هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی

مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی گرچه ممکن است زیاد باشد اما با ژآو سرویس نگران این مسئله نباشید. هزینه ها تا 90 درصد کاهش داشته و می توان با اعتماد کامل به این نمایندگی ماشین ظرفشویی خود را تعمیر نمایید. با شماره های موجود در همین بخش تماس بگیرید. با توجه به محل زندگی خود شماره مناسب خود را انتخاب کرده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس حاصل فرمایید. تمامی متخصصان ژآو سرویس با 10 سال سابقه رضایت شمارا بی شک جلب خواهند کرد.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 28421384
شرق تهران 77661482
شمال تهران 28421384
جنوب تهران 55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی

ژاو سرویس با داشتن متخصصین با تجربه و آموزش دیده سابقه درخشانی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دارد این شرکت جهت جلب بیشتر مشتریان کلیه هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی را در جدول زیر شفاف سازی کرده است زیرا مشتریان بتوانند با دانستن قیمتهای روز در رابطه با تعمیرات ماشین ظرفشویی سریعتر جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی خود اقدام کنند.

اگر به سرویس ظرفشویی خود در تهران نیاز دارید و هزینه آن برای شما سنگین میباشد کافی است با ژاو سرویس نماینده تعمیرات ماشین ظرفشویی در سراسر تهران تماس حاصل نمایید تا با کمترین هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی از خدمات مجموعه ما بهره مند شوید.

در ادامه هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از تعرفه تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی ، از خدمات ژاو سرویس بهره مند شوید. امید آن داریم تا با رعایت کردن قوانین مشتری مداری جایگاه خود را در عرصه خدمات لوازم خانگی حفظ کنیم.

 

این نکته قابل اهمیت است که مدت زمان گارانتی بر روی هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی تاثیر گذار است .همچنین استفاده از قطعات فابریک برای هر برندی متفاوت می باشد زیرا تکنولوژی به کار رفته در ماشین ظرفشویی تعرفه خدمات را تغییر خواهد داد.

ژاو سرويس برای رفاه حال مشتريان عزیز خود آموزش تعمير و سرويس ماشين ظرفشويی، علت ارو و نحوه رفع کد خطا ، آموزش عیب یابی و تعمیرات پرداخته است، با ما همراه باشید ادامه مطلب به شما اطمینان خواهد داد تا دیگر دغدغه ای بابت  سرویس ظرفشویی و هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی نداشته باشید.

قابل ذکر است مجموعه ژاو سرویس با شعبات مختلف در زمینه سرویس ماشین ظرفشویی خدمات زیر را ارائه میدهد، البته در صورت حضور تکنسین در منزل با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی ماشین ظرفشویی محاسبه خواهد شد.

  • هزینه موتور ماشین ظرفشویی

موتور ماشین ظرفشویی در دو مدل موتور همراه با المنت و موتور بدون المنت در بازار عرضه شده است.

 تعمیر موتور ماشین ظرفشویی  هزینه تعویض موتور ماشین ظرفشویی  هزینه اجرت باز و بسته کردن موتور ماشین ظرفشویی  هزینه ایاب و ذهاب

زمانی که ماشین ظرفشویی شما خراب شده است و دنبال مرکز رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی خود میگردید، می توانید از شرکت ژاو سرویس نمایندگی برندهای مختلف اعم از ماشین ظرفشویی سامسونگ ، ماشین ظرفشویی الجی ، ماشین ظرفشویی بوش ، ماشین ظرفشویی پاناسونیک ، ماشین ظرفشویی ناسیونال ، ماشین ظرفشویی دلوونگی ، ماشین ظرفشویی کنوود ، ماشین ظرفشویی دوو ، ماشین ظرفشویی زیمنس کمک بگیرید و آسوده خاطر تعمیرات ماشین ظرفشویی خود را به ما بسپارید.

ژاو سرویس دارای مجوز رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی اعم از کلیه برند های ماشین ظرفشویی را دارد.

همان طور که گفته شد ژاو سرویس در راستای شفاف سازی هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی اقدام به تهیه لیست قیمت موتور آن و قطعات آن و همچنین اجرت های آن کرده است، البته توجه داشته باشید هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی متغیر است و میتواند با کمی نوسان همراه باشد .

نکات مهم هزینه ها

در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی و هزینه های آن، چندین نکته را باید توجه کنید :

  • قیمت قطعات ماشین ظرفشویی نمی‌تواند یک مقدار ثابتی باشد حتما قطعات مختلف دارای قیمتهای متفاوت و نا مشخص هستند، البته شایان ذکر است که قیمت در بازار نیز متغیر می باشد. ازاین‌رو نرخ تعمیر قطعات متفاوت است.
  • مدت‌زمان گارانتی تعمیرات ماشین ظرفشویی، هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
  • تکنولوژی و برند ماشین ظرفشویی هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی را تحت شعاع قرار می دهد. مسلما هر چه کیفیت تعمیر ماشین ظرفشویی بالاتر برود، هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی انجام‌شده نیز بیشتر خواهد بود.
  • تعویض قطعات معیوب ماشین ظرفشویی با قطعات اصل و اورجینال ماشین ظرفشویی ، تعرفه خدمات تعمیرات آن را متغیر خواهد کرد.

چرا انتخاب این نمایندگی تعمیرات؟

تکنسین های ما با تجربه 10 ساله خود در محل شما حاضر خواهند بود.

برجسته ترین ویژگی نمایندگی تعمیرات چیست؟

با تجربه تکنسین ها نیاز به تعمیرات دوباره به حداقل حالت ممکن خواهد رسید.

تعمیرات در کدام مناطق تهران انجام می شود؟

تعمیرات در تمامی نقاط تهران حاصل می گردد. تنها باید با شماره مورد نظر خود تماس بگیرید.

Rate this post

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین