هزینه تعمیر جارو برقی

مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات پس از فروش جاروبرقی

جارو برقی یکی از پرکاربرد ترین وسایل هر خانه ای است که روزی با مشکل موجه می شود و خراب می شود. از آنجا که تعویض لوازم برقی به هیچ وجه به صرفه نیست ، تعمیر جاروبرقی بهترین راه است. اگر به دنبال تعمیرات جارو برقی هستید قطعا هزینه تعمیر جارو برقی به یکی از مشکلات شما تبدیل شده است . ولی نگران نباشید. ما اینجا در ژاو سرویس به تعمیر لوازم برقی شما با مناسب ترین قیمت می پردازیم. کافی است با شماره نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ژاو تماس بگیرید و از خدمات این مجموعه بهره ببرید. ما اینجا در ژاو سرویس به وسیله بهترین متخصصین فنی به تعمیر لوازم جانبی شما می پردازیم.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 02144161242
شرق تهران 77661482
شمال تهران 09029009001
جنوب تهران 55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
هزینه تعمیر جارو برقی

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در تهران با بهترین هزینه

جارو برقی یکی از پرکاربرد ترین لوازم برقی در عصر امروزی است. میتوان تقریبا گفت که امروزه در تمامی خانه ها جارو برقی وجود دارد و زندگی بدون این وسیله برقی بسیار سخت و طاقت فرسا می شود. همه ی خانه دار ها حداقل هفته ای یکبار از این وسیله در خانه استفاده می کنند پس بدیهی است که جارو برقی نیز دچار استهلاک می شود و مانند سایر وسایل برقی دچار خرابی می شود. در زمانی که یکی از لوازم ما با خرابی رو به رو می شوند ما می توانیم به کلی آن را تعویض کنیم یا به تعمیر آن بپردازیم. اگر قصد تعمیرات جارو برقی دارید قطعا هزینه تعمیر جارو برقی برای شما اهمیت دارد. هزینه تعمیر جارو برقی به چند چیز بستگی دارد که ما در این مطلب به شرح آن می پردازیم. همچنین اگر به دنبال نمایندگی معتبر در تهران برای تعمیرات لوازم برقی خود می گردید می توانید از خدمات ژاو سرویس بهره ببرید.

مزایا استفاده از خدمات تعمیرات

  • صرفه جویی در هزینه : بدیهی است که تعمیرات به صرفه تر از تعویض کامل وسیله برقی است.
  • صرفه جویی در وقت : شما از طریق ژاو به سرعت میتوانید به تعمیر انواع لوازم برقی بپردازید.
  • پرداخت هزینه مناسب : اگر برای تعمیر جاروبرقی خود به یک مرکز معتبر اطمینان کنید ، می توانید با مناسب ترین قیمت به تعمیر بپردازید.
  • کاهش رفت و آمد : در شلوغی شهر تهران ، خرید جارو برقی می تواند وقت زیادی از شما بگیرد. در حالی که برای تعمیرات کافی است با شماره ژاو سرویس تماس بگیرید و از خدمات درب محل آن ها استفاده کنید.

اگر به دنبال یک مرکز تعمیرات با هزینه مناسب برای تعمیر جارو برقی خود هستید ما به شما ژاو سرویس را پیشنهاد می کنیم. ژاو سرویس با ارائه انواع خدمات در زمینه ی تعمیرات لوازم برقی ، آماده ی خدمت رسانی به شما است.

کدام قطعات جارو برقی به تعمیر بیشتری نیاز پیدا می کند ؟

موتور جاروبرقی : با توجه به برند جارو برقی و کیفیت ساخت ، موتور های جارو برقی عمر های متفاوتی دارد . با این وجود این قطعه ممکن است دچار عیب و آسیب شود و به تعمیر نیاز پیدا کند.

آرمیچر جارو برقی :این قسمت یکی از مهم ترین قسمت جای جارو برقی می باشد و قسمت چرخان جارو برقی محسوب می شود. این قسمت خود از قطعات مهمی تشکیل شده است که گاهی اسیب می بیند. تعمیر یا تعویض این قطعات پیچیده و تخصصی است و باید به دست یک متخصص فنی صورت بگیرد.

بلبرینگ جارو برقی : این قسمت که به علت گرد و خاک محیط بیشتر در معرض آسیب و خراب شدن است ، برای تعمیر و تعویض نیاز به یک متخصص فنی دارد.

مکش جارو برقی : از مهم ترین قطعات جارو برقی است و در حقیقت وظیفه اصلی جارو برقی بر عهده ی این عضو مهم است. کاهش قدرت جارو برقی ناشی از اسیب در این قسمت یا موتور است که باید مورد برسی قرار بگیرد. مکش جارو برقی قطعات و متعلقات مخصوص به خود را دارد که دچار اسیب می شود و نیاز به تعمیر دارد. اگر به تعمیر کار ماهر با هزینه مناسب برای تعمیر جارو برقی خود می گردید کافی است با شماره ژاو سرویس تماس بگیرید و از خدمات آن ها بهره ببرید.

سیم کشی جارو برقی : ممکن است در نتیجه ضربه ، نوسانات برق یا مشکلاتی از این قبیل سیم کشی جارو برقی دچار ایراد شود. علت روشن نشدن جارو برقی ، که یک مشکل متداول است نیز گاهی از این قسمت نشئت میگیرد. برسی اتصالات و سیم کشی لوازم برقی ، یک امر کاملا تخصصی است که توسط یک فرد عادی انجام نمی شود و باید مورد برسی فرد متخصص قرار بگیرد.

تنظیم کننده قدرت مکش یا دیمر : مصرف کننده ی جارو برقی با استفاده از این قسمت قدرت موتور و در نتیجه قدرت مکش را تنظیم می کند. این قسمت گاهی دچار ایراد می شود.

در جارو برقی قسمت های متعددی است که ممکن است خراب شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. تعمیر تمامی قسمت خای جارو برقی را می توان امری تخصصی تلقی کرد که برای انجام آن نیاز به فرد متخصص است. شما می توانید از طریق ژاو سرویس با هزینه مناسب به تعمیر جارو برقی خود بپردازید.

هزینه تعمیر جارو برقی چقدر است ؟

هزینه تعمیر جارو برقی و تعیین آن به مولفه های مختلفی برسی دارد که با توجه به آن مقدار هزینه تعیین می شود. علاوه بر این مولفه ها ، هزینه تعمیر کار نیز اضافه می شود و هزینه نهایی تعمیر جارو برقی مشخص می شود.

برند جارو برقی : هزینه ی تعمیر جارو برقی بسیار از برند آن تاثیر می پذیرد. برخی از برند ها حساسیت و پیچیدگی بیشتری برای تعمیر دارند و بدیهی است که هزینه تعمیر آن بیشتر می شود.

میزان اسیب دیدگی جارو برقی : هر چه خرابی جارو برقی پیچیده تر و مربوط به قسمت های مهم تر باشد هزینه تعمیر جارو برقی نیز بیشتر می شود. برای مثال گاهی با یک تعویض فیلتر ساده یا یک سرویس ، جارو برقی به خوبی کار می کند و گاهی خرابی به اتصالات اصلی جارو برقی کشیده شده است. در ژاو سرویس به برسی دقیق علت خرابی جارو برقی پرداخته می شود و روند تعمیر به همراه هزینه ی تعمیر آن خدمت مشتریان ارائه می شود.

قطعه اسیب دیده : اگر خرابی جارو برقی ناشی از اسیب به قطعات باشد ، باید مبلغی را برای خرید قطعه پرداخت کرد. در هنگام خرید قطعه ، نو یا دست دوم بودن ، اصل و فابریک بودن یا درجه یک یا درجه دوم باید مد نظر قرار بگیرد. بدیهی است که اگر قطعه ی فابریک و ارجینال نصب شود ، هزینه بیشتری باشد پرداخت شود. همچنین هزینه ی نصب قطعه نیز محاسبه می شود. توجه داشته باشید در صورت خرابی می توانید خود قطعه را تهیه کرده و از طریق ژاو سرویس نصب و جایگزین کنید.

همچین شایان ذکر است نوع قطعه اسیب دیده نیز در هزینه تعمیر جارو برقی تاثیر دارد. برای مثال اگر قطعه ای در موتور نیاز به تعویض داشته باشد هزینه متفاوت با دیمر جارو برقی خواهد داشت. همچنین هزینه ای که برای تعویض مکش جارو برقی می دهید با هزینه که برای تعویض فیلتر داده می شود متفاوت است.

تکنولوژی جارو برقی : گاهی تکنولوژی جارو برقی پیچیده است و برسی عیوب آن نیز سخت تر می شود. گاهی دستگاه با یک تکنولوژی ساده ساخته می شود که در این صورت هزینه تعمیر جارو برقی نیز کمتر می شود.

تعویض یا تعمیر قطعات : اگر قطعه به کلی سوخته و نابود شده باشد باید تعویض شود. اما گاهی قطعه خود جارو برقی را می توان تعمیر کرد که در این صورت هزینه تعمیر قطعه به مراتب کمتر از هزینه تعویض کلی قطعه جارو برقی است. همچنین میزان اسیب دیدگی قطعه نیز در تعیین هزینه تعمیر جارو برقی تاثیر گذار است.

سایر خدمات : نمایندگی که برای تعمیر خدمات به آن مراجعه می کنید بر اساس خدماتی که در روند تعمیر لوازم برقی به شما ارائه می کند ، هزینه دریافت می کند. اما مهم است که برای این خدمات هزینه مناسب تعیین گردد تا رضایت مشتری به بهترین نحو جلب شود.

شما می توانید برای تعمیر لوازم خانگی خود به ژاو سرویس اعتماد کنید. ما در این مرکز به برسی کامل مشکلات لوازم برقی شما می پردازیم و با استفاده از بهترین متخصصین فنی و با مناسب ترین هزینه به تعمیر لوازم شما می پردازیم. کافی است با شماره ژاو سرویس تماس بگیرید و به کسب اطلاعات بپردازید.

خدمات ژاو سرویس

ارائه خدمات در محل : ژاو سرویس تعمیرات را در محل سکونت شما انجام می دهد که علاوه بر صرف جویی در وقت شما را از رفت و آمد بی نیاز می کند.

گارانتی خدمات : شما برای انجام تعمیرات در ژاو سرویس گارانتی دریافت خدمات دریافت می کنید که ضمانت نامه ای برای تعمیر لوازم برقی شما محسوب میشود.

سرعت در پاسخگویی : شما می توانید در کمترین زمان در ژاو سرویس به کسب اطلاعات بپردازید و در صورت خواست شما متخصصین ژاو سرویس در سریع ترین زمان در محل حضور پیدا می کنند.

خدمات در تمامی نقاط تهران : در هر کجای تهران که باشید ژاو سرویس آماده ی خدمت رسانی به شما می باشد.

شفافیت مالی : هزینه تعمیر لوازم برقی شما از جمله جارو برقی، یخچال یا سایر لوازم برای شما اهمیت دارد. ژاو سرویس هزینه ی تعمیر لوازم برقی شما را با شفافیت کامل به شما ارائه می کند و در صورت رضایت شما به تعمیر می پردازد.

ارائه خدمات در 24 ساعت شبانه روز : نمایندگی ژاو سرویس در تمامی ساعات روز آمادگی خدمت رسانی به شما است.

متخصصین فنی و ماهر : از مهارت و دانش متخصصین ژاو سرویس اطمینان خاطر داشته باشید و با خیالت راحت لوازم برقی خود را به ما بسپرید.

همانطور که فوقا ذکر کردیم فاکتور های بسیاری برای تعیین هزینه تعمیر جارو برقی وجود دارد. اگر جارو برقی شما با مشکل مواجه شده است و دغدغه هزینه تعمیر آن را دارید ، نگران نباشید. کافی است برای کسب اطلاعات بیشتر با ژاو سرویس تماس بگیرید. متخصصین نمایندگی ژاو در کمترین زمان به برسی مشکلات جارو برقی می پردازند و در صورت تمایل شما به تعمیر آن می پردازند. کافی است با شماره این مرکز تماس بگیرید و از خدمات آن ها بهره ببرید.

چرا انتخاب این نمایندگی تعمیرات؟

در محل بودن تعمیرات
و سابقه حداقل 10 ساله متخصصان از مهم ترین ویژگی های آن است

خدمات رسانی شامل کدام مناطق تهران می شود؟

تمامی مناطق
تنها کافی ست با شماره مرتبط با منطقه خود تماس حاصل فرمایید

5/5 - (2 امتیاز)

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین