هزینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت

مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات پس از فروش کولرگازی و اسپیلت

دیگر نگران هزینه های سرسام آور تعمیرات کولرگازی و اسپیلت خود نباشید. هزینه تعمیرات کولرگازی و اسپیلت ما، در اختیار شماست تا 90 درصد کاهش هزینه هایتان را در بر داشته باشد با توجه به محل زندگی خود، شماره های درج شده در این بخش را شماره گیری کرده و منتظر متخصصان ما باشید. متخصصان ما با سابقه 10 ساله خود رضایت خاطر شما را جلب کرده و نیاز به تعمیرات دوباره شما را ار بین برده و یا کاهش دهند. پس با شماره گیری و تعیین وقت در اولین فرصت تعمیرات شما انجام خواهد شد.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 28421384
شرق تهران 77661482
شمال تهران 28421384
جنوب تهران 55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
هزینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت

ژاو سرویس با داشتن متخصصین با تجربه و آموزش دیده سابقه درخشانی در زمینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت دارد این شرکت جهت جلب بیشتر مشتریان کلیه هزینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت را در جدول زیر شفاف سازی کرده است زیرا مشتریان بتوانند با دانستن قیمتهای روز در رابطه با تعمیر کولرگازی و اسپیلت سریعتر جهت  تعمیر کولرگازی و اسپیلت خود اقدام کنند.

ژاو سرویس تعمیرکاران با تجربه و متخصص را به همکاری دعوت کرده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، ژاو سرویس در کمترین زمان ممکن کولرگازی و اسپلیت شما را عیب یابی کرده و اقدام به تعمیر قطعات و نه تعویض آن خواهد کرد.

در ادامه هزینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از هزینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت ، از خدمات ژاو سرویس بهره مند شوید. امید آن داریم تا با رعایت کردن قوانین مشتری مداری جایگاه خود را در عرصه خدمات کولرگازی و اسپیلت حفظ کنیم.

 

این نکته قابل اهمیت است که مدت زمان گارانتی بر روی هزینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت تاثیر گذار است .همچنین استفاده از قطعات فابریک برای هر برندی متفاوت می باشد زیرا تکنولوژی به کار رفته در کولرگازی و اسپیلت تعرفه خدمات را تغییر خواهد داد.

تکنسین و متخصصین ژاو سرویس با تجربه کافی در زمینه تعمیر و سرویس کولرگازی و اسپلیت یکی از بهترین انتخاب های شما در تهران می باشد، در هر کجای تهران که ساکن باشید ژاوسرویس با ارائه خدمات در محل به مکان اعلام شده تعمیرکار اعزام خواد کرد.

قابل ذکر است مجموعه ژاو سرویس با شعبات مختلف در زمینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت خدمات زیر را ارائه میدهد، البته هزینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت در صورت حضور تکنسین در منزل با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی کولرگازی و اسپیلت محاسبه خواهد شد.

  • هزینه نصب کولرگازی و اسپیلت

ما را با نرخ و تعرفه هزینه نصب کولرگازی و اسپیلت آشنا میکنیم :

خدمات هزینه (ریال)
 نصب کولرگازی و اسپیلت شامل پایه دیواری یونیت خارجی ، پایه زمینی ، داکت کشی ، لوله مسی و نصب یونیت داخلی و خارجی
 قرار دادن پایه فلزی در محل مورد نظر
 محکم نمودن پایه بر روی دیوار
 سوراخکاری محل قرارگیری پایه یونیت خارجی جهت تثبیت یونیت بر روی پایه

پایه زمینی و نصب کولرگازی و اسپیلت  شامل :

خدمات  هزینه (ریال)
 هزینه سوراخکاری کولرگازی و اسپیلت با سایز 9 سانتی متر ، نصب کولرگازی و اسپیلت و قرار دادن لوله ها و کابلها داخل داکت
هزینه سوراخکاری کولرگازی و اسپیلت با سایز 6 سانتی متر ، نصب کولرگازی و اسپیلت و قرار دادن لوله ها و کابلها داخل داکت

هزینه کولرگازی و اسپیلت که در بالا لحاظ شده است به ازای هر یک متر میباشد .

هزینه نصب پنل کولرگازی و اسپیلت ( اواپراتور و کندانسور ) : نصب پنل کولرگازی و اسپیلت به ازای سختی کار و ارتفاع قیمت گذاری میشود ولی در حالت عادی هزینه نصب پنل کولرگازی و اسپیلت : ……… ریال می باشد.

زمانی که کولرگازی و اسپیلت شما خراب شده است و دنبال مرکز رسمی تعمیر کولرگازی و اسپیلت خود میگردید، می توانید از شرکت ژاو سرویس نمایندگی تعمیر کولرگازی و اسپیلت  برندهای مختلف کمک بگیرید و آسوده خاطر تعمیر  کولرگازی و اسپیلت خود را به ما بسپارید.

ژاو سرویس دارای مجوز رسمی تعمیر کولرگازی و اسپیلت  اعم از کلیه برند های کولرگازی و اسپیلت را دارد. همان طور که گفته شد ژاو سرویس در راستای شفاف سازی هزینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت اقدام به تهیه لیست قیمت موتور کولرگازی و اسپیلت و قطعات آن و همچنین اجرت های آن کرده است، البته توجه داشته باشید هزینه تعمیر  کولرگازی و اسپیلت  متغیر است و میتواند با کمی نوسان همراه باشد .

نکات مهم هزینه تعمیرات کولرگازی و اسپیلت 

در زمینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت و هزینه های آن، چندین نکته را باید توجه کنید :

  • قیمت قطعات کولرگازی و اسپیلت نمی‌تواند یک مقدار ثابتی باشد حتما قطعات مختلف دارای قیمتهای متفاوت و نا مشخص هستند، البته شایان ذکر است که قیمت در بازار نیز متغیر می باشد. ازاین‌رو نرخ تعمیر قطعات متفاوت است.
  • مدت‌زمان گارانتی تعمیر کولرگازی و اسپیلت ، تعرفه را  را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
  • تکنولوژی و برند کولرگازی و اسپیلت  هزینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت  را تحت شعاع قرار می دهد. مسلما هر چه کیفیت تعمیر کولرگازی و اسپیلت  بالاتر برود، تعرفه  انجام‌شده نیز بیشتر خواهد بود.
  • تعویض قطعات معیوب کولرگازی و اسپیلت با قطعات اصل و اورجینال کولرگازی و اسپیلت ، تعرفه خدمات تعمیر آن را متغیر خواهد کرد.

چرا انتخاب این نمایندگی تعمیرات؟

سابقه کار و تخصص متخصصان ما همراه تعمیر در منزل و محل، یکی از مهم ترین دلایل این انتخاب است.

کدام بخش های تهران شامل امکانات ژآو سرویس است؟

فرقی نمی کند در کدام بخش تهران زندگی می کنید، با شماره مخصوص محله خود تماس گرفته و متخصصان مارا در محلتان بخوانید

Rate this post

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین