تعمیرات جاروبرقی در تهران

مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات پس از فروش جاروبرقی

تمامی جاروبرقی ها ممکن است به تعمیرات جاروبرقی نیازمند باشند. نمایندگی ما در اولین فرصت ممکن متخصصان خود را به محل استقرار شما خواهد رساند. با توجه به محل زندگی خود شماره های موجود در این بخش را شماره گیری کرده و از اطلاعات بیشتری در زمینه تعمیر جاروبرقی مطلع شوید. متخصصان ما با 10 سال سابقه شمارا به تمامی انتظاراتتان خواهند رساند. و نیاز به تعمیرات شمارا به حداقل می رسانند.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 021-44165442
شرق تهران 021-77661482
شمال تهران 021-26705375
جنوب تهران 021-55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
تعمیرات جاروبرقی

چرا با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در محل تماس بگیریم؟

بی شک، جاروبرقی یکی از پر استفاده ترین محصولات موجود در منزل هر شخص است. استفاده روزانه از جاروبرقی سبب می شود که نیاز به تعمیر جاروبرقی بیش از دیگر لوازم منزل احساس شود. حال برای سپردن این مسئولیت بزرگ، یعنی تعمیرات جاروبرقی به تعمیرکارانی حرفه ای، نیازمند تحقیقی گسترده هستید. اما با ژاو سرویس دیگر نیازی به جست و جو ندارید. متخصصان این نمایندگی، جاروبرقی شما را در بهترین حالت ممکن، آن هم در منزل خودتان تعمیر خواهند کرد.

الگوریتم این مرکز خدمات جاروبرقی، بر پایه مشتری مداری بنا گشته است و بجز رضایت مشتری به هیچ فکر نخواهد نکرد.

همانطور که پیش تر ذکر شد برای تاکید بیشتر، بهتر است بدانید که متخصصان ژاو به دلیل سابقه حداقل 10 سال خود توانایی تعمیر هر نوع جاروبرقی از هر برندی را دارا هستند. این سبب آن می شود که بی هیچ نگرانی محصول خود را به دست تعمیرکاران آن سپرده و دیگر حتی الامکان نیازمند تعمیری دوباره نباشد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ما، آخرین مرکز تعمیراتی ست که انتخاب می کنید.

هزینه تعمیرات جاروبرقی چقدر است؟

همان طور که واضح است، با وضعیت کنونی جامعه و وضعیت اقتصادی حاکم بر زندگی افراد، بهترین تصمیم آن است که به جای خرید جاروبرقی، اقدام به تعمیر جاروبرقی نمود.

حال در این میان پرسش دیگری مطرح است که کدام نمایندگی تعمیرات هزینه کمتری همزمان با کیفیت خدمات بیشتری را داراست؟ بی شک با ژاو سرویس می توانید تا 90 درصد کاهش هزینه داشته و از کیفیت و به صرفه بودن خدمات آن خیال آسود باشید. برای مشاهده و مطالعه بیشتر هزینه ها می توانید به روی کلمه هزینه تعمیر جاروبرقی کلیک فرموده و آگاهی لازم را کسب نمایید.

روشی دیگر برای یافتن هزینه تعمیر جاروبرقی آن است که با شماره های موجود در ابتدای سایت تماس حاصل فرمایید. با توجه به محل زندگی خود در تهران می توانید شماره ای که بیشتری نزدیکی به شما و کمترین فاصله از نظر بعد زمانی و مکانی دارد را انتخاب کرده و تعمیر جاروبرقی حرفه ای این تیم را به منزل خود فرا بخوانید و بدانید که در اولین فرصت به خواسته شما رسیدگی خواهد شد. تنها کافی ست که شماره های موجود را، شماره گیری نمایید.

تعمیرات جاروبرقی

علل نیاز به تعمیر جاروبرقی چیست؟

 1. جاروبرقی تان روشن نمی شود و به جویای علت کار نکردن جاروبرقی تان هستید
 2. جاروبرقی تان پس از روشن شدن، با گذر مدت زمان کمی خاموش می شود.
 3. مکش جاروبرقی مانند روزهای اول نیست و به حداقل رسیده است.
 4. قطعات جاروبرقی مشکل پیدا کرده، شکسته و یا گم شده اند.
 5. جاروبرقی پس از روشن شدن، خاموش نمی گردد.
 6. سیم جمع کن جاروبرقی دچار مشکل شده است.
 7. جرقه زنی در سیستم وجود دارد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ژاو با اعزام تعمیرکاران خود به محل مورد نظر شما، تمامی موارد فوق به علاوه تمامی مواردی که در این مطلب پیش بینی نشده را تعمیر خواهند نمود.

تعمیرات جاروبرقی در کدام قطعات متداول است ؟

به طور کلی هر قطعه ای از جاروبرقی ممکن است روزی خراب گردد. اما قطعاتی وجود دارد که بیشتر در معرض آسیب دیدگی و خرابی قرار دارد. مطابق گزارش مصرف کنندگان قطعاتی که در جاروبرقی بیشتر مورد خرابی قرار میگیرد به این شرح می باشد :

❌ موتور جاروبرقی

هر دستگاه الکتریکی که دچار خرابی گردد یکی از مهم ترین قطعات آن که باید مورد برسی قرار بگیرد ، موتور آن می باشد. در حقیقت این قسمت از جاروبرقی که برا تمامی فعالیت و کار های جارو برقی را به عهده دارد در اثر استفاده نامناسب یا طولانی مدت ممکن است دچار خرابی گردد و نیاز به تعمیر جاروبرقی داشته باشد.

🔔 نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر تعمیر جاروبرقی در قسمت موتور را به موقع انجام ندهید ممکن است فشار بیشتری به آن وارد شود و در نهایت خرابی بیشتری و جدی تری را به دستگاه وارد نماید.

مشاهده  تعمیر اسپرسوساز و قهوه ساز بوش

❌ برد جاروبرقی

در تمامی دستگاه های الکتریکی قطعه ای سبز رنگ را مشاهده می نمایید که تمای برنامه ریزی های دستگاه بر روی آن قطعه صورت می گیرد و حتی کوچکترین آسیب یا خرابی که به آن وارد شود کار دستگاه را به کلی مختل می کند..

گاهی در نتیجه نفوذ رطوبت یا نوسانات برق یا بالا رفتن بیش از اندازه دمای جاروبرقی این برد دچار اسیب می گردد و نیاز به تعمیر جاروبرقی خواهد داشت. نکته ای که در این مورد حائز اهمیت است این می باشد که تعمیرات برد جارو برقی کاری کاملا تخصصی می باشد و باید حتما توسط تعمیر کار ماهر و تخصصی جاروبرقی صورت بگیرد.

❌ سیستم خنک کننده

جاروبرقی از قطعه ای برخوردار می باشد که به آن فن یا سیستم خنک کننده می گویند و وظیفه ی اصلی آن خنک کردن موتور و سایر قطعات مهم جاروبرقی می باشد.

اگر این قطعه خراب گردد و نتواند دمای جاروبرقی را به خوبی پایین بیاورد ، نه تنها داغ شدن بیش از اندازه دستگاه را حس می کنید بلکه مشکلاتی همچون سوختگی موتور با اتصالات داخلی نیز به سراغ شما می آید. اگر در حین استفاده از جاروبرقی متوجه شدید که دمای بیش از اندازه بالا رفته است یا موتور به سختی کار یا حتی مکش جاروبرقی کاهش پیدا کرده است حتما سیستم فن و خنک کننده را مورد بررسی قرار دهید.

❌ لوله های جاروبرقی

جاروبرقی با استفاده از لوله های مختلفی که به آن وصل می گردد مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی در اثر کشیده شدن اتصالات و لوله های جاروبرقی یا فرسودگی و پوسیدگی آن این لوله ها دچار پارگی می گردند و مکش جاروبرقی را تا حد زیادی کاهش می دهند. در این زمان ممکن است به خرابی موتور یا سایر قطعات فکر کنید در حالی که علت خرابی بسیار ساده تر است و با هزینه بسیار کمی تعمیر جاروبرقی به خوبی آسانی صورت می گیرد.

پس پیش از مراجعه به تعمیرگاه و تعمیرات جاروبرقی این لوله ها و اتصالات را به خوبی بررسی نمایید.

❌ اتصالات جاروبرقی

جاروبرقی از سیم کشی های پیچیده ی داخلی و خارجی برخوردار است که تحت عوامل مختلفی دچار خرابی و آسیب دیدگی قرار میگیرد. از آنجا که یکی از این اتصالات در خارج از بدنه جاروبرقی وجود دارد و با محیط خارجی تماس دارد احتمال خراب شدن آن را افزایش می دهد. به همین علت اگر جاروبرقی روشن نمی شود و یا در هنگام کار ناگهان خاموش می گردد در زمان تعمیر جاروبرقی حتما این اتصالات را بررسی کنید.

❌ صفحه کلید جارو برقی

این قطعه بسیار ساده  و ابتدایی ولی بسیار مهم می باشد. در حقیقت اگر این صفحه خراب شود و یا به خوبی کار نکند استفاده شما از دستگاه به طور کامل مختل می گردد. در بسیاری از مواقع که نمی توانید جارو برقی روشن کنید سریع به قطعات مانند موتور یا سیم کشی ها شک می کنید در حالی که خرابی دستگاه بسته به قطعه ی ساده مانند صفحه کلید می باشد که با هزینه کمی نیز به راحتی صورت می گیرد.

گاهی هیچ کدام از قطعات جاروبرقی اسیب ندیده است و تعمیر جاروبرقی بسته به تعویض کیسه یا فیلتر آن می باشد و گاهی نیز قسمت های مختلف دیگری مورد آسیب قرار می گیرد. در هر صورت بهتر است عیب یابی و تعمیر جارو برقی خود را به دست تکنسین تخصصی بسپارید تا مشکل دستگاه به خوبی شناسایی شود و حل گردد.

بدین منظور کافیست با تیم تعمیرات و مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی ژاو تماس بگیرید تا تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن برای عیب یابی و تعمیر جارو برقی در محل شما حضور پیدا کنند. همچنین این امکان برای شما میسر شده است که از طریق این صفحه به صورت آنلاین درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید.

مزایای برترین مرکز تعمیر جاروبرقی در تهران ” ژاو ” چیست؟

 • تعمیرکاران با سابقه حداقل 10 سال و توانمند در تعمیر هر برندی از جاروبرقی
 • صرفه جویی در زمان و هزینه ها به دلیل تعمیر در محل، بدون نیاز به رفت و آمد
 • ارائه ضمانت نامه معتبر مبنی بر انجام تعمیرات به روی جاروبرقی شما
 • استفاده از قطعات کاملا فابریک برای هر برند جاروبرقی
 • کاهش احتمال نیاز مجدد به تعمیر جاروبرقی
 • سریع بودن پاسخگویی به ارباب رجوع
 • سابقه درخشان و رزومه بسیار قوی
 • و…
مشاهده  تعمیر لباسشویی بوش در شرق تهران
ژاو سرویس چه خدماتی را ارائه می دهد؟ چرا ژاو سرویس؟
تعمیرات جاروبرقی با بهترین کیفیت ممکن تعمیرکاران با سابقه حداقل 10 سال و توانمند در تعمیر هر برندی از جاروبرقی
تعمیر در محل صرفه جویی در زمان و هزینه ها به دلیل تعمیر در محل، بدون نیاز به رفت و آمد
ارائه گارانتی خدمات ژاو سرویس خدمات تعمیر جاروبرقی بوش را تضمین نموده و با ارائه ضمانت نامه به مشتریان این کیفیت را تضمین می کند.
تعویض تمامی قطعات جاروبرقی در صورت نیاز استفاده از قطعات کاملا فابریک برای هر برند جاروبرقی
تخصص بسیار بالای تعمیرکاران جهت تعمیر دستگاه کاهش احتمال نیاز مجدد به تعمیر جاروبرقی
سابقه درخشان و رزومه بسیار قوی ژاو سرویس در ارائه خدمات تعمیراتی سابقه بسیار درخشانی داشته و تا به امروز تمامی مشتریان ژاو از خدمات تعمیر متخصصین ژاو رضایت دارند.
مشاوره رایگان  مشتریان می توانند علاوه بر بهره مندی از خدمات تعمیر ژاو از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوند.

حال تمامی موارد موجود در بخش بالا مزیدِ بر علت انتخاب این نمایندگی تعمیرات می باشد. بی هیچ شکی تلفن خود را برداشته و با شماره تماس موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

تعمیرات جارو برقی

برند های تحت پوشش تعمیرات جارو برقی

 • جاروبرقی آاگ
 • بوش
 • دوو
 • جنرال الکتریک
 • آدمیرال
 • سامسونگ
 • ال جی
 • بکو
 • زیمنس
 • باگنشت
 • کنوود
 • وستینگهاوس
 • ایندزیت
 • فریجیدر
 • اسنوا
 • بلومبرگ
 • کن مور
 • ناسیونال
 • پاناسونیک
 • پارس خزر
 • بوتان
 •  فلر
 • دلونگی
 • لتو
 • بیمکث
 • عرشیا
 • آریستون
 • و…. هر برند دیگری که مد نظر شما باشد. تمامی موارد بالا تنها جهتِ نمایش دادن نمونه هایی از خدمات تعمیر جاروبرقی این نمایندگی بود. جاروبرقی شما در هر برندی که می خواهد باشد، توس تیم ژاو به بهترین حالت ممکن تعمیر خواهد شد. تنها کافی ست اقدام فرمایید.

یکی از پرکاربرد ترین برند های موجود در بازار، جاروبرقی های برند ال جی و سامسونگ می باشد. اگر جاروبرقی شما نیز از این دو برند است، می توانید مقاله مخصوص به خودِ این دو برند را نیز مطالعه فرمایید تا با خیالی آسوده تر، اقدام به تعمیر نمایید.

🔔 در صورتی که نیازمند تعمیر جاروبرقی ال جی هستید، به روی کلمه تعمیرات جاروبرقی ال جی کلیک فرمایید و در صورتی که نیازمند تعمیر جاروبرقی سامسونگ هستید، به روی کلمه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ کلیک فرمایید..

لذا باید یادآور شویم ژاو سرویس می تواند با تضمین کیفیت و قیمت تمامی خدمات تعمیراتی خود، به تعمیر تمامی برندهای جاروبرقی بپردازد..تنها کافیست با شماره های درج شده تماس حاصل گردد.

مراحل تعمیر جاروبرقی در ژاو سرویس چگونه است؟

شاید سوالی پیش آید مبنی بر اینکه ژاو سرویس چطور خدمات تعمیر جاروبرقی را ایفا می سازد..در ادامه اشاره می کنیم:

 1. در اولین قدم، مشتری که شما باشید باید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و یا اطلاعات خود را وارد فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.
 2. سپس با شرح آن چه مورد نیازتان است تیم نمایندگی تعمیر جاروبرقی را در جریان آن چه به آن نیازمند هستید می گذارید.
 3. متخصصان تعمیرکار جاروبرقی در اولین فرصت در محل شما حاضر خواهند بود.
 4. با عیب یابی دقیق جاروبرقی، هزینه ها مشخص شده و آن چه باید به روی جاروبرقی اعمال شود به صورت دقیق بیان می شود.
 5. تغییرات لازم اعمال شده و کار تعمیر به انتهای خود خواهد رسید.

قطع به یقین پر اهمیت ترین مسئله در این پروسه تنها و تنها رضایت شمایی ست که به ژاو مراجعه کرده و انتظار بهبود لوازم خانگی خود را دارید.

دیگر خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

مهم نیست که شما نیاز به تعمیرات کدام لوازم خانگی خود دارید، نمایندگی تعمیرات ژاو در جهت کسب رضایت خاطر شما گامی گسترده برداشته است و هر نوع لوازم خانگی را تحت پوشش خود قرار می دهد.

اعم از: تعمیر جاروبرقی، تعمیرات مایکروویو، تعمیرات سولاردام، تعمیرات ماشین ظرفشویی، تعمیرات ماشین لباسشویی و… پیش تر مشخص شد که برند نیز چندان تفاوتی در ارائه خدمات این نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ندارد.

تعمیرات جاروبرقی

مراقبت های لازم بر کاهش خرابی جاروبرقی چیست؟

 1. حتما به خاطر داشته باشید که به صورت سالیانه، سرویس کردن هر جاروبرقی در هر برندی نیازی عمومی ست. سرویس سالانه جاروبرقی خود را به هیچ عنوان فراموش نکنید.
 2. سیم جاروبرقی را به هیچ عنوان تحت فشار و کشش قرار ندهید چرا که قطع شدن آن دردسر ساز خواهد بود. همچنین کابل را از انتها به برق وصل کرده و جدا کرده تا ریسک قطع شدن سیم کاهش پیدا کرده و نیاز به تعمیر جاروبرقی به حداقل حالت ممکن خود برسد.
 3. استفاده از کیسه با توجه به مورد استفاده ای که برای آن تولید شده است. به عبارتی از کیسه جاروبرقی یکبار مصرف بیش از یک بار استفاده ننمایید.
 4. به هنگام جاروبرقی کشیدن به هیچ عنوان بیش از حد توان سیم، جاروبرقی را به سمت جلو نکشید و بی آن که آن را خاموش کنید هرگز از برق نکشید.
 5. به سرعت و با فاصله زمانی کم و به محض پر شدن کیسه، آن را خالی کرده و با این کار مکش را بالا برده و نیاز به تعمیرات جاروبرقی را به حداقل حالت ممکن برسانید.
 6. به محض آن که حالت غیر طبیعی در جاروبرقی خود مشاهده کردید، با خدمات ژاو تماس گرفته و راهنمایی بخواهید و در صورت نیاز تعمیرکار جاروبرقی را به محل خود فرا بخوانید.
 7. برای جا به جایی جاروبرقی به هیچ عنوان از لوله آن را نکشید، بلکه دسته آن را گرفته و بلند کنید تا حداقل فشار ممکن را متحمل شود.
 8. به تمامی توصیه های موجود در دفترچه راهنمای جاروبرقی خود عمل کرده و بهترین حالت ممکن استفاده از جاروبرقی را انجام دهید تا نیازی به تعمیر جاروبرقی نداشته باشید.
مشاهده  تعمیرات جارو شارژی

خدمات ژاو سرویس در تعمیرات جاروبرقی در تهران

 • تعویض و یا تعمیر موتور جاروبرقی آسیب دیده
 • اعزام متخصصان باتجربه و با مهارت در زمینه تعمیرات و سرویس جاروبرقی
 • تعویض نمودن و یا تعمیر کردن اصلی ترین قطعات و حتی قطعات کم یاب جانبی جاروبرقی
 • تعویض و یا تعمیر بلبرینگ جاروبرقی
 • تعمیر و یا تعویض برد الکتریکی جاروبرقی که فابریک بودن و یونیک بودن آن حائز اهمیت بسیاری ست.
 • تعویض ذغال و بالشتک جاروبرقی جهت بهبود مکش و بالا بردن کاربرد این لوازم خانگی
 • کمی پیش تر به سرویس سالیانه جاروبرقی اشاره شد، تعمیرات و سرویس دوره ای و یا سالیانه جاروبرقی در محل شما یکی از خدمات این نمایندگی تعمیر جاروبرقی در تهران است.
 • تعمیر و یا تعویض سیم جمع کن جاروبرقی و تعویض و یا تعمیر خود سیم جاروبرقی
 • تعویض پروانه و کلکتور جارو برقی که از مهم ترین بخش های موجود در جاروبرقی هستند.
 • مراجعه به محل تعیین شده از طرف شما جهت تعمیر جاروبرقی در منزل، محل کار و یا هر محل دیگری که مورد نظر شما می باشد…

تلاش نمودیم اطلاعات کافی در زمینه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در تهران به شما عزیزان ارائه نماییم و این مشکل را برایتان به سادگی رفع کنیم. با اطمینان به ژاو هرگز پشیمان نشده و لوازم خانگی خود را از هر آسیبی دور می نمایید. بی هیچ تردیدی تلفن همراه خود را برداشته با با شماره گیری شماره مورد نظر و مناسب محل خود، ژاو را به خانه خود بیاورید.

هزینه تعمیرات جاروبرقی چقدر است ؟

هزینه تعمیر جاروبرقی پس از عیب یابی به طور دقیق مشخص می شود. شما می توانید با تماس با ژاو سرویس فورا به عیب یابی و تعمیرات لوازم خانگی خود بپردازید.

در ژاو سرویس چه برند هایی تعمیر می شود؟

به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن به تعمیزات انواع برند ها به طور تخصصی بپردازید.

ساعات کاری ژاو به چه صورت است؟

در هر ساعت از شبانه روز که با ژاو سرویس تماس بگیرید آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

4.7/5 - (266 امتیاز)

32 دیدگاه

 • سلام وقت شما بخیر- جاروبرقی فقط بعد از یک ربع استفاده مکشش کم میشه و اصلا هیچ چیزی رو جمع نمی کنه. مشکل از کدوم قسمت جاروبرقی ممکنه باشه ؟

  • اینکه مکش دستگاه شما از ابتدا خوب بوده و پس از مدتی استفاده دچار مشکل می شود می تواند ناشی از ضعیف شدن یا خرابی قطعات داخلی باشد. همچنین سیستم خنک کننده ی دستگاه شما هم ممکن است دچار ایرار شده باشد و به همین علت که جاروبرقی به خوبی خنک نمی شود ، به موتور فشار وارد شده و قدرت آن کم می شود. این ایراد می تواند آسیب جدی تری به دستگاه شما وارد کند پس هرچه سریع تر به طور دقیق آن را پیگیری و برسی کنید.

 • نزدیک یک هفتست که جاروبرقی بعد از یک مدت کوتاه استفاده کاملا خاموش میشه و تا یک روز کامل غیر قابل استفاده می شه و اصلا روشن نمی شه. چطور میشه مشکل رو حل کرد

  • اینکه جاروبرقی شما پس از مدت کوتاهی از استفاده خاموش می شود ممکن است خبر از خرابی قطعات مهم در دستگاه شما باشد. به طور دقیق نمی توان اظهار نظر کرد که علت این امر چیست و باید به طور حضوری مورد برسی قرار بگیرد. این ایراد می تواند ناشی از فن دستگاه ، موتور و اتصالات دیگر باشد . با این وجود به شما پیشنهاد می کنیم تا زمان تعمیرات جاروبرقی ، از استفاده از آن خودداری کنید چرا که ممکن است اسیب جدی تر به دستگاه وارد شود.

 • مکش جاروبرقی خیلی کم شده اصلا مثل روزای اولش نیست. اوایل استفاده همه چیز به خوبی جمع می شد ولی الان کلا نمی تونه محیط تمیز کنه. کیسشم عوض کردیم ولی همچنان مکشش افتضاحه . مشکل از کجاست ؟

  • علاوه بر تعویض کیسه به تعویض فیلتر نیز اقدام کنید. اگر درست نشد ممکن است خود قطعات داخلی جاروبرقی دچار اسیب شده باشند یا حتی ضعیف شده باشند که در این مورد نیز باید مورد تعمیر قرار بگیرند یا تعویض شوند. با ژاو سرویس تماس بگیرید تا به عیب یابی دقیق از دستگاه شما پرداخته شود. مشکلات مربوط به مکش جاروبرقی علل گسترده ای می تواند داشته باشد که نیاز به عیب یابی فیزیکی و حضوری دارد.

 • من جاروبرقی بوش دارم مطمنم هستم که اصله موقع خرید بهمون گفتند امکان نداره که خراب شه و نیاز به تعمیرات داشته باشه. ولی الان یک مدتیه که حس می کنم مکشش کم شده و صدای بیش از اندازه تولید می کنه. به عیب یابی نیاز داره ؟

  • این ادعا که جاروبرقی مانند جاروبرقی بوش هیچگاه دچار خرابی نمی شود یک ادعا غلط است. با کیفیت ترین وسیله برقی دنیا نیز روش های استفاده و مراقبت مخصوص به خود را دارد که اگر رعایت نشود ، لوازم خانگی را با مشکل و خرابی رو به رو می کند . کاهش مکش جاروبرقی از متداول ترین مشکلات جاروبرقی است و ممکن است برای تمامی برند ها نیز این مشکل به وجود می آید. در مرحله اول گرفتگی لوله را برسی کنید و سپس فیلتر و کیسه جاروبرقی خود را تعویض کنید و اگر باز هم صدای زیادی تولید شد و مکش آن کم بود باید تخصصی تر مورد برسی قرار بگیرد تا مشکل دقیق آن شناسایی شود.

 • موقع جاروبرقی کشیدن یک لحظه متوجه نشدم و به سیمش به شدت کشیده شد از اون روز مدام خاموش روشن میشه انگار که سیمش قطعی داشته باشه . چقدر طول می کشه این مشکل حل شه و هزینه تعمیرش چقدر میشه ؟

  • سیم پرتابل تمامی جاروبرقی ها یک حدی دارند که اگز بیشتر از آن کشیده شوند احتمالا دستگاه را با آسیب رو به رو می کنند. دستگاه شما هم احتمالا با مشکل اتصالاتی موجه شده است که می تواند ناشی از سیم خارچی یا داخلی باشد. در نهایت این مشکل می تواند مورد تعمیرات قرار بگیرد و زمان زیادی هم نیاز ندارد. در مورد هزینه تعمیرات آن بسته به مشکل دقیق جاروبرقی باید تعیین شود. اگر می خواهید هرچه سریع تر با قیمت مناسب به تعمیرات جاروبرقی خود بپردازید با ما تماس بگیرید.

 • یک مدتی بود که حس می کردم بوی سوختگی میده جاروبرقی ولی چون خوب کار می کرد ازش استفاده کردم الان به طور کامل از کار افتاده و دیگه روشن نمیشه. کدوم قطعه اسیب دیده که دستگاه کلا از کار افتاده و اینکه اصلا ارزش داره تعمیر کردنش ؟

  • مهم ترین نکته ای که بارها توسط متخصصین فنی مورد تاکید قرار گرفته است این نکته می باشد که در صورت مشاهده علائم خرابی از استفاده از لوازم برقی خود داری کنید. ممکن است بوی سوختگی ناشی از سوختگی قطعات داخلی بوده باشد و با استفاده شما به دستگاه فشار بیش از حد وارد شده و سایر قطعات را نیز مورد اسیب قرار گرفته باشد. برای اینکه دقیقا منشا روشن نشدن جاروبرقی یافت شود باید به عیب یابی دقیق از آن پرداخت تا متوجه شد خرابی دستگاه وسیع می باشد یا خیر و اینکه کدام قطعه دقیقا مورد اسیب و سوختگی قرار گرفته است.

   • سلام
    جارو برقی کاملا سالم بود که یهو ازش دود بلند شد جرقه داد و صدای موتورش خیلی بلند و بد شد
    اما روشن میشه ولی ثدای بدی میده
    ممکنه که موتور سوخته باشه یا قطعه ای ب تعمیر نیاز داره ؟هزینه تعمیر حدودا چقدره ؟

    • سلام وقتتون بخیر. تماس بگیرید با شماره های موجود تا راهنماییتون کنیم. برای اطلاع از هزینه ها باید مشکل رو مشخص کنیم تا هزینه اعلام بشه خدمتتون

 • رطوبت روی جاروبرقی ریخته و الان اصلا روشن نمیشه. ممکنه کاملا سوخته باشه و از کار افتاده باشه ؟ تعمیراتش فایده داره یا باید کاملا برم یک دستگاه نو بخرم ؟

  • همانطور که می دانید رطوبت بزرگترین دشمن لوازم برقی است و می تواند موجب سوختگی قطعات داخلی شما شود. با این وجود بسته به مکانی که رطوبت به دستگاه شما نفوذ کرده است علت خرابی دستگاه شما نیز متفاوت می شود. در حقیقت ممکن است روشن نشدن دستگاه مربوط به سوختگی صفحه کلید شما شود که هزینه تعمیر آن به مراتب کمتر است. اما ممکن است این رطوبت به اتصالات داخلی و ختی موتور شما نفوذ کرده باشد و آن هارا کاملا دچار از کار افتادگی کرده باشد یا اسیب وارد شده باشد. برای تعمیر این دستگاه باید ابتدا تکسنین به عیب یابی و یافتن قطعه سوخته بپردازد و پس از آن راه تعمیر دقیق آن را در پیش گرفت.

 • جاروبرقی تقریبا تازه خریدم میخواستم بدونم چقدر مهمه که حتما سالیانه سرویس شه ؟

  • شاید سرویس کردن سالیانه چندان مهم به نظر نرسد و افراد زیادی نسبت به این موضوع بی توجهی و بی اعتنایی کنند اما در حقیقت انجام سرویس سالیانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. با یک سرویس سالیانه ساده که از هزینه کمی نیز برخوردار می باشد عمر جاروبرقی شما تا چندین سال افزایش می یابد و باعث می شود که نیاز به تعمیرات کمتر پیدا کنید. این نکته نیز شایان توجه است با سرویس که هزینه کمتری دارد می توانید از تعمیرات که گاها هزینه ی زیادی دارد بی نیاز شوید.

 • سلام خسته نباشید صدای جاروبرقی ناسیونال ما خیلی زیاد شده همینطور نسبت به قبلش مکش ان کمتر شده ، عیب ان چی میتونه باشه و برای تعمیر چکار باید انجام بدم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام وقت بخیر- بلند بودن صدای جاروبرقی و کم بودن مکش آن می تواند علل های مختلفی داشته باشد. ابتدا اقدام به تعویض کیسه و فیلتر های جارورقی کنید و اگر مشکل برطرف نشد ، انسداد مسیر جاروبرقی را مورد برسی قرار دهید. اگر مسیر جاروبرقی نیز مسدود نبود ، دستگاه را به یک تعمیر کار نشان دهید . برای عیب یابی و تعمیرات جاروبرقی خود می توانید با ژاو سرویس تماس بگیرید و در محل از خدمات تعمیرات استفاده کنید.

 • سلام روز بخیر. دمای جاروبرقی خیلی بالا می ره در حین کار و بعد از مدتی نیز مکشش کاهش پیدا می کنه. علت این اتفاق چیه ؟

  • سلام و وقت بخیر
   اگر دمای جاروبرقی بیش از اندازه بالا برود اولین قسمتی که باید مورد برسی قرار بگیرد فن و سیستم خنک کننده است. این قسمت تعبیه شده است تا موتور و سایر قسمت های دستگاه را خنک کند و اگر به درستی کار نکند دمای دستگاه بالا می رود. علت کاهش مکش جاروبرقی در حین کار نیز می تواند به همین علت بالا رفتن دما باشد و پس از تعمیرات و بر طرف سازی این مشکل ، فعالیت جاروبرقی نیز به حالت اول بر می گردد. با این وجود ممکن است این ایراد از قسمت های دیگری نشئت بگیرد که در این صورت به شما پیشنهاد می کنیم برای عیب یابی و تعمیرات جاروبرقی خود با یک تعمیر کار تماس بگیرید.

 • سلام هزینه تعمیرات به چه صورت هست و چه قدر طول می کشه تا تعمیرات انجام بشه ؟ و اینکه چطوری باید درخواست تعمیرات رو ثبت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • هزینه تعمیرات جاروبرقی تا حد زیادی بسته به میزان خرابی و علت از کار افتادن دستگاه شما می باشد . هر چه این مشکل پیچیده تر باشد طبیعتا هزینه تعمیر آن بالا میرود و گاهی نیز با هزینه بسیار کمی صورت میگیرد. شما از طریق این صفحه می توانید درخواست تعمیرات خود به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و برای تعمیرات در محل شما حضور پیدا کنند. همچنین شما می توانید با شماره تلفن ها مرکز تعمیرات لوازم خانگی ژاو تماس بگیرید و درخواست تعمیرات نمایید.

 • اگر برد دستگاه دچار ایراد و خرابی شده باشه هزینه تعمیراتش چقدره و اینکه کار تخصصی هست یا میشه افراد عادی هم انجام بدن ؟

  • سلام وقت بخیر
   برد از مهم ترین قطعات جاروبرقی می باشد که برنامه ریزی جاروبرقی بر روی آن انجام می شود. در حقیقت اهمیت این قطعه به اندازه موتور می باشد و حساسیت تعمیرات آن نیز بسیار بالاست. به همین علت تعمیرات آن نیز کاری کاملا تخصصی می باشد و حتما باید توسط تعمیر کار ماهر و با تجربه صورت بگیرد رد غیر این صورت احتمال اسیب دیدن دستگاه بیشتر می شود. هزینه ی تعمیرات برد جاروبرقی بستگی به میزان آسیب دیدن آن می باشد و پس از عیب یابی مشخص می شود. به شما پیشنهاد می کنیم با تیم ژاو تماس بگیرید تا تکنسین های به به صورت کامل و تخصصی از این قسمت عیب یابی کنند.

 • سلام جارو سیزلر چراغ چشمک زن قرمز روشن میشه ولی دستگاه خاموشه و کار نمیکنه
  جارو حین کار چپ شد اینجوری شد.

 • سلام. به نظرم سیم متصل به برق جارو برقی مشکل داره چون با جابحا کردن سیم یعنی کشیدن سیم؛ جارو برقی روشن و خاموش میشه در حین استفاده. و اینکه داخل جارو برقی خیلی خاک گرفته. لطفا راهنمایی کنید چکار باید بکنم

   • سلام
    جاروبرقی کارچر امروز برای وکیوم کیسه پلاستیکی بکاربردیم چراغ قرمز روشن و خاموش شد و کلا دستگاه خاموش شد و دیگر روشن نشد. لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم

    • وقت بخیر احتمالا موتور یا برد دستگاه دچار آسیب شده ،برای اطمینان دستگاه باید توسط کارشناس بررسی شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین