هزینه تعمیرات داکت اسپلیت

مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات پس از فروش داکت اسپلیت

مانند هر لوازم خانگی دیگری داکت اسپلیت نیز ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد. حال سوالی که مطرح است حول محور هزینه تعمیرات داکت اسپلیت در گردش است. هزینه تعمیرات داکت اسپلیت با مرکز نمایندگی ما به حداقل میزان ممکن خود رسیده و متخصصان ما در محل شما حاضر شده و با تخصص خود شمارا به انتظاراتتان خواهند رساند. جهت یافتن اطلاع بیشتر در مورد هزینه تعمیرات داکت اسپلیت همین حالا با شماره های درج شده با توجه به محل زندگیتان تماس حاصل فرمایید.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 28421384
شرق تهران 77661482
شمال تهران 28421384
جنوب تهران 55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
هزینه تعمیرات داکت اسپلیت

 ژاو سرویس با داشتن متخصصین با تجربه و آموزش دیده سابقه درخشانی در زمینه تعمیرات داکت اسپلیت دارد این شرکت جهت جلب بیشتر مشتریان کلیه هزینه تعمیرات داکت اسپلیت را در جدول زیر شفاف سازی کرده است زیرا مشتریان بتوانند با دانستن قیمتهای روز در رابطه با تعمیرات داکت اسپلیت سریعتر جهت تعمیرات داکت اسپلیت خود اقدام کنند.

خدمت رسانی ژاو سرویس در زمینه تعمیر و سرویس کلیه برندهای داکت اسپلیت به مشتریان خود می باشد، تکنسین های ما در تعمیر، سرویس، نصب و راه اندازی بهترین برندهای داکت اسپلیت تخصص بالایی دارند.

همچنین هزینه تعمیرات داکت اسپلیت را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از تعرفه تعمیر و سرویس داکت اسپلیت ، از خدمات ژاو سرویس بهره مند شوید. امید آن داریم تا با رعایت کردن قوانین مشتری مداری جایگاه خود را در عرصه خدمات داکت اسپلیت حفظ کنیم. این نکته قابل اهمیت است که مدت زمان گارانتی بر روی هزینه تعمیرات و سرویس داکت اسپلیت تاثیر گذار است و تکنولوژی به کار رفته در داکت اسپلیت تعرفه خدمات را تغییر خواهد داد.

 

قابل ذکر است مجموعه ژاو سرویس با شعبات مختلف در زمینه تعمیر و سرویس داکت اسپلیت خدمات زیر را ارائه میدهد، البته هزینه تعمیرات داکت اسپلیت در صورت حضور تکنسین در منزل با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی داکت اسپلیت محاسبه خواهد شد.

به تعمیرکاران و تکنسین های ژاو سرویس جهت تعمیر و سرویس داکت اسپلیت اعتماد کنید.ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت تمامی نیازهای مشتریان خود را در زمینه تعمیر داکت اسپلیت بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی رسیدگی خواهد کرد.
  • هزینه نصب داکت اسپلیت

در راستای هزینه تعمیرات داکت اسپلیت شما را با نرخ و تعرفه هزینه نصب داکت اسپلیت آشنا میکنیم :

 خدمات تعمیرات داکت اسپلیت   هزینه تعمیرات داکت اسپلیت(ریال)
 سرویس کامل داکت اسپلیت و راه اندازی آن
 سرویس کامل +  شارژ گاز تکمیلی داکت اسپلیت 24 تا 32 هزار
 سرویس کامل +  شارژ گاز تکمیلی  داکت اسپلیت 32تا 42 هزار
تعویض خازن
تعویض کنتاکتور اصلی
اجرت تعویض کمپرسور داکت اسپلیت

 

زمانی که داکت اسپلیت شما خراب شده است و دنبال مرکز رسمی تعمیر داکت اسپلیت خود میگردید، می توانید از شرکت ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت برندهای مختلف کمک بگیرید و آسوده خاطر تعمیرات داکت اسپلیت خود را به ما بسپارید.

ژاو سرویس دارای مجوز رسمی تعمیر داکت اسپلیت اعم از کلیه برند های داکت اسپلیت  می باشد.

همان طور که گفته شد ژاو سرویس در راستای شفاف سازی هزینه تعمیر داکت اسپلیت  اقدام به تهیه لیست قیمت هزینه تعمیر داکت اسپلیت  و قطعات آن و همچنین اجرت های آن کرده است، البته توجه داشته باشید هزینه تعمیر داکت اسپلیت  متغیر است و میتواند با کمی نوسان همراه باشد .

نکات مهم هزینه تعمیر داکت اسپلیت 

در زمینه تعمیر داکت اسپلیت  و هزینه های آن، چندین نکته را باید توجه کنید :

  • قیمت قطعات داکت اسپلیت  نمی‌تواند یک مقدار ثابتی باشد حتما قطعات مختلف دارای قیمتهای متفاوت و نا مشخص هستند، البته شایان ذکر است که قیمت در بازار نیز متغیر می باشد. ازاین‌رو نرخ تعمیر قطعات متفاوت است.
  • مدت‌زمان گارانتی تعمیرات داکت اسپلیت ، هزینه تعمیرات داکت اسپلیت  را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
  • تکنولوژی و برند داکت اسپلیت  هزینه تعمیر داکت اسپلیت را تحت شعاع قرار می دهد. مسلما هر چه کیفیت داکت اسپلیت  بالاتر برود، هزینه تعمیرات داکت اسپلیت  انجام‌شده نیز بیشتر خواهد بود.
  • تعویض قطعات معیوب داکت اسپلیت با قطعات اصل و اورجینال داکت اسپلیت ، تعرفه خدمات تعمیرات آن را متغیر خواهد کرد.
Rate this post

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین