🎉 10% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ Samsung

امروزه اکثر افراد به دنبال یک مرکز تعمیر معتبر برای تعمیرات لوازم خانگی خود می باشند. برند سامسونگ یکی از معروف ترین برند های تولید لوازم خانگی است که در صورت خراب شدن هرکدام از لوازم خانگی سامسومگ نیاز به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ می باشد. زیرا برای دوام بیشتر لوازم خانگی خود حتما برای تعمیرات با یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ تماس بگیرید. ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در سراسر تهران می باشد. و در تمامی تهران خدمات تعمیر ارائه می دهد. و همچنین برای تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محل می توانید با کارشناسان ژاو سرویس تماس حاصل نمایید و از خدمات ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ بهره مند شوید.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 021-44165442
شرق تهران 021-77661482
شمال تهران 021-26705375
جنوب تهران 021-55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

امروزه همه با نام سامسونگ Samsung آشنا هستند. سامسونگ برند تولید لوازم خانگی و الکترونیکی می باشد که یکی از بهترین و بزرگ ترین شرکت های تولیدات وسایل خانگی به شمار می آید. می توان گفت Samsung معروف ترین شرکت فروش لوازم خانگی می باشد. از آن جایی که شرکت سامسونگ بر پایه تکنولوژی و تولید با کیفیت لوازم خانگی پیش می رود اما ممکن است در صورت عدم مراقبت از لوازم خانگی سامسونگ هر یک از آن ها دچار ایراد و خرابی شوند و به تعمیرات نیاز داشته باشند.

در صورت نیاز لوازم خانگی سامسونگ به تعمیرات باید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ تماس بگیرید. زیرا قطعات غیر اصلی لوازم خانگی سامسونگ در بازار بسیار زیاد است و در صورت مراجعه به مرکز تعمیرات نامعتبر ممکن است از قطعات غیر اصلی در تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ شما استفاده نماید. به همین دلیل است که باید به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ مراجعه نمایید.

این گونه می توانید با خیال راحت لوازم خانگی خود را به یک مرکز معتبر بسپارید. نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در شهر تهران تعداد زیادی می باشد اما شما می توانید ژاو سرویس را انتخاب نماییید. زیرا ژاو سرویس یکی از نمایندگی های تعمیر لوازم خانگی Samsung می باشد که تجربه زیادی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ دارد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ Samsung

اگر به دنبال نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ Samsung هستید در اولین فرصت با کارشناسان ژاو سوریس تماس بگیرید. زیرا ژاو سرویس یکی از مراکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ معتبر در تهران می باشد که خدمات تعمیرات لوازم خانگی Samsung را انجام می دهد. بنابراین در ادامه به ویژگی های ژاو سرویس می پردازیم.

 • ضمانت 365 روزه بر روی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ : ژاو سرویس بر روی تمامی خدمات تعمیرات لوازم خانگی Samsung ضمانت 1 ساله دارد بنابراین با خیال راحت با این مرکز تعمیرات تماس بگیرید.
 • خدمات رسانی ژاو سرویس در همه نقاط تهران : اگر نیاز به تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ دارید در هر کجای تهران که باشید می توانید با ژاو سرویس تماس بگیرید و در اولین فرصت به تعمیرات لوازم خانگی خود بپردازید. ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران می باشد.
 • مشاوره و اطلاع رسانی رایگان : شما می توانید با تماس گرفتن با مرکز تعمیرات لوازم خانگی Samsung از مشاوره رایگانه کارشناسان تعمیر ژاو سرویس بهره مند شوید.
 • تعمیرات در محل : برای مراجعه نکردن به صورت حضوری می توانید با یک تماس تعمیرکار را به محل خود بیاورید و به راحتی وسیله مورد نظر خود را تعمیر نمایید.
 • دارای قطعات اصلی و اورجینال : باید بدانید برای اینکه لوازم خانگی بادوام و طول عمیر بالا داشته باشید باید در تعمیرات از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده شود در غیر این صورت مجدد لوازم خانگی شما خراب می شود و نیازمند تعمیر است. ژاو سرویس با استفاده از قطعات اصلی سامسونگ در تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ تعمیر را به بهترین نحو انجام می دهد.
 • هزینه به صرفه برای تعمیرات : ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تهران نسبت به کیفیت تعمیرات هزینه به صرفه و مناسبی برای تعمیرات دریافت می کند.
 • پاسخگویی فوری : با تماس گرفتن با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود. و به درخواست شما در همان روز رسیدگی می شود.
مشاهده  فروش قطعات جاروبرقی سامسونگ

هزینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ چقدر است؟

لازم به ذکر است برای اطلاع دقیق از هزینه های تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ باید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ Samsung تماس بگیرید. ژاو سرویس نسبت به خدماتی که انجام می دهد هزینه مناسبی برای تعمیرات دریافت می کند. قیمت یا هزینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ به عوامل متعددی بستگی دارد. در ادامه به بررسی این عوامل می پردازیم.

 1. نوع لوازم خانگی که نیاز به تعمیر دارد : یکی از مهم ترین عواملی که بر روی قیمت تعمیرات لوازم خانگی تاثیر گذار است نوع لوازم خانگی می باشد. اینکه یخچال نیازمند تعمیر باشد یا جاروبرقی هزینه های متفاوتی دارند. شما می توانید با تماس با نمابندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ از هزینه های تعمیرات مطلع شوید.
 2. مقدار یا شدت آسیب دیدگی لوازم خانگی Samsung : یکی دیگر از عوامل موثر بر روی هزینه تعمیرات شدت آسیب دیدگی لوازم خانگی است. زیرا هرچه شدت بیشتر باشد زمان صرف شده و سختی کار بیشتر می شود. بنابراین هزینه تعمیرات نیز بیشتر است.
 3. مقدار زمان صرف شده برای تعمیرات لوازم خانگی Samsung : همان طور گه گفته شد هرچه تعمیرکار زمان بیشتری بر روی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ بگذارد هزینه بیشتری نیز دریافت می کند.
 4. چه نوع قطعه ای در تعمیر استفاده شده است : گاهی اوقات برای تعمیرات باید قطعه ای از لوازم خانگی تعویض شود بنابراین هزینه آن قطعه نیز بر روی هزینه تعمیرات تاثیر می گذارد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

لوازم خانگی سامسونگ Samsung که نیاز به تعمیرات دارند

بهتر است بدانبد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ تمامی لوازم خانگی سامسونگ را تعمیر می کند. در ادامه به بررسی انواع لوازم خانگی سامسونگ و نیاز آن ها به تعمیرات می پردازیم.

 • جاروبرقی سامسونگ
 • یخچال سامسونگ
 • اجاق گاز سامسونگ
 • لباس شویی سامسونگ
 • ظرفشویی سامسونگ
 • مایکروفر سامسونگ

لازم به ذکر است ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ تمامی تعمیرات بالا را انجام می دهد و دارای تعمیرکاران متخصص برای هر نوع لوازم خانگی می باشد و برای تمامی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ Samsung ضمانت یک ساله دارد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ کجاست؟

جاروبرقی سامسونگ یکی از با کیفیت ترین و پرطرفدار ترین جاروبرقی های موجود در بازار است و همان طور که گفته شد در صورت عدم نگهداری درست لوازم خانگی با هر مارک و برندی ممکن است خراب شوند و نیازمند تعمیرات جاروبرقی باشند. جاروبرقی یکی از وسایل پرکاربرد روزمره و تمیز کاری منزل است بنابراین در صورت خراب شدن در اولین فرصت با ژاو سرویس نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ تماس بگیرید. در صورت وجود موارد زیر باید جاروبرقی سامسونگ تعمیر شود.

 • جاروبرقی سامسونگ مکش ندارد
 • جاروبرقی سامسونگ روشن نمی شود
 • جاروبرقی سامسونگ صدای بلندی دارد
 • جاروبرقی سامسونگ بوی سوختگی می دهد
 • جاروبرقی سامسونگ جرقه می زند

در صورت خراب شدن یخچال سامسونگ چه باید کرد؟ [عیب یابی + تعمیرات یخچال سامسونگ]

اگر یخچال شما خراب شده است و نیازمند به تعمیرات است با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ تماس بگیرید. ژاو سوریس دارای متخصصین تعمیر لوازم خانگی می باشند و در همان روز به در خواست شما رسیدگی می کنند. بنابراین برای تعمیرات یخچال سامسونگ با ژاو سرویس تماس بگیرید.

 • یخچال سامسونگ سرد نمی کند
 • یخچال سامسونگ برفک می زند
 • یخچال سامسونگ بوی بد می دهد
 • گاز یخچال سامسونگ خالی شده است
مشاهده  سرویس جاروبرقی بوش

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

اجاق گاز سامسونگ Samsung نیاز به تعمیرات دارد

اگر اجاق گاز شما خراب شده است در صورت تعمیر و عیب یابی با مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ تماس بگیرید. ژاو سرویس با ضمانت 1 ساله تعمیرات به بهترین نحو ممکن اجاق گاز شما را تعمیر می کند بنابراین خیالتان از تعمیرات ژاو سرویس راحت باشد.

 • شعله های اجاق گاز کم شده است
 • اجاق گاز سامسونگ روشن نمی شود
 • در صورت رها کردن ولوم شعله  گاز خاموش می شود

در بالا برخی از دلایل تعمیرات اجاق گاز سامسونگ آمده است در صورت بروز هرگونه مشکل برای اجاق گاز سامسونگ با ژاو سرویس تماس حاصل نمایید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

اگر لباسشویی سامسونگ خراب شود و به مشکل بر بخورد باید در اولین فرصت تعمیر شود زیرا لباسشویی نیز یکی از لوازم پرکاربرد و ضروری منزل می باشد. بنابراین در صورت خراب شدن لباسشویی سامسونگ جهت تعمیرات لباسشویی سامسونگ با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ Samsung تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

مرکز تعمیر ظرفشویی سامسونگ کجاست؟

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ Samsung ظرفشویی شما را به بهترین نحو تعمیر می کند. برای دریافت خدمات ژاو سرویس و تعمیرات ظرفشویی خود با ژاو سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

برای تعمیرات مایکروفر سامسونگ Samsung چه باید کرد؟

برای تعمیرات مایکروفر سامسونگ در تهران می توانید با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در تهران تماس بگیرید. زاو سرویس تمای ایرادات و عیوب مایکروفر شما را رفع می کند و تعمیرات مایکروفر سامسونگ شما را انجام می دهد.

 • سینی مایکروفر سامسونگ نمی چرخد
 • مایکروفر سامسونگ روشن نمی شود
 • درب مایکروفر سامسونگ بسته نمی شود
 • مایکروفر سامسونگ جرقه می زند

در صورت ایجاد ایرادات بالا با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ Samsung تماس بگیرید و در اولین فرصت به تعمیر مایکروفر سامسونگ بپردازید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در منزل شما

دیگر نیاز به مراجعه حضوری به مراکز تعمیر لوازم خانگی نیستید و می توانید به راحتی با تماس با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ Samsung تعمیرکاران متخصص ژاو سرویس را به محل خود اعزام نمایید. همچنین لوازم خانگی مثل ماشین لباسشویی و یخچال را به سختی باید از منزل خارج نمود. بنابراین باید تعمیرکار را به منزل آورد تا لوازم خانگی را تعمیر کند.

ژاو سرویس با خدمات دهی در سراسر تهران به انجام تعمبرات لوازم خانگی می پردازد. در هر کجای تهران که هستید برای دریافت خدمات و تعمیرات ژاو سرویس تماس بگیرید. ژاو سرویس در همه نقاط تهران خدمات می دهد از جمله :

👨‍🔧نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در شمال تهران

👨‍🔧نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در شرق تهران

👨‍🔧نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در جنوب تهران

👨‍🔧نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در غرب تهران

در هر کدام از نواحی تهران هستید کافی است با مرکز تعمیرات لوازم خانگی ژاو سرویس تماس بگیرید و درخواست خود را عنوان کنید. می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ژاو سوریس نیز بهره مند شوید.

 

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ کجاست؟

ژاو سرویس مرکز تعمیرات لوازم خانگی در سراسر تهران می باشد. و در تمامی تهران خدمات تعمیر ارائه می دهد. و همچنین برای تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محل می توانید با کارشناسان ژاو سرویس تماس حاصل نمایید و از خدمات ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ بهره مند شوید.

مشاهده  تعمیرات سیستم های تهویه VRF

هزینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ چقدر است؟

برای برای اطلاع دقیق از هزینه های تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ باید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ Samsung تماس بگیرید. ژاو سرویس نسبت به خدماتی که انجام می دهد هزینه مناسبی برای تعمیرات دریافت می کند. قیمت یا هزینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ به عوامل متعددی بستگی دارد.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در منزل کجاست؟

دیگر نیاز به مراجعه حضوری به مراکز تعمیر لوازم خانگی نیستید و می توانید به راحتی با تماس با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ Samsung عمیرکاران متخصص ژاو سرویس را به محل خود اعزام نمایید.

4.6/5 - (200 امتیاز)

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در شرق تهران

افسریه، ارتش، لویزان، شیان، حکیمیه، رسالت، تهرانپارس، سید خندان، پیروزی، آهنگ، نارمک

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در شمال تهران

شریعتی، شهرک غرب، دیباجی، ظفر، پل رومی، دولت، سعدآباد، آتی ساز، جمشیدیه، تجریش، فرشته، آجودانیه، کامرانیه، سعادت آباد، فرمانیه، زرگنده، بلوار کاوه، اقدسیه، جردن، الهیه، زعفرانیه، نیاوران، جماران، اندرزگو، شمیرانات، میرداماد، پاسداران

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در غرب تهران

شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، تهرانسر، کن، خلیج فارس، آریاشهر، ستارخان، بلوار فردوس شرق و غرب، توحید، پونک، صادقیه، آیت الله کاشانی، مرزداران، سردار جنگل، جنت آباد (شمالی جنوبی)، شهر زیبا

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در مرکز تهران

عباس آباد، میدان ولیعصر، شهرک والفجر، خیابان ولیعصر، فاطمی، امیر آباد، کارگر شمالی، مطهری، یوسف آباد، انقلاب، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، شیخ بهایی، گیشا، شهر آرا، میدان ونک

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در جنوب تهران

نازی آباد، باقر شهر، قزوین، ولیعصر، جوادیه، یافت آباد، منیریه، راه آهن، حافظ، جمهوری، نواب، شاهپور، عبدل آباد، ورامین، آزادی، مهرآباد، انقلاب، شهر ری، شادآباد، خانی آباد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین