🎉 10% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر

علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی

علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی

علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی

جاروبرقی برای کار کردن نیاز به داشتن ریموت کنترل جاروبرقی دارد. و ریموت کنترل جاروبرقی باید بدون مشکل و خرابی کار کند به همین دلیل است که در این مقاله قصد داریم  به بررسی علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی بپردازیم.

جاروبرقی قسمت های مختلفی دارد که در صورت خرابی حتما باید تعمیر جاروبرقی شود. زیرا خرابی یک قسمت از جاروبرقی منجر به خراب شدن قسمت های دیگر جاروبرقی می شود. اما کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی باعث اختلال در روشن کردن جاروبرقی می شود.

بنابراین در صورت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی حتما باید علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی را یافت و به صورت آن را تعمیز نمود.

در گاهی اوقات مشکل جدی نیست و به راحتی می توان آن را درست کرد اما بعضی اوقات نیز نیاز به تعمیر جدی دارد. بنابراین به همین علت است که بهتر است حتما علت کار نکردن ریموت جاروبرقی را در یابیم و مشکل را به سرعت حل کنیم.

علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی در هر برند جاروبرقی متفاوت است زیرا نوع کار کردن آن ها فرق می کند. و باید هر کدام را مورد بررسی قرار داد زیرا عوامل زیادی نیز بر علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی تاثیر گذار هستند.

علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی

علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی می تواند از سوختن و خراب شدان یک قطعه نیز باشد در ادامه به عوامل تاثیر گذار بر روی علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی می پرذاریم.

علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی سامسونگ

همان طور که گفته شد علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی در هر مارک جاروبرقی متفاوت است. به همین دلیل علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی سامسونگ نیز دلیلی متفاوت با سایر برند های جاروبرقی دارد.

بنابراین هنگام خراب شدن و کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی حتما به مارک و برند جارو برقی توجه داشته باشد. بنابراین در صورت دسته هوشمند سامسونگ و کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی بهتر است علت کارنکردن ریموت کنترل جلروبرقی را از مرکز تعمیر و فروش جاروبرقی جویا شوید. همچنین دسته های شومند یا ریموت جاروبرقی می تواند دارای بلوتوث نیز باشد.

  • خراب بودن بلوتوث دسته جاروبرقی : برخی از دسته های جاروبرقی و دسته های هوشمند دارای بلوتوث می باشد و با خراب شدن بلوتوث دیگر ریموت کنترل جاروبرقی کار نمی کند. بنابراین می توان گفت یک علت کارنکردن ریموت کنترل جاروبرقی سامسونگ خراب بودن یا قطع شدن بلوتوث ریموت دستگاه جاروبرقی می باشد. همچنین می توان با مراجعه به تعمیر لوازم خانگی این مشکل را بررسی نمود و بولوتوث دسته جاروبرقی را درست کرد.
  • نداشتن باطری ریموت : یکی از شایع ترین علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی سامسونگ می تواند نداشتن باطری ریموت دستگاه باشد. بنابراین بهتر است در صورت مشاهده کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی در ابتدا از سالم بودن باطری آن اطمینان حاصل کنید. زیرا در صورت نداشتن باطری با تعویض باطری ریموت کنترل جاروبرقی کار می کند.
  • قطع بودن صفحه یا برد دسته : گاهی اوقات نیز علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی سامسونگ می تواند  قطع بودن و یا خراب بودن صفحه یا تخته دسته هوشمند جاروبرقی باشد. در صورت قطع بودن برد دسته جاروبرقی سامسونگ ریموت کنترل جاروبرقی از کار می افتد و برای تعمیر آن بهتر است به تعمیرات لوازم خانگی معتبر مراجعه کنید یا تماس حاصل نمایید.
  • قطع بودن صفحه یا برد دستگاه : یک علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی نیز قطع بودن صفحه یا برد دستگاه است. همان طور که قطع بودن برد دسته علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی است. قطع بودن برد دستگاه نیز علت دیگری می باشد بنابراین بهترین کار برای تعمیر برد دستگاه مراجعه و تماس با تعمیر کاران حرفه ای ژاو می باشد. ژاو سرویس تمامی خدمات تعمیر و فروش لوازم خانگی را ارائه می دهد.
مشاهده  علت روشن نشدن جاروبرقی پاناسونیک

علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی ال جی

علت کار نکردن ریموت کنترل جاروبرقی ال جی کاملا متفاوت با علت کار نکردن ریموت کنترل سامسونگ است. زیرا این دو جاروبرقی از دو برند متفاوت و با تولید قطعات متفاوت هستند به طوریکه ساختار ساخت آن ها نیز با یکدیگر تفاوت دارد.

 

4.5/5 - (230 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین