نمایندگی تعمیرات انواع برندهای لوازم خانگی

 • صفحه اصلی
 • لیست
 • راهنمای خرید بهترین برند سولاردام (سولاردوم)

Location

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش
با ما در تماس باشید
021-28421384

021-77661482

09100019006


 

راهنمای خرید بهترین برند سولاردام (سولاردوم)

brandsolardom1

سولاردام (سولاردوم) یک از لوازم برقی آشپزخانه پر طرفدار است که از استقبال خوبی برخوردار است زیرا سرعت و تکنولوژی را با هم دارد، ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات سولاردام (سولاردوم) در این مقاله شما را با عملکرد سولاردام (سولاردوم)  و با بهترین برند سولاردام (سولاردوم) در بازار آشنا میکند، سولاردام (سولاردوم) یک وسیله آشپزخانه هوشمند در مجموعه ای از طرح ها و رنگ ها با انعطاف پذیری با لا می باشد.

حتما بخوانید : آموزش تعمیرات سولاردام  

سولاردام (سولاردوم) دستور پخت خاص خود را با استفاده از یک سری برنامه های پیش فرض انجام دهد و به طور خودکار وقتی که سنسور تشخیص دهد غذا آماده است، خاموش خواهد شد بسته به مدل سولاردام (سولاردوم) انتخاب شده، یک سولاردام (سولاردوم) می توانید: غذای بریان، سرخ شده یا کبابی را همانند یک اجاق گاز معمولی آماده کنید. ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی و تعمیرات سولاردام (سولاردوم) در ادامه شما را با مطالب اینکه سولاردام (سولاردوم) خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد و قبل از خرید سولاردام (سولاردوم) به چه نکاتی باید توجه کرد، بهترین برند سولاردام (سولاردوم) چیست؟ آشنا میکند. امروزه به دلیل تنوع زیاد برندهای موجود در بازار انتخاب سولاردام (سولاردوم) بسیار سخت می باشد با مطالعه مطالب زیر می توانید اگاهی بیشتری در خرید سولاردام (سولاردوم) داشته باشید .

راهنمای خرید بهترین برند سولاردام (سولاردوم) و نحوه کار با آن

قبل از اینکه تصمیم بگیرید سولاردام (سولاردوم) بخرید ابتدا باید تفاوت سولاردام (سولاردوم) و مایکروویو را بدانید ، تا به حال از خود سوال پرسیده اید تفاوت سولاردام (سولاردوم) و مایکروویو چیست؟ معمولا در تمامی خانه ها بزرگترین دغدغه پختن غذا می باشد، سخت ترین قسمت کار هم آ زمانی است که باید غذا را در یک حرارت خاصی طبخ شود که نه خام شود و نه بسوزد.

زمانی با کمک اجاق گاز غذا طبخ می شود باید زمان زیادی صرف این کار شود، یعنی غالبا باید از اول کار تا زمانی که غذا میپزد، در آشپزخانه باشید ، با مشکلات گفته شده تولیدکنندگان لوازم خانگی به فکر تولید محصولی کارآمدی شدند که دیگر نیاز نباشد که برای نسوختن غذا تا آخر در کنار اجاق گاز باشیم. فر اولین تولید آنها بود، فر یک دستگاه است که با پخت و یا گرم کردن زود هنگام غذا، راحتی را به خانه ها ارمغان آورد، بعد از آن مایکروفر ، مایکروویو و سپس سولاردام (سولاردوم) تولید و روانه بازار شد. در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی سولاردام (سولاردوم)  و نحوه عملکرد آن

سولاردام (سولاردوم) خیلی شبیه به ماکروفر می باشد و کمتر کسی می تواند از نظر ظاهر این دو را از هم تشخیص دهد،  سولاردام (سولاردوم) غالبا برای گرم کردن غذا استفاده می شود. تنظیم درجه ی حرارت سولاردام (سولاردوم) نیز مانند مایکروویو (مایکروفر) بر اساس نوع و مقدار غذا باید انجام شود، شما باید بر اساس نیاز خود و آشپزخانه تان اقدام به خرید یکی از این دو بکنید.

حتما بخوانید : عیب یابی سولاردام  

سولاردام چیست؟

سولاردام (سولاردوم) یکی از لوازم برقی آشپزخانه محسوب می شود که این دستگاه هم کار ماکروفر و هم کار ماکروویو را انجام خواهد داد. یعنی هم میپزد و هم گرم میکند. سولاردام (سولاردوم) اولین بار توسط کمپانی ال جی تولید و به بازار عرضه شد. اما بعد از مدت زمان کوتاهی سولاردام (سولاردوم) محبوبیت زیادی را در بین مردم به دست آورد و کم کم جای ماکروفر و ماکروویو را در خانه ها از آن خود کرد. به طور کلی سه نوع سولاردام (سولاردوم) برای مصرف خانگی وجود دارد.

 • سولاردام (سولاردوم) رومیزی
 • سولاردام (سولاردوم) بالا اجاقی
 • سولاردام (سولاردوم) کشویی

brandsolardom2

سولاردام (سولاردوم) رومیزی

سولاردام (سولاردوم) رومیزی رایج ترین نوع سولاردام (سولاردوم) در میان مصرف کنندگان می باشد، این دستگاه قابل حمل است و برای گرم کردن غذاها، یخ زدایی مواد غذایی، درست کردن پاپ کورن و کارهایی مثل پخت و پز کاربرد دارد.

هزینه تعمیرات سولاردام (سولاردوم) مانند دیگر لوازم برقی آشپزخانه و نسبت به دو مدل دیگر بسیار راحت تر می باشد. پیشخوان آشپزخانه برای قرار دادن سولاردام (سولاردوم) رومیزی جای مناسبی می باشد تا بتوانید از آن به راحتی استفاده کنید. برخی از مدل های سولاردام (سولاردوم) رومیزی کیت هایی دارند که به شما اجازه خواهد داد آن را روی کابینت طوری نصب کنید که مدام جابه جا نشوند.

حتما بخوانید : تعمیرات سولاردام  

سولاردام ( سولاردوم ) توکار یا کشویی

سولاردام (سولاردوم) توکار یا کشویی که در داخل کابینت های سفارشی و یا دیوار تعبیه می شوند، نسبتا جدید بوده و گرانترین نوع سولاردام (سولاردوم) هستند که نصب آن ها نیاز به تخصص لازم دارد.

سولاردام (سولاردوم) بالا اجاقی

سولاردام (سولاردوم) که بالای اجاق گاز نصب می شود، و از نظر مصرف کنندگان در رتبه دوم محبوبیت قرار دارند. سولاردام (سولاردوم) بالا اجاقی برای خانه هایی که فضای پیشخوان آشپزخانه آن ها برای قرار دادن سولاردام (سولاردوم) رومیزی کافی نیست، مناسب هستند. سولاردام (سولاردوم) بالا اجاقی دارای سیستم های تهویه چند سرعته هستند که در محل هود آشپزخانه قرار می گیرند و در واقع عملکردی مشابه هود آشپزخانه نیز دارند. بعلاوه در زیر سولاردام (سولاردوم) بالا اجاقی چراغ هایی برای روشن کردن محدوده اجاق گاز تعبیه شده است.

brandsolardom

سولاردام (سولاردوم) ترکیبی با اجاق گاز

این نوع سولاردام (سولاردوم) لوکس ترین نوع سولاردام (سولاردوم) است که ترکیبی از یک اجاق گاز معمولی و یک سولاردام (سولاردوم) به صورت کجا است. این اجاق های دوگانه یا ترکیبی دارای درب های کشویی با طراحی بی نظیر براق هستند. قیمت سولاردام (سولاردوم) ترکیبی نسبت به دیگر مدل آنها گران تر است.

ویژگی ها و امکانات سولاردام (سولاردوم)

امروزه سولاردام (سولاردوم) برای راحتی مصرف کنندگان، امکانات بیشتری نسبت به مدل های قدیمی تر دارند. بسیاری از سولاردام (سولاردوم) عملکردهای مشابه ای دارند. برخی از امکانات ضروری سولاردام (سولاردوم) عبارتند از:

 • زمان پخت و پز کوتاه
 • یخ زدایی سریع
 • سطح قدرت بالا
 • تایمر

 اکثر سولاردام ها (سولاردوم) دارای کنترل پنل لمسی و سینی چرخان برای چرخاندن ظرف غذا جهت بهتر پخته شدن می باشند. برخی از مدل ها نیز دارای گزینه شروع پخت و پز با تاخیر و همچنین گزینه ای برای گرم نگه داشتن غذا پس از پختن می باشند. گران ترین سولاردام (سولاردوم)  ها تا ۱۰۰ مورد برنامه پیش فرض دارند که به شما اجازه می دهند بدون نیاز به تنظیم زمان یا سطح توان، غذای خود را بپزید. زمانی که یک سولاردام (سولاردوم) نو خریدید، صرف نظر از اینکه چه مدل و برندی انتخاب کرده اید، حتما دفترچه راهنمای سولاردام (سولاردوم) خود را به طور کامل مطالعه کنید تا با تمام ویژگی های دستگاه خود آشنا شوید.

شیوه ی کار با سولاردام (سولاردوم)

زمانی که می خواهید با سولاردام ها (سولاردوم) کار کنید باید چندین موارد را رعایت کنید ژاو سرویس در ادامه شیوه کار با سولاردام ها (سولاردوم)  را شرح داده است، باید بدانید سولاردام ها (سولاردوم) شما بهتر است با کمترین آسیب کار کند تا6 احتیاج به تعمیرات سولاردام ها (سولاردوم)  پیدا نکنید، این موارد عبارتند از:

 • به دلیل اینکه در سولاردام ها (سولاردوم) از گرم کننده (Heater) های زغالی، سرامیکی و هالوژنی استفاده شده است و گرم کننده ی ذغالی در بالای دستگاه قرار گرفته و میتواند امواجی را با دما و عمق نفوذ بالا تولید کرده و منتشر کند. گرم کننده های سرامیکی و هالوژنی نیز در پایین و کف محفظه قرار دارد که عمده ی گرما به وسیله ی این دو تولید و منتشر میشود. شاید فکر کنید که در این صورت زیر غذا بیشتر گرم شده و در نهایت میسوزد. اما ال جی برای این مشکل هم راه حلی ارائه کرده است.
 • محفظه ی دستگاه برخلاف دیگر فر ها که شکلی چهار گوشه دارند، استوانه ای یا بهتر بگوییم بیضی شکل است. به این ترتیب گرما به طور یکنواخت و یکسان در داخل سولاردام پخش میشود و تمام قسمت های ماده ی غذایی به طور یکسان گرم شده و یا میپزد. مجموعه ی این گرم کننده ها با هم میتوانند دمای داخل سولاردام (سولاردوم) را در عرض 5 دقیقه به 320 درجه ی سانتی گراد برسانند. در این دما شما میتوانید انواع موادغذایی را در کمترین زمان ممکن پخته و یا گرم کنید. لازم به ذکر است که شما میتوانید دمای مورد نظر را تنظیم کنید و این دما بیشترین دمای تولید شده توسط سولاردام (سولاردوم) است.

تفاوت سولاردام (سولاردوم) با مایکروویو (مایکروفر)

در مقاله تفاوت سولاردام ها (سولاردوم) با مایکروویو (مایکروفر) به طورکلید رابطه با این مقوله بحث نشده و در این جا به توضیح مختصری در رابطه با تفاوت سولاردام (سولاردوم) با مایکروویو (مایکروفر) می پردازیم با ما همراه باشید:

در مایکروویو (مایکروفر) تعبیه شده تا امواج با طول موج 2450 مگاهرتز ایجاد کند، مگنترون نام دارد. این امواج بعد از اصابت با دیواره ی فلزی محفظه منعکس شده و روی مواد غذایی متمرکز میشوند. امواجی که توضیح داده شد به علت طول موج بالا باعث تحرک مولکول های آب داخل مواد غذایی میشود که این تحرک مولکول آب گاها به میلیون ها بار در ثانیه میرسد، این تحرک به مولکول های مواد غذایی نیز میرسد و آنها را نیز به حرکت درآورد.

سبب این عمل اصطکاک بین مولکول ها شده و دمای مواد به سرعت بالا می رود در سولاردام (سولاردوم) علاوه بر سیستم مایکروویو (مایکروفر) المنت های نوری نیز دارد. در سولاردام (سولاردوم) از قسمت بالا و قسمت پایین آن هیتر ذغالی دارد که امواج گرمایشی نورانی را به مواد غذایی میتابانند. یکی دیگر از تفاوت سولاردام (سولاردوم) و مایکروویو (مایکروفر) در محفظه ی آن است که سولاردام (سولاردوم)  بصورت مدور و استوانه ای درست شده تا امواج گرمایی به شکل بهتر روی ماده غذایی منعکس گردد، اما در مایکروویو (مایکروفر) به صورت چهارگوش می باشد. سولاردام (سولاردوم) ترکیب مایکرویو و امواج گرمایشی است که عمل پخت را انجام میدهند و دمای مواد غذایی به 320درجه در5 دقیقه می رسد اما در مایکروویو (مایکروفر) تنها توسط امواج مایکروویو (مایکروفر) عمل پخت انجام میشود. سرعت پخت در سولاردام (سولاردوم) سه برابر آون های المنتی معمولی و تا 1.5 برابر مایکروویو (مایکروفر) است به همین دلیل این سرعت بالای پخت باعث می شود کیفیت مواد غذایی حفظ شود و مزه ی بهتری داشته باشد . 

معرفی بهترین سولاردام (سولاردوم)  الجی LG

در ادامه به بررسی تخصصی بهترین سولاردام (سولاردوم) ال جی بپردازیم . امیدوارم مورد پسند شما باشد . با ما همراه باشید. برای بهترین و جدیدترین سولاردام موجود در بازار می توان به سولاردام (سولاردوم) الجی اشاره کرد در ادامه به مشخصات رایج سولاردام (سولاردوم) ال جی  (بهترین سولاردام الجی) می پردازیم. 

مشخصات رایج سولاردام الجی LG

 • سولاردام الجی دارای نمایشگر LED هوشمند
 • سولاردوم الجی دارای گریل اتوماتیک
 • سولاردام LG دارای طراحی زیبا با درب کشویی
 • ظرفیت سولاردام الجی : 38 لیتری
 • مخزن داخلی سولاردوم الجی STS گردو مدور
 • 28 برنامه پخت سولاردوم الجی
 • قدرت خروجی سولاردام (سولاردوم) الجی 900 واتی
 • قابلیت تنظیم دما، زمان و نوع پخت سولاردام LG
 • سولاردام الجی دارای قابلیت پخت ذغالی و کانوکشن
 • پخت و پز / عملکرد یخ زدایی خودکار با کوک 12
 • سولاردوم الجی دارای یخ زدایی خودکار سریع 4
 • سولاردام LG دارای شروع به کار سریع
 • بوزدایی
 • سینی گرداننده

brandsolardom4

تفاوت سولاردام و مایکروو و مایکروفر با تستر چیست؟

 • مایکروویو (مایکروفر) از ابزاری به نام مگنترون تعبیه شده که امواجی با فرکانس 2450 مگاهرتز ایجاد می کند . این امواج پس از برخورد با دیواره فلزی محفظه پخت منعکس شده و بر روی ماده غذایی متمرکز می شوند. این امواج به دلیل فرکانس بالای خود موجب نوسان و جنبش مولکول های آب درون ماده غذایی می گردد. جنبش مولکول های آب که به میلیون ها بار در ثانیه می رسد به مولکول های ماده غذایی نیز سرایت کرده و آن ها را به حرکت درمی آورد و در نتیجه برخورد مولکول ها با یکدیگر و اصطکاک بین آن ها دمای ماده به سرعت بالا می رود.
 • سولاردام (سولاردوم) فناوری ابداعی کمپانی الجی است که در واقع ترکیبی از فناوری مایکروویو و امواج گرمایشی نوری می باشد. در سولاردام ، سیستم پخت مایکروویو وجود دارد اما المنت های نوری نیز به سیستم اضافه گردیده است. در بالای محفظه پخت فر سولاردام یک هیتر ذغالی قرار گرفته است . این هیتر نوعی المنت نوری است که در داخل آن رشته های زغال قرار گرفته و امواج نورانی با گرما و عمق نفوذ بسیار بالا تولید می نماید .علاوه بر هیتر زغالی در قسمت بالا ، در کف محفظه پخت نیز یک سیستم مگاهیتر شامل چند نوع هیتر سرامیک و هالوژنی تعبیه گردیده که امواج گرمایشی نورانی را از سمت پایین به مواد غذایی می تابانند. محفظه پخت نیز در سولاردام بر خلاف دستگاه های متداول که به شکل چهارگوش می باشند، به صورت مدور و استوانه ای ساخته شده تا امواج گرمایی را بهتر بر روی مواد غذایی منعکس نماید .
 • ماکروفر تنها توسط امواج مایکروویو عمل پخت را انجام می دهد اما در سولاردام ترکیب مایکروویو و امواج گرمایشی نور است که این عمل را به انجام می رساند. این ترکیب موجب می گردد تا دمای ماده غذایی در مدت 5 دقیقه به 320 درجه برسد . این سرعت گرم شدن موجب می گردد تا سرعت پخت تا سه برابر آون های المنتی معمولی و تا 1.5 برابر فر مایکروویو گردد .به همین جهت سرعت بالای پخت موجب می شود تا مواد مغذی موجود در غذا بیشتر حفظ شده و غذا مغذی تر و خوش طعم تر گردد.

نیاز به مشاوره دارید ؟ با ما در ارتباط باشید.

Image

گروه خدمات ژاوسرویس با دارا بودن کادری مجرب و کارآزموده آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان عزیز می باشد . امیدواریم بتوانیم در کوتاهترین زمان مشکلات فنی شما را مرتفع نماییم

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران ، شهرک غرب ، خیابان خوارزم ، پلاک 32