ClickCease

نمایندگی تعمیرات انواع برندهای لوازم خانگی

  • صفحه اصلی
  • هزینه تعمیرات
  • هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

Location

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش
با ما در تماس باشید
021-28421384

021-77661482

09100019006


 

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

hazinehtamirlebasshoee

 

ژاو سرویس با داشتن متخصصین با تجربه و آموزش دیده سابقه درخشانی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی دارد این شرکت جهت جلب بیشتر مشتریان کلیه هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی را در جدول زیر شفاف سازی کرده است زیرا مشتریان بتوانند با دانستن قیمتهای روز در رابطه با تعمیرات ماشین لباسشویی سریعتر جهت تعمیرات ماشین لباسشویی خود اقدام کنند.

با مراجعه تکنسین ژاو سرويس ماشین لباسشویی شما با قطعات استاندارد و فابریک تعمير و سرويس می شود، جهت نصب ماشین لباسشویی خود با برندهای مختلف با ما تماس بگیرید و از نظر هزینه نصب و هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی خود مطمئن باشید.

در ادامه هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از تعرفه تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی ، از خدمات ژاو سرویس بهره مند شوید. امید آن داریم تا با رعایت کردن قوانین مشتری مداری جایگاه خود را در عرصه خدمات لوازم خانگی حفظ کنیم.

این نکته قابل اهمیت است که مدت زمان گارانتی بر روی هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی تاثیر گذار است .همچنین استفاده از قطعات فابریک برای هر برندی متفاوت می باشد زیرا تکنولوژی به کار رفته در ماشین لباسشویی تعرفه خدمات را تغییر خواهد داد.

اهداف ژاو سرویس دریافت رضایت مشتری می باشد، معرفی ما به عنوان مجموعه برتر در عرصه تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی به دوستان و آشنایان از طریق شما عزیزان باعث افتخار ما می باشد.

قابل ذکر است مجموعه ژاو سرویس با شعبات مختلف در زمینه تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی  خدمات زیر را ارائه میدهد، البته هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی  در صورت حضور تکنسین در منزل با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی ماشین لباسشویی محاسبه خواهد شد.

هزینه تعمیر تایمر ماشین لباسشویی

هزینه تعمیر تایمر ماشین لباسشویی به شرح زیر میباشد:

در اکثر مواقع تایمر ماشین لباسشویی که قطعه ای مکانیکی و الکترونیکی است قابل تعمیر شدن است و احتیاجی به تعویض نخواهد داشت.

 هزینه تعمیر تایمر مکانیکی ماشین لباسشویی  هزینه تعمیر تایمر الکترونیکی ماشین لباسشویی  هزینه اجرت باز کردن و نصب تایمر ماشین لباسشویی  هزینه ایاب و ذهاب
       

این نکته قابل اهمیت است که اگر آی سی پروگرمر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دچار مشکل شد بهتر است که تعویض شود نه تعمیر.

زمانی که ماشین لباسشویی شما خراب شده است و دنبال مرکز رسمی تعمیر ماشین لباسشویی خود میگردید، می توانید از شرکت ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی برندهای مختلف اعم از ماشین لباسشویی سامسونگ ، ماشین لباسشویی الجی ،  ماشین لباسشویی بوش ، ماشین لباسشویی پاناسونیک ، ماشین لباسشویی ناسیونال ، ماشین لباسشویی دلوونگی ، ماشین لباسشویی کنوود ، ماشین لباسشویی دوو ، ماشین لباسشویی زیمنس کمک بگیرید و آسوده خاطر تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به ما بسپارید.

ژاو سرویس دارای مجوز رسمی تعمیر ماشین لباسشویی اعم از کلیه برند های ماشین لباسشویی را دارد.

همان طور که گفته شد ژاو سرویس در راستای شفاف سازی هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی اقدام به تهیه لیست قیمت موتور ماشین لباسشویی و قطعات آن و همچنین اجرت های آن کرده است، البته توجه داشته باشید هزینه تعمیر ماشین لباسشویی متغیر است و میتواند با کمی نوسان همراه باشد . 

نکات مهم هزینه تعمیر ماشین لباسشویی

در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی و هزینه های آن، چندین نکته را باید توجه کنید :

  • قیمت قطعات ماشین لباسشویی نمی‌تواند یک مقدار ثابتی باشد حتما قطعات مختلف دارای قیمتهای متفاوت و نا مشخص هستند، البته شایان ذکر است که قیمت در بازار نیز متغیر می باشد. ازاین‌رو نرخ تعمیر قطعات متفاوت است.
  • مدت‌زمان گارانتی تعمیرات ماشین لباسشویی، هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
  • تکنولوژی و برند ماشین لباسشویی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی را تحت شعاع قرار می دهد. مسلما هر چه کیفیت تعمیر ماشین لباسشویی بالاتر برود، هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی انجام‌شده نیز بیشتر خواهد بود.
  • تعویض قطعات معیوب ماشین لباسشویی با قطعات اصل و اورجینال ماشین لباسشویی ، تعرفه خدمات تعمیرات آن را متغیر خواهد کرد.

نیاز به مشاوره دارید ؟ با ما در ارتباط باشید.

Image

گروه خدمات ژاوسرویس با دارا بودن کادری مجرب و کارآزموده آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان عزیز می باشد . امیدواریم بتوانیم در کوتاهترین زمان مشکلات فنی شما را مرتفع نماییم

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران ، شهرک غرب ، خیابان خوارزم ، پلاک 32