🎉 10% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر

تعمیرات سشوار

تعمیر سشوار

سشوار یکی از لوازم خانگی می باشد که بسیار کاربردی است و افراد بسیاری روزانه از این وسیله استفاده می کنند. به همین دلیل مراقبت و نگهداری از این وسیله خانگی بسیار اهمیت دارد. زیرا در صورت عدم نگهداری درست و استفاده مداوم ممکن است سشوار شما به تعمیر نیاز پیدا کند. برای تعمیرات سشوار بهتر است با یک نمایندگی معتبر تعمیرات سشوار تماس حاصل نمایید. ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات سشوار در سراسر تهران می باشد که با ضمانت 1 ساله در تمامی نقاط تهران خدمات رسانی می کند. برای دریافت مشاوره رایگان و تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر سشوار با ژاو سرویس تماس حاصل نمایید.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 021-44165442
شرق تهران 021-77661482
شمال تهران 021-26705375
جنوب تهران 021-55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
تعمیرات سشوار

تعمیرات سشوار

سشوار وسیله ای می باشد که به راحتی می توان با آن پس از استحمام مو ها و بدن را خشک نمود. همچنین این وسیله کاربردی در سالن های زیبایی نیز کاربرد بسیار زیادی دارد. بنابراین ویژگی های زیاد سشوار منجر شده است که افراد روزانه از آن استفاده نمایند. اما لازم به ذکر است که استفاده بدون اصول و مداوم از سشوار منجر به خراب شدن این وسیله خانگی می شود.

امروزه به دلیل هزینه های بسیار سنگین لوازم خانگی نمی توان پس از خراب شدن یک وسیله سریعا برای آن جایگزین تهیه نمود. بنابراین در صورت خراب شدن سشوار بهتر است با نمایندگی معتبر تعمیرات سشوار تماس بگیرید و در اولین فرصت اقدام به تعمیرات سشوار خود نمایید.

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات سشوار در تمامی نقاط تهران می باشد. بنابراین اگر ساکن تهران هستید می توانید در اولین فرصت با کارشناسان ژاو سرویس تماس حاصل نمایید و اقدام به تعمیرات سشوار تان نمایید.

این مرکز تعمیرات لوازم خانگی با استفاده از قطعات اصلی طول عمر لوازم خانگی شما را تضمین می کند و همچنین ضمانت 365 روزه ! بر روی خدمات و تعمیرات لوازم خانگی خود دارد. به همین علت خیالتان از تعمیرات لوازم خانگی به ویژه سشوار تان راحت باشد.

تعمیرات سشوار

نمایندگی تعمیرات سشوار در سراسر تهران

همان طور که گفته شد ژاو سرویس نمایندگی تعمیر سشوار در تمامی نقاط تهران است که همواره خدمات و تعمیرات سشوار را در سراسر تهران انجام می دهد. این مرکز تعمیرات دارای کادر تعمیر بسیار حرفه ای و کارشناسانی مجرب در تعمیرات لوازم خانگی دارد. همچنین ژاو سرویس علاوه بر تعمیر سشوار ، تعمیرات جاروبرقی ، تعمیرات لباسشویی ، تعمیرات اجاق گاز و سایر تعمیرات لوازم خانگی را نیز انجام می دهد. در ادامه به بررسی ویژگی های ژاو سرویس برای تعمیرات سشوار می پردازیم.

👨‍🔧خدمات رسانی در سراسر تهران : مرکز تعمیرات ژاو سرویس در سراسر تهران خدمات تعمیرات سشوار و لوازم خانگی را انجام می دهد. بنابراین اگر ساکن تهران هستید و به دنبال مرکز تعمیرات معتبر برای تعمیر سشوار و دیگر لوازم خانگی خود می باشید با کارشناسان ژاو سرویس تماس بگیرید.

👨‍🔧ارائه مشاوره رایگان : در صورت نداشتن اطلاعات کافی در مورد تعمیرات لوازم خانگی می توانید با کارشناسان ژاو سرویس تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ژاو سرویس بهره مند شوید.

👨‍🔧دارای کادر مجرب در تعمیرات : مرکز تعمیرات سشوار و لوازم خانگی ژاو سرویس دارای تعمیرکاران حرفه ای و کارشناسان تعمیر با تجربه می باشد که می توانید با خیال راحت تعمیرات خود را به این مرکز تعمیرات بسپارید.

👨‍🔧ضمانت 1 ساله تعمیرات سشوار : ژاو سرویس به دلیل استفاده از قطعات اصلی و باکیفیت در تعمیرات خود سلامت و طول عمر لوازم خانگی شما را پس از تعمیر ضمانت می کند و به همین علت بر روی تعمیر سشوار و لوازم خانگی ضمانت 1 ساله گذاشته است. بنابراین خیالتان از کیفیت تعمیرات مرکز تعمیر ژاو سرویس راحت باشد.

👨‍🔧هزینه مقرون به صرفه تعمیرات : مرکز تعمیر سشوار و لوازم خانگی ژاو سرویس نسبت به خدماتی که ارائه می دهد و همچنین کیفیت تعمیراتش هزینه مناسب و مقرون به صرفه ای را دریافت می کند. برای اطلاع دقیق از هزینه ها با کارشناسان ژاو سرویس تماس بگیرید.

مشاهده  تعمیر دسته جاروبرقی ال جی

👨‍🔧ارائه خدمات در محل شما : در هر کجای تهران که ساکن هستید و نیازمند تعمیرات لوازم خانگی می باشید کافی است با مرکز تعمیرات لوازم خانگی ژاو سرویس تماس حاصل نمایید. در اولین فرصت در محل شما خدمات تعمیر ارائه می دهد.

👨‍🔧استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات : همان طور که گفته شد مرکز تعمیرات ژاو سرویس بر روی تعمیرات خود ضمانت 365 روزه دارد! و به ای معناست که از قطعات اصلی و با کیفیت در تعمیرات خود استفاده می کند. به همین علت است که تا 1 سال تعمیرات خود را تضمین می کند. بنابراین برای تعمیرات سشوار و لوازم خانگی تان با ژاو سرویس تماس حاصل نمایید.

تعمیرات سشوار

کدام قطعات سشوار نیاز به تعمیر دارند؟

در ادامه به این موضوع می پردازیم که کدام قطعات سشوار نیاز به تعمیرات دارند. سشوار دستگاه کوچکی است و نسبت به لوازم خانگی دیگر سایز کوچک تری دارد به همین علت قطعات زیادی در ساخت ان به کار نرفته است. اما اگر هر کدام از قطعه های سشوار خراب شوند و یا بسوزد در روشن شدن سشوار اختلال ایجاد می کند و باعث از کار افتادن قطعات دیگر نیز می شود. بنابراین در صورت خراب شدن سشوار باید در اولین فرصت به تعمیرات سشوار پرداخت.

 • بدنه سشوار : بدنه های سشوار از جنس پلاستیکی یا فلزی هستند که در صورت خراب شدن بدنه سشوار می توان آن را تعمیر نمود.
 • دسته سشوار : برخی از سشوار ها دسته های تاشو و ثابت دارند. و برخی از آن ها با باتری و یا شارژی کار می کنند و در صورت خراب شدن دسته سشوار می توان برای تعمیرات سشوار با ژاو سرویس تماس حاصل نمایید.
 • موتور سشوار : دستگاه های برقی دارای موتور می باشند. موتور سشوار ها می تواند تک ولتاژ و یا دو ولتاژ باشد. گاهی اوقات به دلیل استفاده نادرست و یا فشار آمدن بر روی دستگاه ممکن است موتور سشوار نیم سوز شود و یا کاملا بسوزد. در این صورت باید برای تعمیرات سشوار ، تعویض و یا تعمیر موتور با کارشناسان ژاو سرویس تماس بگیرید.
 • سیم و دوشاخه سشوار : در برخی از سشوار ها که با برق کار می کنند سیم و دوشاخه سشوار وجود دارد. که گاهی اوقات سیم سشوار دچار سوختگی و یا قطعی برق می شود که باید عیب یابی و تعمیر صورت بگیرد.
 • کلید روشن و خاموش سشوار : هر سشوار کلید های تنظیم باد و روشن و خاموش دارد. که در صورت خراب شدن این کلید ها نمیتوان سشوار را روشن و یا خاموش نمود به همین دلیل می توانید برای تعمیر سشوار با ژاو سرویس تماس بگیرید.
 • فن پروانه سشوار : فن پروانه وظیفه تنظیم باد و خنک کردن را بر عهده دارد که ممکن است از کار بیفتد و یا نیاز به تعمیرات داشته باشد. در این صورت باید فن پروانه تعویض و یا تعمیر گردد.
 • دیود سشوار : دیود ها دو نوع دارند. دیود کم آمپر و دیود پر آمپر ، در صورت خراب شدن دیود ها در دستگاه اختلال ایجاد می شود. و باید تعمیرات صورت بگیرد. برای تعمیر سشوار با مرکز تعمیر لوازم خانگی ژاو سرویس تماس حاصل نمایید.
 • المنت سشوار : المنت ها نقش بسیار مهمی در سرما و گرما باد ایجاد شده توسط موتور سشوار را دارند و اگر این قطعه خراب شود باید فورا تعمیر و یا تعویض شود. در غیر این صورت سشوار به درستی کار نخواهد کرد.
 • ترموستات سشوار : ترموستات وظیفه جلوگیری از حرارت بسیار زیاد را دارد و در صورت ایجاد حرارت بالا این قطعه به کار می افتد. بنابراین در صورت خراب شدن ترموستات باید با مرکز تعمیرات سشوار تماس حاصل نمایید.
مشاهده  تعمیر چرخ گوشت کنوود

تعمیرات سشوار

علت تعمیرات سشوار چیست؟

 1. سشوار بیش از حد داغ می کند : داغ شدن سشوار می تواند به دلیل استفاده بسیار زیاد و یا داغ شدن و خراب شدن موتور سشوار باشد
 2. سشوار روشن نمی شود : روشن نشدن سشوار می تواند به دلیل سوختن موتور سشوار و یا قطعات سشوار باشد که باید تعمیر و تعویض شوند.
 3. سشوار گرم نمی کند : یکی از دلایل گرم نکردن سشوار خراب شدن فن سشوار می باشد. بنابراین برای تعمیر فن سشوار می توانید با تعمیرکاران تعمیرات سشوار تماس بگیرید
 4. سشوار صدای زیادی تولید می کند : در صورت سوختن آرمیچر دستگاه سشوار صدای ناهنجاری تولید می کند. بنابراین باید آرمیچر سشوار تعویض گردد.
 5. سشوار بوی سوختگی می دهد : در صورت سوختن قطعه یا قطعات سشوار ، این دستگاه از خود بوی ناخوشایند ایجاد می کند. بنابراین باید دستگاه باز و بررسی شود.

در صورت وجود هر کدام از مشکلات بالا برای سشوار باید آن را بررسی نمود و با تعمیرکاران مجرب برای تعمیر سشوار تماس گرفت. داغ شدن سشوار می تواند به دلیل استفاده بسیار زیاد و یا داغ شدن و خراب شدن موتور سشوار باشد. مرکز تعمیرات سشوار ژاو سرویس به تمامی مشکلات بالا رسیدگی می کند و به بهترین نحو سشوار شما را تعمیر می کند. بنابراین می توانید با این مرکز تعمیرات تماس حاصل نمایید.

تعمیر سشوار در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران

در هر کجای تهران که هستید و نیازمند به تعمیر سشوار می باشید کافی است از محل خود با مرکز تعمیرات ژاو سرویس در تمامی نواحی تهران تماس بگیرید. و در اولین فرصت سشوار خود را سالم تحویل بگیرید. ژاو سرویس مرکز تعمیرات سشوار در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران می باشد.

تعمیرات سشوار

هزینه تعمیرات سشوار

برای اطلاع دقیق از هزینه تعمیرات سشوار می توانید با کارشناسان ژاو سرویس تماس بگیرید. زیرا هزینه تعمیر سشوار به عوامل متعددی بستگی دارد. که یکی از این عوامل دلیل تعمیر سشوار و قطعه خراب شده این دستگاه می باشد که باید مورد بررسی قرار بگیرد.

نمایندگی تعمیرات سشوار کجاست؟

ژاو سرویس نمایندگی تعمیر سشوار در تمامی نقاط تهران است که همواره خدمات و تعمیرات سشوار را در سراسر تهران انجام می دهد. این مرکز تعمیرات دارای کادر تعمیر بسیار حرفه ای و کارشناسانی مجرب در تعمیرات لوازم خانگی دارد.

هزینه تعمیرات سشوار چقدر است؟

هزینه تعمیرات سشوار به عوامل متعددی بستگی دارد که باید بررسی شود. بنابراین برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیر سشوار با کارشناسان ژاو سرویس تماس حاصل نمایید.

در صورت روشن نشدن سشوار چه باید کرد؟

در ابتدا بهتر است سیم برق را بررسی نمایید و از برق داشتن آن مطمئن شوید. در مرحله بعدی اگر همچنان سشوار روشن نشد با کارشناسان و تعمیرکاران ژاو سرویس تماس بگیرید.

4.6/5 - (135 امتیاز)

تعمیرات سشوار در شرق تهران

ارتش، آهنگ، تهرانپارس، شیان، نارمک، رسالت، پیروزی، سید خندان، حکیمیه، افسریه، لویزان

تعمیرات سشوار در شمال تهران

سعادت آباد، زرگنده، آجودانیه، بلوار کاوه، آتی ساز، اقدسیه، فرشته، جمشیدیه، دولت، شهرک غرب، تجریش، اندرزگو، دیباجی، ظفر، میرداماد، کامرانیه، فرمانیه، نیاوران، پل رومی، جردن، الهیه، زعفرانیه، شمیرانات، جماران، شریعتی، پاسداران، سعدآباد

تعمیرات سشوار در غرب تهران

آریاشهر، بلوار فردوس شرق و غرب، پونک، توحید، ستارخان، مرزداران، سردار جنگل، تهرانسر، جنت آباد (شمالی جنوبی)، خلیج فارس، دریاچه چیتگر، صادقیه، شهرک راه آهن، شهر زیبا، کن، آیت الله کاشانی

تعمیرات سشوار در مرکز تهران

شیخ بهایی، میدان ونک، شهرک والفجر، امیر آباد، شهرک آزمایش، انقلاب، کارگر شمالی، گیشا، یوسف آباد، مطهری، فاطمی، شهر آرا، عباس آباد، خیابان ولیعصر، جلال آل احمد، میدان ولیعصر

تعمیرات سشوار در جنوب تهران

شاهپور، نواب، جوادیه، یافت آباد، شادآباد، شهر ری، آزادی، عبدل آباد، منیریه، ورامین، جمهوری، نازی آباد، مهرآباد، خانی آباد، ولیعصر، حافظ، باقر شهر، قزوین، انقلاب، راه آهن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین