عیب یابی ماشین لباسشویی

عیب یابی ماشین لباسشویی

عیب یابی ماشین لباسشویی


قبل از شروع مقاله عیب یابی ماشین لباسشویی تصور کنید  یک روز تصمیم گرفته اید لباس های خود را درون ماشین لباسشویی بریزید ولی با ماشین لباسشویی رو برو شده اید که کار نمیکند و دچار مشکل شده است چه میکند؟ مشکلات ماشین لباسشویی می تواند بسیار آزار دهنده و اعصاب خرد کن باشد ، مخصوصا اگر در مواقع ضروری که بیشتر از هر لحظه به کمک آن احتیاج داریم می تواند کل روز ما را درگیر خود کند.

گاهی مشکلات ماشین لباسشویی آنقدر راحت و ساده خواهند بود که اگر مطالعه کوتاهی در زمینه عیب یابی ماشین لباسشویی یا سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی داشته باشیم می توانیم از پس این مشکلات در زمانهای ضروری بر بیاییم  و مشکلاتی که سخت تر هستند را به دست متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بسپاریم .

 در چنین شرایطی ایراد یابی ماشین لباسشویی و پیدا کردن منشاء ایراد برای کسی که سر رشته ای در این زمینه دارد کار سختی نخواهد بود ولی اگر دانش تخصصی در رابطه با نحوه عملکرد ماشین لباسشویی و اجزای آن نداشته باشیدو هیچ آگاهی در رابطه با تعمیرات ماشین لباسشویی نداشته باشید کار بسیار خطرناک و پر دردسری خواهد بود.

این نکته قابل اهمیت است که عیب یابی ماشین لباسشویی و تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی بهتر است توسط افرادی انجام بگیرد که صلاحیت دارند ، به طور کلی افرادی صلاحیت این کار را دارند که آموزش دیده باشند و در زمینه انجام عیب یابی ماشین لباسشویی و یا تعمیرات مربوط به ماشین لباسشویی تجربه داشته باشند.دستکاری های ناشیانه ممکن است درنهایت مشکلات شما را تشدید کرده و خسارات جدی را به دستگاه وارد نماید که مسلما هزینه سنگین تری را نیز برایتان به بار می آورد.

در ادامه ژاو سرویس به روش های عیب یابی ماشین لباسشویی پرداخته است و کلیه راه کارهای رفع خرابی ماشین لباسشویی و برطرف کردن برخی مشکلات متداول ماشین لباسشویی را شرح داده است. همانطور که می دانید عیب یابی ماشین لباسشویی و بسیاری از مشکلات رایج ماشین لباسشویی در برندهای مختلف تفاوت آنچنانی با هم ندارند، در نتیجه مطالب بیشتری در زمینه عیب یابی ماشین لباسشویی نیز می توانید مطالعه کنید.

عیب یابی ماشین لباسشویی

عیب یابی ماشین لباسشویی

گاهی اقدام برای برخی مشکلات که به نظر ساده می آیند می تواند برای افراد بی تجربه دردسر ساز باشد و مشکل کوچک بدیل به یک فاجعه در ماشین لباسشویی شود ، هر چقدر مشکل بزرگتر و جدی تر شود باید هزینه ی زیادتری برای تعمیرات بپردازید.

 ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی زمانی که مشکل شما بسیار راحت و ساده باشد تا حد امکان راهنمایی خواهد کرد تا مشکل رفع شود ولی در صورتی که مشکل جدی تر باشد در این صورت از شما ادرس محل را دریافت کرده و تعمیرکاران حرفه ای و مجرب خود را جهت  تعمیرات ماشین لباسشویی به محل اعزام خواهد کرد.

 

سا نا سرویس آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در طول شبانه روز می باشد،

در صورتی که با عیب و ایرادی در ماشین لباسشویی خود مواجه شدید و یا ماشین لباسشویی تان به طورکلی از کار افتاده و شما از ایراد یابی ماشین لباسشویی و رفع مشکلات آن سر در نمی آورید، از طریق شماره تلفن های ارائه شده با ژاو سرویس تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان جهت تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی به محل شما تعمیر کار اعزام شود.

مشاهده  تعمیرات مایکروفر در تهران

عیب یابی ماشین لباسشویی و نحوه رفع رایج ترین مشکلات آن

اغلب مشکلات ماشین لباسشویی به صورت کد خطا از پیش عیب یابی شده اند و با ظاهر شدن این کد خطا ها در صفحه نمایش ماشین لباسشویی شما می توانید به وجود عیب و اشکال ماشین لباسشویی پی ببرید و برای آگاهی از معنای کد خطای ماشین لباسشویی می توانید به “دفترچه راهنمای لباسشویی” مراجعه کنید .

عیب یابی  آب گیری ماشین لباسشویی 

مشکلات مرتبط با آبگیری لباسشویی های سامسونگ را می توان به ۳ مشکل زیر تقسیم نمود:

 • ماشین لباسشویی عدم آبگیری یا آبگیری کند دارد.
 • ماشین لباسشویی بعد از آبگیری متوقف نمی شود.
 • ماشین لباسشویی همزمان با آبگیری، تخلیه هم میکند.

با بروز چنین مشکلاتی ابتدا موارد زیر را بررسی و از سالم بودن آنها اطمینان پیدا کنید :

 • شیر ورودی آب
 • سوئیچ فشار
 • تایمر لباسشویی
 • قفل درب لباسشویی
 • فشار کم آب در شیلنگ ورودی به لباسشویی سامسونگ
اگر هر یک از قطعات گفته شده پس از یافتن عیب ماشین لباسشویی منشاء خرابی باشند حتما باید تعویض شود که این کار فقط توسط تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی امکان پذیر است.

جهت یافتن ایراد ماشین لباسشویی درمقابل چنین مشکلی ابتدا درب ماشین لباسشویی را بررسی می کنیم که بسته باشد در صورت صحیح بسته بودن درب ماشین لباسشویی به سراغ سوئیچ فشار می رویم،گاهی سوئیچ فشار نمی تواند به درستی سطح آب وارد شده را اندازه گیری کند که باعث می شود ماشین لباسشویی سرریز شود، سوئیچ فشاری توسط تایمر لباسشویی یا برد کنترل الکترونیکی دستور می گیرد. بنابراین ممکن است ایراد از برد یا تایمر باشد، البته بهتر است آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.

در صورتی که ایراد ماشین لباسشویی از موارد بالا نبود احتمال اینکه شیر برقی یا شیر ورودی مشکل داشته باشد بسیار زیاد است زیرا بیشترین سهم مشکلات آبگیری کردن یا نکردن ماشین لباسشویی بر عهده این قطعه است علت عدم آبگیری ماشین لباسشویی و یا علت عدم توقف در آبگیری ماشین لباسشویی ، می تواند خراب بودن شیر برقی یا شیر ورودی باشد.

عیب یابی ماشین لباسشویی

Inside the washing machine

چرا عیب یابی ماشین لباسشویی را انجام دهیم؟

عیب یابی بهترین روش پیش از تعمیر ماشین لباسشویی ست. عیب یابی سبب می شود که اگر ماشین لباسشویی شما دارای مشکلات بسیار و متعددی نیست بدون توجه به به آن اقدام به تعمیر هنگفت ننمایید. در عیب یابی بهتر است از یک متخصص خبره و توانمند و متخصص استفاده نمایید.

در بسیاری مواقع مشکل با همان عیب یابی ماشین لباسشویی حل شده و نیازی به تعمیر نیز نیست. تعمیرکار با یافتن ایراداتی که در دستگاه شماست ممکن است بدون استفاده از هیچ قطعه ای و با جا انداختن یکی از بخش های آن مشکل را به طور کل رفع و حل نماید. پس عاقلانه تر است که پیش از اقدام به تعمیر از عیب یابی ماشین لباسشویی استفاده نمایید.

عیب یابی ماشین لباسشویی را به چه کسی بسپاریم؟

عیب یابی، همان طور که کمی پیش تر ذکر شد نوعی از انواع کارهایی ست که نیازمند تخصص بسیار بالایی ست. بهتر است بدانید که حتی بسیاری از تعمیرکاران نیز تخصص کافی برای عیب یابی را ندارند در نتیجه ممکن است در نتیجه ی این عیب یابی غلط، تعمیر اشتباهی نیز صورت بدهد. نیاز است که تکیه به یک شرکت معتبر نمایید.

مشاهده  علت جرقه زدن جاروبرقی

در اینجا و در بخش معرفی بهترین عیب یاب ماشین لباسشویی، ژآوسرویس به شما پیشنهاد می شود. متخصصان ژآو سرویس با ده سال سابقه بسیار فوق العاده خود، بهترین عیب یابی ماشین لباسشویی را انجام داده و در هر برندی نیز کارآمد هستند.

اهمیت عیب یابی ماشین لباسشویی به صورت صحیح را به احتمال زیاد تا به اینجا متوجه شده اید اما بهتر است جهت اطلاعات تکمیلی شما، بار دیگر به صورت تاکیدی به این اهمیت بپردازیم. مشخص نمودن ایراد، اولین مرحله برای تعمیر است. با تشخیص اشتباه این مرحله که اولین قدم برای بهبود کارکرد ماشین لباسشویی شماست، ممکن است آسیب جبران ناپذیر تری به دستگاهتان وارد شود.

در نتیجه ی مورد ذکر شده متوجه این مسئله شده اید که اهمیت عیب یابی ماشین لباسشویی بیش از نوع تعمیر است. اما بهترین ویژگی ژآو این است که: پس از عیب یابی و در شروع تعمیر، تنها و تنها از قطعات اورچینال برای هر برندی استفاده می شود. پس با خیالی آسوده می توانید عیب یابی ماشین لباسشویی را به ژآو سپرده و بهترین خدمات را به خود ارائه کنید

از دیگر ویژگی های ژآو
 • درب محل بودن آن
 • مشاوره رایگان
 • استفاده از قطعا اورجینال
 • سابقه و تجربه تعمیرکاران
 • پشتیبانی و ضمانت

حال که به صورت تیتروار به بیان هر یک از این ویژگی های مهم پرداختیم بهتر است در مورد هر کدام از آن ها توضیحات کوتاهی نیز ارائه نماییم.

درب محل بودن آن

عیب یابی ماشین لباسشویی با ژآو سرویس درب منزل شما و در آدرسی که شما مایل به آن هستید انجام داده می شود. تعمیر نیز درب محل انجام شده و نیازی به نزینه برای جابه جایی نخواهید داشت. تعمیرکاران ژآو سرویس به صورت کاملا مجهز به محل مورد نظر و ثبت شده شما خواهند آمد

مشاوره رایگان

در بسیاری از موارد افراد می توانند با استفاده از مشاوره رایگان خود عیب یابی ماشین لباسشویی را انجام دهند. اما این مستلزم آن است که از این مشاوره ها استفاده نمایید با توجه به این مورد ویژگی مشاوره رایگان ژآو برایتان مفید است

استفاده از قطعا اورجینال

پس از عیب یابی ماشین لباسشویی برای تعمیرات، از قطعات کاملا اورجینال استفاده می شود

سابقه و تجربه تعمیرکاران

سابقه تعمیرکاران در عیب یابی ماشین لباسشویی بسیار دقیق عمل می کند. پس نگرانی از تشخیص اشتباه آنان را کنار بگذارید.

پشتیبانی و ضمانت

پس از آن که عیب یابی و تعمیر صورت گرفت نیز می توانید از ضمانت و پشتیبانی ژاو بهره مند شوید

 

4.5/5 - (285 امتیاز)

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین