تعمیرات پکیج در تهران

مرکز تخصصی تعمیرات پکیج در محل

یکی از مهم ترین لوازم خانگی که امروزه جایگزین ابگرمکن شده است پکیج می باشد. گاهی این دستگاه خراب می شود پس اگر در تهران ساکن هستید و به تعمیرات پکیج نیازمند شدید، هیچ نگران نباشید. ژآو سرویس در اختیار شماست تا در محل شما حاضر شده و اقدام به تعمیر پکیج شما نماید. جهت دسترسی به این نمایندگی تعمیرات پکیج، شماره های حاضر در همین بخش را یادداشت کرده و با شماره گیری آن ها در کمترین زمان ممکن در خود را به انتظارتان که تعمیر پکیج تان است برسانید. با تماس با ژآو سرویس، متخصصین تعمیرکار در اسرع وقت خود را به محل زندگی شما خواهند رساند. تنها کافی ست که با توجه به محل زندگیتان شماره مناسب را شماره گیری فرمایید.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 021-44165442
شرق تهران 021-77661482
شمال تهران 021-26705375
جنوب تهران 021-55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
تعمیرات پکیج

تعمیرات پکیج دیواری

استفاده از آبگرمکن که شیوه سنتی گرم کردن آب و خانه به شمار می رود امروزه با پکیج دیواری و غیر دیواری جایگزین شده است. پکیج به علت مزایای فراوانی که دارد به خوبی توانسته است جایگاه خود را در خانه ها به دست بیاورد و خانه ای گرم را به مصرف کنندگان اعطا کند. پکیج و تعمیرات پکیج نسبت به دیگر دستگاه های گرمایشی و تعمیرات از قبیل موتورخانه، آبگرمکن، بخاری، چیلر و … دارای چندین مزیت ویژه می باشد که عامل اصلی محبوبیت روز افزون آن در بین مصرف کنندگان شده است. برای تعمیرات پکیج با ما تماس بگیرید.

مزایا پکیج که باعث شده تا مصرف کنندگان آن روز روز بیشتر شوند به این شرح است :

 • دستگاه در هر واحد مسکونی به صورت جدا و مستقل می باشد.
 • قابلیت دسترسی آسان و سریع به دستگاه را دارد.
 • به راحتی می تواند دما آب رادیاتور و مصرفی را مطابق نیاز تنطیم کرد.
 • پیکیج فضای کمتری را اشغال می کند.
 • و درنهایت در صورت خرابی هزینه تعمیرات پکیج کمتر خواهد بود.

همه این موارد باعث شده است که این دستگاه انتخاب بهتری برای خانه ها و امکان مختلف باشد. اما ممکن است در نتیجه استفاده نادرست یا موارد دیگر این دستگاه دچار خرابی شود که در این صورت به تعمیر پکیج در یک مرکز تخصصی نیاز است.  شما می توانید برای تعمیرات پکیج خود به مرکز تخصصی ژاو سرویس مراجعه کنید.

ژاو سرویس نمایندگی تخصصی تعمیرات لوازم خانگی ، آماده خدمت رسانی به شما مراجعین عزیر می باشد.

تعمیرات پکیج

علل نیاز به تعمیرات پکیج چیست ؟

چندین نشانه دارد که می تواند خبر از خرابی پکیج شما بدهد. در صورت وجود این مشکلات باید به تعمیرات پکیج خود بپردازید تا از بروز مشکلات بزرگتر و خرابی گسترده تر جلوگیری به عمل بیاورید . این مشکلات به این شرح می باشد :

1-تولید سر و صدای بی از اندازه : اگر پکیج شما در هنگام کار صدا های غیر معمولی را از خود ساتع می کند می تواند خبر از خرابی بدهد. همچنین شاید نشانه ای از نیاز دستگاه شما به هواگیری بدهد. اگر بعد از هواگیری همچنان دستگاه شما سرو صدای زیادی هنگام کار داشت ، با ژاو سرویس تماس بگیرید تا به عیب یابی و تعمیرات پکیج شما بپردازند.

2-خاموش شدن ناگهانی پکیج : این مشکل می تواند به یکی از معضلات خانه تبدیل شود. چرا که قطعی ناگهانی آب گرم می تواند مشکلات زیادی را به همراه بیاورد. خاموشی خود به خود و ناگهانی پکیج می تواند ناشی از خرابی ترموستات یا رسوب بیش از اندازه در پکیج باشد. علت های خیلی متنوعی می تواند این مشکل را به وجود بیاورد که باید به طور دقیق مورد برسی قرار بگیرد. شما می توانید برای عیب یابی و تعمیرات پکیج خود با ژاو سرویس تماس حاصل فرمایید.

3-روشن نشدن پکیج : این مشکل نیز بارها توسط مصرف کنندگان گزارش شده است که پکیج از ابتدا روشن نمی شود. پیش از اقدام به تعمیرات پکیج خود ابتدا سطح فشار آن را چک بفرمایید. همچنین رسوبات موجود در پکیج را از بین ببرید . اگر مشکل از رسوبات و سطح فشاری پکیج نبود شما نیاز به یک تکنسین یا متخصص فنی دارید تا به تعمیرات دستگاه شما بپردازد و به طور تخصصی مشکل آن را رفع کند.

مشاهده  خدمات قهوه ساز بوش در اندرزگو

4-روشن نشدن مشعل داخل پکیج : مشعل منبع روشن شدن کل پکیج می باشد و اگر این عضو روشن نشود ، کل پکیج روشن نشده و نمی تواند مورد استفاده قرار بگیرد. به همین علت است که روشن نشدن مشعل می تواند به یک معضل تبدیل شود . همچنین گاهی مشعل روشن می شود اما به صورت منظم نیست . یعنی گاهی روشن شده و گاهی نمی شود. این مشکل می تواند ناشی از گرفتن لوله های پکیج ، از کار افتادگی یا ضعیف شدن جرقه زن باشد. در هر حال باید این موارد کاملا چک شود تا تعمیرات پکیج به درستی صورت بگیرد.

5-روشن شدن ناگهانی و با صدای زیاد : اگر پکیج شما به همراه یک انفجار و با تولید صدای غیر معمولی روشن می شود می تواند ناشی از مشکلاتی همچون مشکل در سطح فشار گاز ، نشتی یا کمبود اکسیژن باشد. این اتفاق می تواند در برخی از موارد خطرناک باشد و باید فورا تعمیر بگردد. اگر به دنبال یک مرکز تخصصی برای حل قطعی مشکل و تعمیرات دائمی پکیج می گردید پیشنهاد ما به شما نمایندگی تخصص ژاو سرویس است. کافیست با ما تماس بگیرید.

6-مصرف سوخت بیش از اندازه : یکی از مشکلاتی که گاهی برای پکیج اتفاق می افتد این است که برای فعالیت سوخت و انرژی بیشتری مصرفی می کند که برای حل این مشکل نیاز به عیب یابی تخصصی و برسی فنی می باشد.

7-گرم نشدن آب یا کم گرم بودن : گاهی پکیج روشن می شود و کار هم می کند اما یا گرم نمی کند یا گرمای بسیار کمی را از خود ساتع می کند. این مورد شاید خبر از نیاز دستگاه به هوا گیری باشد. اگر پس از هوا گیری دستگاه همچنان گرما مورد نظر ایجاد نشد می تواند نشانه ای از خرابی دستگاه شما باشد. در این مواقع پیش از اینکه به تعویض دستگاه خود اقدام کنید ، به تعمیرات پکیج خود بپردازید و در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

8-نشتی آب داخل پکیج : این مورد یکی از مهم ترین نشانه هایی است که باید فورا رفع شود. توجه داشته باشید که این مورد می تواند ناشی از سوراخ شدن یا شکستگی اتصالات باشد و اگر به موقع تعمیر نشود ، ممکن است به طور کامل شکسته شده و از آن آب داغ فوران کند. در صورت مشاهده کوچک ترین علائم نشتی آب فورا با یک متخصص فنی تماس بگیرید و به تعمیرات پکیج خود بپردازید. سهل انگاری در این مورد می تواند مشکلات بسیار زیادی را به همراه داشته باشد.

9-سرویس پکیج : گاهی پکیج شما خراب نشده است و مشکل جدی ندارد. ولی به طور کلی عملکرد آن ضعیف شده است به سرویس شدن نیاز دارد. شما با سرویس منظم و مرتب لوازم خود نه تنها موجب افزایش عمر آن می شوید بلکه عملکرد آن را تا سطح بسیار خوبی تقویت می کنید.

اگر به یک مرکز مطمن برای سرویس و تعمیرات پیکج نیاز دارید در جای درستی قرار دارید. کافیست با ما تماس بگیرید و در سریع ترین زمان از خدمات ما در منزل بهره ببرید.

تعمیرات پکیج در ژاو سرویس در چه برند هایی صورت می گیرد ؟

شما می توانید در ژاو سرویس به راحتی به تعمیرات پکیج در انواع برند های موجود بپردازید :

 • ایران رادیاتور
 • بوتان
 • لورچ
 • بوش
 • آریستون
 • و …
مشاهده  تعمیرگاه مجاز جاروبرقی بوش

کافیست با ژاو سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات پکیج

روند تعمیرات پکیج در ژاو سرویس به چه صورتی می باشد ؟

شما در ژاو سرویس می توانید به تعمیرات انواع لوازم خانگی خود در سریع ترین زمان بپردازید. روند و مراحل تعمیرات پکیج در ژاو به این صورت می باشد :

1-در مرحله اول شما با ژاو تماس می گیرید و مشکل خود را به کارشناسان فنی به طور دقیق توضیح می دهید و با استفاده از مشاوره اولیه رایگان اطلاعات مهمی را کسب می کنید.

2-در ادامه در صورت نیاز و تمایل بر اساس مشکل پیش آمده برای لوازم خانگی شما ، متخصصین فنی ژاو در محل سکونت شما حضور می یابند. حضور تکنسین ها ژاو با هماهنگی با شما صورت می گیرد.

3-در این مرحله به طور تخصصی به عیب یابی از دستگاه شما پرداخته می شود و مشکلات آن به همراه هزینه تعمیرات پکیج خدمت شما اعلام می شود .

4-در صورت تمایل می توانید درخواست تعمیرات پیکج کنید و در محل و به سرعت اقدام به رفع مشکل لوازم خانگی خود کنید.

5- اگر برای تعمیرات پکیج به تعویض یا خرید قطعاتی نیاز بود ، ژاو قطعات فابریک و ارجینال را برای شما تهیه و نصب می کند. شما در صورت تمایل می توانید خود اقدام تهیه قطعه مورد نیاز کنید.

6-پس از اتمام کار از ژاو سرویس گارانتی ویژه خدمات دریافت می کنید که ضمانت نامه ای برای تعمیرات پکیج شما محسوب می شود.

خدمات تعمیرات پکیج در ژاو سرویس

1- تعمیر در محل : شما با تماس با ژاو سرویس می توانید از خدمات تعمیر در محل استفاده کنید و از حمل و نقل لوازم خانگی خود بی نیاز شوید.

2-مشاوره اولیه رایگان : شما پیش از تعمیرات پکیج در ژاو سرویس می توانید با ما تماس بگیرید و با با توضیح مشکل خود ، از مشاوره اولیه رایگان بهره ببرید.

3- پاسخ گویی همه روزه و شبانه روزی : مهم نیست در چه روزی یا چه ساعاتی با ما تماس می گیرید. همیشه آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

4-گارانتی ویژه خدمات : پس از اتمام تعمیرات پکیج در ژاو سرویس برای افزایش اطمینان خاطر شما ، گارانتی تعمیرات به شما خواهیم داد.

5-خدمات در سر تا سر تهران : در هر کجا تهران که باشید در سریع ترین ممکن برای تعمیرات پیکج شما در محل حضور پیدا می کنیم.

6- بهترین قیمت : با وجود تمامی خدماتی که از ژاو دریافت می کنید ، بهترین قیمت ممکن را دریافت می کنید . رضایت شما هدف ما می باشد.

ژاو سرویس نمایندگی تخصصی تعمیرات پکیج در تهران آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

چند نوع پکیج در بازار موجود است؟

پکیج شوفاژ در دو نوع دیواری و زمینی تولید می شود. پکیج شوفاژهای دیواری فضای کمتری را اشغال کرده و معمولا دارای تنظیمات بیشتر و هزینه اولیه و سرویس کمتری هستند

پکیج زمینی به چه صورت است؟

پکیج زمینی دارای یک مخزن داخلی است که نوسان دمایی را کمتر کرده و در برخی مدل‌ها، دارای مشعل جداگانه می باشد

انواع مبدل به چه صورت است؟

بعضی پکیج شوفاژها مجهز به سه مبدل هستند که مبدل سوم آنها نقش افزایش راندمان دستگاه را بر عهده دارد. در این نوع پکیج ها برگشت آب گرمایش از مبدل سوم که در مسیر خروج محصولات احتراق (دود) قرار گرفته عبور می کند.

مشاهده  نکات مهم در خرید مایکروویو دست دوم
4.6/5 - (244 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین