تعمیرکار سیار لوازم خانگی

بهترین مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی در منزل

تعمیرکار سیار لوازم خانگی می تواند بهترین گزینه برای تعمیر لوازم خانگی شما باشد. اما سوالی که در اینجا مطرح می شود آن است که کدام شرکت تعمیر کار (و یا بهتر است عبارت نمایندگی تعمیرات سیار لوازم خانگی را به کار ببریم) بهترین انتخاب برای افراد است؟ اینک شما در صفحه بهترین نمایندگی تعمیرات هستید. متخصصان ما به محل زندگی شما آمده و با سریع ترین سرعت ممکن سابقه 10 ساله خود را به روی لوازم خانگی شما پیاده می کنند. تنها کافی ست با شماره ای که در همین بخش ذکر شده است و به محل زندگی شما مرتبط است تماس بگیرید.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 021-44165442
شرق تهران 021-77661482
شمال تهران 021-26705375
جنوب تهران 021-55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات

تعمیرکار سیار لوازم خانگی

امروزه خراب شدن لوازم خانگی یکی از معضلاتی است که اکثر خانم‌های خانه دار ویا آقایونی که خانه دار هستند در طول سال با آن مواجه خواهند شد. برخی مواقع خراب شدن لوازم خانگی نیاز به تعمیر یا تعویض بدست یک تکنیسین ماهر و با تجربه و به عبارتی تعمیرکار سیار لوازم خانگی دارد یعنی کسی که چندین سال تجربه تعمیر لوازم خانگی را داشته باشد. در هنگام خراب شدن لوازم خانگی این سوالات در ذهن شما خطور می‌کند که برای تعمیر لوازم خانگی در منزل به کدام نمایندگی مراحعه کنم؟ کدام نمایندگی دارای قدمت و تجربه طولانی در تعمیر لوازم خانگی است؟ کدام نمایندگی کیفیت کاری خوبی را ارائه میدهد؟ با ما همراه باشید در ادامه مقاله جواب سوالات خود را خواهید گرفت.

شرکت ژاو سرویس در سال در زمینه تعمیر و نگهداری لوازم خانگی تاسیس شد، کارشناسان بخش پشتیبانی در هر زمان آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما و ارائه تیم آموزش دیده از مهندسان و تکنسین ها برای ارائه بهترین خدمات تعمیر و نگهداری بصورت سیار و تعمیر در منزل هستند.
ما در تمام نقاط مختلف تهران خدمات مشتریان را در بالاترین سطح ارائه میدهیم و تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در هر زمان شبانه روز است.
به مشتریان خود خدمات معتبر ارائه می دهیم و فقط از قطعات یدکی اورجینال برای تمام برندهایی که نمایندگی رسمی آنها هستیم برای تعویض قطعات خراب شده استفاده می‌کنیم. ما پشتیبانی فنی لازم را برای اطمینان از عمر طولانی تر دستگاه های شما ارائه می دهیم.  همچنین شرکت ژاو سرویس آماده تعمیر لوازم خانگی در منزل شما میباشد.

انواع موارد نیاز به تعمیرکار سیار لوازم خانگی

در ادامه به توضیح هر یک از موارد بالا خواهیم پرداخت و انواع مشکلات را شرح خواهیم داد باید بدانید که تعمیرکار سیار لوازم خانگی ژآو تمامی موارد را تعمیر خواهد کرد.

خرابی‌های رایج دستگاه مایکروویو و نحوه رفع آنها

مشکل شماره ۱ : مایکروویو غذا را گرم نمی‌کند

مشکل گرم نکردن غذا توسط مایکروویو یکی از معروفترین مشکلات مایکروویوها است که افراد با آن روبرو هستند و نقص در دستگاه “مگنترون برجسته ترین و مشهورترین دلیل است که منجر به گرم نشدن غذا می‌شود. این دستگاه احتمآلا در نتیجه استفاده نادرست از مایکروویو، با کارکردن چند بار پشت سرهم آن دچار مشکل شود. دستگاه مگنترون منجر به تولید گرما در دستگاه می‌شود. برای حضور تعمیرکار سیار لوازم خانگی حتما با بخش پشتیبانی ژاو سرویس تماس بگیرید.

دلیل دیگر خرابی دستگاهای مایکروویو “دیود” است. این دستگاه در تبدیل برق از متناوب (AC) به ثابت (DC) با دو برابر شدن ولتاژ برای استفاده مگنترون نقش دارد. دیودها باید توسط تکنسین‌های مجربی بررسی شوند و در هنگام تعمیر مطمئن شوید که تکنسین واجد شرایط  این کار است.

همچنین، مشکل می‌تواند مربوط به سنسورهای درب مایکروویو (سوئیچ درب) باشد. سوئیچ درب باعث بسته شدن محکم درب مایکروویو خواهد شد تا مگنترون بخوبی کار کند. برای این کار باید یک تکنسین متخصص آن را بررسی و تعمیر کند.

مشاهده  تعمیرات مایکروفر غرب تهران

مشکل شماره ۲: مایکروویو در حین کار صدای بلندب ایجاد می‌کند

اگر مایکروویو دارای صدای بلند، آزاردهنده یا غیر معمول است احتمالا به دلایل زیر باشد:

  • داخل مایکروویودر حین کار انسدادی وجود دارد که مانع حرکت آزاد صفحه داخلی می شود. بنابراین، مطمئن شوید که هیچ مانعی در کف مایکروویو یا روی چرخ ها وجود ندارد و بلافاصله آنها را بردارید. همچنین موقعیت صفحه دستگاه را بررسی کنید.
    برای تعمیر لوازم خانگی در منزل میتوانید با تکنسین‌های مجرب و کارآزموده ما تماس بگیرید.
  • قرار دادن نامناسب مایکروویو، مانند روی یک سطح ناهموار، قرار دادن دستگاه دیگری در بالای آن  یا قرار دادن آن در یک جعبه بسته و بدون تهویه میتواند باعث صدای آن شود . مطابق دستورالعمل های دفترچه راهنما، موقعیت مایکروویو را تنظیم کنید.

مشکل شماره ۳: مایکروویو جرقه الکتریکی ساطع می‌کند

اگر مایکروویو جرقه‌های الکتریکی منتشر می‌کند، احتمالا به دلایل زیر باشد:

  • در دیواره داخلی ماکروویو خراش یا خرابی وجود دارد، درصورت مشاهده این موارد و هرگونه آسیب، خراش یا زنگ زدگی در دیواره داخلی، باید بلافاصله دستگاه را خاموش کرد و با یک تعمیرکار سیار لوازم خانگی تماس بگیرید.
  • استفاده از ظروف فلزی یا روکش فویل (قلع یا آلومینیوم) برای گرم کردن غذا، زیرا این ظروف باعث ایجاد جرقه در داخل مایکروویو می‌شوند.بنابراین باید سریع غذا را از داخل ظروف فویل یا فلزی تخلیه کنید و از ظروفی مانند پرسلن و شیشه برای گرم کردن غذا استفاده کنید.
  • وقتی مایکروویو خالی است،آن را روشن نکنید، زیرا منجر به سوزش، احتراق یا آسیب به خود مایکروویو می شود، بنابراین از این اتفاق جلوگیری کنید.

مشکل  شماره ۴: مایکروویو دارای برق است

در هنگام لمس دستگاه مایکروویو اگر دچار برق گرفتگی شدید، این به دلیل عدم اتصال سیم زمین به دستگاه است. بنابراین سیم زمین را وصل کرده و از سوکت‌هایی استفاده کنید که اجازه می‌دهد سیم زمین به آن متصل شود.
همچنین در صورت خیس بودن دستان شما، از تماس دست خود با بدنه خارجی مایکروویو (به ویژه فلز) خودداری کنید، زیرا این امر به هدایت برق و احتمال اتصال کوتاه برق کمک می‌کند. شما میتوانید برای حضور تعمیرکار سیار لوازم خانگی با تکنسین‌های با تجربه شرکت ژاو سرویس تماس بگیرید.

 

 تعمیر اجاق گاز

اجاق گاز یکی دیگر از مهم‌ترین وسائل مورد نیاز ما برای پخت پز می‌باشد. در صورتی که اجاق گاز خراب شود یا نیاز به سرویس داشته باشد با مشکلات متعددی روبرو خواهید شد. برای تعمیر یا سرویس اجاق گاز خود نگران نباشید. شما میتوانید از خدمات تعمیرکار سیار لوازم خانگی شرکت تعمیرات لوازم خانگی ما بهره مند شوید.

 

 تعمیر قهوه ساز

تهیه یک فنجان قهوه یکی از رسوم سنتی است که در تهیه این مراحل از تفت دادن قهوه گرفته تا آسیاب و دم کردن قهوه مراحل و دقت زیادی را می‌طلبد، جایی که هر یک از این مراحل برای دستیابی به طعم و عطر کامل همانطور که اشاره کردیم نیاز به دقت دارد. قهوه سازها امروزه یکی از وسائلی است که کار مارا برای دم کردن یه قهوه عالی راحت کرده است. زمانی که این وسیله دچار خرابی یا نیاز به سرویس داشته باشد ما را کلافه می‌کند. حتما برای تعمیر قهوه ساز خود با تعمیرکار سیار لوازم خانگی ژاو سرویس تماس بگیرید.

مشاهده  فروش قطعات جاروبرقی فیلیپس

 

 تعمیر جاروبرقی

جاروبرقی یکی از مفیدترین و ضروری ترین وسایل نظافت منزل است. طراحی ساده و در عین حال موثر آن نیازی به تمیز کردن سطوح از گرد و غبار و سایر ذرات ریز با دست ندارد و نظافت منزل را سریعتر، آسان تر و کارآمدتر می‌کند. جاروبرقی‌ها تنها با استفاده از مکانیزم مکش خاک،گرد و غبار می کشند و براحتی محل کثیف را تمیز میکند.زمانی که این وسیله دچار خرابی یا نیاز به سرویس داشته باشد زندگی ما را مختل و خانه کثیف خواهد شد.

خدمات ژاو سرویس بعد از برطرف کردن مشکل مشتریان

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ژاو سرویس یکی از نمایندگی های معتبر و با سابقه در تهران می‌باشد، که دارای شعب مختلفی در تمامی مناطق تهران می‌باشد. این نمایندگی با بهره گیری از تکنیسین‌های با تجربه و متخصص آماده ارائه تعمیرکار سیار لوازم خانگی می‌باشد.
شما برای حضور تعمیرکار سیار لوازم خانگی در تمام نقاط تهران کافیست با کارشناسان پشتیبانی سایت ما تماس بگیرید. تکنیسین‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به منزل شما آمده و وسیله خراب شده شما را تعمیر می‌کنند.

تعمیرکار سیار لوازم خانگی

استفاده از بهترین تجهیزات مدرن

تیم تعمیرکار سیار لوازم خانگی با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های با تکنولوژی روز به تشخیص عیوب و تعمیر آنها با بالاترین کیفیت و کارایی بی نظیر میپردازد.

 

بهترین قیمت تعمیرکار سریار لوازم خانگی در تهران 

هزینه های تعمیرکار سیار لوازم خانگی نسبت به سایر شرکت های تعمیر و نگهداری بسیار منصفانه و استاندارد است.


استفاده از قطعات یدکی اورجینال

یکی از ویژگی‌های خوب تیم ژاو سرویس این است که قطعات یدکی انواع لوازم برقی و برندهای مختلف از جمله انواع ماشین لباسشویی، یخچال، تلویزیون، کولر گازی و غیره را تامین می‌کند.

این شرکت  قطعات یدکی اورجینال را از شرکت مادر بر اساس مجوز تعمیر و نگهداری منعقد شده بین شرکت مادر و مرکز تعمیر و نگهداری به مشتریان خود ارائه می کند.  بدین معنی این مجموعه به همه مشتریان خود در هنگام تعویض قطعات معیوب وسیله های برقی خانگی قطعات یدکی اورجینال ارائه می دهد.


گارانتی یکساله پس از خدمات

پس از اتمام مراحل کار تعمیرکار سیار لوازم خانگی، فاکتور پرداخت برای تعمیر و نگهداری صادر می‌شود و با ضمانت کامل یکساله قطعه یدکی تعویض شده در برابر ایرادات ساخت مهر و موم می شود و در صورت بروز هرگونه نقص در همان قطعه به صورت رایگان تعویض می شود.


سرویس در عرض ۲۴ ساعت

تعمیرکار سیار لوازم خانگی  ژاو سرویس برای تعمیر و نگهداری و قطعات یدکی برای همه برندها فرآیند تعمیر و نگهداری را بدون هیچ تاثیری بر کیفیت تعمیر لوازم خانگی مورد نظر تنها در عرض ۲۴ ساعت تکمیل می کند تا سریع ترین خدمات تعمیر لوازم خانگی موجود در تهران باشد.

چرا انتخاب این نمایندگی تعمیرات؟

به دلیل هزینه مناسب و به صرفه، تخصص متخصصان و به سرعت و در محل بودن آن

هزینه تعمیرات به چه شکل است؟

معقول ترین هزینه را خواهید دید. آن هم با کاهش 90 درصدی هزینه ها

آیا تعمیرکاران می توانند هر برندی را تعمیر نمایند؟

بله تخصص 10 ساله متخصصان باعث شده توان تعمیر هر محصولی را داشته باشند.

4.7/5 - (243 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین