگیرید.

جاروبرقی وسیله ای کاربردی است. تا وقتی که به تمامی عملکردهای دستگاه کاملاً آشنا نشده اید احتیاط را فراموش نکنید.

5/5 - (3 امتیاز)

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین