تعمیرات مایکروفر در تهران

نمایندگی تخصصی تعمیر ماکروفر در تهران

مایکروفر به یکی از پرکاربرد ترین وسایل امروزه خانه ها تبدیل شده است. به علت کابرد های فروان ، امروزه افراد به سختی می توانند بدون این دستگاه زندگی کنند و مشکلات خود را حل کنند. اما هر لوازم الکترونیکی شیوه ی مراقب مخصوص به خود را دارد و در صورت خرابی ، باید توسط متخصص تعمیر شود. مایکروویو نیز به عنوان یک ابزار پر استفاده ممکن است با مشکلات زیادی رو به رو شود که در این صورت نیاز به تعمیر ماکروفر دارد. شما برای تعمیر دستگاه خود به یک مرکز مطمن برای تعمیر مایکروویو نیاز دارید که از طریق ژآو می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. برای کسب اطلاعات و دریافت خدمات تعمیرات ماکروفر با شماره های ژاو تماس بگیرید.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 021-44165442
شرق تهران 021-77661482
شمال تهران 021-26705375
جنوب تهران 021-55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
تعمیرات ماکروفر

تعمیرات مایکروفر در تهران

امروزه مایکروویو یکی از وسایلی است که نسبتا در تمامی خانه ها دیده می شود. نداشتن این وسیله میتواند هر خانه ای را با مشکل مواجه کند. هر کدام از لوازم خانگی ممکن است با مشکلاتی روبه رو شود و به تعمیرات نیاز داشته باشد. اگر مایکروویو شما دچار مشکل شده است و به تیم فنی برای تعمیر آن نیاز دارید می توانید به ژاو برای تعمیرات مایکروفر خود اعتماد کنید.

 

تعمیر مایکروفر

ماکروویو به عنوان یکی از پر کاربرد ترین ابزار هر خانه ای با خرابی های زیادی مواجه می شود. از آنجا که هزینه تعویض مایکروویو زیاد است و از نظر اقتصادی به صرفه نیست به همین علت تعمیرات مایکروفر بهترین انتخابی است که پیش روی شماست. در این مقاله به شما برای تعمیرات ماکروفر کمک می کنیم. همچنین شما میتوانید از طریق ژاو به تعمیرات ، مایکروویو ، مایکروفر و سایز لوازم خود در انواع برند ال جی ، سامسونگ ، بوش و… بپزدارید.

 

چرا تعمیرات مایکروفر بهتر است ؟

مایکروویو یکی از پرکاربرد ترین وسایل اشبز خانه است و در عصر امروزی ، بدون مایکروویو زندگی بسیار سخت می شود. به همین علت این وسیله بیشتر در معرض خرابی قرار می گیرد. تعویض و جایگزین کردن مایکروویو انتخاب منطقی نیست پس بهترین راه تعمیرات مایکروفر است . تعمیرات مایکروفر این مزایا را دارد:

 

 1. از پرداخت هزینه زیاد برای تعویض مایکروویو جلوگیری می شود.
 2. با هزینه بسیار کمتر مایکروویو شما سالم و قابل استفاده می شود.
 3. گاهی با یک سرویس ارزان و ساده مایکروویو شما مثل روز اول کار می کند.
 4. در وقت صرفه جویی میشود. زیرا در سریع ترین زمان می توانید از طریق ژاو اقدام به تعمیرات مایکروفر کنید.

تعمیرات ماکروفر

کدام قطعات مایکروویو بیشتر خراب می شوند ؟

مایکروویو یک دستگاه پیچیده است و طبیعتا ممکن است قطعات بسیار زیادی در آن خراب شود. تعمیرات مایکروفر در این قطعات رایج تر است. اما برخی قطعات به علت درگیری بیشتر زودتر خراب می شوند.

 • لامپ : از آنجا که این قطعه دائما درهنگام استفاده روشن است ممکن است زودتر خراب شود.
 • محل اتصال سیم : به علت محل قرارگیری مایکروویو و خارجی بودن محل اتصال سیم ، این قسمت مایکروویو بیشتر در معرض خرابی قرار میگیرد و نیاز به تعمیرات مایکروفر دارد.
 • سینی گردان : از آنجا که ظرف غذا در این قسمت قرار می گیرد ،ممکن است به علت سنگینی ظرف ، شکستن سینی یا رسوب مواد در قسمت گردان ، این قسمت نچرخد.
 • قفل درب مایکروویو : به علت استفاده مداوم از این قسمت ممکن است در نتیجه ضربه یا درست نبستن درب این قسمت خراب شود.
 • موتور مایکروویو : در نهایت این قسمت به عنوان مهم ترین قسمت ممکن است در نتیجه  علت های مختلفی از بین برود.

تعمیرات مایکروفر در تمامی موارد مذکور، عملی نیست که یک شخص عادی بتواند انجام دهد. این اعمال میتواند برای شخص غیر فنی بسیار خطرناک باشد یا حتی به خرابی و سوختن کامل خود مایکروویو منجر شود. تیم فنی ژاو به شما در تعمیرات ماکیروویو کمک خواهد کرد.

چه زمان به تعمیرات مایکروفر نیاز است ؟

خرابی لوازم شما از خود نشانه های به جای میگذارد که از روی آن میتوانید به خرابی و عدم کار کردن صحیح پی ببرید. حتی اگر دستگاه شما کار می کند ولی علائمی ناشی از خرابی دارد بیاد سریع تر به تعیمرات آن اقدام کنید. زیرا در صورتی که تعمیرات مایکروفر خود را به تاخیر بیندازید ، ممکن است خرابی بزرگ تری در لوازم برقی ایحاد شود و در نتیجه آن میزان خسارت وارده بر شما افزایش یابد.

از موارد زیر می توانید پی ببرید که به تعمیرات مایکروفر نیاز دارید :

چراغ مایکروویو کار نمی کند.

این قطعه هر چند که قطعه ای ساده است اما جزئی از پر استفاده ترین قطعات مایکروفر می باشدو علت استفاده مداوم از این قطعه این است که به طور اتومات در زمان روشن بودن دستگاه چراغ بالای ماکروفر نیز روشن می شود. شایان ذکر است که سوختگی چراغ مایکروفر شاید در وهله اول چندان مهم نباشد اما خبر از استفاده نادرست از دستگاه و یا اسیب دیدگی اتصالات داخلی می دهد که بهتر است پیگیری شود تا دستگاه دچار اسیب های جدی تری نشود.

مشاهده  عیب یابی ماشین ظرفشویی

سینی دستگاه به خوبی نمی چرخد.

نچرخیدن سینی دستگاه از مشکلات متداولی می باشد که بارها توسط مصرف کنندگان گزارش می شود. شایان ذکر است که این مشکل تنها مربوط به سینی نمی باشد بلکه در دستگاهایی که از سیخ گردان یا سایر قطعات چرخان نیز برخوردارند نیز این مشکل ایجاد می شود. نچرخیدن این قطعات شاید در مرحله اول ساده و بی ایراد به نظر بیاید اما در نتیجه این مشکل غذا به خوبی گرم نمی شود و مدت زمان بیشتری از مایکروفر استفاده شده تا غذا گرم گردد. در نتیجه استفاده بیش از اندازه از دستگاه باعث کاهش عمر موتور می شود. تعمیرات مایکروفر و سینی آن چندان کار سختی نمی باشد.

کافیست ابتدا محیط دور سینی را برسی کنید و از رسوبات و کثیفی های دور آن را تمیزی نمایید. اگر مکشل نچرخیدن آن حل نگردید بهتر از است از طریق تعمیر کار آن را تعمیر نمایید.

غذا گرم نمی شود.

کاربرد اصلی این دستگاه به گرم کردن غذا می باشد و اگر این کار به خوبی انجام نشود ، بدیهی است که مایکروفر شما خراب گردیده و به تعمیرات مایکروفر نیاز دارد. گاهی غذا پس از استفاده کاملا سرد است و اصلا به هیچ وجه گرم نشده است و گاهی نیز غذا به کندی گرم می گردد و باید مدت زمان طولانی صرف شود تا غذا به دمای مد نظر برسد. در هر دو حالت دستگاه دچار ایراد شده است و به تعمیرات نیاز دارد. این مشکل معمولا در نتیجه خرابی هیتر ایجاد می شود . همچنین موتور دستگاه یا نقصی در برد الکتریکی می تواند به گرم نشدن غذا منجر شود.

درب مایکروویو به خوبی بسته نمی شود.

درب و بسته نشدن آن مشکل بسیار ساده ای می باشد و به راحتی و با کم ترین هزینه قابل حل است. اما شایان ذکر است که خرابی آن عملا استفاده از دستگاه شما را غیر ممکن می کند. گاهی دستگاه اصلا بسته نشد و چفت نمی گردد و گاهی در ظاهر بسته شده است اما در حقیقت مایکروفر این تشخیص را می دهد که در به خوبی بسته نگردیده است. در نتیجه بسته نشدن درب مایکروفر دستگاه شما نمی گردد پس اگر قفل دستگاه شکسته است یا رگلاژ آن بر هم خورده است نیاز به تعمیرات مایکروفر خواهید داشت.

از دستگاه بوی نا خوشایند بلند می شود.

از مهم ترین نشانه های خرابی مایکروفر بلند شدن بوی نا خوشایند از آن می شود. اگر این نشانه را در دستگاه خود مشاهده کردید فورا آن را از برق بکشید و تا زمانی که آن به خوبی تعمیر نکرده اید از مایکروفر استفاده ننمایید. بلند شدن بوی ناخوشایند از مایکروفر شما می تواند بسته به سوختگی یا نیم سوز شدن هر کدام از قطعات باشد که اگر به موقع تعمیر نگردد ، سایر قطعات دیگر نیز دچار خرابی می کند و تعمیرات ماکروفر را سخت و پر هزینه تر می کند.

مایکرویوو روشن نمی شود.

در تمامی دستگاه های الکتریکی این مشکل مکررا گذارش می و علت های آن هم معمولا از قسمت های مختلفی نشئت میگیرد. گاهی علت روشن نشدن مایکروفر بسیار ساده است برای مثال صفحع کلید آن خراب شده یا در دستگاه به خوبی بسته نمیشود و گاهی نیز ناشی از خرابی قطعاتی مانند موتور یا برد الکتریکی است. عیب یابی این مشکل و تعمیرات مایکروفر را باید به دست تکنسین و تعمیر کار ماهر بسپارید تا از رفع خرابی مطمن گردید.

پس از اتمام کار مایکروویو درب دستگاه باز نمی شود.

این مشکل معمولا از یک علت بسیار ساده نشئت می گیرد و هزینه تعمیرات کمی دارد. معمولا علت باز نشدن درب مایکروفر پس از کار کردن دستگاه ، خرابی قفل آن می باشد که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. اگر مشکل از قفل دستگاه باشد احتمالا پیش از قرار دادن غذا درون مایکروفر و کارکردن هم درب گیر دارد و به سختی باز می شود. اگر از این ایراد دستگاه خود رنج می برید بهتر است اقدام به تعمیرات ماکروفر کنید که در زمان باز کردن آن درب دچار شکستگی و خرابی نشود.

مشاهده  جاروبرقی فیلیپس خوبه؟

صفحه لمسی مایکروویو کار نمی کند.

امروزه اکثر مایکروفر ها با صفحه لمسی ساخته می شوند که ممکن است در اثر استفاده بد یا ضربه خراب گردد. علاوه بر آن در صفحه کلید های غیر لمسی نیز بر اثر استفاده طولانی ممکن است خرابی رخ دهد که عملا استفاده از دستگاه را غیر ممکن می کند. در اثر خرابی صفجه لمسی مایکروفر ممکن است تصور کنید که موتور مایکروفر روشن نمی شود و کلا از کار افتاده است. در حالی که مشکل ناشی از علت بسیار ساده ای است که با هزینه بسیار کمی نیز تعمیر می شود. بهتر است تعمیرات ماکروفر را در این مواقع به دست تعمیرکار بسپارید تا اگر قابل تعمیر بود آن تعمیر نماید و در غیر این صورت به تعویض آن می پردازد.

تشخیص این موارد کاری نیست که افراد عادی بتوانند آن را به راحتی انجام دهند. تشخیص خرابی و انجام تعمیرات مایکروفر خود را به ژاو بسپرید.

تعمیرات ماکروفر

چگونه از نیاز به تعمیرات مایکروفر جلوگیری کنم ؟

هر سیستم برقی ، راه استفاده ی خود را داردو در صورتی که از لوازم برقی خود به درستی استفاده کنید کمتر به تعمیرات مایکروفر و سایر لوازم برقی نیاز خواهید داشت. مایکروویو نیز به عنوان یکی از مهم ترین لوازم برقی شرایط استفاده ی مربوط به خود را دارد که در صورت رعایت کردن آن ، عمر دستگاه شما تا چندین سال افزایش پیدا میکند :

1-در زمان نوسانات برقی از استفاده ی مایکروویو جدا خودداری کنید : در صورتی که در هنگام استفاده از لوازم برقی ، نوسانات برقی صورت بگیرد آسیب جدی به دستگاه شما وارد می شود.

2-از دستگاه محافظ لوازم برقی استفاده کنید : شما با استفاده از محافظ لوازم برقی میتوانید از تمامی لوازم الکترونیکی خود محافطت کنید. دستگاه محافظ ، نمی گذارد تا نوسانات برق اسیبی به لوازم شما بزند و در صورتی قطعی برق نیز ، از اسیب و نیاز به تعمیرات مایکروفر جلوگیری می کند. گاهی به علت مشکلات در سیم کشی برق ، مقدار ولتاژ بسیار بالاتر از میزان استفاده ی مایکروویو وارد می شود. دستگاه محافظ لوازم برقی ، این افزایش ولتاژ را کنترل کرده و مانع از اسیب دیدگی مایکروویو شما می شود.

3-هرگز مایکروویو خالی را روشن نکنید : روشن کردن مایکروویو در زمانی که روشن است می تواند اسیب های بسیار جدی به دستگاه شما بزند و به تمامی قطعات داخلی لوازم برقی شما اسیب جدی بزند.

4-از ظروف شفاف استفاده کنید : مایکروویو به گونه ای طراحی شده است که باید اشعه از ظرف درون آن عبور کند. در صورتی که ظروف غیر شفاف باشند اشعه ها را منعکس کرده و در نهایت کار شما را به تعمیرات مایکروفر می کشاند. برای حفاظت از مایکروویو از ظروف شفاف استفاده کنید.

5-از ظروف فلزی استفاده نکنید : ظروف فلزی باعث افزایش گرما بیش از حد درمحیط مایکروفر می شود در نهایت قطعات داخلی را با اسیب جدی رو به رو می کند. البته برخی از ظروف فلزی برای استفاده در مایکروویو یا مایکروفر طراحی شدند که استفاده از آن ها برای دستگاه شما امن است و به تعمیرات مایکروفر منجر نمی شود.

6-از بسته شدن درب مایکروفر مطمن شوید : اگر با وجود متصل بودن مایکروویو به برق ، باز دستگاه روشن نمی شود ، از بسته بودن درب اطمینان حاصل کنید.

مشاهده  تعمیرات کولر گازی در شرق تهران

7-مایکروویو را تمیز کنید : داغ کردن یا پختن غذا ها در مایکروویو می تواند باعث رسوب انواع مواد در درون مایکروویو شود که وجود مداوم این ضایعات می تواند کار دستگاه شما را به تعمیرات مایکروفر بکشد. برای جلوگیری از این وضعیت هر چند وقت یک بار داخل محیط مایکروویو را با دستمال خشک و تمیز نظافت کنید.

8-از قراردادن دستگاه در محیط مرطوب خود داری کنید : قرار دادن هر دستگاه الکترونیکی در محیط مرطوب می تواند به ایجاد اتصالی و سوختن دستگاه منجر شود. مایکروویو نیز این ماجرا مستثنی نیست و برخورد اتصالات دستگاه با آب یا سایر مواد مرطوب می تواند به سوختن دستگاه شما منجر شود.

9-از وسایل پلاستیکی در درون مایکروویو استفاده نکنید :در محیط مایکروویو حرارت بسیار بالایی ایجاد می شود که پلاستیکی را ذوب می کند. برای حفاظت از ظروف خود و همچنین محافطت از دستگاه مایکروویو خود ، از قراردادن ظروف پلاستیکی در آن خودداری کنید تا از نیاز به تعمیرات مایکروفر بی نیاز شوید.

10-از قراردادن ظروف آتش زا در درون مایکروویو جدا خودداری کنید : به علت بالا بودن دما درون دستگاه ، باعث می شوند ظروفی که آتش زا هستند ، آتش گرفته و خسارات جبران نا پذیری به جای بگذارند.

11-اگر موتور دستگاه شما دچار مشکل است هرگز از آن استفاده نکنید: اگر موتور دستگاه شما به درستی کار نکند ، استفاده شما از آن میتواند موجبات سوختن موتور شود

ممکن است هر یک از افراد ناخواسته موارد بالا را انجام دهند و دستگاه ماییکروویو را با مشکل مواجهه کند. در این صورت شما می توانید از طریق ژاو به تعمیرات ماکروفر یا مایکروفر خود بپردازید.

تعمیرات مایکروفر

برای تعمیرات مایکروفر به کجا مراجعه کنم ؟

 • شما به یک مرکز مطمن برای تعمیرات مایکروفر خود نیاز دارید . یک مرکز مطمن از شرایط زیر برخوردار است :
 • تیمی متبحر و فنی در زمینه تعمیرات
 • توانایی تعمیر انوع مایکروویو در تمامی برند ها
 • توانایی تعمیر انواع لوازم جانبی با بهترین قیمت و هزینه
 • ارائه ی سریع خدمات و صرفه جویی در وقت
 • ارائه ی خدمات تعمیر در محل
 • ارائه ضمانت نامه معتبر برای تعمیر انجام تعمیرات بر مایکروویو شما
 • سرعت و دقت در روند تعمیر و رسیدگی به درخواست ارباب رجوع
 • تیمی حرفه با سابقه ی درخشان

اگر نمی دانید برای تعمیرات مایکروفر با ویژگی های بالا به کدام مرکز مراجعه کنید شما در بهترین مکان هستید. تیم فنی ژآو به شما در تعمیرات مایکروفر و تعمیر تمامی لوازم جانبی شما کمک می کنید. کافی است با شماره درج شده تماس بگیرید و از خدمات ژاو استفاده کنید.

 

تعمیرات مایکروفر در ژاو چگونه انجام می شود؟

 1. در ابتدا شما باید با شماره مرکز ژاو تماس گرفته و برای تعمیرکار درخواست کنید.
 2. شرح دقیق مشکلات لوازم برقی را به کارشناسان ارائه می کنید تا تعمیرکار با توجه به مشکل شما به محل سکونتتان ارسال شود.
 3. در سریع ترین زمان ممکن متخصصین فنی ژاو در محل شما حضور می یابند.
 4. متخصصین فنی با دقت به عیب یابی می پردازند و شرح مشکلات مربوط به تعمیرات مایکروفر را به همراه هزینه لازم برای تعمیر آن را به اطلاع شما می رسانند.
 5. در صورت رضایت شما اقدام به تعمیر دستگاه شما می کنند.

به همین سادگی میتوانید تعمیرات مایکروفر ، مایکروفر و تمامی لوازم جانبی خود را مرکز ژاو انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات لازم ، با شماره مرکز ژاو تماس بگیرید.

این نمایندگی تعمیرات چه برند هایی را تعمیر می نماید؟

تمامی برند های موجود در بازار توسط متخصصان با سابقه 10 ساله ما تعمیر می گردد

خدمات رسانی شامل کدام مناطق تهران می شود؟

از شرقی ترین تا غربی ترین و از شمالی ترین تا جنوبی ترین منطقه تهران شامل خدمات رسانی خواهد شد.

ویژگی های بارز ژاو سرویس در تعمیرات چیست؟

خدمات رسانی سریع
ارزان
با متخصصان با سابقه 10 ساله
در محل

4.6/5 - (234 امتیاز)

23 دیدگاه

 • سلام روز بخیر – اوایل کار با دستگاه فقط تو چند دقیقه غذا کاملا داغ می شد الان بعد از گذشت یک مدتی حتی خیلی طولانی ترم می مونه غذای خیلی گرم نمیشه. مشکل کجاست و قابل تعمیر هست ؟

  • سلام روز شما هم بخیر- قطعات زیادی در کنار هم فعالیت می کنند تا غذای شما حرارت ببیند. به همین علت ، دلیل گرم نشدن غذای شما می تواند بسته به خرابی قطعات زیادی باشد که باید مورد برسی دقیق قرار بگیرد. اینکه دستگاه شما برای گرم کردن غذا ضعیف شده است می تواند به هیتر یا موتور دستگاه بازگردد . برای عیب یابی دقیق نیاز به مراجعه به یک متخصص فنی دارید.

 • مدتی هست که وقتی غذا داغ می کنم بوی بدی از دستگاه بلند می شه اوایل فکر می کردم بوی خود غذاست ولی آب هم که داخلش قرار میدم بعد از یک مدت بوی بدی ازش بلند می شه. مشکل از کجاست ؟َ

  • شایان ذکر است برای سالم تر ماندن دستگاه و جلوگیری از خرابی آن نباید آب را به طور خالی در آن قرار دهیم چرا که در دراز مدت به ماکروفر شما آسیب می رساند. بلند شدن بوی بد از ماکروفر شما می تواند خبر از سوختن یا نیم سوز شدن یکی از قطعات داخلی بدهد. به منظور جلوگیری از اسیب بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم از ستفاده از آن خودداری کنید و در اولین فرصت به تعمیرات ماکروفر خود بپردازید.

 • ماکروفر برند سامسونگه و سال ها بود خوب کار می کرد ولی ی مدته کامل از کار افتاده و اصلا روشن هم نمیشه. چطوری می تونم تعمیرش کنم و هزینه تعمیر چقدر می شه ؟

  • اینکه از برند های با کیفیت استفاده کنید تاثیری در خراب شدن یا نشدن لوازم برقی ندارد چرا که از کار افتادگی لوازم بسته به مراقبت مصرف کننده از از آن می باشد. هر دستگاهی برای اینکه کمتر دچار خرابی شود نیاز به مراقبت های ویژه خود دارد. علت روشن نشدن دستگاه شما می تواند به اتصالات برقی آن مربوط باشد و یا موتور آن دچار مشکل شده باشد. گاهی هم علت خرابی و کار نکردن آن بسیار ساده تر می باشد و نیاز به تعمیرات پیچیده ای ندارد. به طور معمول این مشکل ماکروفر قابل حل است و فقط باید مورد برسی یک تکنسین فنی قرار بگیرد و هزینه آن نیز بر اساس میزان خرابی تعیین می شود.

 • سلام وقتتون بخیر- من دستگاهم سال به نظر میرسه و هم خوب کار می کنه و هم داغ می کنه ولی بعد از گذشت یک مدت خاموش می شه. میخوام بدونم مشکل از کجاست ؟

  • یکی از متداول ترین مشکلاتی که توسط مصرف کنندگان ماکروفر گزارش شده است ، خاموش شدن دستگاه پس از مدتی استفاده است . گاهی این خرابی و مشکل ناشی از تنظیمات دستگاه می باشد که برهم خورده است. ارگ مشکل از تنظیمات نبود ، فن و سیستم خنک کنندگی دستگاه باید مورد برسی قرار بگیرد. برای اینکه مشکل دقیق ماکروفر شما مشخص شود باید از نزدیک و به طور تخصصی مورد برسی تعمیرکار قرار بگیرد. به شما پیشنهاد می کنیم تا زمان تعمیر ماکروفر و حل مشکل ، از دستگاه استفاده نکنید تا قطعه ای آسیب نبیند.

  • سلام وقت بخیر
   تعمیرات هیچ برندی در ژاو سرویس تفاوتی نمی کند و تکسنین های ما توانایی تعمیر انواع برند های لوازم خانگی در انواع مدل را دارند. کافیست با ما تماس بگیرید

 • سلام هزینه تعمیرات موتور ماکروفر چقدر می شه و اینکه ارزش تعمیرات داره عوضش کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • سلام
   هزینه تعمیرات ماکروفر به طول معمول از قسمت های دیگر بیشتر می باشد چرا که هم سخت تر و هم تخصصی تر می باشد. با این وجود هزینه تعمیرات این قسمت هم از موارد زیادی تاثیر می گیرد برای مثال اینکه کدام قسمت موتور دقیقا اسیب دیده است و خربای چقدر گستردگی دارد. با وجود اینکه تعمیر موتور هزینه ی بیشتری به خود اختصاص می دهد اما از تعویض دستگاه ارزان تر خواهد بود و در بسیاری از مواقع با تعمیرات ، دستگاه مانند روز اول کار می کند. به همین علت به شما پیشنهاد می کنیم پیش از اقدام به خرید ماکروفر جدید سعی کنید از طریق تعمیرات عیب آن را رفع نمایید. نکته ی دیگری که شایان ذکر است این می باشد که شاید علت خرابی دستگاه شما از موتور نباشد و ایراد و مشکل ساده تری و کم هزینه تری داشته باشد که از طریق عیب یابی مشخص می شود.

  • سلام و وقت بخیر
   تعمیرات ماکروفر شما تا حد زیادی بسته به خرابی و گستردگی آن می باشد و گاهی در کوتاه ترین زمان انجام می شود و گاهی نیز مدت بیشتری برای تعمیرات نیاز دارد. شما می توانید با تماس با ژاو سرویس و ثبت درخواست تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن از خدمات تعمیرات در منزل بهره ببرید. هزینه تعمیرات لوازم خانگی پس از عیب یابی و بسته به علت خرابی مشخص می شوند و پیش از عیب یابی چندان نمی توان در مورد آن اظهار نظر نمود.

 • مدتیه که از دستگاه موقع کار بوی سوختگی بلند می شه ولی عملکرد دستگاه ضعیف نشده و به خوبی غذا رو داغ می کنه . ممکنه خراب شده باشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • سلام و وقت بخیر
   بلند شدن بوی نا خوشایند از دستگاه جاروبرقی در هر حالی امکان وجود خرابی و یا سوختگی یکی از قطعات را می دهد. اگر بوی بدی که از دستگاه بلند می شود به تازگی ایجاد شده است به شما پیشنهاد می کنیم از استفاده از آن دست بکشید و به تعمیرات آن بپردازید. اگر در این زمان از دستگاه خود استفاده نمایید احتمال اینکه قطعات بیشتری مورد اسیب قرار بگیرد و حتی موتور دچار سوزش شود نیز وجود دارد. حتی اگر دستگاه شما به خوبی کار می کند و در عملکرد آن تغییری ایجاد نشده است به این معنا نیست که تمامی قطعات سالم هستند.

 • سلام دستگاه مایکرویو من بتازگی میخواهم غذا را گرم کنم در درداخل دستگاه شروع به جرقه زدن میکند.لطفا راهنمایی کنید.

  • وقت بخیر اینکه مشکل دستگاه چی میتونه باشه بستگی به این داره که جرقه از چه قسمتی زده میشه ،برای بررسی دقیق تر میتونید با شماره های ما تماس بگیرید تا با مشاوران ما در ارتباط باشید

 • سلام هزینه مایکروویو پاناسونیک که دکمه های پنل کار میکنه اما غذا را گرم نمینه و گردان هم از کار افتاده چقدره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین