تعمیرات مایکروفر سامسونگ

مرکز تخصصی تعمیرات ماکروفر Samsung

سامسونگ یکی از برند های مطرح و پرچم دار لوازم خانگی ست و حتی در مایکروویو نیز سری میان سر ها دارد. با وجود آن، نیاز به تعمیرات ماکروفر سامسونگ به وفور یافت می شود. اما هیچ جای نگرانی ای نیست. شما می توانید با شماره گیری شماره مورد نظر و مرتبط با خود، متخصصان مارا به منزل و محل خود برای تعمیرات ماکروفر سامسونگ خود، فرا بخوانید. با سرعتی غیر قابل باور و با هزینه ای که کاهش 90 درصدی را در پی دارد می توانید با خیالی آسوده مارا برای تعمیرات انتخاب فرمایید. همین حالا تماس حاصل فرمایید.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 44161242
شرق تهران 77661482
شمال تهران 09029009001
جنوب تهران 55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
تعمیرات ماکروفر سامسونگ

تعمیرات مایکروفر سامسونگ در تهران

تعمیرات مایکروفر سامسونگ را می توان جایگزین خرید دوباره مایکروفر نمود، از آن جهت که این برند برندی متخصص و نام آشنا در حوزه تولیدات مایکروفر می باشد، می توان محصولات آن را نیز بی رقیب دانست. پس تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ بسیار به صرفه تر است از خریدی دوباره. هم چنین عمر مفید مایکروفر های این برند بسیار بالا تر از عمر مفید دیگر لوازم از برند های دیگر است . می توان با انجام اندک تعمیرات مایکروفر سامسونگ طول عمر آن را افزایش نیز داد.

جهت اقدام به تعمیرات مایکروفر خود نیز می توانید با مرکز تعمیرات متخصص ما در ارتباط باشید.

تعمیرکاران مجرب ما توانایی کامل تعمیرات مایکروفر سامسونگ را دارا بوده و با آشنایی کامل و مهارت و دانش کافی در زمینه تمامی مدل ها در کمترین زمان دستگاه شما را تعمیر و آماده استفاده به شما تحویل خواهند داد.

نکات مهم جهت کاهش نیاز به تعمیرات مایکروفر سامسونگ Samsung

 • مایکروفر سامسونگ فقط جهت گرم کردن غذا و برای استفاده خانگی می باشد.
 • به هیچ وجه از مایکروفر سامسونگ برای گرم کردن پارچه که با غلات پر شده و خشک کردن لباس های خیس استفاده نکنید، زیرا ممکن است باعث سوختگی و آتش سوزی شود.
 • استفاده از میکسر سفری برای گرم کردن قهوه و یا چای درون مایکروفر (مایکروفر) اشتباه است.
 • برای کاهش تعمیرات مایکروفر سامسونگ استفاده هر گونه لیوان های مسافرتی که از فولاد ضد زنگ ساخته شده باشد در مایکروفر ممنوع می باشد.
 • استفاده هر گونه لیوان های مسافرتی که از پلاستیک ساخته شده اند و بر اثر دمای بالا ذوب می شوند ممنوع می باشد .
 • برای عدم نیاز به انجام تعمیرات مایکروفر سامسونگ فقط لیوانهایی که بر روی آنها آرم مایکروفر مجاز شده است برای استفاده در مایکروفر (مایکروفر) امن هستند.
 • برای گرم کردن غذا اصلا از فویل آلومینیومی در مایکروفراستفاده نشود.

در صورتی که تمامی موارد ذکر شده در بخش بالا به صورت کامل رعایت شوند، هیچ گونه مشکلی رخ نخواهد داد و نیاز به تعمیرات مایکروفر سامسونگ به حداقل یا صفر خواهد رسید.

 

تعمیرات ماکروفر سامسونگ

همچنین برای مراقبت و پیشگیری از نیاز به تعمیرات مایکروفر سامسونگ خود می توانید موارد زیر را نیز رعایت فرمایید:

 • از مواد بسته‌بندی مواد غذایی در مایکروفر(مایکروفر) اجتناب کنید.
 • استفاده مایکروفر به صورت خالی بسیار خطرناک و احتمال انفجار دارد.
 • برای عدم نیاز به تعمیرات مایکروفر سامسونگ سطح داخلی مایکروفر تمیز شود زیرا کثیف بودن آن منجربه فرسودگی سطح آن شده و عمر مفید دستگاه را کاهش دهد.
 • از دستگاه آسیب دیده به هیچ عنوان تا زمانی که توسط تعمیرکار و کارشناس تعمیر مایکروفر سامسونگ بررسی نشده است استفاده نکنید.
 • مایکروفر (مایکروفر) سامسونگ به هیچ عنوان نباید توسط افراد غیر مجرب بررسی و تعمیر شود .
 • جهت تمیز کردن و نظافت دستگاه تمیز کننده های آبی یا افشانه بخار ممنوع می باشد.
جهت تمیز کردن داخل مایکروفر ( مایکروفر) یک فنجان آب لیموی رقیق شده را روی صفحه گردان قرار دهید و تا ده دقیقه آن را گرم کنید.

خدمات تعمیرات مایکروفر سامسونگ در تهران Samsung

مرکز خدماتی ما با تعمیرکاران متخصص و تعمیرات مایکروفر سامسونگ به طور تخصصی با همکاری تکنیسین های حرفه ای به مشتریان عزیز خود پیشنهاد می دهد جهت طولانی کردن عمر و دوام لوازم خانگی مخصوصا مایکروفر تعمیرات و نگهداری های دوره ای و متناوب داشته باشند و عیب یابی مایکروفر را در دستور کار خود قرار دهند. این اقدام می تواند اقتصادی و بسیار مقرون به صرفه باشد. ژاو سرویس با سرعت بالا، قابل اطمینان و مقرون به صرفه از نظر اقتصادی یک تعمیرگاه مجاز سامسونگ شناخته شده است.

مشاهده  عیب یابی داکت اسپلیت

 

مشکلات رایج علل نیاز به تعمیرات مایکروفر سامسونگ 

برای حل مشکلات لوازم خانگی خود و تعمیرات مایکروفر سامسونگ با بهترین کیفیت با ما تماس بگیرید. مشکلات زیر ممکن است علل خاموش شدن ، خرابی یا کار نکردن صحیح دستگاه شما باشد :

 • ناسالم بودن سیم های رابط برقی به مایکروفر آسیب جدی می رساند.
 • ممکن است موتور دستگاه مایکروفر ایراد داشته باشد که نیاز به بررسی بیشتر و تعمیرات مایکروفر سامسونگ داشته باشد.
 • گاهی برد کنترل، ولتاژ صحیح را به سوکت لامپ نوری ارسال نمی کند که قابل بررسی است.
 • سويیچ های درب مایکروفر (مایکروفر) معمولا میکرو سويیچ های چفت کننده ی اولیه یا ثانویه را شامل می شوند، زمانیکه درب مایکروفر بسته باشد باعث می شود برق به نقاط مختلف اجزای مایکروفر هدایت شود و اگر درب مایکروفر باز باشد جریان برق قطع خواهد شد و مانع روشن شدن مایکروفر(مایکروفر) خواهد شد. اگر درب دستگاه خراب باشد نیاز به تعمیرات مایکروفر سامسونگ خواهد داشت تا بتواند دوباره از آن استفاده کنید.
 • زمانی که سويیچ درب چفت نباشد، ممکن است صفحه نمایش و کنترل دستگاه ظاهر طبیعی داشته باشد، اما مایکروفر کار نمیکند. سويیچ های چفت درب باید در داخل محفظه ای بسته قرار بگیرند .
 • یکی دیگر از علل روشن نشدن مایکروفر (ماکروویو) معیوب بودن سوییچ سرامیکی خواهد بود ( فیوز سرامیکی، هنگام نوسانات شدید برق یا وجود خطایی جدی در هر یک از اجزاء داخلی دستگاه، برای محافظت از اجزای مایکروفر(مایکروفر) مورد استفاده قرار می گیرد. زمان پریدن این فیوز، برق برای کنترل مایکروفر(مایکروفر) ، درست جریان نمی یابد و مایکروفر(مایکروفر) کار نمی کند. تعمیرات مایکروفر سامسونگ در این مواقع یک کار تخصصی می باشد.
 • چفت های قفل درب معمولا شامل دو قلاب می باشد که از درب مایکروفر(مایکروفر) خارج می شوند و در میکروسويیچ های نگه دارنده درب که بر قاب مایکروفر(مایکروفر) سوار شده اند، چفت می شوند. قلاب ها به سويیچ های درب متصل می شوند تا برق را به کنترل ها هدایت کنند، همچنین برای بسته نگه داشتن درب بر روی بست درب چفت می شوند. اگر هر یک از قلاب ها شکسته شود یا فاقد کشش فنر باشند، سويیچ ها در جای خود چفت نخواهند شد.در این صورت، مایکروفر روشن نمی شود و نیاز به تعمیرات مایکروفر سامسونگ خواهد داشت.

جهت تعمیرات مایکروفر سامسونگ خود با ما و متخصصان ما در ارتباط و در تماس باشید.

تعمیرات ماکروفر سامسونگ

خدمات تعمیرات مایکروفر سامسونگ ژاو سرویس

 • تعمیرات در محل : کافیست با ژاو سرویس تماس بگیرید و به تعمیرات مایکروفر سامسونگ در سریع ترین زمان ممکن در محل بپردازید.
 • مشاوره اولیه رایگان : با تماس با ژاو سرویس می توانید مشکل دستگاه خود را ذکر کرده و ضمن تعمیرات مایکروفر سامسونگ خود از مشاوره اولیه رایگان نیز بهره ببرید.
 • پاسخ گویی شبانه روزی : مهم نیست در چه ساعتی از شبانه روز با ما تماس می گیرید. آماده پاسخ گویی 24 ساعته به شما مشتریان عزیر می باشیم.
 • هزینه مناسب و شفافیت مالی : شما به ازای تمامی خدماتی که برای تعمیرات مایکروفر سامسونگ دریافت می کنید ، از هزینه های آن مطلع می شوید و در صورت درخواست می توانید اقدام به تعمیرات کنید.

تعمیرات مایکروفر سامسونگ در ژاو سرویس چگونه انجام می شود ؟

 • 1-تماس با ما : شما در مرحله  اول با ما تماس می گیرید و یا به صورت آنلاین درخواست تعمیرات مایکروفر سامسونگ خود را ثبت می کنید.
 • 2-حضور در محل برای عیب یابی : تکنسین های ژاو سرویس که در تعمیرات انواع مدل های مایکروفر سامسونگ تخصص دارند اقدام به عیب یابی و یافتن مشکلات آن می کنند.
 • 3-اقدام به تعمیر : اگر برای تعمیرات مایکروفر سامسونگ موافقت خود را اعلام کنید ، متخصصین فنی به سرعت دست به کار می شوند و اقدام به انجام تعمیرات می کنند.
 • 4-تهیه قطعات ارجینال و فابریک : گاهی برای انجام تعمیرات نیاز به تهیه و تعویض قطعات می باشد. ژاو سرویس با تایید شما به خرید قطعات ارجینال و فابریک سامسونگ می کند. سپس به نصب آن تعمیرات مایکروفر سامسونگ را به اتمام می رساند.
 • 5-ارائه گارانتی ویژه خدمات : وسیله برقی شما مانند روز اول کار می کند و تعمیرات آن به اتمام رسیده است. برای اطمینان خاطر شما از کیفیت تعمیرات به شما ضمانت نامه ویژه ژاو سرویس ارائه می شود
مشاهده  تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران

مایکروفر سامسونگ یکی از با کیفیت ترین لوازم برقی موجود در بازار است که بسته به نحوه استفاده از آن ممکن است روزی خراب شود. از آنجا که تعمیرات لوازم برقی یک کار تخصصی است شما به یک تعمیرگاه مایکروفر مطمن نیاز دارید. با ژاو سرویس برای تعمیرات مایکروفر سامسونگ تماس بگیرید و تعمیرگاه لوازم خانگی را به خانه خود بیاورید.

چرا انتخاب این نمایندگی تعمیرات؟

_سرعت بالا و سابقه 10 ساله متخصصان
_هزینه های بسیار کم
_تعمیر در محل
و...

با چه شماره ای تماس بگیریم؟

با توجه به محل زندگی خود، جهت دریافت خدمات شماره مرتبط با محل را شماره گیری فرمایید
(در همین بخش موجود است)

4.6/5 - (99 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین