عیب یابی ماشین لباسشویی

عیب یابی ماشین لباسشویی

عیب یابی ماشین لباسشویی


قبل از شروع مقاله عیب یابی ماشین لباسشویی تصور کنید  یک روز تصمیم گرفته اید لباس های خود را درون ماشین لباسشویی بریزید ولی با ماشین لباسشویی رو برو شده اید که کار نمیکند و دچار مشکل شده است چه میکند؟ مشکلات ماشین لباسشویی می تواند بسیار آزار دهنده و اعصاب خرد کن باشد ، مخصوصا اگر در مواقع ضروری که بیشتر از هر لحظه به کمک آن احتیاج داریم می تواند کل روز ما را درگیر خود کند.

گاهی مشکلات ماشین لباسشویی آنقدر راحت و ساده خواهند بود که اگر مطالعه کوتاهی در زمینه عیب یابی ماشین لباسشویی یا سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی داشته باشیم می توانیم از پس این مشکلات در زمانهای ضروری بر بیاییم  و مشکلاتی که سخت تر هستند را به دست متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بسپاریم .

 در چنین شرایطی ایراد یابی ماشین لباسشویی و پیدا کردن منشاء ایراد برای کسی که سر رشته ای در این زمینه دارد کار سختی نخواهد بود ولی اگر دانش تخصصی در رابطه با نحوه عملکرد ماشین لباسشویی و اجزای آن نداشته باشیدو هیچ آگاهی در رابطه با تعمیرات ماشین لباسشویی نداشته باشید کار بسیار خطرناک و پر دردسری خواهد بود.

این نکته قابل اهمیت است که عیب یابی ماشین لباسشویی و تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی بهتر است توسط افرادی انجام بگیرد که صلاحیت دارند ، به طور کلی افرادی صلاحیت این کار را دارند که آموزش دیده باشند و در زمینه انجام عیب یابی ماشین لباسشویی و یا تعمیرات مربوط به ماشین لباسشویی تجربه داشته باشند.دستکاری های ناشیانه ممکن است درنهایت مشکلات شما را تشدید کرده و خسارات جدی را به دستگاه وارد نماید که مسلما هزینه سنگین تری را نیز برایتان به بار می آورد.

در ادامه ژاو سرویس به روش های عیب یابی ماشین لباسشویی پرداخته است و کلیه راه کارهای رفع خرابی ماشین لباسشویی و برطرف کردن برخی مشکلات متداول ماشین لباسشویی را شرح داده است. همانطور که می دانید عیب یابی ماشین لباسشویی و بسیاری از مشکلات رایج ماشین لباسشویی در برندهای مختلف تفاوت آنچنانی با هم ندارند، در نتیجه مطالب بیشتری در زمینه عیب یابی ماشین لباسشویی نیز می توانید مطالعه کنید.

عیب یابی ماشین لباسشویی

گاهی اقدام برای برخی مشکلات که به نظر ساده می آیند می تواند برای افراد بی تجربه دردسر ساز باشد و مشکل کوچک بدیل به یک فاجعه در ماشین لباسشویی شود ، هر چقدر مشکل بزرگتر و جدی تر شود باید هزینه ی زیادتری برای تعمیرات بپردازید. ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی زمانی که مشکل شما بسیار راحت و ساده باشد تا حد امکان راهنمایی خواهد کرد تا مشکل رفع شود ولی در صورتی که مشکل جدی تر باشد در این صورت از شما ادرس محل را دریافت کرده و تعمیرکاران حرفه ای و مجرب خود را جهت  تعمیرات ماشین لباسشویی به محل اعزام خواهد کرد.

 

 سا نا سرویس آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در طول شبانه روز می باشد، در صورتی که با عیب و ایرادی در ماشین لباسشویی خود مواجه شدید و یا ماشین لباسشویی تان به طورکلی از کار افتاده و شما از ایراد یابی ماشین لباسشویی و رفع مشکلات آن سر در نمی آورید، از طریق شماره تلفن های ارائه شده با ژاو سرویس تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان جهت تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی به محل شما تعمیر کار اعزام شود.

عیب یابی ماشین لباسشویی و نحوه رفع رایج ترین مشکلات آن

اغلب مشکلات ماشین لباسشویی به صورت کد خطا از پیش عیب یابی شده اند و با ظاهر شدن این کد خطا ها در صفحه نمایش ماشین لباسشویی شما می توانید به وجود عیب و اشکال ماشین لباسشویی پی ببرید و برای آگاهی از معنای کد خطای ماشین لباسشویی می توانید به “دفترچه راهنمای لباسشویی” مراجعه کنید .

عیب یابی ماشین لباسشویی ۱: مشکلات آبگیری ماشین لباسشویی 

مشکلات مرتبط با آبگیری لباسشویی های سامسونگ را می توان به ۳ مشکل زیر تقسیم نمود:

  • ماشین لباسشویی عدم آبگیری یا آبگیری کند دارد.
  • ماشین لباسشویی بعد از آبگیری متوقف نمی شود.
  • ماشین لباسشویی همزمان با آبگیری، تخلیه هم میکند.
مشاهده  عیب یابی سولاردام

با بروز چنین مشکلاتی ابتدا موارد زیر را بررسی و از سالم بودن آنها اطمینان پیدا کنید :

  • شیر ورودی آب
  • سوئیچ فشار
  • تایمر لباسشویی
  • قفل درب لباسشویی
  • فشار کم آب در شیلنگ ورودی به لباسشویی سامسونگ
اگر هر یک از قطعات گفته شده پس از یافتن عیب ماشین لباسشویی منشاء خرابی باشند حتما باید تعویض شود که این کار فقط توسط تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی امکان پذیر است.

جهت یافتن ایراد ماشین لباسشویی درمقابل چنین مشکلی ابتدا درب ماشین لباسشویی را بررسی می کنیم که بسته باشد در صورت صحیح بسته بودن درب ماشین لباسشویی به سراغ سوئیچ فشار می رویم،گاهی سوئیچ فشار نمی تواند به درستی سطح آب وارد شده را اندازه گیری کند که باعث می شود ماشین لباسشویی سرریز شود، سوئیچ فشاری توسط تایمر لباسشویی یا برد کنترل الکترونیکی دستور می گیرد. بنابراین ممکن است ایراد از برد یا تایمر باشد، البته بهتر است آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.

در صورتی که ایراد ماشین لباسشویی از موارد بالا نبود احتمال اینکه شیر برقی یا شیر ورودی مشکل داشته باشد بسیار زیاد است زیرا بیشترین سهم مشکلات آبگیری کردن یا نکردن ماشین لباسشویی بر عهده این قطعه است علت عدم آبگیری ماشین لباسشویی و یا علت عدم توقف در آبگیری ماشین لباسشویی ، می تواند خراب بودن شیر برقی یا شیر ورودی باشد.

 

4.4/5 - (95 امتیاز)

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین