ClickCease

نمایندگی تعمیرات انواع برندهای لوازم خانگی

Location

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش
با ما در تماس باشید
021-28421384

021-77661482

09100019006


 

تعمیرات سیستم های تهویه VRF

 

KOLERVRF

سیستم های تهویه VRF با تغییر دبی مبرد در حال گردش، متناسب با بار حرارتی مورد نیاز در دسته سیستم های گرمایشی و سرمایشی قرار دارد که سبب صرفه جویی در هزینه های انرژی خواهد شد، سیستم تهویه VRF مانند دستگاه های مکانیکی از یکسری اجرای مرتبط به هم ساخته شده است که در جهت رسیدن به اهداف مشترک با هم در تعامل و ارتباط هستند. اگر تا به حال از سیستم تهویه VRF  استفاده کرده اید با مطالعه آموزش تعمیرات کولر VRF  می توانید به دانش و شناخت بیشتری دست یابید ، همانطور که می دانید بروز مشکل در یکی از بخش های دستگاه بر سایر قسمت ها تاثیر گذاشته و موجب افت عملکرد کل سیستم خواهد شد و نیاز به تعمیر و سرویس سیستم تهویه VRF خواهید داشت.

 VRF را میتوان یکی از سیستم های پیشرفته HVAC به شمار برد که برای ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری مناسب می باشد.

 همچنین برای عملکرد بهتر سیستم تهویه VRF باید دوره های سرویس سیستم تهویه VRF را جدی بگیرید زیرا سرویس به موقع علاوه بر بهبود عملکرد، باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه خواهد شد. بدیهی است تاسیسات سرمایشی و گرمایشی مانند هر وسیله مکانیکی یا برقی دیگر نیازمند نگهداری و تعمیرات مناسب می باشند. قابل ذکر است که عدم سرویس به موقع بعد از گذشت مدت زمانی باعث می شود تا مجبور به تعمیر سیستم تهویه VRF و پرداخت هزینه تعمیرات کولر VRF شوید.

حتما بخوانید : عیب یابی کولر VRF

در ادامه شما را بیشتر با انواع و عملکرد این سیستم آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید:

انواع سیستم تهویه VRF

اگر سیستم های تهویه VRF در یک طبقه بندی قرار بگیرند بطور کلی دارای ۲ نوع مختلف تقسیم بندی خواهند شد:

 • سیستم Heat Pump سرمایش و گرمایش غیر همزمان (۲ لوله ای): این نوع سیستم تهویه پمپ VRF به ۲ لوله ای معروف می باشد، عملکرد این نوع سیستم تعویه اینگونه است که اجازه گرمایش و سرمایش را به صورت غیر همزمان به تمام یونیت های داخلی خواهد داد. یعنی در زمان حالت سرمایش، سیستم گرمای پمپ VRF به عنوان عامل، و در زمان حالت گرمایش به عنوان خازن عمل خواهد کرد.

جهت اطلاعات بیشتر از خدمات ژاو سرویس و نیز دریافت مشخصات کامل و استعلام قیمت می توانید با نمایندگی تعمیرات ژاو سرویس تماس حاصل فرمائید. شایان ذکر است تمامی خدمات این مجموعه در سراسر تهران امکان پذیر می باشد.

بیشترین کاربرد این سیستم تهویهVRF در مکان های زیر می باشد :

 • مناطق باز
 • فروشگاه های خرده فروشی
 • دفاتر یا سالن های کنار هم که نیاز به دمای یکسان بصورت دوره ای دارند
 • سیستمHeat Recovery سرمایش و گرمایش همزمان (۳ لوله ای): در این نوع سیستم تهویه جریان متغیر با قابلیت بازیابی گرما بطور همزمان در حالت گرمایش و سرمایش توانایی فعالیت دارد که باعث می شود بتوان مجددا از گرمای تولید شده در سیکل استفاده کرد. نحوه عملکرد این نوع سیستم VRF  بدین گونه است که هر یونیت دارای ۳ لوله است سیستم Heat Recovery  با استفاده از جعبه ی اصلی که شامل یکسری خروجی می باشد از یکدیگر جدا خواهد شد در این صورت زمانی که یک یونیت داخلی نیاز سرمایشی دارد دریچه های مکش و خط مایع را باز خواهد کرد و تحت عنوان تبخیر کننده عمل می کند همچنین یک یونیت داخلی که نیاز گرمایشی دارد دریچه های گاز داغ و مایع را باز خواهد کرد و به عنوان کندانسور عمل می کند، به همین دلیل این فرایند مصرف انرژی فوق العاده  پایینی دارد. بیشترین کاربرد این سیستم تهویهVRF  در مکان های زیر می باشد :
 • فروشگاه ها
 • ادارات
 • بیمارستان ها
 • منطقی که نیاز به خنک سازی و حرارت دادن بصورت همزمان دارند.

نصب و راه اندازی کولر VRF نیاز به تخصص کامل دارد و باید تمامی الزامات پیچیده آن را رعایت کرد، تکنسین های ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات کولر VRF با مهارت و تجربه بسیار در نصب و راه اندازی این دستگاه آماده خدمت رسانی به مشتریان خود خواهد بود.

دلایل انتخاب ژاو سرویس جهت تعمیر و سرویس سیستم های تهویه VRF

 • متخصصین ژاو سرویس دارای تجربه بسیار بالایی می باشد و سابقه همکاری و کار در مراکز دولتی و یا بیمارستان ها و بانک ها و همچنین برخی از ادارات را در کارنامه کاری خود دارند.
 • نصب سرویس سیستم های تهویه VRF در تهران و در هر منطقه از این استان در کم تر از یک ساعت انجام می شود
 • سرویس کندانسور سیستم های تهویه VRF
 • سرویس کویل های سیستم های تهویه VRF
 • سرویس فیلتر سیستم های تهویه VRF
 • ارائه ضمانت نامه بعد از انجام خدمات و تعمیر و سرویس سیستم های تهویه VRF
حتما بخوانید : راهنمای خرید کولر VRF

نیاز به مشاوره دارید ؟ با ما در ارتباط باشید.

Image

گروه خدمات ژاوسرویس با دارا بودن کادری مجرب و کارآزموده آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان عزیز می باشد . امیدواریم بتوانیم در کوتاهترین زمان مشکلات فنی شما را مرتفع نماییم

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران ، شهرک غرب ، خیابان خوارزم ، پلاک 32