تعمیر جاروبرقی پارس خزر

تعمیرات جاروبرقی پارس خزر درب منزل

در این مقاله قصد داریم به بررسی تعمیر جاروبرقی پارس خزر و عوامل تاثیر گذار بر تعمیر جاروبرقی پارس خزر بپردازیم. همچنین به معرفی یک نمایندگی با فروشگاه فروش و تعمیر لوازم خانگی برای تعمیر جاروبرقی پارس خزر بپردازیم. خراب شدن و نیاز به تعمیر لوازم خانگی به خصوص جاروبرقی امری طبیعی است. اما پس از خراب شدن قطعه یا قطعات جاروبرقی بلافاصله و به سرعت باید تعمیر جاروبرقی پارس خزر صورت بگیرد. زیرا ممکن است به قطعات دیگر آسیب برساند به همین دلیل بهتر است در یک نمایندگی یا تعمیر و فروش قطعات جاروبرقی پارس خزر تعمیر جاروبرقی پارس خزر نیز انجام بگیرد.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 021-44165442
شرق تهران 021-77661482
شمال تهران 021-26705375
جنوب تهران 021-55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
تعمیر جاروبرقی پارس خزر

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

یکی از معتبر ترین برند های ایرانی در زمینه تولید و ساخت لوازم خانگی خصوصا جاروبرقی برند پارس خزر است. پارس خزر یکی از مطرح ترین برند های ایرانی است که جاروبرقی های آن امکانات و ویژگی های زیادی دارند. این برند در اواخر سال 1347 به بنام پارس توشیبا تاسیس شد و در حال حاظر نام آن پارس خزر است

تعمیر جاروبرقی پارس خزر را باید جدی گرفت و به تعمیرکاران حرفه ای و متخصص سپرد. زیرا ممکن است تعمیر جاروبرقی پارس خزر به درستی انجام نشود و منجر به خراب شدن قطعات دیگر جاروبرقی شود. بنابراین برای تعمیر جاروبرقی پارس خزر و سرویس جاروبرقی پارس خزر حتما به تعمیرکاران حرفه ای مراجعه کنید یا تماس بگیرید.

 

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

علل نیاز به تعمیر جاروبرقی پارس خزر

عواملی باعث می شود که به تعمیر جاروبرقی پارس خزر نیازمند شد. و علت تعمیر جاروبرقی پارس خزر را در ادامه اشاره خواهیم کرد. خراب شدن جاروبرقی علت های زیادی می تواند داشته باشد که باید آن ها را در نظر گرفت.

جاروبرقی روشن نمی شود

یکی از دلایلی که فرد تصمیم به تعمیر جاروبرقی پارس خزر می گیرد روشن نشدن جاروبرقی می باشد. وقتی جاروبرقی پارس خزر روشن نشود به این معنی می باشد که یکی از قطعات آن مشکل دارد. البته روشن نشدن جاروبرقی می تواند دلایل متعددی داشته باشد که باید مورد بررسی قرار بگیرد. اما تعمیر جاروبرقی پارس خزر می تواند به دلیل روشن نشدن جاروبرقی باشد.

روشن نشدن جاروبرقی دلایل مختلفی دارد. به عنوان مثل وقتی جاروبرقی روشن نمی شود بهتر است در اولین گام از داشتن برق پریز اطمینان حاصل کنید. و بعد از آن به بررسی مشکلات فنی و بعد تعمیر جاروبرقی پارس خزر بپردازید.

در اثر خراب شدن دوشاخه جاروبرقی نیز ممکن است جاروبرقی روشن نشود در این صورت است که باید جاروبرقی پارس خزر تعمیر شود و مشکل دوشاخه آن حل شود. در مرحله بعدی ممکن است سیم جمع کن عیب داشته باشد و یا مدار سری موتور قطع باشد. در این صورت است که ممکن است جاروبرقی پارس خزر روشن نشود.

یکی دیگر از عامل هایی که منجر به روشن نشدن جاروبرقی پارس خزر و تغمیر جاروبرقی پارس خزر می شود. سوختن و از کار افتادن موتور جاروبرقی می باشد. در صورت سوختن موتور جاروبرقی به تعمیر جاروبرقی پارس خزر نیاز است و همچنین باید موتور جاروبرقی تعویض شود. و در جهت سوختن وتور جاروبرقی که یکی از قطعات اصلی جاروبرقی می باشد باید حتما آن را تعمیر و تعویض نمود.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

ضعیف بودن مکش جاروبرقی

یکی دیگر از علل تعمیر جاروبرقی پارس خزر کم بودن و یا ضعیف بودن مکش جاروبرقی می باشد. در صورت ضعیف بودن مکش جاروبرقی باید عیب یابی نمود و عیب جاروبرقی را پیدا کرد و بعد تعمیر جاروبرقی پارس خزر را انجام داد در این صورت می توان به راحتی مشکل را برطرف کرد.

یکی از علت هایی که باعث می شود مکش جاروبرقی کم باشد و نیاز به تعمیر جاروبرقی پارس خزر باشد ضعیف بودن موتور جاروبرقی پارس خزر است.که می توان موتور را تقویت کرد. علت بعدی می تواند پر بودن یا تنظیم نبودن کیسه جاروبرقی باشد در این صورت نیز مکش جاروبرقی کم می شود اما در این مورد نیازی به تعمیر جاروبرقی پارس خزر نیست بلکه کافی است کیسه جاروبرقی تعویض و یا خالی شود.

مشاهده  آموزش تعمیرات یخچال سامسونگ

علت دیگر کم بودن مکش جاروبرقی مسدود بودن یا سوراخ شدن لوله جاروبرقی می باشد. اگر خرطومی جاروبرقی مسدود یا سوراخ شود باعث کم شدن مکش جاروبرقی می باشد که باید آن را تعمیر یا تعویض نمود. و همچنین اگر فیلتر جاروبرقی کثیف باشد نیز مکش آن ضعیف می شود و در این صورت نیازی به تعمیر جاروبرقی پارس خزر نیست و فقط باید جاروبرقی سرویس و فیلتر تمیز شود.

صدای جاروبرقی بسیار زیاد و آزار دهنده است

هنگامی صدای جاروبرقی از حد معمول خود بیشتر باشد باعث آزار و آلودگی صوتی بیش از اندازه می شود. به همین علت باید در صورت وجود این مورد به تعمیر جاروبرقی پارس خزر پرداخت. اما این بلند بودن صدای جاروبرقی پارس خزر به عواملی بستگی دارد.

یکی از علت ها خراب شدن نگهدارنده های لاستیکی می باشند. در جاروبرقی برای نگهداری از قطعات از نگهدارنده های لاستیکی استفاده می شود. و اگر این نگهدارنده ها دچار مشکل و خراب شوند باعث ایجاد سر و صدای بیشتری می شود. خرابی پروانه نیز یکی دیگر از علت های ایجاد صدای بسیار زیاد جاروبرقی می باشد که باید با تعمیر جاروبرقی پارس خزر این مشکلات حل شود.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

موتور جاروبرقی قدرت زیادی ندارد

یکی دیگر از عواملی که باعث می شود به تعمیر جاروبرقی پارس خزر نیاز باشد. قدرت کم موتور جاروبرقی می باشد. یکی از علت های می تواند نیم سوز بودن موتور باشد. وقتی موتور نیم سوز باشد داغ می کند و به خوبی کار نمی کند به همین علت به سرعت باید تعمیر جاروبرقی پارس خزر و موتور جاروبرقی را انجام داد تا موتور جاروبرقی به طور کامل نسوزد. خرابی یاتاقان ها و خراب بودن زغال نیز می تواند دلایل دیگر کم بودن قدرت جاروبرق باشد.

یکی دیگر از علت ها کثیف بودن کلکتور می باشد. در صورت کثیف بودن کلکتور موتور جاروبرقی با قدرت زیاد کار نمی کند. تمیز کردن کلکتور نیز مهارت می خواهد زیرا ممکن است آسیب ببیند بنابراین با مسواک به آرامی تمیز شود تا آسیبی نبیند.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر به صورت تخصصی

هنگام خراب شدن یا ایجاد مشکل در جاروبرقی پارس خزر بهترین کار چک کردن عیب های سطحی مانند بررسی پریز برق و تمیز کردن فیلتر جاروبرقی می باشد و بعد در صورت درست نشدن بهترین روش تعمیر جاروبرقی پارس خزر است. برای تعمیر جاروبرقی پارس خزر حتما باید با تعمیرکاران حرفه ای تماس حاصل فرمایید یا به فروشگاه فروش و تعمیر لوازم خانگی معتبر مراجعه نمایید.

اما این را به یاد داشته باشید که اگر جاروبرقی را در یک مکان معتبر توسط تعمیرکاران حرفه ای تعمیر نکنید ممکن است مشکلات جدی تر و خرابی های بیشتری برای جاروبرقی پیش آید. بنابراین با معرفی ژاوسرویس ارائه دهنده خدمات تعمیر و فروش لوازم خانگی خیالتان راحت باشد.

ژاو سرویس با تعمیرکاران حرفه ای انواع لوازم خانگی به خصوص جاروبرقی را تعمیر و سرویس می کنند. بنابراین با تماس به ژاو به راحتی تعمیرجاروبرقی پارس خزر را به ژاو سرویس بسپارید.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

 

4.6/5 - (178 امتیاز)

2 دیدگاه

  • سلام خسته نباشید من جارو برقی پارس خزر چهارماهی هست خریداری کردم کیسه کاغذی که روش بودپرشده بود تعویض کردم باکیسه دائمی بعدازتعویض کیسه جاروبرقی صداش زیادشد وداشتم جارومیکشیدم دودقیقه که کارکردم خاموش شد دیگه روشنش نکردم الان یک هفته میگذره اومدم استفاده کنم اصلا روشن نمیشه چه مشکلی داره

    • وقت بخیر احتمالا موتور دستگاه دچار مشکل شده ،اما برای اطمینان دستگاه باید توسط کارشناس بررسی شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین