هزینه تعمیر پکیج

مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات پس از فروش پکیج

یکی از دغدغه هایی که هر شخصی ممکن است با پکیج منزل خود داشته باشد، نیاز به تعمیرات است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه تعمیرات پکیج با شماره همای موجود در همین بخش تماس گرفته و ارتباطات خود با ژآو سرویس را برقرار نمایید. با توجه به محل زندگی خودتان شماره مورد نظر را یادداشت و شماره گیری کرده و متخصصان نمایندگی تعمیرات پکیج را به سوی منزل و محل خود فرا بخوانید. هزینه تعمیرات پکیج تا 90 درصد کاهش پیدا می کند.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 28421384
شرق تهران 77661482
شمال تهران 28421384
جنوب تهران 55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
هزینه تعمیر پکیج

 

هزینه تعمیر پکیج را باید جدی بگیرید به همین دلیل موقع خرید پکیچ باید دقت داشته باشید تا پکیج باکیفیتی را تهیه کنید زیرا در این صورت احتمال کمتری دارد که مجبور شوید برای هزینه تعمیر پکیج  وقت و زمان بگذارید، البته پکیج نیز مانند باقی تاسیسات منزل دچار فرسودگی و خرابی خواهد شد و از این امر مستثنی نمی باشد، ممکن است بعد از چندین سال نیاز به تعمیر پکیج داشته باشید و لازم باشد به دنبال تعمیرکار پکیج بگردید. به همین خاطر بهتر است از لیست قیمت خدمات پکیج آگاه باشید تا بدانید چه مبلغی را باید برای آن خرج کنید.

نمایندگی تعمیر پکیج ژاو سرویس، ارائه دهنده خدمات تعمیر و سرویس پکیج در محل می باشد.

ژاو سرویس با داشتن متخصصین با تجربه و آموزش دیده سابقه درخشانی در زمینه تعمیر پکیج دارد این شرکت جهت جلب بیشتر مشتریان کلیه هزینه تعمیر پکیج را در جدول زیر شفاف سازی کرده است زیرا مشتریان بتوانند با دانستن قیمتهای روز در رابطه با تعمیر پکیج سریعتر جهت تعمیر و سرویس پکیج خود اقدام کنند.

 

در ادامه هزینه تعمیر پکیج را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از تعرفه سرویس پکیج ، از خدمات ژاو سرویس بهره مند شوید. امید آن داریم تا با رعایت کردن قوانین مشتری مداری جایگاه خود را در عرصه خدمات پکیج حفظ کنیم.

 

این نکته قابل اهمیت است که مدت زمان گارانتی بر روی هزینه تعمیر پکیج تاثیر گذار است .

همچنین استفاده از قطعات فابریک برای هر برندی متفاوت می باشد زیرا تکنولوژی به کار رفته در پکیج تعرفه خدمات را تغییر خواهد داد. قابل ذکر است مجموعه ژاو سرویس با شعبات مختلف در زمینه تعمیرات و سرویس خدمات زیر را ارائه میدهد، البته هزینه تعمیر پکیج در صورت حضور تکنسین در منزل با پرداخت ایاب و ذهاب و عیب یابی محاسبه خواهد شد.

 

 خدمات  هزینه(ریال)
 ایاب و ذهاب و کارشناسی ایراد دستگاه
 تعویض منبع انبساط و راه اندازی
 تغیر فصل تابستان به زمستان یا بالعکس با هواگیری
 تعویض پمپ کامل با فلنج فلزی
 تعویض پمپ کامل با کاتالیست
 تعویض ترانس جرقه با یون
 تعویض برد الکترونیکی پکیج همراه با تنظیم
تعویض ولوم های تنظیم دما و کنترل
تعویض سنسور آب گرم یا شوفاژ مستغرق هر عدد

زمانی که پکیج شما خراب شده است و دنبال مرکز رسمی تعمیر پکیج خود میگردید، می توانید از شرکت ژاو سرویس نمایندگی تعمیر پکیج برندهای مختلف کمک بگیرید و آسوده خاطر تعمیر پکیج خود را به ما بسپارید. ژاو سرویس دارای مجوز رسمی تعمیر پکیج اعم از کلیه برند های پکیج را دارد.

همان طور که گفته شد ژاو سرویس در راستای شفاف سازی تعمیرات پکیج اقدام به تهیه لیست قیمت موتور  و قطعات آن و همچنین اجرت های آن کرده است، البته توجه داشته باشید هزینه تعمیر پکیج  متغیر است و میتواند با کمی نوسان همراه باشد .

نکات مهم هزینه تعمیر پکیج

در این زمینه ، چندین نکته را باید توجه کنید :

  • قیمت قطعات پکیج نمی‌تواند یک مقدار ثابتی باشد حتما قطعات مختلف دارای قیمتهای متفاوت و نا مشخص هستند، البته شایان ذکر است که قیمت در بازار نیز متغیر می باشد. ازاین‌رو نرخ تعمیر قطعات متفاوت است.
  • مدت‌زمان گارانتی تعمیر پکیج، هزینه تعمیرات پکیج را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
  • تکنولوژی و برند پکیج هزینه تعمیر پکیج را تحت شعاع قرار می دهد. مسلما هر چه کیفیت تعمیر  پکیج بالاتر برود،تعرفه انجام‌شده نیز بیشتر خواهد بود.
  • تعویض قطعات معیوب پکیج با قطعات اصل و اورجینال پکیج ، تعرفه خدمات تعمیر آن را متغیر خواهد کرد.

چرا انتخاب این نمایندگی تعمیرات؟

سرعت عمل و سابقه کار بالای تکنسین ها می تواند از مهم ترین دلایل این انتخاب باشد

متخصصان نمایندگی به کدام قسمت های تهران خواهند آمد؟

تنها کافی ست با شماره مرتبط با محل زندگی خود در تهران تماس بگیرید تا در اولین فرصت متخصصان را در آن مکان حاضر نمایید.

Rate this post

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین