🎉 10% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر

فروش قطعات جاروبرقی فیلیپس

نمایندگی فروش قطعات جاربرقی فیلیپس Philips در تهران

یکی از دغدغه های افرادی که لوازم برقی خانگی آن ها خراب می‌شود، تعویض بعضی از قطعات مورد نیاز برای تعمیر این دستگاه است. سوالاتی مانند از کجا قطعات جاروبرقی فیلیپس را بخرم؟ از کجا قطعات جاروبرقی فیلیپس را با کیفیت و مرغوب تهیه کنم؟ از کجا خرید کنم که کیفیت خوبی داشته باشد و قیمت آن منصفانه باشد؟ این سوالات و دغدغه ها کاملا قابل درک است. ما پیشنهاد می‌کنیم تمامی قطعات یدکی که لازم دارید، از نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر بخرید. فروشگاه هایی که هزینه قطعات آن ها منصفانه است و کیفیت قطعات خوو را ضمانت می‌کنند. در این صورت است که شما عزیزان با خیالی راحت دست به خرید می‌زنید؛ پس تا مطمئن نشده اید خرید نکنید. چرا که اگر قطعاتی‌ که می‌خرید با کیفیت و مرغوب‌ نباشند، نیاز به تعمیرات بیشتری خواهند داشت و از عمر مفید دستگاه کم می‌کند و مجبور به تعویض خود جاروبرقی خواهید شد. در نتیجه به منظور جلوگیری از این وضعیت از فروشگاه ها و نمایندگی قطعات یدکی معتبر وقتی مطمئن شدید خرید کنید.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 021-44165442
شرق تهران 021-77661482
شمال تهران 021-26705375
جنوب تهران 021-55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
قطعات جاروبرقی فیلیپس

فروش برترین قطعات جاروبرقی فیلیپس Philips

جاروبرقی ها لوازم و قطعات یدکی زیادی دارند که اغلب آن ها قابل تعویض می‌باشند. سوالی که پیش می‌آید، این است که چه زمانی باید قطعات یدکی را تعویض کنیم؟ از کجا باید آن ها را تهیه کنیم؟ در ادامه به قطعات یدکی و… خواهیم پرداخت.

قطعات جاروبرقی فیلیپس

برخی از قطعات جاروبرقی فیلیپس

پاکت جاروبرقی

یکی از قطعات یدکی که در‌ دو نوع پاکت های دائمی و یک بار مصرف عرضه می‌شوند. این پاکت ها از قطعات جاروبرقی فیلیپس هستند که محفظه ای برای آشغال های جمع شده است. پاکت های دائم پس از کشیدن جاروبرقی باید تخلیه شوند و پاکت های یک بار مصرف باید دور انداخته شوند.

البته در انتخاب پاکت ها پیشنهاد می‌شود از پاکت های یک بار مصرف استفاده کنید، چرا که در پاکت های دائمی اگر بعد از جارو کشیدن به درستی آن ها را تمیز نکنید و درون آن ها گرد و غبار باقی بماند خود یک علت کم شدن مکش جاروبرقی خواهد شد. در حالی که در پاکت های یک بار مصرف پس از کشیدن جارو کافی است آن را دور بیندازید و جای آن را با پاکت جدیدی تعویض کنید.

فیلتر جاروبرقی

وقتی پمپ مکش، هوای داخل مخزن را تخلیه می‌کند. آشغال های ریز و درشت از خرطومی وارد مخزن می‌شود. قبل از ورود این آشغال های ریز و درشت به مخزن، فیلتر جاروبرقی گرد و غبار ها را جمع کرده و از بازگشت آن ها به محیط جلوگیری می‌کند.

پارویی

یکی از قطعات جاروبرقی فیلیپس که جزو قطعات مصرفی می‌باشد؛ به این منظور که پس از مدتی نیاز به تعویض دارد، پارویی است. برس یا همان پارویی بخش انتهایی جاروبرقی می باشد و روی زمین قرار می‌گیرد. این قطعه طوری تنظیم شده است که بتواند مو و پرزهای فرش و آشغال ها را جمع آوری کند.

قطعات جاروبرقی فیلیپس

موتور

یکی از قطعات جاروبرقی فیلیپس که از اصلی ترین قطعات آن محسوب می‌شود. وقتی موتور کار نکند و یا عملکرد درستی نداشته باشد، جاروبرقی از کار خواهد افتاد. موتور جاروبرقی نیروی لازم برای جاروبرقی را فراهم می‌کند. اگر موتور جاروبرقی شما نیاز به تعمیر داشت، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس تماس فرمایید.

سیم جمع کن

سیم جم کن یکی از قطعات جاروبرقی فیلیپس است که خود به چند بخش تقسیم می‌شود. سیم جمع کن شامل اهرم ترمز، قرقره، پریز، سیم و قسمت متحرک و… است. سیم جمع کن را نیز می‌توان یکی از قطعات مصرفی جارو برقی دانست. اگر برای جمع کردن سیم از ضربه و فشار بیش از حد روی دکمه سیم جمع کن استفاده کنید، این دکمه هرز می‌شود و دیگر کارایی نخواهد داشت.

لوله جاروبرقی

لوله ها از قطعات جاروبرقی فیلیپس هستند که داخل جاروبرقی قرار نگرفته اند. لوله های جاروبرقی به دو صورت خرطومی و تلسکوپی می باشند. لوله خرطومی همان لوله انعطاف پذیر است و لوله تلسکوپی همان لوله فلزی است که می‌توان آن را به طور دلخواه تنظیم کرد.

قطعات جاروبرقی فیلیپس

برد جاروبرقی

برد جاروبرقی نیز یکی از قطعات جاروبرقی فیلیپس است که بسیار حائز اهمیت می‌باشد. چرا که وظیفه فرمان دادن به سایر قطعات بر عهده برد جاروبرقی است. برد شامل مدار ها و اتصالات زیادی است که اگر هر کدام از آن ها عملکرد درستی نداشته باشند و یا خراب شوند در روند جاروبرقی موثر خواهند بود. نکته مهم درباره برد جاروبرقی آن است که تعمیر نمی‌شود و در صورت خرابی باید تعویض شود.

مشاهده  11 علت روشن نشدن سولاردام

زغال جاروبرقی

زغال های کربنی یکی از قطعات جاروبرقی فیلیپس که احتمال دارد در طول زمان و استفاده از جاروبرقی، کوتاه شده باشند. یکی از لوازم یدکی که بسیار در جاروبرقی تاثیر گذار است زغال آن می‌باشد. چرا که در صورت کوتاه شدن آن یک علت جرقه زدن در موتور جاروبرقی خواهد بود. در نتیجه هر از چند گاهی زغال های جاروبرقی را تعویض کنید.

ترموستات جاروبرقی

ترموستات قطعه ای از قطعات جاروبرقی فیلیپس که هنگام داغ شدن جاروبرقی آن را خاموش می‌کند و از سوختن موتور جلوگیری می‌کند.

برخی نکات استفاده درست از جاروبرقی

برای آن که قطعات جاروبرقی فیلیپس کمتر خراب شوند و در کل طول عمر مفید جاروبرقی حفظ و حتی بیشتر شود، رعایت و انجام بعضی نکات بسیار کمک کننده می‌باشد. از جمله این نکات می‌توان به تعویض فیلتر جاروبرقی اشاره کرد. تعویض فیلتر جاروبرقی را خود افراد می‌توانند انجام دهند.

نکته دوم تمیز کردن کیسه جاروبرقی می‌باشد. کیسه جاروبرقی از قطعات جاروبرقی فیلیپس است که باید به طور منظم تمیز شود. البته در مورد پاکت های یک بار مصرف جاروبرقی این مورد نیاز نیست. فقط باید در نظر داشته باشد که بعد هر استفاده پاکت جدید جایگذاری کنید. پیشنهاد ما در این باره استفاده از کیسه های دائمی است که نیاز دارند حداکثر هر ۱۵ روز تمیز و شسته شوند.

از جمله موارد دیگر در حیطه استفاده مناسب می‌توان به درست استفاده کردن از سیم جاروبرقی اشاره کرد. هنگام کشیدن جارو مواظب کشیده شدن سیم یا گیرکردن آن در زیر اشیاء باشید.

یکی دیگر از قطعات جاروبرقی فیلیپس که باید مواظب آن باشید، خرطومی جاروبرقی است. این خرطومی گرچه کیفیت خوبی دارد اما امکان پارگی توسط اشیای تیز دارد. در نتیجه باید هنگام جاروکشی مواظب این نوع وسایل باشید و با جاروبرقی شیشه و… را جارو نکنید.

قطعات جاروبرقی فیلیپس

برای تعویض قطعات جاروبرقی ابتدا از تعمیر نشدن آن ها اطمینان کسب کنید و در صورت نیاز به تعویض می توانید از نمایندگی های معتبر سفارش قطعه دهید. ژاو سرویس یکی از نمایندگی های معتبر برای فروش قطعات جاروبرقی فیلیپس است. چرا که اگر نیاز به تعمیر بود، تعمیرکار آن را تعمیر کرده و در صورت تعویض نیز قطعات خود را پشتیبانی و ضمانت می‌کند.

قطعات جاروبرقی چه قطعاتی را شامل می شود؟

از جمله قطعاتی که می‌توان به آن اشاره کرد: پاکت، فیلتر، پارویی، لوله های تلسکوپی و خرطومی، موتور، برد، سیم جمعکن، ترموستات، زغال، نگهدارنده کیسه و... است.

قطعات مهم جاروبرقی چه قطعاتی هستند؟

از مهم ترین قطعات جاروبرقی می‌توان به برد و موتور آن اشاره کرد. موتور اگر خراب شود یا عملکرد درستی نداشته باشد، روی تمام عملکرد جاروبرقی تاثیر می‌گذارد و برد نیز به سایر قطعات فرمان می‌دهد و در صورت خرابی یا عملکرد نادرست روی تمام روند جاروبرقی تاثیر گذار است.

در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات می توانم با نمایندگی شما تماس بگیرم؟

بله ژاو سرویس پاسخگویی 24 دارد. قطعات خود را ضمانت می‌کند و تعمیرات صورت گرفته را نیز تا 6 ماه ضمانت می‌کند. در نتیجه با خیال راحت می‌توانید برای تعمیرات و یا تعویض بعضی قطعات با نمایندگی لوازم یدکی ما تماس گرفته و از خدمات ما استفاده کنید.

مشاهده  آیا کولر گازی نیاز به سرویس دارد؟
4.9/5 - (81 امتیاز)

فروش قطعات جاروبرقی فیلیپس در شرق تهران

رسالت، نارمک، حکیمیه، پیروزی، سید خندان، آهنگ، افسریه، لویزان، ارتش، شیان، تهرانپارس

فروش قطعات جاروبرقی فیلیپس در شمال تهران

فرمانیه، تجریش، جردن، اندرزگو، شریعتی، کامرانیه، جماران، بلوار کاوه، دیباجی، نیاوران، آجودانیه، آتی ساز، زعفرانیه، پاسداران، زرگنده، دولت، ظفر، جمشیدیه، فرشته، سعدآباد، پل رومی، الهیه، شهرک غرب، اقدسیه، شمیرانات، سعادت آباد، میرداماد

فروش قطعات جاروبرقی فیلیپس در غرب تهران

خلیج فارس، آریاشهر، تهرانسر، مرزداران، بلوار فردوس شرق و غرب، جنت آباد (شمالی جنوبی)، سردار جنگل، شهرک راه آهن، آیت الله کاشانی، شهر زیبا، صادقیه، دریاچه چیتگر، پونک، ستارخان، کن، توحید

فروش قطعات جاروبرقی فیلیپس در مرکز تهران

شهر آرا، امیر آباد، انقلاب، میدان ولیعصر، شیخ بهایی، مطهری، یوسف آباد، جلال آل احمد، گیشا، کارگر شمالی، فاطمی، میدان ونک، شهرک آزمایش، شهرک والفجر، عباس آباد، خیابان ولیعصر

فروش قطعات جاروبرقی فیلیپس در جنوب تهران

ولیعصر، منیریه، عبدل آباد، شهر ری، نازی آباد، انقلاب، جوادیه، جمهوری، نواب، یافت آباد، خانی آباد، قزوین، ورامین، راه آهن، شادآباد، حافظ، مهرآباد، باقر شهر، آزادی، شاهپور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین