نمایندگی تعمیرات مایکروویو (ماکروفر)

مرکز تخصصی تعمیرات میکروویو در منزل

مایکروویو یکی از محصولات پرکاربرد این روزهای هر خانه محسوب می شود. مشخصا هر محصولی از محصولات لوازم خانگی، نیازمند تعمیرات می شود و بدون استثنا قائل شدن می توان هر خانه را نیازمند تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) دانست. نکته حائز اهمیت این نیاز به تعمیر ماکروویو آن است که یافتن نمایندگی تعمیرات ماکروفر کار چندان ساده ای نیست. در اینجا اما شما محتوا یکی از برترین نمایندگان تعمیر و سرویس ماکروفر را دنبال می فرمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعمیر ماکروفر خود در شهر تهران و در محل می توانید از طریق شماره های قرار گرفته در همین بخش اقدامات لازم را انجام دهید. بدیهی ست که ژاو سرویس با تجربه و سابقه کار درخشان خود می تواند اعتماد شمارا جلب کرده و نیاز به تعمیرات مجدد لوازم خانگی تان را کاهش دهد. با ما تماس بگیرید.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 28421384
شرق تهران 77661482
شمال تهران 28421384
جنوب تهران 55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
تعمیرات ماکروویو (ماکروفر)

مایکروویو (مایکروفر) در طبخ و گرم کردن غذا سرعت فوق العاده ای دارد و همین امر سبب شده تا در زمان افراد، بسیار صرفه جویی شود، با کمک مایکروویو (مایکروفر) غذاهای طبخ شده با کمترین زمان و بیشترین بازده آماده مصرف می شوند، هر چند ممکن است در طی استفاده مداوم  و یا استفاده نادرست مایکروویو (مایکروفر) دچار مشکلات و ایراداتی شود و به  تعمیرات مایکروویو احتیاج پیدا کند ، اما نگران نباشید، شرکت ژاو سرویس با همکاران متخصص و مجرب آماده ارائه هر گونه خدمات جهت تعمیرات مایکروویو ( مایکروویو) می باشد ، با ما تماس بگیرید.

 

اگر ماکروویو (ماکروفر) شما دچار خرابی شده است و یا احساس می کنید نیاز به تعویض قطعه یا اعمال تعمیرات مایکروویو (ماکروفر) خود دارید فقط با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیرات مایکروویو (ماکروفر) ژاو سرویس تماس بگیرید.

این روزها آشپزی بدون فر و مایکروفر برای افراد سخت می باشد، با کمک مایکروفر (مایکروویو) می توان از انواع غذاهای خوشمزه، کیک‌های هیجان‌انگیز، پیتزاهای خانگی و … بهره برد. ویژگی‌هایی همچون استفاده آسان و سرعت فوق‌العاده در تهیه غذا با کمک مایکروفر (مایکروویو) باعث شده تا در صورت خرابی فر و مایکروفر(مایکروویو) احساس کمبود کنیم ، اگر فر و مایکروفر شما نیاز به تعمیر و سرویس ماکروویو دارد کارشناسان ما در ژاو سرویس با در نظر گرفتن نیاز و دغدغه شما ، سریع‌ترین خدمات را برای تعمیرات مایکروفر( مایکروویو ) شما و در صورت نیاز تعویض قطعات مایکروویو ارائه می دهد.

از رایج ترین مشکلات مایکروویو که احتیاج به تعمیر دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مایکروویو روشن نمی‌شود.
 • در آن باز نمی‌شود.
 • سینی داخل آن نمی‌چرخد یا حرارت آن مانند سابق نیست

 

توجه: تعمیر و سرویس مایکروویو توسط خودتان و یا یک فرد ناکارآمد می تواند بسیار خطرناک باشد.

تنها کافیست با مشاوران ژاو سرویس تماس بگیرید. ژاو سرویس ابتدا با توجه به نوع و برند فر یا مایکروفر( مایکروویو) شما عیب‌یابی مایکروویو را انجام می دهد و مجرب‌ترین متخصص در سریع‌ترین زمان ممکن به محل مورد نظر اعزام میکند تشخیص عیب یابی در ابتدا باعث می شود تا با تشخیص مشکل، کارشناسان ما قطعات مورد نیاز احتمالی را نیز همراه خود داشته باشند و فر یا مایکروفر شما خیلی زودتر از تصورتان تعمیر شود.

تعمیر و سرویس مایکروویو (مایکروفر)

با توجه به سیستم پیچیده مایکروویو (مایکروفر)، تعمیر و سرویس ماکروویو از حساسیت بالایی برخوردار است و تخصص و تجربه کارشناسان در این حوزه بسیار اهمیت دارد، این نکته حائز اهمیت است که حتما دستگاه خود را به تعمیرکار مجرب و متخصص بسپارید زیرا ممکن است خسارت‌های جبران ناپذیری اتفاق بیافتد، اما با انتخاب ژاو سرویس نباید نگران این موضوع نباشید زیرا ژاو سرویس برای آموزش کارشناسان خود زمان و هزینه صرف می کند.

امروزه با توجه به افزایش سرسام‌آور قیمت لوازم خانگی پیشنهاد ژاو سرویس این است که با بروز کوچکترین تغییر و مشکلی در قدرت و کارایی مایکروفر ( مایکروویو) جهت جلوگیری از آسیب‌های جدی‌تر، از مشاوران ما کمک بگیرید. زیرا خیلی مواقع با سرویس به موقع مایکروویو (مایکروفر) و با صرف وقت و هزینه کمتر از بروز مشکلات جدی‌تر و پرداخت هزینه‌های بیشتر جلوگیری خواهد شد و قاعدتا در اغلب موارد هزینه تعمیرات مایکروویو بسیار کمتر از قیمت خرید یک مایکروویو (ماکروفر) نو می باشد و به این ترتیب قیمت تعمیرات مایکروویو یکی از به صرفه ترین قیمت هایی است که شما می توانید بپردازید.

 

اگر مایکروویو(ماکروفر) شما نیاز به تعویض لامپ مگنتران یا تعمیر و سرویس ماکروویو داشت کافی است از خدمات ژاو سرویس، نمایندگی تعمیرات ماکروویو (مایکروفر)، استفاده کنید.

این واقعیت را نباید فراموش کرد که در این روزهای دیجیتالی مایکروویو (ماکروویو) به یکی از اجزای جداناشدنی آشپزخانه ها تبدیل شده است زیرا گرم کردن غذا با گاز اتلاف وقت محسوب می شود ولی با کمک مایکروفر ( مایکروویو)  بسیار راحت و زمان کمتری گرفته می شود. علاوه بر این در اغلب موارد کیفیت مواد غذایی به نسبت پخت و گرم شدن روی گاز در مایکروفر بهتر می باشد و شما می توانید از طعم غذا همانند پخت تازه لذت ببرید.

نکات استفاده بهتر و صحیح تر از مایکروویو( مایکروفر)

نکات زیر کمک میکند تا استفاده مناسب تری از مایکروویو (مایکروفر) داشته باشید و عمر مفید و بازده مایکروویو( مایکروفر) را افزایش دهید:

 • استفاده از مایکروفر در شرایط نوسانات برقی خودداری شود. زیرا برای مایکروویو (مایکروفر) بسیار آسیب زا می باشد.
 • روشن کردن مایکروویو (مایکروفر) در حالتی که خالی است بسیار خطرناک است. این کار باعث صدمه دیدن بخش های داخلی دستگاه خواهد شد.
 • هنگام کار با مایکروویو (مایکروفر) باید درب دستگاه کاملا بسته باشد.
 • جدا از ظروف و قوطی های فلزی و هم چنین جوشاندن آب در داخل مایکروفر جلوگیری کنید.
 • در صورتی که درش خراب است و یا به طور درست بسته نمی شود، هرگز نباید مایکروویو( مایکروفر) را روشن کرد.
 • اجسام فلزی را در مایکروویو (مایکروفر) قرار ندهید، فقط در صورتی که برای استفاده در مایکروویو طراحی شده باشند، قابل استفاده در مایکروویو (مایکروفر) خواهند بود.
 • گرم کردن مایعات در مایکروویو (مایکروفر) را با احتیاط انجام دهید و در هنگام بیرون آوردن از مایکروویو باید از دستکش فر استفاده کنید.
 • توصیه می شود مایکروویو (مایکروفر) به طور منظم تمیز شود و هرگز در حالی که خالی است، روشن نکنید.
تعمیر مایکروویو (مایکروفر) در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروویو ( مایکروفر) به دلیل همکاری با متخصصین مجرب و خبره بسیار قابل اطمینان هستند ولی رمانی که وسیله الکترونیکی و حساسی دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر داشته باشد، همیشه دغدغه را برای مصرف کننده به همراه دارد که برای تعمیر باید به کجا مراجعه کرد؟ جهت عیب یابی مایکروویو( مایکروفر)، تعمیرات مایکروویو ( مایکروفر) و تعویض قطعات مایکروویو (مایکروفر)، بهتر است به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تایید شده و مجاز مراجعه کنید. ژاو سرویس، نمایندگی تعمیرات مایکروفر (ماکروویو) در تهران، با به کارگیری کارشناسان خبره و تکنسین های با تعهد، همواره ارائه خدمات با کیفیت در کوتاه ترین زمان در اولویت می باشد.

 

گروه خدمات ژاو سرویس با دارا بودن کادری مجرب و کارآزموده آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان عزیز می باشد . امیدواریم بتوانیم در کوتاهترین زمان مشکلات فنی شما را مرتفع نماییم
مزیت نمایندگی تعمیرات مایکروویو ( مایکروفر) ژاو سرویس
 • تعمیر در محل
 • گارانتی کردن تعمیرات ماکروویو
 • سرعت بالا در تعمیرات ماکروویو
 • هماهنگی زمان تعمیر با مشتری

ژاو سرویس با داشتن سابقه و تعهد نسبت به مشتری، به لطف خداوند تا کنون  به عنوان یکی از بهترین نمایندگی تعمیرات مجاز مایکروویو (مایکروفر)  در تهران شناخته شده است. از این رو تعمیر مایکروفر در تهران در نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروویو (مایکروفر)  از افتخارات ما می باشد.

سا نا سرویس خود را بهترین و قابل اعتمادترین نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) در تهران میداند، زیرا با چندین تکنسین حرفه ای و با تجربه تعمیرات ماکروفر در چهار مرکز شرق، غرب، شمال و جنوب تهران و با گارانتی خدمات همکاری دارد و آماده تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) با هر برند و مدلی در استان تهران می باشد .

نمایندگی تعمیرات مایکروویو (ماکروفر) در تهران

نمایندگی تعمیر مایکروویو (مایکروفر) در تهران توسط  ژاو سرویس مراحل پیچیده ا یندارد و به آسانی بعد از ثبت درخواست به صورت تلفنی یا آنلاین، ژاو سرویس در کمترین زمان ممکن نزدیکترین تعمیرکار و متخصص خود را جهت تعمیر مایکروویو( مایکروفر)  به محل شما اعزام خواهد کرد و تمام هدف ما جلب رضایت شما می باشد از این رو هزینه تعمیر مایکروویو( مایکروفر) با کمترین مبلغ ممکن انجام خواهد شد.

تعمیر مایکروویو(ماکروفر) می تواند بسیار خطرناک باشد از این رو پیشنهاد می شود قبل از اقدام به تعمیر حتما از یک کارشناس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کمک بگیرید.
ضمانت خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروویو  (مایکروفر)

گروه ژاو سرویس جهت تعمیر مایکروویو( مایکروفر) از قطعات اصلی و فابریک استفاده میکند و جهت اطمینان خاطر و جلب رضایت مشتری بعد از تعمیر مایکروویو( مایکروفر) برای همان قسمت تعمیر شده و قطعات تعویض شده 6 ماه گارانتی و ضمانت رائه میکند.

تعمیرات مایکروویو (مایکروفر)

سوالات متداولی که برای اکثر مشتریان در رابطه با تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) به وجود می آید عبارت است از:

 • مایکروویو( مایکروفر) روشن نمیشود.
 • تعمیر مایکروویو( مایکروفر) وقتی غذا را گرم نمیکند.
 • کار نکردن دکمه های دیجیتالی صفحه نمایش مایکروویو( مایکروفر)
 • گریل مایکروویو( مایکروفر) کار نمیکند.
 • غذا در مایکروویو( مایکروفر) مانده و در مایکروفر باز نمیشود.
 • تعمیر مایکروویو( مایکروفر) زمانیکه جرقه میزند.
 • تعمیر سینی داخل مایکروویو( مایکروفر) که نمیچرخد.

 

 بهتر است در ساعات اوج مصرف از مایکروویو( مایکروفر)  استفاده نکنید. 

ژاو سرویس برای رفاه حال مشتریان خود آموزش تعمیر مایکروویو را به شما ارائه داده است ، و به تمام سوالات شما در خصوص تعمیرات مایکروویو( مایکروفر) پاسخگو خواهد بود. ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات مایکروویو( مایکروفر) سعی کرده در آموزش تعمیرات مایکروویو موارد زیر را ارائه دهد و به دلیل خرابی آنها بپردازد، با ما همراه باشید.

 • چرا صفحه چرخان مایکروویو (مایکروفر) نمی چرخد ؟
 • چرا در مایکروویو به درستی بسته نمی شود ؟
 • در مایکروویو قفل شده و باز نمی شود؟
 • فن اگزوز کار در مایکروویو کار نمی کند؟
 • چرا صفحه لمسی مایکروویو کار نمی کند ؟
 • چرا مایکروویو ( مایکروفر) صدا میدهد ؟
 • چرا مایکروویو خاموش نمی شود ؟
 • چرا مایکروویو غذا را گرم نمی کند ؟
 • چرا مایکروویو روشن نمی شود ؟
 • مشکلات متفرقه و بدون علامت مایکروویو( مایکروفر) چیست و راه حل برطرف کردن آن به چه صورت است ؟
نکات مهم تعمیرات مایکروویو( مایکروفر)   
 • حتما قبل از اقدام به تعمیر مایکروویو( مایکروفر) را از برق جدا کنید، زیرا برخی از قطعات داخلی مایکروویو( مایکروفر) برق ولتاژ بسیار بالا استفاده می شود.
 • اگر مایکروویو( مایکروفر) خاموش شد، باید قبل از سرویس دهی خازن را تخلیه کرد، زیرا ولتاژ بالا که مایکروویو( مایکروفر) در آن فعال است ، در خازن ذخیره شده است.
 • جهت خالی کردن خازن دستی، یک پیچ گوشتی دسته ای محکم بین دیود اتصال خازن و زمین قرار دهید.
 • بهتر است همیشه خازن دستی مایکروویو( مایکروفر) به صورت دستی تخلیه شود.

 

تعمیرمایکروویو( مایکروفر)

مایکروویو( مایکروفر) طراحی شده تا غذا را با استفاده از پرتوهای الکترومغناطیسی که اشیا را از درون گرم می کند، بپزد. مایکروویو( مایکروفر) برای گرم کردن سریع غذا استفاده شده و کارهای زمان بری مانند ذوب کردن کره یا گرم کردن َآب را به سرعت انجام خواهد داد.

مایکروویو( مایکروفر) غذا را از درون می پزد نه از بیرون. از این رو در ابتدا در آشپزخانه های تجاری مورد استفاده قرار می گرفت اما اکنون در اکثر خانه ها و آفیس ها از مایکروویو(ماکروویو) استفاده می شود.

 

علت روشن نشدن مایکروویو( مایکروفر) ممکن است فیوز حرارتی باشد. مایکروویو( مایکروفر) دارای یک یا چند قطع کننده حرارتی جهت محافظت مایکروویو( مایکروفر) از گرمای بیش از حد می باشد که فیوز حرارتی نام دارد.

انواع کاربرد مایکروویو( مایکروفر)

 • اولین مایکروویو( مایکروفر) که به بازار وارد شد، مایکرویووهای رومیزی ارزان قیمت بود و حمل راحتی دارند، البته فضای با ارزش کانتر را اشغال می کنند، بهترین کاربرد و ویژگی این مایکروویو این است که هنگام عوض کردن خانه، قابلیت جابجایی دارند.
 • مایکروویوهای بالای گاز و کابینتی فضای کانتر را اشغال نمی کنند اما قیمت بالایی دارند و قابل جابجا کردن نیستند و حتما باید توسط فردی متخصص نصب شود.
 • مایکروویو( مایکروفر) کانوکشن دارای المنت گرم کننده و فن است که غذا را با گرما دادن بیرونی و درونی می پزد.

توصیه های نمایندگی تعمیرات مایکروویو(ماکروفر)

1_ نباید میکسر سفری خود را برای گرم کردن قهوه و یا چای در مایکروویو(ماکروفر) قرار داد، زیرا استفاده از این ظروف برای مایکروویو(ماکروفر) ، بسیار خطرناک است و ماکروفر شما را نیازمند تعمیر میکند .

بسیاری از لیوان های مسافرتی از فولاد ضد زنگ تولید شده اند که به مایکروویو(ماکروفر)  سامسونگ آسیب می رساند، برخی از لیوان های مسافرتی از پلاستیک ساخته شده اند که برای گرم کردن نیز مناسب نمی باشند ممکن است بر اثر گرما ذوب قبل از گذاشتن لیوان های مسافرتی حتما به نشانه ایمن بودن در مایکروویو(ماکروفر)  آن توجه کنید.

2_ هیچ گاه برای گرم کردن غذا از فویل آلومینیومی استفاده نکنید، بدلیل اینکه جنس فویل آلومینیومی یک نوع فلز می باشد و وقتی مایکروویو(ماکروفر) کار میکند می تواند منشا شروع آتش شود، حتی اگر این نوع از فلز یک فویل برای پوشاندن غذا باشد.

3_ نمایندگی تعمیرات مایکروویو(ماکروفر) توصیه میکند لباس ها را از ماکروفرو سولاردوم دور نگه دارید، گاهی افراد سعی می کنند لباس های مرطوب خود را در ماکروفر خشک کنند که بسیار خطرناک می باشد، زیرا اگر جنس لباس از مواد پنبه باشد گرمای شدید از مایکروویو(ماکروفر)  مستعد ابتلا به آتش خواهد شد، مایکروویو(ماکروفر) خشک کن نیستند .

4_ نباید بسته‌بندی مواد غذایی را در مایکروویو(ماکروفر)  قرار داد، قرار دادن مواد غذایی منجمد داخل ماکروویو و سولاردام بسیار خطرناک است هرگز آن‌ها را در مایکروویوو گرم نکنید.

5_ از استارت زدن مایکروویو(ماکروفر) وقتی درون آن خالی است بپرهیزید.زیرا ماکروویو به چیزی برای جذب انرژی نیاز دارد و وقتی داخل ماکروفر خالی باشد یعنی برای جذب انرژی چیزی وجود ندارد در این صورت مایکروفر انرژی خود را جذب می کند و باعث خرابی خواهد شد و شما نیازمند به تعمیرات مایکروویو(ماکروفر) خواهید شد.

تعمیرات مایکروویو(ماکروفر) نیازمند تخصص و دانش و آگاهی و تجربه هستند ، ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات مایکروویو(ماکروفر) آماده ارائه کلی خدمات در زمینه تعمیر ات لوازم خانگی در تهران و حومه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه تعمیرات مایکروویو به روی کلمه کلید فرمایید.

عیب یابی مایکروویو

گاهی مایکروویو(ماکروفر)  ایرادات جزئی پیدا می کنند که اگر کمی دقت کنید و مطالب زیر را مطالعه فرمائید می توانید از پس این مشکلات بر بیایید با ما همراه باشید:

مشکلات طبیعی:

 • جریان هوا در اطراف درب مایکروویو(ماکروفر) 
 • بازتاب نور در اطراف درب مایکروویو(ماکروفر) 
 •  گاهی بخار از اطراف درب یا دریچه ها بیرون می آید.
 • تراکم درون مایکروویو(ماکروفر) 

مشکلات غیر طبیعی:

با زدن دکمه استارت مایکروویو(ماکروفر) شروع به کار نمی کند.

 • باید مطمئن شویم درب مایکروویو(ماکروفر) بسته است.

وقتی غذا بعد از طبخ غذا کامل پخته نشده باشد.

 • باید مطمئن شوید تایمر را درست تنظیم کرده اید و دکمه استارت را زده اید.
 • مطمئن شوید درب مایکروویو(ماکروفر) را بسته اید.
 • مدارالکتریکی را از لحاظ سالم بودن بررسی کنید.

اگر غذا یا  overcooked یا نپخته باشد.

 •  تنظیم مدت زمان مناسب برای نوع غذا را بررسی کنید.
 • سطح قدرت مناسب انتخاب کنید.

گاهی صدای جرقه و ترک خوردگی از داخل مایکروویو(ماکروفر) شنیده می شود.

 • ممکن است چنگال یا وسایل فلزی دیگر در داخل مایکروویو(ماکروفر) باشد.
 • شاید فویل آلومینیومی بیش از حد به دیواره های داخلی نزدیک شده است.

گاهی لامپ مایکروویو(ماکروفر) کار نمی کند.

 •  تعویض لامپ مایکروویو(ماکروفر) خطر ناک است و نباید شخصا این کار را انجام دهید. سریعا با نمایندگی تعمیرات مایکروویو(ماکروفر) در تهران تماس بگیرید تا یک متخصص مجرب برای تعویض لامپ اعزام کنند.

مایکروویو(ماکروفر) باعث تداخل در امواج رادیو یا تلویزیون شده است.

 •  باید مایکروفر از تلویزیون، رادیو و آنتن دور باشد.
 • اگر فاصله رعایت شد و همچنان مشکل وجود دارد باید پریز برق را قطع و دوباره وصل کنید و زمان را دوباره تنظیم کنید . اگر مشکل مجدد حل نشد حتما با نمایندگی تعمیرات مایکروویو(ماکروفر) درتهران تماس بگیرید.

تعمیرات سولاردام خود را نیز می توانید به ما بسپارید

علت جرقه زدن در مایکروویو(ماکروفر) چیست؟

در داخل مایکروویو(ماکروفر) معمولا زیاد پیش میاید که جرقه بزند، البته زیاد نگران کننده نیست زیرا فقط نشان دهنده کاربرد بد از مایکروویو(ماکروفر) می باشد. با بررسی نکات زیر حتما متوجه ایراد و علت جرقه زدن در مایکروویو(ماکروفر) خواهید شد، با ما همراه باشید:

 • توصیه می کنیم حفره داخلی مایکروویو(ماکروفر) به طور کامل و در فاصله زمانی منظم تمیز شود، که بهتر است پوشه راهنما سوخته را با یک جدید حذف کنید.
 • سو ختن دیودهای ولتاژ بالا می توانند کوتاه و یا سوخته شوند و باعث ایجاد جرقه در مایکروویو(ماکروفر) شود.
 • قطعه فلزی کوچک در مایکروویو(ماکروفر) می تواند علت جرقه زدن مایکروویو(ماکروفر) باشد.
 • گاهی گرما مگنترون که آغشته به این ذرات مواد غذایی شده، به عنوان یک جرقه برای ما ظاهر می شود.
 • بهتر است غذایی که حرارت می دهید همراه با فویل پوشیده شود.
 • پوشش هدایت موج همچنین موجب جلوگیری از ورود ذره غذا یا اشکال آن به مگنترون می شود.
 • در طی پخت و پز، برخی از ذرات غذا و روغن از غذا فرار می کنند و به راهنمای موج می چسبند.
 • هنگامی که مایکروویو(ماکروفر) و یا حتی سولاردام جرقه می زند یا دود می کند، به ویژه اگر از ونتیلاتور می آید، ممکن است با یک مشکل جدی برق مواجه شوید. در این صورت بلافاصله دستگاه خود را خاموش کنید و آن را از برق جدا کنید و سریعا با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی و یا تعمیرات مایکروویو(ماکروفر) تماس بگیرید.
علت وجود صدا در مایکروویو(ماکروفر) چیست؟

علت وجود صدا در حین استفاده از مایکروویو(ماکروفر) می تواند به دلایل زیر باشد:

 • گاهی صدا از قسمت مگنترون که موج های میکرو را تولید می کنند ایجاد می شود.
 • قرار دادن نگرفتن سینی ماکروفر در جای خود که باعث تكان خوردن سینی در حین کار کردن دستگاه و ایجاد صدای نامطلوب می شود.
 • سنگین بودن ظرف غذای داخل محفظه مایکروویو(ماکروفر)
 • خرابی موتور گرداننده سینی یا به اصطلاح موتور کف دستگاه
 • وسایل تزئینی سنگین بر روی مایکروویو(ماکروفر) باعث می شود تا در حین کار صدا تولید شود.
 • خرابی یاتاقان فن تهویه
 • خرابی بعضی از قطعات مایکروویو(ماکروفر) و نیاز به تعمیرات و سرویس آنها

 

نکات ایمنی استفاده مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ در نمایندگی تعمیرات

 • هنگام طبخ غذا در مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ، انرژی باید به غذا نفوذ کند، نباید منعکس شود یا توسط ظرف مورد استفاده جذب شود .
 • سعی کنید همیشه ظروف مخصوص مایکروفر تهیه کنید.
 • فقط متخصصین نمایندگی مجاز به اصلاح یا تعمیر مایکروویو(ماکروفر)  سامسونگ هستند.
 • هرگز مایعات و مواد غذایی را در ظروف مهر و موم شده در مایکروویو(ماکروفر)  سامسونگ گرم نکنید.
 • هیچ گاه از پاک کننده های آب فشار قوی یا بخار شوربرای تمیز کردن ماکروویو سامسونگ استفاده نکنید.
 • نصب کردن این دستگاه در نزدیکی بخاری و مواد قابل اشتعال اشتباه است،
 • در محل مرطوب، چرب و یا گرد و خاکی، در معرض نور مستقیم خورشید و یا جایی که گاز ممکن است نشت کند و در سطح زمین مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ را نصب نکنید.
 • پایانه های پلاگین برق و نقاط تماس با استفاده از پارچه خشک به طور مرتب پاک و گرد و غبار آن گرفته شود.
 • مواظب باشید آب بر روی مایکروویو(ماکروفر)  سامسونگ ریخته نشود وو هیچ گاه طور مستقیم اسپری نکنید.
 • مواظب باشید مواد دفع حشرات بر روی سطح مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ اسپری نشود.
 • کابل سیم برق  باید در وضعیت نرمال باشد هیچ گاه آن را بیش از نکشید.
 • در صورت نشت گاز پروپان، گاز LP، و … بدون اتصال به پریز برق، فورا آن را تهویه کنید .
 • هرگز با دست های مرطوب، پلاگین برق را لمس نکنید.
 • در حالی که مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ در حال کار کردن است ، دستگاه را خاموش نکنید.
 • مواظب باشید مواد خارجی وارد ماکروفر نشود، اگر مواد خارجی مانند آب به دستگاه وارد شد سریعا پریز برق را جدا کنید و با نمایندگی تعمیرات مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ در تهران تماس بگیرید.
 • فشار بیش از حد روی دستگاه وارد نکنید و وسیله ای روی آن نگذارید.
 • مایکروویو(ماکروفر) نباید کنار یک شی شکننده یا سینک ظرفشویی قرار بگیرد.
 • از مایعاتی مانند بنزن، نوشابه، الکل، بخار پاک کننده و یا تمیز کننده فشار بالا برای تمیز کردن مایکروویو(ماکروفر) استفاده نکنید.
 • مطمئن باشید ولتاژ، فرکانس و جریان همان مشخصاتی است که لازم دارید.
 • از یک آداپتور مخصوص برای مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ استفاده کنید که چندگانه و چند شاخه نباشد.
 • سیم برق مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ راجهت مانع خرابی و عدم نیاز شما به تعمیرات مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ بین اشیاء یا پشت اجاق قراردهید.
 • اگر سیم برق یا کابل برق آسیب دیده سریعا با نزدیکترین مرکز نمایندگی تعمیرات مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ تماس بگیرید.
 • نباید کودکان در معرض اشعه مایکروویو(ماکروفر) قرار بگیرند، هنگام کار کردن آنهارا از دستگاه دور کنید .

ارورها یا کد خطای مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ

در مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ هر کد خطا یا اروری نشان دهنده اختللی در کار کرد دستگاه می باشد در ادامه کد خطاهای مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ را مختصر شرح می دهیم ، عبارتند از:

 کد خطای E1 مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ:

به علت فرکانس برق غیر از 50 هرتز است و به همین دلیل این ارور نشان داده می شود، جهت رفع ارور E1 ماکروفر سامسونگ باید پریز برق را جدا کنید و بررسی کنید که حتما فرکانس 50 هرتز باشد. ابتدا سیم برق را در منبع ولتاژ 50 هرتز وصل کنید و ببینید اگر کد خطا دوباره پس از متصل کردن به منبع برق صحیح نمایش داده شود، حتما با نمایندگی تعمیرات مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ درتهران تماس بگیرید.

کد خطای E-11  مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ

دلیل این کد خطا یک مشکل در حسگر رطوبت خواهد بود، جهت رفع ارور E-11 مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ می توانید سنسور را در بالای مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ خود در سمت چپ مشاهده کنید. شماره بخش و پیوند در این قسمت وجود دارد، که ممکن است لازم باشد که قطعه را سفارش دهید و آن را تعویض کنید.

 

 کد خطای E5 مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ

کد خطای SE اغلب با E5 اشتباه گرفته می شود، علت این ارور زمانی است که یک کلید روی صفحه کلید به صورت مداوم یا کوتاه فشار داده شود که بسیار خطرناک میباشد چون اگر شروع به کار کند باعث آتش سوزی خواهد شد. جهت رفع این کد بر روی صفحه نمایش مایکروویو(ماکروفر) سریعا، ماکروفر را از برق جدا کنید و تا زمانی که مشکل حل نشده است از آن استفاده نکنید، نمایندگی تعمیرات مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ در تهران در زمینه رفع تمامی کدخطا ها خدمات ارائه می دهد .

کد خطای E83  مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ

علت این کد خطا مشکلی در یکی از سه سوئیچ درب می باشد. جهت رفع ارور E83 مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ باید هر سوئیچ را جداگانه با استفاده از یک مولتی متر چک کنید. اگر قطعه ای خراب باشد، آن را تعمیر یا جایگزین کنید. اگر همه اینها درست باشند، صفحه کنترل پانل را بررسی کنید: به احتمال زیاد، سوئیچ ها به درستی خوانده نشده اند، مراحل را برای تعمیر و یا جایگزینی کنترل صفحه نمایش انجام دهید.

کد خطای E41 مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ

علت ارور E41 مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ زمانی است که مایکروفر کار نکند جهت رفع ارور E41 مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ باید ماکروفر را از جریان برق جدا کنید  ممکن است مشکل در چرخش سوئیچ مدار باشد. اگر همچنان مشکل ادامه دارد مایکروویو شما نیاز به بررسی و تعمیر توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ دارد، سریعا با  نمایندگی تعمیرات مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ در تهران تماس حاصل نمایید .

 کد خطای e42 مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ

علت ارور e42 مایکروویو(ماکروفر) سامسونگ درمدار درون مایکروویو(ماکروفر) است که درست کار نمی کند جهت رفع ارور e42 ماکروفر سامسونگ سیم برق را جدا کنید و 10 ثانیه تحمل کنید سپس سیم برق را وصل کنید و اگر کد خطا “E41” دوباره نمایان شد با نزدیکترین مرکز خدمات تعمیر مایکروفر سامسونگ تماس بگیرید.

تعمیرات مایکروفر با قطعات فابریک

نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) تنها جایی است که می توانید مطمئن باشید تمامی قطعات معیوب را با قطعات فابریک تعویض می کند، از این رو دیگر لازم نیست نگران تعمیر و تعویض قطعه مایکروویو (مایکروفر) باشید، البته اگر بجای نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) از تعمیرکار متفرقه کمک بگیریم ممکن است بجای قطعات فابریک از قطعه دست دوم برای تعمیر مایکروویو (مایکروفر) استفاده کند. ولی تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر)  خود را موظف و متعهد می دانند تا از قطعات فابریک در تعمیر وسیله شما استفاده کنند.

ضمن اینکه در فاکتور قطعه تعویض شده را درج و ضمانت خواهند کرد. بدین ترتیب با خیال آسوده تعمیر و سرویس خود را به نمایندگی تعمیرات بسپارید و اگر بعد از مدت کوتاهی وسیله شما از همان نقطه مجددا خراب شد تعمیرکار موظف است آن را بدون دریافت هزینه تعمیر کند. این روزها پیدا کردن قطعه اصل در بازار بسیار سخت شده است، مزیت قطعه فابریک در مایکروویو (مایکروفر)  این است که باعث کارایی طولانی مدت مایکروویو (مایکروفر) می شود.

علت خراب شدن قفل درب مایکروفر چیست و چگونه تعمیر کنیم؟

مایکروویو (مایکروفر) معمولا با سه تا چهار قفل طراحی شده اند و اگر یکی از قفل ها کار نکند درب بسته نمی شود.  با گذشت زمان ممکن است قفل درب فرسوده شود.

مشکل فوق در صورتی پیش میاید که درب مایکروویو (مایکروفر) محکم کوبیده شده باشد،که قفل درب ماکروفر شکسته و باید تعویض شود.

علت کم نور شدن لامپ مایکروفر چیست؟

علت وجود لامپ در مایکروویو (مایکروفر) به دلیل این است که با باز شدن درب مایکروویو (مایکروفر)  و روشن شدن لامپ آن بتوان غذای خود را مشاهده کرد که در چه مرحله ای از پخت قرار دارد، اما اگر لامپ روشن نشد چه باید کرد؟

ممکن است لامپ سوخته باشد که باید ان را تعویض کرد در غیر اینصورت صفحه کنترل دچار ایراد شده که باید بررسی شود و در صورت نیاز باید از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر)  کمک بگیرید.

البته در صورت کم نور شدن لامپ، تنظیمات مایکروویو (مایکروفر) را باید بررسی کرد.

علت گرم نشدن غذا در مایکروفر چیست؟

 • گرم نشدن غذا در مایکروویو (مایکروفر) در زمانی که مایکروویو (مایکروفر) روشن است و لامپ نیز روشن است ولی غذا گرم نمی شود ممکن است خراب شدن محافظ حرارتی میزان گرما باشد زیرا کار این قطعه کنترل میزان گرما را در مایکروویو می باشد.
 • اگر حرارت در مایکروفر از حد مجاز بیشتر باشد به طور خودکار جریان مایکروفر قطع خواهد شد و گرما تولید نمی شود.
 • تنظیمات مایکروویو (مایکروفر) را در پخت غذا در نظر بگیرید و انتخاب های مناسب را از دست ندهید.
 • در تعمیر مایکروویو (مایکروفر) تعمیرکاران حرفه ای با تجربه بالا می توانند این مشکلات را به خوبی تشخیص دهند. 

 

علت نچرخیدن صفحه مایکروویو (مایکروفر) چیست؟

جهت عیب یابی مایکروویو (مایکروفر)  جهت رفع مشکل نچرخیدن صفحه مایکروویو (مایکروفر)  بهتر است ابتدا صفحه کنترل یا صفحه نمایش را بررسی کرد.

اگر ماکروفر شما کلیدی برای کنترل صفحه چرخان دارد، ممکن است خراب شده باشد.

آسیب دیدن موتور چرخنده نیز مانع از چرخش صفحه خواهد شد که باعث می شود غذا به طور یکنواخت گرم نشود.

احتمال دارد به علت ریختن غذا در کف مایکروویو (مایکروفر) و تمیز نکردن آن، صفحه سفت شود و حرکت نکند.

صرفه جویی در زمان با کمک نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر)

از مزیت های اعزام تکنسین در محل، صرفه جویی در زمان و عدم انتقال مایکروویو (مایکروفر) به تعمیرگاه می باشد. اگر شما بخواهید مایکروویو (مایکروفر)  را خودتان به تعمیرگاه ببرید، باید هزینه رفت و برگشت به تعمیرگاه را نیز پرداخت کنید. در کنار این ماندن در ترافیک نیز چندین ساعت وقت شما را خواهد گرفت همچنین ممکن است تعمیرکار تخصص کافی در برند مایکروویو (مایکروفر)  شما را نداشته باشد و نتواند به خوبی تعمیر مایکروویو (مایکروفر) را انجام دهد و بعد از چند روز متحمل ضرر بیشتری شوید. اما اگر تکنسین به محل بیاید، هم در زمان صرفه جویی خواهید کرد و زودتر مایکروفر درست می شود و هم در هزینه.

نمایندگی تعمیرات مایکروویو

نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر)

نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) غالبا چندین شعبه دارند به دلیل اینکه خیلی از کسانی که قصد خرید مایکروویو(مایکروفر) را دارند ، هنگام خرید مایکروویو (مایکروفر) بیشتر به کیفیت دستگاه و معروف بودن برند آن توجه می کنند. و آنچه که در نظر دارند طول مفید عمر دستگاه بوده که سال های زیادی کار کند. ولی این موضوع را به کلی فراموش میکنند که مایکروویو (مایکروفر) با هر برند و کیفیتی بعد از چندین سال کار کردن حتما نیاز به سرویس و تعمیر پیدا میکند و ممکن است مایکروویو (مایکروفر) دچار مشکل شود ، در چنین شرایطی فرد مجبور می شود، به دنبال یک تعمیرکار ماهر باشد.

برای نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) که تعمیر مایکروویو (مایکروفر) را به عهده دارد  نباید برند مهم باشد، مهم این است که باید بهترین تعمیرکار را داشته باشد.

زمان مواجه شدن با خرابی مایکروویو (مایکروفر) بهتر است به سراغ نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) بروید و با اطمینان خاطر دستگاه مایکروویو (مایکروفر) خود را به آنها بسپارید.

نمایندگی تعمیر مایکروویو (مایکروفر) فیلیپس

نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) فیلیپس مربوط به کسانی می شود که دارای مایکروویو (مایکروفر) فیلیپس هستند. تعمیر مایکروویو (مایکروفر) فیلیپس نیاز به تخصص و گذارندن دوره های آموزشی دارد و برای این که عیب یابی مایکروویو (مایکروفر) به خوبی انجام شود، بهتر است از قطعات فابریک استفاده شود. این  کار تنها از طریق نمایندگی تعمیر مایکروویو (مایکروفر) فیلیپس انجام پذیر است.

ابتدا باید درخواست خود را برای نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) فیلیپس به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنیم سپس نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) فیلیپس اقدام به رسیدگی ثبت درخواست خواهد کرد :

نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) فیلیپس در مرحله اول به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه خواهد داد به دلیل اینکه مشکل مایکروویو (مایکروفر) را خودتان برطرف کنید. در صورتی که این کار از عهده شما برنیاید، تعمیرکاران حرفه ای وارد عمل خواهند شد. تعمیرکاران فیلیپس وظیفه دارند در اسرع وقت به محل مورد نظر حاضر شوند تا مشکل مایکروویو (مایکروفر) شما هر چه زودتر برطرف شود. عیب یابی مایکروویو (مایکروفر) و رفع مشکلات مایکروویو (مایکروفر) فیلیپس شامل موارد زیادی می باشد.

 

نمایندگی تعمیر مایکروویو (مایکروفر) دوو

اگر شما از طرفداران برند مایکروویو (مایکروفر) دوو هستید بهتر است نزدیک ترین نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) دوو را در نظر داشته باشید، زیرا برای تعمیر مایکروویو (مایکروفر) تعمیرکار نمایندگی بهترین گزینه می باشد. شما با یک تماس می توانید تعمیرکار مایکروویو (مایکروفر) دوو را به منزل خود اعزام کنید و دیگر نیازی نیست برای تعمیر آن از منزل خارج شوید.

شما با داشتن مایکروویو (مایکروفر) دوو تنها می توانید به نمایندگی این برند اطمینان کنید. چراکه آنها تمام آموزش های لازم را برای تعمیر مایکروویو (مایکروفر) دوو گذرانده اند و با سیستم این نوع مایکروویو (مایکروفر) آشنایی کامل دارند. نمایندگی تعمیرات دوو همانند سایر نمایندگی ها موظف است برای تعمیر از قطعات اصلی مایکروویو (مایکروفر) دوو استفاده کند . نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) دوو در قبال تعمیر مایکروویو (مایکروفر) شما وظایفی را بر عهده دارد که عبارتند از:

تمام قطعات لازم برای تعمیر محصولات دوو را به صورت فابریک تامین کند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات دوو باید کمتر از یک ساعت به محل مورد نظراعزام شود.

کلیه خدمات تعمیر یا تعویض قطعات توسط تعمیر کار نمایندگی تعمیرات انجام شود.

نمایندگی تعمیر مایکروویو (مایکروفر) پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) پاناسونیک مربوط به کسانی می شود که دارای مایکروویو (مایکروفر) پاناسونیک هستند. تعمیر مایکروویو (مایکروفر) پاناسونیک نیاز به تخصص و گذارندن دوره های آموزشی دارد و برای این که عیب یابی مایکروویو (مایکروفر)  به خوبی انجام شود، بهتر است از قطعات فابریک استفاده شود. این  کار تنها از طریق نمایندگی تعمیر مایکروویو (مایکروفر) پاناسونیک انجام پذیر است.

ابتدا باید درخواست خود را برای نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) پاناسونیک به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنیم سپس نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) پاناسونیک اقدام به رسیدگی ثبت درخواست خواهد کرد :

نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) پاناسونیک در مرحله اول به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه خواهد داد به دلیل اینکه مشکل مایکروویو (مایکروفر) را خودتان برطرف کنید. در صورتی که این کار از عهده شما برنیاید، تعمیرکاران حرفه ای وارد عمل خواهند شد. تعمیرکاران پاناسونیک وظیفه دارند در اسرع وقت به محل مورد نظر حاضر شوند تا مشکل مایکروویو (مایکروفر) شما هر چه زودتر برطرف شود.

عیب یابی مایکروویو (مایکروفر) و رفع مشکلات مایکروویو پاناسونیک شامل مواردی از قبیل تعویض قطعات مصرفی خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الجی برای تعمیر مایکروویو الجی مواردی از قبیل روشن نشدن، خاموش شدن درحین کار ، تولید صدای زیاد و … بررسی کرده و در هریک از موارد ذکر شده مهارت و تخصص کافی دارد.

در صورتی که مایکروویو (مایکروفر) ال جی شما احتیاج به تعمیر دارد می توانید مایکروویو (مایکروفر) الجی خود را به یکی از نزدیکترین شعب ژاو سرویس در سراسر تهران برده یا از خدمات رایگان ژاو سرویس استفاده کنید.

مراحل تعمیر مایکروویو (مایکروفر) ال جی
 • عیب یابی مایکروویو (مایکروفر) الجی
 • تست سایر قطعات مایکروویو (مایکروفر) ال جی
 • برآورد هزینه تعمیرات و یا تعویض قطعات مایکروویو (مایکروفر) الجی
 • تامین قطعات معیوب مایکروویو الجی
 • جایگزینی قطعات مایکروفر الجی
 • تست 30 دقیقه مایکروویو ال جی و عملکرد آن
 • نوشتن فاکتور و ضمانت نامه
 • آماده تحویل به مشترک

نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) ال جی مربوط به کسانی می شود که دارای مایکروویو (مایکروفر) الجی هستند. تعمیر مایکروویو (مایکروفر)LG نیاز به تخصص و گذارندن دوره های آموزشی دارد و برای این که عیب یابی مایکروویو (مایکروفر) به خوبی انجام شود، بهتر است از قطعات فابریک استفاده شود. این  کار تنها از طریق نمایندگی تعمیر مایکروویو الجی انجام پذیر است. ابتدا باید درخواست خود را برای نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) الجی به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنیم سپس نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی اقدام به رسیدگی ثبت درخواست خواهد کرد :

نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) الجی در مرحله اول به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه خواهد داد به دلیل اینکه مشکل مایکروویو (مایکروفر) را خودتان برطرف کنید. در صورتی که این کار از عهده شما برنیاید، تعمیرکاران حرفه ای وارد عمل خواهند شد. تعمیرکاران  لوازم خانگی ال جی وظیفه دارند در اسرع وقت به محل مورد نظر حاضر شوند تا مشکل مایکروویو (مایکروفر) شما هر چه زودتر برطرف شود.

مزيت استفاده از نمايندگی تعميرات مایکروویو ال جی LG

هر مایکروویو (مایکروفر) که با برند معتبر توليد شود در اکثر نقاط جهان توزیع و به فروش ميرسد. تولید مایکروویو (مایکروفر) بايد همراه با نمايندگي ها و خدمات پس از فروش باشند. به همین دلیل نمايندگي تعميرات ال جي در سراسر دنيا داراي شعبات گوناگون هستند که در صورت خرابي احتمالي دستگاه و يا مشکلاتي که پس از فروش براي مایکروویو (مایکروفر) پيش آيد مي تواند خدماتي را به صورت مشاوره يا تعميرات لوازم خانگي به مشتريان خود ارائه دهد .به همین دلیل از مزيت هاي نمايندگي تعميرات لوازم خانگي ال جي مي توان بهره برد. تنها تنها مرکز معتبري که براي تعميرات لوازم خانگي مي توان از خدمات بسيار زياد آن به صورت رايگان استفاده کرد،در حال حاضر نمايندگي تعميرات لوازم خانگي الجي LG  مي باشد. در ادامه به مزيت استفاده از نمايندگي تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) ال جي اشاره مي نماييم:

 • ايجاد سرعت در تعميرات لوازم خانگي ال جي يکي ديگر از مزيت هاي استفاده از وسايل اين برند معروف مي باشد.
 • ارائه خدمات پس از فروش به مشتريان، باعث بهبود عملکرد و در نتيجه فروش بالاتر مایکروویو (مایکروفر) ال جي LG خواهد شد. در واقع مشتريان با اعتماد کردن و ايجاد رضايت بعد از خريد مایکروویو (مایکروفر) الجي مي توانند به برند ال جي اعتماد کنند و در نتيجه مشتريان بیشتری براي اين محصولات و فروش بالاتر برند ال جي پيدا میکند. نمايندگي تعميرات الجي LG مي تواند در اين زمينه کمک شاياني به روند فروش مایکروویو (مایکروفر) الجي نمايد. هر چقدر امکاناتي که کارشناسان در اختيار مشتريان قرار مي دهند جامع تر و رضایت بخش تر باشد آنها تمايل بيشتري را براي خريد دیگر محصولات این برند از خود نشان خواهند داد.
 • شعب مختلف و در دسترس بودن نمايندگي تعميرات ال جي باعث شده تا مشتریان براي تعمير لوازم خانگي اعم از مایکروویو (مایکروفر) ال جي خود زمان زيادي را صرف پيدا نمودن تعميرکار مورد اعتماد نکنند و این یعنی صرفه جویی در زمان مشتریان.
 • با مراجعه و يا تماس تلفني با نمايندگي تعميرات مایکروویو (مایکروفر) الجي مي توانيد در اسرع وقت مشاوره رايگان را در زمينه تعميرات تمامی لوازم خانگي ال جي دريافت کنید و در صورت حل نشدن مشکل قرار ملاقات حضوري براي بازديد و تعميرات مایکروویو (مایکروفر) الجي براي مشتريان تعيين خواهد شد.
 • کارشناسان متخصص نمایندگی تعمیرات در زمانی که تعيين شده به محل مورد نظر خواهند آمد و مشکل دستگاه را به راحتي حل مي نمايند.
 • خدمات گرفتن از نمايندگي تعميرات ال جي ریسک خیلی پایینی دارد زیرا شما از خدمات مرکز تخصصي براي تعميرات و خدمات پس از فروش محصولات ال جي بهره مند می شوید. در نمايندگي تعميرات مایکروویو (مایکروفر) الجي اين برند شناخته شده از بهترين قطعات براي تعويض قطعه مورد نظر در دستگاه شما استفاده مي شود. در نتيجه مي توانيد مطمئن باشيد که دستگاه شما در مدت بيشتري مي تواند کارايي مورد نظر را داشته باشد.
 • با در دست داشتن گارانتي محصولات الجی LG می توانید از تعميرات لوازم خانگي رایگان بهره مند شوید یعنی تعمیرات براي شما هزینه ای در بر نخواهد داشت . به طور کلی خدماتي که در نمايندگي تعمير الجي LG ارائه مي شود کاملا براي کساني که مشمول داشتن کارت گارانتي شده اند رايگان است، اگر مدت زمان گارانتي محصول مورد نظر تمام شده باشد در صورت خرابي باز هم توسط نمايندگي تعمير درست خواهد شد ولي براي اين کار بايد هزينه اندکي را براي تعويض قطعه تعميري مورد نظر پرداخت کنید.
 • يکي از بهترين مزيت نمايندگي تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) الجي که مي تواند براي مشتريان خود داشته باشد، هزينه تعمیرات است یعنی هزینه ای که شما بايد براي تعميرات لوازم خانگي الجي LG میپردازيد. هزينه هاي جانبي ديگر مانند هزينه رفت و آمد و دستمزد و هزينه هاي تماس و مشاوره تلفني براي شما در استفاده از نمايندگي تعمير ال جي وجود ندارد.
 • کيفيت تعميرات مایکروویو (مایکروفر) ال جي مي تواند به مراتب بسيار بيشتر از تعميرگاه بدون اعتبار باشد. در صورتي که از نمايندگي تعميرات الجي استفاده کنید مي توانيد اطمينان داشته باشيد که به صورت تخصصي دستگاه مورد نظر شما تعمير شده است.
 • کارشناسان الجی، در هر زمينه اي که نياز به مشاوره داريد به صورت تمام وقت در طول روز پاسخگوي نياز ها و سوالات شما راجع به تعميرات لوازم خانگي الجي و مایکروویو (مایکروفر) ال جي LG هستند و ديگر نياز نيست که شما به صورت حضوري و با گذراندن تايم و زمان زيادي براي پيدا کردن تعميرکار مورد نظر صرف نماييد. تنها با يک تماس کوتاه مشکل شما درنمايندگي تعميرات الجی مي تواند به راحتي حل شود.
 • متخصصین نمايندگي تعميرات الجي به صورت شبانه روزي آماده ارائه خدمات پس از فروش محصولات ال جي هستند، از این رو مشتريان مي توانند به راحتي در تعميرات لوازم خانگي ال جي خود به اين برند و نمايندگي هاي موجود در اين زمينه اعتماد کنند.

 

نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) سامسونگ

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ برای تعمیر مایکروویو (مایکروفر) سامسونگ مواردی از قبیل روشن نشدن، خاموش شدن درحین کار ، صدای زیاد و … بررسی کرده و در هریک از موارد ذکر شده مهارت و تخصص کافی دارد.

درصورتی که مایکروویو (مایکروفر) سامسونگ شما احتیاج به تعمیر دارد می توانید مایکروویو (مایکروفر) سامسونگ خود را به یکی از نزدیکترین شعب ژاو سرویس در سراسر تهران برده یا از خدمات رایگان ژاو سرویس استفاده کنید.  
مراحل تعمیر مایکروویو (مایکروفر) سامسونگ
 • عیب یابی مایکروویو (مایکروفر)
 • تست سایر قطعات سامسونگ
 • برآورد هزینه تعمیرات و یا تعویض قطعات سامسونگ
 • تامین قطعات معیوب مایکروویو (مایکروفر)
 • جایگزینی قطعات مایکروویو (مایکروفر) سامسونگ
 • تست 30 دقیقه مایکروویو (مایکروفر) سامسونگ و عملکرد آن
 • نوشتن فاکتور و ضمانت نامه
 • آماده تحویل به مشترک

نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) سامسونگ مربوط به کسانی می شود که دارای مایکروویو (مایکروفر) سامسونگ هستند. تعمیر مایکروویو (مایکروفر) سامسونگ نیاز به تخصص و گذارندن دوره های آموزشی دارد و برای این که عیب یابی مایکروویو (مایکروفر) به خوبی انجام شود، بهتر است از قطعات فابریک استفاده شود. این  کار تنها از طریق نمایندگی تعمیر مایکروویو (مایکروفر) سامسونگ انجام پذیر است.

نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) سامسونگ در مرحله اول به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه خواهد داد به دلیل اینکه مشکل مایکروویو را خودتان برطرف کنید. در صورتی که این کار از عهده شما برنیاید، تعمیرکاران حرفه ای وارد عمل خواهند شد. تعمیرکاران  لوازم خانگی سامسونگ وظیفه دارند در اسرع وقت به محل مورد نظر حاضر شوند تا مشکل مایکروویو (مایکروفر) شما هر چه زودتر برطرف شود.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) در محل

این نمایندگی تعمیرات انواع برندهای مایکروفر(مایکروویو) از قبیل:

مایکروفر(مایکروویو) آاگ ، بوش ، دوو ، جنرال الکتریک ، آدمیرال ، سامسونگ ، الجی ، بکو ، زیمنس ، باگنشت ، کنوود ، وستینگهاوس ، ایندزیت ، فریجیدر ، اسنوا ، بلومبرگ ، کن مور ، ناسیونال ، پاناسونیک ، پارس خزر ، بوتان ، فلر ، دلونگی ، لتو ، بیمکث ، عرشیا ، آریستون ، بایترون ، ویرپول ، مدیا ، گوسونیک ، گاسونیک ، بلک اندیکر ، تکا ، شارپ ، مجیک ، پاکشوما ، تکنوگاز ، مولینکس ، میله ، نف ، کندی ، سوپرا ، همیلتون ، هاردستون و اوشن را با قطعات فابریک و در اسزع وقت انجام میدهد در صورت نیاز با این نمایندگی تماس بگیرید.

مرکز تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) سامسونگ در محل
تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) سامسونگ

سامسونگ شرکت کره ای میباشد که در ایران با ضمانتنامه ارائه میگردد و به دلیل ضمانتنامه خوب و وجود کافی قطعات از طرفدارهای زیادی برخوردار میباشد، جهت تعمیر ماکروفر سامسونگ خود با مرکز تعمیرات ماکروفر سامسونگ تماس حاصل نمایید. مایکروفر(مایکروویو) سامسونگ غذا را گرم نمیکند؟ مایکروفر(مایکروویو) سامسونگ جرقه میزند؟ مایکروفر(مایکروویو) سامسونگ کار نمیکند؟ تعمیرگاه مجاز سامسونگ، مرکز تعمیر مایکروفر سامسونگ با شعبات در سراسر تهران در محل مشکل شما را حل میکند.

مرکز تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) الجی در محل
تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) الجی

الجی شرکت کره ای میباشد که در ایران با ضمانتنامه گلدایران ارائه میگردد و به دلیل ضمانتنامه خوب و وجود کافی قطعات از طرفدارهای زیادی برخوردار میباشد، جهت تعمیر ماکروفر الجی خود با مرکز تعمیرات ماکروفر الجی تماس حاصل نمایید. مایکروفر(مایکروویو) الجی کار نمیکند ؟ مایکروفر(مایکروویو) الجی جرقه میزند ؟ مایکروفر(مایکروویو) الجی غذا را گرم نمیکند ؟ لامپ مگنتران الجی خراب شده است ؟ تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) الجی با ضمانتنامه 12 ماهه و تعویض قطعات فابریک انجام میگردد، بنابراین تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ال جی خود را با خیال آسوده به ما بسپارید.

مرکز تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) بوش در محل
تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) بوش

در حال حاضر اکثریت با برند بوش آشنا هستند، شرکت بوش شرکتی آلمانی است که توسط روبرت بوش بنیان نهاده شده است ، اولویت بوش بهبود در مصرف انرژی است. در صورت عدم نیاز به تست، اشعه مایکروفر بوش در محل تعمیر میگردد ، توجه فرمایید که تعمیرات مایکروفر(مایکروویو)  بوش با ضمانتنامه رسمی برای مشتریان انجام میگردد .

مرکز تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) دوو در محل
تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) دوو

دوو در بین ایرانیان محبوبیت بالایی دارد زیرا یک برند شناخته شده است که آزمایش خود را پس داده، دوو در سال 1971 در کره تاسیس شده است ، که در بیش از 40 کشور جهان موفق به فروش محصولات خود شده است ، لازم است بدانید هنگامی که شرکت کره ای دوو رو به ورشکستگی بود گروه انتخاب با رقیب سوئدی خود قصد خرید این کارخانه را داشتند که گروه انتخاب برنده این خرید شد ؛ اما به دلیل تحریم موفق به ثبت نهایی نشد ، در ایران محصولات اسنوا و دوو تحت شرکت انتخاب میباشد که خدمات پس از فروش دوو و اسنوا را بر عهده دارند ، جهت تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) دوو خود با این نمایندگی تماس بگیرید.

امروزه مایکروفر(مایکروویو) دوو از لوازم اساسی و کمک حال خانه دارها شده است ، مایکروفر(مایکروویو) دوو در ایران از فروش خوبی برخوردار است ، بنابراین تعمیر مایکروفر(مایکروویو) دوو با قطعات فابریک و ضمانتنامه  بخواهید .

مرکز تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) کنوود در محل

مایکروفر(مایکروویو) کنوود شرکتی ژاپنی است که در شهر توکیو ژاپن واقع شده است، جهت تعمیر مایکروفر(مایکروویو)  کنوود خود با  مرکز تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) کنوود تماس حاصل نمایید.

مرکز تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) آاگ در محل
تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ااگ

برند ااگ AEG جزئی از برندهای برتر لوازم خانگی در اروپا است ، در نظر داشته باشید که این شرکت از خدمات پس از فروش خوبی نیز برخوردار است و جهت تعمیر برند ااگ خود میتوانید با این نمایندگی تماس بگیرید . مایکروفر آاگ از برندهای پرطرفدار در بازار محسوب میشود که قطعات آن نیز موجود است، تعمیر مایکروفر آاگ در محل چنانچه نیاز به تست اشعه نداشته باشد امکان پذیر است، بسیاری از تعمیرکاران مایکروفر چون الکترونیک کار نمیباشند، هنگامیکه مشکل بردی داشته باشد آن را به قسمت الکترونیک ارجاع میدهند. تعمیر ماکروفر آاگ با ضمانتنامه در محل و با تعویض قطعات فابریک انجام میگردد.

مرکز تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ناسیونال در محل
تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ناسیونال

ناسیونال بسیار قدیمی و یکی از برندهای بسیار محبوب می باشد، شرکت ناسیونال ژاپنی میباشد که قطعات مصرفی یخچال ناسیونال در بازار به ندرت موجود میباشد ، جهت تعمیرات مایکروفر(مایکروویو)  ناسیونال خود با این نمایندگی تماس بگیرید.

این نمایندگی تعمیرات، ماکروفر ناسیونال شما را در محل تعمیر میکند ، توجه فرمایید که تعمیرات ماکروفر ناسیونال به دلیل حساسیتی که دارد ، نباید از قطعات غیر فابریک برای تعمیرات استفاده شود ، بنابراین هنگام نیاز به تعمیرات با تعمیرگاه مجاز ماکروفر ناسیونال تماس حاصل نمایید . ماکروفر ناسیونال به دلیل طول عمر بالا و کیفیت قطعات ، در بین مردم پرطرفدار میباشد . چنانچه به دلیل سوختن لامپ مگنتران ناسیونال ، ماکروفر ناسیونال شما غذا را گرم نمیکند تعویض لامپ مگنتران ناسیونال فابریک الزامی میباشد .

مرکز تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) جنرال الکتریک در محل

جنرال الکتریک شرکتی آمریکایی است، جنرال الکتریک در دنیا از فروش محصولات خوبی برخوردار است ، در ایران مایکروویو جنرال الکتریک از کیفیت و محبوبیت خاصی برخوردار است ، همچنین جزء کالاهای پرطرفدار و لاکچری محسوب میشود، جهت تعمیر مایکروفر(مایکروویو) جنرال الکتریک با مرکز تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) جنرال الکتریک تماس حاصل نمایید .

مرکز تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) آدمیرال در محل

آمیرال شرکت آمریکایی میباشد که در ایران به دلیل کیفیت بالا و رضایتمندی مشتری جزء محصولات پرطرفدار است جهت تعمیر مایکروفر(مایکروویو) آدمیرال خود با  مرکز تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) آدمیرال تماس حاصل نمایید .

مرکز تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) بکو در محل

مایکروفر (مایکروویو) بکو شرکتی اروپایی است که از کیفیت و فروش بالایی در دنیا برخوردار میباشد جهت تعمیر مایکروفر (مایکروویو) بکو خود با مرکز تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) بکو در تهران تماس حاصل نمایید .

مرکز تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) زیمنس در محل

مایکروفر (مایکروویو) زیمنس شرکت آلمانی و چند ملیتی است که در برلین تاسیس شده است، جهت تعمیر ماکروفر (مایکروویو) زیمنس با  مرکز تعمیرات ماکروفر زیمنس تماس حاصل نمایید .

مرکز تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) ویرپول در محل

مایکروفر(مایکروویو) ویرپول شرکت آمریکایی است که در ایران به دلیل کیفیت بالا و رضایتمندی مشتری جزء محصولات پرطرفدار میباشد جهت تعمیر مایکروفر (مایکروویو) ویرپول خود با مرکز تعمیرات ماکروفر ویرپول تماس حاصل نمایید .

مرکز تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) وستینگهاوس در محل

مایکروفر(مایکروویو) وستینگهاوس یک شرکت آمریکایی است که در سال ۱۸۸۹ تاسیس شده و در ساخت تجهیزات برقی، رادارها ، نیروگاه‌ها ، و موتور هواپیما سابقه طولانی دارد، جهت تعمیر مایکروفر(مایکروویو) وستینگهاوس خود با  مرکز تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) وستینگهاوس تماس حاصل نمایید .

مرکز تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) فریجیدر در محل

در ایران محصولات فریجیدر از محبوبیت خاصی برخوردار است و جز کالای با کیفیت خارجی و لاکچری محسوب میشود، طبق نظر سنجی که از مشتریان در طی سالیان استفاده از محصولات فریجیدر به عمل آمده است، رضایت خود را نسبت به کیفیت محصولات اعلام نموده اند، جهت تعمیر ماکروفر فریجیدر با مرکز تعمیرات ماکروفر فریجیدر تماس حاصل نمایید.

مرکز تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) ایندزیت در محل

مایکروفر(مایکروویو) ایندزیت یک برند اروپایی است این برند در زمینه محصولات لوازم خانگی صادرات خود را به جهان ارائه میدهد ، مایکروفر(مایکروویو) ایندزیت جزء مایکرووهای پر طرفدار در دنیا محسوب میشود، جهت تعمیرات ماکروویو (مایکروویو)  ایندزیت خود با مرکز تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ایندزیت کلیک نمایید .

مایکروفر(مایکروویو) وسیله ای چندمنظوره است. هنگامی که کاربرد و قدرت هر دکمه روی دستگاه تان را یاد گرفتید می توانید انواع مختلف غذاها را با آن در کمترین زمان آماده کنید . دستورالعمل های طبخ با مایکروفر(مایکروویو) را که خریده اید به دقت مطالعه کنید و جزئیات کارهایی را که انجام می دهد یاد بگیرید. تا وقتی که به تمامی عملکردهای دستگاه کاملاً آشنا نشده اید احتیاط را فراموش نکنید.

این نمایندگی تعمیرات چه برند هایی را تعمیر می نماید؟

تمامی برند های موجود در بازار توسط متخصصان با سابقه 10 ساله ما تعمیر می گردد

خدمات رسانی شامل کدام مناطق تهران می شود؟

از شرقی ترین تا غربی ترین و از شمالی ترین تا جنوبی ترین منطقه تهران شامل خدمات رسانی خواهد شد.

ویژگی های بارز ژاو سرویس در تعمیرات چیست؟

خدمات رسانی سریع
ارزان
با متخصصان با سابقه 10 ساله
در محل

5/5 - (1 امتیاز)

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین