تعمیرات داکت اسپلیت

مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات پس از فروش داکت اسپلیت

داکت اسپلیت ممکن است هر زمانی نیاز به تعمیرات داکت اسپلیت داشته باشد. جهت یافتن بهترین نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت نگران هیچ نباشید همین که با شماره های موجود در این بخش تماس حاصل فرمایید برترین متخصصان را در محل زندگی خود حاضر گردانید. هزینه ها را با نمایندگی ما تا 90 درصد کاهش دهید. متخصصان ما با بیش از 10 سال سابقه می توانند نیاز به تعمیرات داکت اسپلیت شما را به حداقل برسانند. برای تمامی بخش های تهران شماره های مورد نظرتان قرار گرفته است. تماس حاصل فرمایید.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 28421384
شرق تهران 77661482
شمال تهران 28421384
جنوب تهران 55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
تعمیرات داکت اسپلیت

در سالهای گذشته برای اینکه با کمک پنکه بتوانیم فضای خانه را خنک تر کنیم یک دستمال خیس را جلوی پنکه میگرفتیم با این روش خنکی پنکه چند برابر میشد، با پیشرفت تکنولوژی کم‌کم کولرهای آبی جایگزین پنکه شد البته در برخی خانه‌ها همچنان از پنکه استفاده میشود، امروزه کولرهای آبی نیز جای خود را به داکت اسپلیت دادند. داکت اسپلیت با مصرف بهینه باعث ایجاد خنک‌ترین هوا در فضای مورد نظر خواهند شد، در ابتدا نیاز به نصب داکت اسپلیت می باشد، البته قابل اهمیت است که تعمیرات داکت اسپلیت در عملکرد و عمر مفید این دستگاه بسیار موثر خواهد بود.

به تعمیرکاران و تکنسین های ژاو سرویس جهت تعمیر و سرویس داکت اسپلیت اعتماد کنید. ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت تمامی نیازهای مشتریان خود را در زمینه تعمیر داکت اسپلیت بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی رسیدگی خواهد کرد.

داکت اسپلیت‌ها از نظر عملکردی شبیه به اسپلیت‌ها می باشند و در دسته دستگاه سرمایشی و گرمایشی قرار دارند،یک داکت اسپلیت‌ می‌تواند به تنهایی تهویه هوای محیط یک مجتمع بزرگ را به کمک کانال کشی انجام دهد. که انواع مختلفی دارند و مطابق با نیاز محیط می توان یکی از انواع داکت اسپلیت را تهیه نمود. همانطور که گفته شد مهمترین نکته در ابتدای نصب داکت اسپلیت این است که هر چند وقت یک بار باید سرویس داکت اسپلیت را انجام دهید زیرا اگر تعمیرات داکت اسپلیت را به تاخیر بیاندازید حتما مجبور به تعمیر آن با هزینه تعمیرات داکت اسپلیت خواهید شد. به طور کلی داکت اسپلیت به نوعی سیستم سرمایشی گرمایشی است که از دو قسمت یونیت داخلی (هوا ساز) و یونیت خارجی (کندانسور) تشکیل شده است.

 

تعمیرات داکت اسپلیت نیازمند یک تکنسین متخصص و مجرب داکت اسپلیت می باشد زیرا فناوری داکت اسپلیت نیازمند این است که تعمیرکار داکت اسپلیت در یک مرکز تخصصی فعالیت کند تا بتواند به صورت حرفه ای و گذراندن دوره های آموزشی در آن مرکز تخصص خود را بالا ببرد و اطلاعات بروز داشته باشد، اگر نیازمند سرویس داکت اسپلیت و یا تعمیر داکت اسپلیت خود هستید  این تعمیر و سرویس را به ژاو سرویس بسپارید.

نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت، ژاو سرویس، با داشتن نیروهای متخصص تعمیر و سرویس داکت اسپلیت را در اسرع وقت انجام میدهد. زمانی که با ژاو سرویس تماس بگیرید همکاران ما در کوتاهترین زمان به محل شما اعزام خواهند شد.

برای کسانی که از داکت اسپلیت استفاده میکنند خوب است بدانند در هنگام شروع فصل گرما سرویس داکت اسپلیت یا تعمیرات داکت اسپلیت میزان قابل توجهی مصرف برق را کاهش خواهد داد ، فیلتر داکت اسپلیت، همچنین کویل داکت اسپلیت و پره های داکت اسپلیت به طور مرتب نیاز به سرویس، تعمیر و نگهداری هستند، تا در طول سال های بهره برداری مؤثرتر و کار آمدتر عمل کنند در صورتی که تعمیرات داکت اسپلیت انجام نگیرد عملکرد داکت اسپلیت به مرور زمان دچار یک افت و کاهش مداوم می شود که نتیجه عملکرد نادرست داکت اسپلیت افزایش مصرف انرژی برق خواهد بود.

خدمت رسانی ژاو سرویس در زمینه تعمیر و سرویس کلیه برندهای داکت اسپلیت به مشتریان خود می باشد، تکنسین های ما در تعمیر، سرویس، نصب و راه اندازی بهترین برندهای داکت اسپلیت تخصص بالایی دارند.

تعمیرات داکت اسپلیت امروزه با توجه به افزایش قیمت این دستگاه و مشکلات اقتصادی مردم و همچنین با توجه به دلیل پیچیدگی ساختمان این دستگاه مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان این سیستم می باشد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. بنابراین در هنگام انتخاب تعمیرکار و سرویسکار داکت اسپلیت باید نهایت دقت لازم را بکار بگیریم به طوری که به جرات می توان گفت که تعمیر داکت اسپلیت از عهده هرکس بر نمی آید و تا حد امکان نباید تعمیر ان را به افراد ناوارد بسپارید بلکه یک تعمیرکار متخصص برای تعمیرات داکت اسپلیت به صورت تخصصی لازم است تا با همه قطعات این دستگاه آشنایی داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو ممکن کیفیت اولیه دستگاه را دوباره باز گرداند. تعمیرات ما شامل تعمیرات کولرگازی نیز می شود.

اگر داکت اسپلیت شما دچار مشکل شده و قطعه مورد نظر را در بازار پیدا نمیکنید با ژاو سرویس تماس بگیرید زیرا ممکن است  نیازی به خرید قطعه نداشته باشید و تعمیر همان قطعه توسط متخصصین ژاو سرویس امکان پذیر باشد.

دلایل انتخاب ژاو سرویس جهت تعمیرات داکت اسپلیت

  • متخصصین ژاو سرویس دارای تجربه بسیار بالایی می باشد و سابقه همکاری و کار در مراکز دولتی و یا بیمارستان ها و بانک ها و همچنین برخی از ادارات را در کارنامه کاری خود دارند.
  • سرویس داکت اسپلیت در تهران و در هر منطقه از این استان در کم تر از یک ساعت انجام می شود
  • سرویس کندانسور و یا پنل خارجی داکت اسپلیت
  • سرویس کویل های داکت اسپلیت
  • سرویس فیلتر داکت اسپلیت
  • ارائه ضمانت نامه بعد از انجام خدمات و تعمیرات داکت اسپلیت
Rate this post

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین