taamirsoladam

آموزش تعمیرات سولاردام در منزل


سولاردام (سولاردوم) یکی از محصولات پرکاربرد لوازم برقی آشپزخانه است ، سولاردوم با طراحی های زیبا و مدرن تر از مایکروویو وارد بازار شده است. سولاردام (سولاردوم) نسبت به مایکروویو عملکرد و بازدهی بالاتری دارد از مزایای آب برنامه های پخت متنوع، قابلیت گریل، پخت کانکشن و پخت ترکیبی با راندمانی بهتر از مایکروفر های معمولی شناخته شده است تعمیرات سولاردام در منزل را به ما بسپارید

 طراحی سولاردام (سولاردوم) به گونه ای است که جوجه گردان و هیتر ذغالی د رآن تعبیه شده است ، سرعت آشپزی با کمک سولاردام (سولاردوم) از انواع فرهای برقی نیز بالاتر می باشد، به طور کلی می توان گفت استفاده از آموزش تعمیرات سولاردام در منزل باعث صرفه جویی در زمان و انرژی خواهد شد، حتی بعضی از مدل های سولاردام (سولاردوم) مجهز به منوی فست فود خانگی می باشند.

جهت بهره گیری از خدمات ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات سولاردوم (سولاردام) کافی است با ما تماس بگیرید و از مشاوره ی تخصصی این مجموعه بهره مند شوید.

سولاردام (سولاردوم) هم مانند دیگر وسایل برقی بعد از گذر زمان باعث خرابی و قطعات آن فرسوده و نیاز به تعمیر و یا تعویض خواهد داشت ، از این رو برای افرادی که شاغل هستند بسیار حائز اهمیت است که در صورت مشاهده کوچکترین خرابی اقدام به تعمیر سولاردام (سولاردوم) کنند زیرا در مواقع ضروری مثلا برای زمانیکه فرصت زیادی برای آماده کردن غذا ندارید و با عجله از محل کار به خانه می‌روید تا با کمک سولاردام (سولاردوم) خود بتوانید غذای دلخواهتان را در زمان کوتاه درست کنید، تازه متوجه می شوید مواد غذایی که داخل سولاردام (سولاردوم) می‌گذارید اصلا گرم نمیشود یا دیر گرم می‌شود و کارکرد آن مثل سابق نمی باشد.

حتما بخوانید : تعمیرات سولاردوم 

 باید بدانید طبیعی است که گاهی سولاردام (سولاردوم)  نتواند مثل سابق عمل کند و نیاز به سرویس و تعمیر داشته باشد. هنگام بروز مشکلاتی از قبیل گرم نکردن و خاموش شدن لامپ سولاردوم و جرقه زدن، عدم اجرای صحیح برنامه های پخت و طبخ غذا سولاردام (سولاردوم)، یا پریدن فیوز، خاموش شدن ناگهانی سولاردام در حین کار و …، بهتر است در اسرع وقت از یک متخصص تعمیرکار حرفه ای و مجرب نمایندگی تعمیرات سولاردام (سولاردوم) جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه کمک بگیرید.

از واگذاری تعمیر سولاردام (سولاردوم) به افراد آماتور و غیرحرفه‌ای و یا اقدام به تعمیر توسط خودتان خودداری کنید، زیرا در مورد این دستگاه خطر برق گرفتگی و تشعشع وجود دارد.

 تعمیر سولاردوم (سولاردام) در منزل

استفاده نادرست و غیر صحیح از دستگاه سولاردوم و البته گذشت زمان کارکرد، اختلالاتی در عملکرد سولاردوم (سولاردام) بوجود می آورد، که نیاز به عیب یابی دقیق، توسط تعمیرکاران با تجربه سولاردم (سولاردام) دارد. معمولا رایج ترین مشکلاتی که در مورد سولاردم (سولاردام) مشاهده شده است عبارتند از:

 • عدم چرخش سینی سولاردم و در نتیجه گرم نشدن یکنواخت غذا در سولاردام
 • روشن نشدن سولاردم (سولاردام) با وجود سالم بودن پریز برق و سیم رابط
 • روشن شدن سولاردوم توأم با سروصدای زیاد
 • جرقه زدن سولاردم (سولاردام) پس از روشن شدن
 • استشمام بوی سوختگی و تولید دود در حین کار کردن سولاردوم (سولاردام)
 • گرم نکردن سولاردم (سولاردام)
 • عدم روشن شدن لامپ روشنایی دستگاه در هنگام باز کردن درب سولاردوم (سولاردام)
حتما بخوانید : هزینه تعمیرات سولاردوم 

اصلا نگران نباشید زیرا کلیه مشکلات فوق با عیب یابی سولاردوم (سولاردام) و تعمیر اصولی قابل حل خواهد بود. می توانید جهت تعمیر سولاردوم (سولاردام) از تیم حرفه ای ژاو سرویس با ضمانت خدمات بهره مند شوید. جهت استفاده از خدمات مطمئن تعمیر سولاردوم ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تنها نیاز به یک تماس تلفنی دارید تا تعمیرات سولاردام در منزل انجام گیرد . پس از ثبت درخواست شما، در سریعترین زمان ژاو سرویس متخصص مجرب خود را به منزل شما اعزام و جهت عیب یابی و تعمیر اقدام خواهد کرد.

مشاهده  راهنمای خرید انواع برندهای کولرگازی

 

taamirsoladam1

 

نکات مهم جهت استفاده از سولاردوم ( سولاردام )

جهت جلوگیری از خرابی سولاردوم و  تعمیرات سولاردام در منزل  و افزایش طول عمر سولاردام، به طور کلی می توان گفت پیشگیری از نیاز به تعمیر سولاردوم توصیه می شود نکات ایمنی و نگهداری زیر را با دقت رعایت کنید:

 • نباید هنگام گرم کردن غذا از درپوش استفاده کرد زیرا مدت زمان طبخ و گرم کردن آن را افزایش خواهد داد.
 • بهتر است مواد غذایی کمی قبل تر از استفاده از فریزر خارج شود و در زمان مناسب در سولاردوم یخ زدایی شود.
 • علت ایجاد حرارت های بسیار بالا در سولاردام، گرم کردن و یا طبخ غذاهای چرب و پر روغن درون سولاردوم می باشد، از گرم کردن غذاهای پرچرب داخل سولاردوم ( سولاردام) پرهیز کنید.
 • ظروف فلزی گوشه دار را درون سولاردوم ( سولاردام) استفاده نکنید.
 • کنسرو را برای گرم شدن درون سولاردوم ( سولاردام) قرار ندهید.
 • توصیه می شود در ساعات اوج مصرف برق از روشن کردن سولاردام جلوگیری شود.
 • برنامه منظم و مداوم جهت تمیز کردن کابین درون سولاردوم ( سولاردام) داشته باشید زیرا کثیف بودن بازدهی و راندمان آن را کاهش می دهد.
 • ظروف لب پر شده را نباید درون سولاردام ال جی قرار داد.
 • هرگونه علائمی اعم از جرقه زدن، پریدن فیوز، استشمام بوی سوختگی و تولید دود از سولاردوم ( سولاردام) خطر ناک می باشد حتما همان لحظه با یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید و از خدمات آن بهره مند شوید.
 • گاهی وجود جرم و چربی در داخل سولاردوم ( سولاردام) باعث می‌شود روند گرم کردن غذا زمان بیشتری ببرد، از این رو سرویس دوره‌ای 6 ماهه جهت کمک به کیفیت عملکرد سولاردوم ( سولاردام) لازم می باشد.
 • حجم غذای زیاد در سولاردوم ( سولاردام) احتیاج به تایم بیشتری جهت گرم دارد. پس باید زمان گرم کردن را زیاد کرد تا غذا به همان مقداری که می‌خواهید گرم شود.
 • این نکته را در نظر داشته باشید که غذاهای آبدار با تایم کوتاه‌تر و غذاهای چرب با تایم بیشتر گرم می‌شوند. پس مدت زمانیکه برای گرم کردن مواد غذایی به دستگاه داده می‌شود با هم فرق دارد.
 • شیر و غذاهای چرب جهت گرم شدن کامل، نیاز به هم‌زدن دارند، در صورتیکه این کار را انجام ندهید امکان دارد غذای شما به صورت یکنواخت گرم نشود.
 • ظروف با جنس بدنه ضخیم داخل سولاردوم ( سولاردام) طبیعتا زمان بیشتری نیاز دارد. پس حتما به جنس ظروفی که داخل دستگاه می‌گذارید توجه کنید.

اگر می خواهید از سالم بودن سولاردوم ( سولاردام)  مطمئن شوید کافی است یک لیوان آب را بگذارید در دستگاه خود تا بجوشد اگر در 3 دقیقه سولاردام شما آب را گرم کرد، آسوده خاطر باشید سولاردوم ( سولاردام)  از نظر گرم کنندگی ایرادی ندارد.

تعمیرات سولاردام در منزل ( سولاردام)  

تعمیرات سولاردام در منزل 1 : لامپ داخل سولاردوم ( سولاردام)  سوخته است

ابتدا باید مطمئن شوید که لامپ سولاردوم ( سولاردام)  سوخته است ، همتانطور که می دانید هنگامی‌که دستگاه به برق وصل است و هیچ برنامه‌ای به سولاردوم ( سولاردام)  داده نشده، لامپ آن خاموش می باشد و اگر درب باز شود لامپ سولاردوم ( سولاردام) باید روشن ‌شود. بعد از بسته شدن درب و بعد از زدن کلید START  در حین کار کردن لامپ داخل سولاردوم ( سولاردام) باید روشن ‌شود .

مشاهده  هزینه تعمیر جاروبرقی

در غیر اینصورت لامپ سوخته و یا اتصالی دارد  مثلا ممکن است با بازکردن در سولاردوم ( سولاردام)  لامپ روشن شود ولی در حین کار لامپ خاموش شود ، توصیه می شود برای تعمیرات لامپ دستگاه خود با نمایندگی تعمیرات سولاردوم ( سولاردام)  تماس بگیرید.

ژاو سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات سولاردوم ( سولاردام)  با همکاری تکنسین متخصص و حرفه‌ای خود آماده است در سریعترین زمان، تعمیرکار حرفه ای خود را به محل شما اعزام کند تا در کوتاه ترین زمان مشکل دستگاه برایتان رفع شود.

سرویس دوره‌ای به حفظ عملکرد و سلامت سولاردوم ( سولاردام) کمک بسیار خواهد کرد و عمر مفید سولاردوم ( سولاردام) را افزایش می‌دهد، همچنین اگر مشکل یا سوالی در این رابطه داشتید خوشحال می‌شویم آن را در نظرات برای ما بنویسید تا به شما کمک کنیم. شرکت ژاو سرویس همراه با تیم متخصص و حرفه ای با دانش فنی بالا و بروز در زمینه ی سولاردوم ( سولاردام) در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد.

تعمیرات سولاردام در منزل 2 : سولاردوم غذا را گرم نمیکند

بهتر است سولاردوم ( سولاردام) ، مستقیم به پریز برق وصل شود و با دستگاه دیگری مشترک به محافظ یا سه را هی متصل نباشد. زیرا در گرمایش دستگاه تاثیر منفی می‌گذارد، همتنطور که پیش تر گفته شد سولاردوم ( سولاردام) برای گرم کردن به ولتاژ بالا نیاز دارد .

 به همین علت در ساعات اوج مصرف برق به دلیل افت ولتاژ، ممکن است مشکل گرم نکردن در آن رخ دهد، در این صورت با بالا بردن زمان برای گرم کردن مواد غذایی داخل دستگاه، مشکل رفع خواهد شد. ساعات اولیه شب و قبل از ظهر ساعات اوج مصرف برق می‌باشند.

اگر مایکروویو در مدت 3 دقیقه با توان 900 وات نتواند یک لیوان آب را گرم کند، دستگاه ایراد دارد و نیاز است توسط تکنسین متخصص و ماهر سرویس شود.

هزینه تعمیرات سولاردوم

سولاردوم ( سولاردام) یکی از لوازم گران قیمت آشپزخانه محسوب می شود و با توجه به افزایش قابل توجه این لوازم خانگی، هزینه تعمیرات برای تعمیر اصولی آن منطقی تر و به صرفه تر از خرید یک سولاردوم ( سولاردام) جدید می باشد. هزینه تعمیرات سولاردوم ( سولاردام)  معمولاً شامل مواردی مانند میزان خرابی دستگاه ( نیاز به قطعات جانبی) خواهد داشت، اما به طور کلی در ژاو سرویس هزینه تعمیرات سولاردوم ( سولاردام) شامل هزینه حضور تعمیرکار در محل جهت عیب یابی سولاردوم ( سولاردام) ، دستمزد تعمیر و در صورت نیاز هزینه تعویض لوازم جانبی می شود. اما این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که هزینه های تعمیرات سولاردوم ( سولاردام) به طور قابل توجهی پایین می باشد و قیمت های اعلام شده تاییدیه نهادهای نظارتی می باشد. تعمیرات سولاردام در منزل صرفه جویی در وقت و هزینه است

4.6/5 - (174 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین