🎉 10% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر

تعمیرات یخچال در تهران

نمایندگی تخصصی تعمیرات یخچال در تهران

یخچال یکی از پرکاربرد ترین لوازم الکترونیکی است که در تمامی خونه ها وجود دارد. علاوه بر آن این وسیله را در تمامی اماکنی که به نگهداری از مواذ غذایی می پردازند نیز وجود دارد. زندگی امروزی بدون وجود یخچال تقریبا غیر ممکن است. این وسیله نیز مانند سایر لوازم الکترونیکی به مشکل بر میخورد که باید به تعمیرات یخچال اقدام کرد. مراقبت نکردن و عدم تعمیر به موقع این لوازم می تواند خسارات فراوانی برای شما به جا بگذارد و شمارا به محلی برای تعمیرات بکشاند. تعمیرات این لوازم نیز از اموری است که باید توسط فرد متخصص انجام شود. یک فرد غیر متخصص نمی تواند تعمیرات یخچال را انجام دهد به همین علت باید به دنبال نمایندگی معتبر برای تعمیرات یخچال بود. اگر دغدغه پیدا کردن مکان مناسب برای تعمیرات یخچال خود را دارید نگران نباشید. نمایندگی ژاو با ارائه ی انواع خدمات تعمیرات لوازم الکترونیکی به شما در تعمیرات یخچال کمک می کند. کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید تا متخصصین ژاو سریعا در محل سکونت شما در هر کجای شهر تهران که باشد حضور یافته و اقدام به تعمیرات لوازم الکترونیکی شما کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 021-44165442
شرق تهران 021-77661482
شمال تهران 021-26705375
جنوب تهران 021-55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
تعمیرات یخچال

 تعمیرات یخچال در تهران

به جرئت می توان گفت که یخچال یکی از مهم ترین نیاز های تمامی خانه ها می باشد.این وسیله ی پرکاربرد الکترونیکی در بیشتر رستوران ها ، سوپر مارکت ها ، اغذیه فروشی ها و سایر امکان در سایز ها و اندازه های مختلفی دیده می شود. تقریبا می توان گفت امروزه زندگی بدون یخچال غیر ممکن است. اما این وسیله نیز مانند سایر لوازم الترونیکی خراب می شود و نیاز به تعمیر دارد. تعمیرات یخچال به علت پیچیدگی داخلی این وسیله الکترونیکی ، باید توسط متخصصین انجام شود. یک فرد عادی نمی تواند تعمیرات یخچال را انجام دهد و به همین علت باید به فرد متخصص برای انجام این تعمیرات مراجعه کند. ژاو مرکز تخصصی تعمیرات لوازم الکترونیکی برای تمامی لوازم خانگی شما آماده ی خدمت رسانی است.

7 علت که به تعمیرات یخچال نیاز دارید :

 1. سرد نبودن محیط داخل یخچال : اگر یخچال شما نمیتواند محیط داخل خود را به خوبی سرد کند به این معنی است که یکی از قطعات مهم داخل یخچال به مشکل برخورده است.
 2. فریز نکردن محیط داخل فریزر : یخچال های امروزی اکثرا به همراه فریزر طراحی میشود. اگر مواد داخل فریزر شما آب شده است ، یا یخ نمیزند به این علت است که یکی از قطعات اساسی در فریزر شما به مشکل برخورده است.
 3. بسته نشدن درب یخچال : درب یخچال باید به خوبی بسته شود. درب یخچال به عنوان محفظه ای برای نگهداری سرما درون محیط یخچال بسیار اهمیت دارد. به همیت علت است که اگر درب یخچال به خوبی بسته نشود ، نه تنها مواد غذایی شما در معرض فاسد  شدن قرار میگیرند ، بلکه در نتیجه فشار آمدن به موتور ، امکان سوختن موتور یخچال فراهم می شود. اگر درب یخچال شما به خوبی بسته نمی شود فورا به تعمیرات یخچال اقدام کنید.
 4. داغ نبودن بدنه یخچال : در محل قرار گیری موتور ، بدنه یک یخچال سالم داغ می باشد و اگر بدنه یخچال شما در قسمت قرار گیری موتور داغ نیست به این علت است که موتور شما به خوبی کار نمی کند.
 5. آلارم دادن یخچال : یخچال های امروزی در صورتی که درب یخچال باز بماند ، یا استفاده از موتور بیش از اندازه باشد ، آلارم می دهد. در صورتی که یخچال شما مکررا الارم می دهد و با وجود اقدامات شما این الارم قطع نشود ، یخچال شما با خرابی مواجه شده است. در این صورت فورا به تعمیر یخچال خود بپردازید.
 6. بلند شدن بوی نامطلوب از یخچال : این نشانه ممکن است خبر از سوختن یکی از قطعات داخلی باشد. در این صورت فورا باید به تعمیرات یخچال خود بپردازید.
 7. داغ شدن بیش از اندازه یخچال : در این صورت ممکن است فن های خنک کننده ی موتور به خوبی فعالیت نکنند. در نتیجه عملکرد ضعیف فن ها ، موتور یخچال بیشتر از اندازه داغ می شود و در نتیجه آن اسیب جدی به موتور وارد می شود و حتی ممکن است موتور به طور کامل بسوزد. در صورتی که فن یخچال به خوبی کار نکرد ، از استفاده از یخچال جلوگیری کرده و فورا با متخصصین ژاو برای تعمیرات یخچال تماس بگیرید.
مشاهده  تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران

مشکلات یخچال می تواند بسیار گسترده تر از موارد فوق باشد. عیب یابی یخچال باید توسط یک فرد متخصص انجام شود و تعمیرات آن نیز باید به دست فردی متبحر انجام شود. به همین علت است که ژاو برای تعمیرات یخچال شما بهترین گزینه است.

مزایا استفاده از خدمات تعمیرات یخچال

با توجه به بازار لوازم الکترونیکی ، تعویض یخچال می تواند یک هزینه گزاف را بر روی دوش شما بگذارد. یخچال نیز در میان لوازم الکترونیکی از قیمت بالایی برخوردار است و تعویض این وسیله به هیچ وجه به صرفه نیست. به همین علت تعمیر یخچال بهترین انتخابی است که شما می توانید داشته باشید. استفاده از خدمات تعمیرات یخچال این مزایا را برای شما دارد :

 1. تعمیر یخچال از نظر اقتصادی به صرفه است.
 2. نیاز به پرداخت هزینه سنگین برای تعویض یخچال ندارید و هزینه تعمیرات یخچال حداقل هزینه ممکن است.
 3. با استفاده از متخصصین فنی به راحتی به مشکل یخچال خود پی می برید.
 4. در صورت خراب شدن قطعه ای از یخچال ، مراکز خدمات یخچال به راحتی می توانند قطعه ی شما را پیدا کرده و جایگزین کنند.
 5. با استفاده از خدمات تعمیرات یخچال ، وسیله شما به خوبی روز اول برای شما کار می کند.
 6. تعمیر یخچال به نسبت خریداری آن سریع تر انجام می شود و در وقت صرفه جویی می شود.
 7. سرعت در تعمیرات یخچال از فاسد شدن مواد غذایی شما جلوگیری می کند. و ایمنی غذایی را فراهم می کند

همه این موارد مزایایی است که شما با استفاده از خدمات تعمیرات یخچال ژاو می توانید از آن بهره ببرید. شما باید تعمیر یخچال خود را به دست یک فرد متخصص بسپرید تا از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری کنید. کافی است فورا با شماره مرکز تخصصی ژاو تماس بگیرید و از خدمات این مرکز بهره ببرید.

 

تعمیرات یخچال

7 راه برای محفاظت از یخچال

 1. استفاده از وسایل الکترونیکی روش های مخصوص به خود را دارد که با رعایت کردن این روش ها می تواند از دستگاه خود محافطت کنید و از خراب شدن دستگاه تا حد بسیار زیادی جلوگیری کنید. با این وجود می توانید در صورتی خرابی با ژاو تماس بگیرید و به تعمیرات یخچال بپردازید.
 2. یخچال خود را سرویس کنید : سرویس یخچال یک کار ساده ولی بسیار مهم در افزایش عمر دستگاه شما است. این کار باعث می شود تا عمر موتور و قطعات شما افزایش بسیاری پیدا کند و تا حد زیادی از نیاز شما به تعمیرات یخچال جلوگیری کند. شما می توانید برای سرویس کردن یخچالتان از خدمات ژاو استفاده کنید.
 3. درب یخچال خود را بیش از اندازه باز نگذارید : یکی از مخرب ترین اعمال برای از بین رفتن یخچال شما ، باز گذاشتن درب یخچال است. این عمل می تواند باعث شود که در دراز مدت به یخچال شما فشار بیش از حد وارد شود و در نتیجه آن موتور بسوزد. باز گذاشتن درب یخچال باعث از بین رفتن گرما داخل یخچال شود . در این صورت موتور باید تلاش دو چندان کند تا محیط یخچال را مجددا سرد کند. این کار باعث فشار مضاعف می شود و در نتیجه کار شما را به تعمیرات یخچال می کشاند.
 4. نظافت کردن یخچال : نظافت یخچال باعث افزایش طول عمر یخچال و قطعات آن می شود.
 5. برای استفاده از یخچال از دفترچه راهنما استفاده کنید : هر یخچال روش استفاده مخصوص به خود را دارد که با استفاده از دفترچه یخچال و رعایت کردن نکات مذکور در آن ، از دستگاه خود محافظت می کنید.
 6. درب یخچال خود را رگلاژ کنید: گاهی پیش می آید که درنتیجه ضربه و مواردی از این قبیل ، درب یخچال دچار مشکل می شود و به خوبی بسته نمی شود. بسته نشدن درب یخچال یا درست بسته نشدن آن مضرات فراوانی دارد که پیش تر به آن اشاره کرد. با رگلاژ کردن و تعمیرات درب یخچال از یخچال خود محافظت کنید.
 7.  از محافظ وسایل الکترونیکی استفاده کنید : برق شهری گاهی دچار نوسانات برقی می شود که این امر می تواند به تمامی لوازم الکترونیکی شما اسیب بزند. اتصالات لوازم الکترونیکی تا یک حدی از شدت برق را می توانند تحمل کنند و ولتاژ بالا تر آن می تواند اسیب جدی به اتصالات و قطعات بزند. به علت نوسانات برقی گاهی شدت برق بیش از اندازه می شود که این امر موجب اسیب دیدن اتصالات وسیله الکترونیکی می شود. همچنین گاهی قطعی مکرر برق می تواند موجبات خرابی لوازم برقی را فراهم کند. شما با استفاده از محافظ لوازم برقی می توانید از وسایل برقی خود محافظت کنید. یخچال نیز به علت کارکرد خود باید مدام به برق باشد و به همین علت نیاز به یک محافط لوازم الکترونیکی است تا از تعمیرات لوازم برقی جلوگیری شود.
مشاهده  نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران

خدمات تعمیر در محل برای تعمیرات یخچال

در تعمیر یخچال این مورد یکی از مهم ترین موارد است که باید به آن توجه شود. یخچال به علت اندازه و سایز بزرگ خود ، حمل و نقل را با مشکل دچار می کند. حمل و نقل برای تعمیرات یخچال به یک معضل برای صاحبات آن تبدیل می شود. اما ژآو با ارائه ی خدمات تعمیر یخچال در محل ، به این دغدغه پایان می دهد. در صورتی که به تعمیر یخچال نیاز دارید فورا با ژاو تماس بگیرید و تا متخصصین ژاو در اولین فرصت در محل سکونت شما حضور یابد.

به چه مرکزی برای تعمیرات یخچال اعتماد کنم ؟

یک مرکز خوب برای تعمیر لوازم الکترونیکی از ویژگی هایی برخودار است که در هنگام مراجعه باید به آن دقت کرد. شما می توانید به یک نمایندگی تعمیرات یخچال با این ویژگی ها اعتماد کنید :

 1. سابقه ی طولانی و درخشان در زمینه تعمیرات یخچال
 2. حضور فوری و سریع در محل برای تعمیرات یخچال
 3. ارائه ی ضمانت نامه ی معتبر برای تعمیر یخچال
 4. دارای متخصصین فنی متبحر و کاربلد برای تعمیرات لوازم الکترونیکی
 5. پاسخگویی سریع به ارباب رجوع
 6. هزینه مناسب تعمیرات لوازم برقی
 7. توانایی تعمیر یا تعویض قطعات با قطعات مرغوب و اصلی

شما میتوانید به نمایندگی تعمیرات یخچال یا این ویژگی ها اعتماد کنید. اگر دغدغه ی پیدا کردن یک مرکز خوب با این ویژگی ها را دارید نگران نباشید زیرا شما در بهترین جا قرار دارید. مرکز تخصصی ژاو با ارائه ی انواع خدمات برای لوازم الکترونیکی ، آماده ی خدمت رسانی به شما است . کافی است تلفن خود را بردارید و با شماره نمایندگی ژاو تماس بگیرید تا متخصصین فنی این مرکز در سریع ترین زمان در محل سکونت شما حضور یابند.

مزایا استفاده از خدمات تعمیر در محل چیست ؟

صرفه جویی در وقت
عدم نیاز به حمل و نقل لوازم الکترونیکی
صرف جویی در هزینه

این نمایندگی چه برند هایی را تعمیر می کند ؟

این مرکز تمامی برند های موجود در بازار را تعمیر می کند.

محدوده کاری نمایندگی ژاو کجاست؟

نمایندگی ژاو تمامی مناطق تهران را تحت پوشش خدمات خود قرار می دهند.

4.6/5 - (293 امتیاز)

تعمیرات یخچال در تهران در شرق تهران

رسالت، پیروزی، تهرانپارس، آهنگ، سید خندان، نارمک، حکیمیه، شیان، افسریه، ارتش، لویزان

تعمیرات یخچال در تهران در شمال تهران

بلوار کاوه، زعفرانیه، دولت، الهیه، پل رومی، اقدسیه، آتی ساز، پاسداران، کامرانیه، اندرزگو، تجریش، جمشیدیه، جماران، ظفر، جردن، فرمانیه، سعدآباد، دیباجی، زرگنده، میرداماد، نیاوران، شریعتی، شمیرانات، سعادت آباد، آجودانیه، فرشته، شهرک غرب

تعمیرات یخچال در تهران در غرب تهران

دریاچه چیتگر، ستارخان، پونک، کن، آریاشهر، شهرک راه آهن، شهر زیبا، بلوار فردوس شرق و غرب، تهرانسر، سردار جنگل، مرزداران، خلیج فارس، جنت آباد (شمالی جنوبی)، آیت الله کاشانی، توحید، صادقیه

تعمیرات یخچال در تهران در مرکز تهران

گیشا، شهر آرا، میدان ونک، جلال آل احمد، شهرک والفجر، شیخ بهایی، کارگر شمالی، عباس آباد، امیر آباد، شهرک آزمایش، مطهری، انقلاب، یوسف آباد، فاطمی، میدان ولیعصر، خیابان ولیعصر

تعمیرات یخچال در تهران در جنوب تهران

حافظ، ولیعصر، آزادی، نازی آباد، نواب، جمهوری، مهرآباد، شادآباد، یافت آباد، عبدل آباد، منیریه، انقلاب، راه آهن، جوادیه، باقر شهر، شهر ری، خانی آباد، ورامین، قزوین، شاهپور

8 دیدگاه

 • سلام وقت بخیر – یخچال درش بستست کاملا و درش باز نیست ولی همش آلارم باز بودن درب یخچال میاد . مشکل از کجاست و چطوری تعمیر می شه ؟

  • گاهی در نتیجه سنگین شدن بیش از اندازه درب یخچال یا ضربه ای که به آن وارد می شود ، این قسمت از رگلاژ خارج می شود و با اینکه تصور می شود درب بسته شده ، اینطور نمی باشد.آلارم یخچال شما همچنین می توان ناشی از کاهش دمای محیط داخلی یخچال نیز باشد. زمانی که موتور برای سرد کردن بیش از اندازه فعالیت کند و دما نیز از حد معمولی خود بالاتر برود ، در این صورت آلارم یخچال صدا می دهد که این مورد هشداری برای تعمیرات یخچال می باشد. این که صدای آلارم یخچال به طور مداوم بلند می شود را جدی بگیرید چرا که ممکن است اسیب بیشتری به دستگاه شما وارد شود.

 • یخچال موقع کار صدای زیادی تولید می کنه نمی دونم از موتورشه یا فن ولی نسبت به قدیم صدای خلی زیاد تری موقع کار تولید می کنه . از کجا باید بفهمم مشکل از کجاست ؟

  • اگر دمای موتور شما از حدی بالاتر برود ، فن و سیستم خنک کننده یخچال برای بازگرداندن آن به دمای معمولی بیش تر از حد معمول فعالیت می کنند که باعث تولید سر و صدا می شود. همچنین صدای موتوری که در حال فعالیت بیشتر است نیز می تواند باشد. در هر صورت باید برسی شود که چه موردی موجب شده تا موتور بیشتر از حد معمول کار کند. فشاری که در این مواقع به موتور وارد می شود گاهی باعث سوختن آن می شود پس در سریع ترین زمان ممکن به عیب یابی و تعمیرات یخچال خود بپردازید.

 • یخچال فریزر دارم و مواد داخل فریزر مدتیه که خوب فریز نمیشه. کلا حس می کنم که سرمای داخل یخچال و فریزر به شدت کم شده . علت ضعیف شدن دستگاه چه چیزی می تونه باشه ؟

  • کاهش سرمای داخل محیط یخچال و فریز می تواند ناشی از ضعیف شدن موتور باشد. همچنین کمپرسور یخچال نیز می تواند دچار عیب و ایراد شده باشد که در نتیجه آن سرمای داخل فریزر کم شده است. برای عیب یابی تخصصی و تشخیص دقیق باید دستگاه از نزدیک و به طور حضوری مورد برسی قرار بگیرد. همچنین ممکن است در نتیجه کاهش سرما ، موتور فعالیت خود را برای ایجاد دمای مناسب افزایش دهد که این مورد ، فشار به موتور را افزایش می دهد . پس از این ایراد به سادگی عبور نکنید شما می توانید برای عیب یابی و تعمیرات یخچال در منزل با ژاو سرویس تماس بگیرید.

 • یخچال زیادی داغ شده- جایی که موتور هست قبلا داغ بود ولی الان شدن داغ شدن خیلی بیشتر شده طوری که حس می کنم ممکنه دچار سوختگی بشه . چطوری می تونم بفهمم ایراد داره یا نه ؟

  • به طور طبیعی محیط داخلی یخچال سرد و قسمتی از آن که موتور قرار داد گرم می باشد. اگر گرم بودن موتور به صورت طبیعی باشد، هیچ مشکلی وجود نداشته و دستگاه شما به خوبی کار می کند. اگر متوجه شدید که دمای قسمت موتور بالا رفته است و بیش از اندازه داغ شده است ، در این صورت باید به طور تخصصی برسی شود. این داغ شدگی به این معنی هست که به موتور شما فشار وارد شده است و بیش از حد در حال فعالیت می باشد که اگر مورد تعمیرات قرار نگیرد احتمال سوختن یا نیم سوز شدن موتور نیز وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین