هزینه تعمیر ماشین لباسشویی

مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی خود را با ژآو سرویس تا 90 درصد کاهش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر از هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی شماره هایی که در همین بخش است را با توجه به محل زندگی خود انتخاب کرده و پس از اطلاع از هزینه، در انتظار متخصصان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باشید. ژآو سرویس در اسرع وقت نیروهای خود را به محل زندگی و تعمیرات شما فرستاده و برترین کیفیت را به شما ارائه خواهد کرد. سابقه ژآو سرویس تمامی انتظارات شما را بر آورده خواهد کرد.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 28421384
شرق تهران 77661482
شمال تهران 28421384
جنوب تهران 55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
هزینه تعمیر ماشین لباسشویی

ژاو سرویس با داشتن متخصصین با تجربه و آموزش دیده سابقه درخشانی در زمینه تعمیر دارد این شرکت جهت جلب بیشتر مشتریان کلیه هزینه تعمیر ماشین لباسشویی را در جدول زیر شفاف سازی کرده است زیرا مشتریان بتوانند با دانستن قیمتهای روز در رابطه با تعمیر ماشین لباسشویی سریعتر جهت تعمیر ماشین لباسشویی خود اقدام کنند.

با مراجعه تکنسین ژاو سرويس محصول شما با قطعات استاندارد و فابریک تعمير و سرويس می شود، جهت نصب با برندهای مختلف با ما تماس بگیرید و از نظر تعرفه نصب و تعرفه تعمیر کردن ماشین لباسشویی خود مطمئن باشید.

در ادامه هزینه تعمیر ماشین لباسشویی را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از تعرفه ، از خدمات ژاو سرویس بهره مند شوید. امید آن داریم تا با رعایت کردن قوانین مشتری مداری جایگاه خود را در عرصه خدمات لوازم خانگی حفظ کنیم.

این نکته قابل اهمیت است که مدت زمان گارانتی بر روی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی تاثیر گذار است .همچنین استفاده از قطعات فابریک برای هر برندی متفاوت می باشد زیرا تکنولوژی به کار رفته در ماشین لباسشویی تعرفه خدمات را تغییر خواهد داد.

 اهداف ژاو سرویس دریافت رضایت مشتری می باشد، معرفی ما به عنوان مجموعه برتر در عرصه تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی به دوستان و آشنایان از طریق شما عزیزان باعث افتخار ما می باشد.

قابل ذکر است مجموعه ژاو سرویس با شعبات مختلف خدمات زیر را ارائه میدهد، البته هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی  در صورت حضور تکنسین در منزل با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی ماشین لباسشویی محاسبه خواهد شد.

هزینه تعمیر تایمر ماشین لباسشویی

هزینه آن به شرح زیر میباشد:

در اکثر مواقع تایمر ماشین لباسشویی که قطعه ای مکانیکی و الکترونیکی است قابل تعمیر شدن است و احتیاجی به تعویض نخواهد داشت.

  تایمر مکانیکی ماشین لباسشویی تایمر الکترونیکی ماشین لباسشویی  هزینه اجرت باز کردن و نصب تایمر ماشین لباسشویی  هزینه ایاب و ذهاب

این نکته قابل اهمیت است که اگر آی سی پروگرمر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دچار مشکل شد بهتر است که تعویض شود نه تعمیر.

زمانی که ماشین لباسشویی شما خراب شده است و دنبال مرکز رسمی تعمیر ماشین لباسشویی خود میگردید، می توانید از شرکت ژاو سرویس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی برندهای مختلف اعم از ماشین لباسشویی سامسونگ ، ماشین لباسشویی الجی ،  ماشین لباسشویی بوش ، ماشین لباسشویی پاناسونیک ، ماشین لباسشویی ناسیونال ، ماشین لباسشویی دلوونگی ، ماشین لباسشویی کنوود ، ماشین لباسشویی دوو ، ماشین لباسشویی زیمنس کمک بگیرید و آسوده خاطر تعمیر ماشین لباسشویی خود را به ما بسپارید.

ژاو سرویس دارای مجوز رسمی تعمیر ماشین لباسشویی اعم از کلیه برند های ماشین لباسشویی را دارد.

همان طور که گفته شد ژاو سرویس در راستای شفاف سازی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اقدام به تهیه لیست قیمت موتور و قطعات آن و همچنین اجرت های آن کرده است، البته توجه داشته باشید تعرفه متغیر است و میتواند با کمی نوسان همراه باشد . 

نکات مهم هزینه تعمیر ماشین لباسشویی

در زمینه ماشین لباسشویی و هزینه های آن، چندین نکته را باید توجه کنید :

  • قیمت قطعات ماشین لباسشویی نمی‌تواند یک مقدار ثابتی باشد حتما قطعات مختلف دارای قیمتهای متفاوت و نا مشخص هستند، البته شایان ذکر است که قیمت در بازار نیز متغیر می باشد. ازاین‌رو نرخ تعمیر قطعات متفاوت است.
  • مدت‌زمان گارانتی تعمیر ماشین لباسشویی، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
  • تکنولوژی و برند ماشین لباسشویی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی را تحت شعاع قرار می دهد. مسلما هر چه کیفیت بالاتر برود، هزینه انجام‌شده نیز بیشتر خواهد بود.
  • تعویض قطعات معیوب ماشین لباسشویی با قطعات اصل و اورجینال ماشین لباسشویی ، تعرفه خدمات تعمیر آن را متغیر خواهد کرد.

چرا انتخاب این نمایندگی تعمیرات؟

نمایندگی ما در کمتری زمان ممکن متخصصان خود را به محل نیاز به تعمیرات شما ارسال می نماید

هزینه تعمیرات به چه شکل است؟

به دلیل تعمیرات در محل، کاهش چند درصدی هزینه های تعمیر را شاهد خواهید بود.

آیا تعمیرکاران می توانند هر برندی را تعمیر نمایند؟

قطعا
متخصصان ما با سابقه 10 ساله خود امکان تعمیر هر برندی را دارند

Rate this post

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین