ClickCease

نمایندگی تعمیرات انواع برندهای لوازم خانگی

  • صفحه اصلی
  • هزینه تعمیرات
  • هزینه تعمیرات مایکروویو

Location

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش
با ما در تماس باشید
021-28421384

021-77661482

09100019006


 

هزینه تعمیرات مایکروویو

hazinehtamir

 

ژاو سرویس با داشتن متخصصین با تجربه و آموزش دیده سابقه درخشانی در زمینه تعمیر و سرویس مایکروویو دارد این شرکت جهت جلب بیشتر مشتریان کلیه هزینه تعمیرات مایکروویو را در جدول زیر شفاف سازی کرده است زیرا مشتریان بتوانند با دانستن قیمتهای روز در رابطه با تعمیرات مایکروویو سریعتر جهت تعمیر و سرویس مایکروویو (مایکروفر) خود اقدام کنند.

توجه: تعمیر و سرویس مایکروویو توسط خودتان و یا یک فرد ناکارآمد می تواند بسیار خطرناک باشد.

در ادامه هزینه تعمیرات مایکروویو را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از تعرفه تعمیر و سرویس مایکروویو ، از خدمات ژاو سرویس بهره مند شوید. امید آن داریم تا با رعایت کردن قوانین مشتری مداری جایگاه خود را در عرصه خدمات لوازم خانگی حفظ کنیم.

این نکته قابل اهمیت است که مدت زمان گارانتی بر روی هزینه تعمیر و سرویس مایکروویو تاثیر گذار است .همچنین استفاده از قطعات فابریک برای هر برندی متفاوت می باشد زیرا تکنولوژی به کار رفته در مایکروویو (مایکروفر) تعرفه خدمات را تغییر خواهد داد.

اگر ماکروویو (ماکروفر) شما دچار خرابی شده است و یا احساس می کنید نیاز به تعویض قطعه یا تعمیر و سرویس مایکروویو (ماکروفر) خود دارید فقط با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیرات مایکروویو (ماکروفر) ژاو سرویس تماس بگیرید همچنین اصلا نگران هزینه تعمیرات مایکروویو (ماکروویو) نباشید.

قابل ذکر است مجموعه ژاو سرویس با شعبات مختلف در زمینه تعمیر و سرویس مایکروویو (مایکروفر) خدمات زیر را ارائه میدهد، البته هزینه تعمیر و سرویس ماکروویو (ماکروفر) در صورت حضور تکنسین در منزل با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی مایکروویو محاسبه خواهد شد.

  • هزینه تعویض لامپ مگنتران

لامپ مگنتران در دو مدل به فروش میرسد : لامپ مگنتران معمولی و لامپ مگنتران اینورتر

 خدمات  هزینه (ریال)
 هزینه اجرت تعویض لامپ مگنتران  
هزینه لامپ مگنتران ماکروفر  
 ایاب و ذهاب  

 

زمانی که مایکروویو (مایکروفر) شما خراب شده است و دنبال مرکز رسمی تعمیر مایکروویو (مایکروفر) خود میگردید، می توانید از شرکت ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) برندهای مختلف اعم از مایکروویو (مایکروفر) سامسونگ ، مایکروویو (مایکروفر) الجی ، مایکروویو (مایکروفر) بوش ، مایکروویو (مایکروفر) پاناسونیک ، مایکروویو (مایکروفر) ناسیونال ، مایکروویو (مایکروفر) دلوونگی ، مایکروویو (مایکروفر) کنوود ، مایکروویو (مایکروفر) دوو ، مایکروویو (مایکروفر) زیمنس کمک بگیرید و آسوده خاطر تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) خود را به ما بسپارید.

ژاو سرویس دارای مجوز رسمی تعمیر مایکروویو (مایکروفر) اعم از کلیه برند های مایکروویو (مایکروفر) را دارد. همان طور که گفته شد ژاو سرویس در راستای شفاف سازی هزینه تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) اقدام به تهیه لیست قیمت موتور مایکروویو (مایکروفر) و قطعات آن و همچنین اجرت های آن کرده است، البته توجه داشته باشید هزینه تعمیر مایکروویو (مایکروفر) متغیر است و میتواند با کمی نوسان همراه باشد .

نکات مهم هزینه تعمیر مایکروویو (مایکروفر)

در زمینه تعمیر مایکروویو (مایکروفر) و هزینه های آن، چندین نکته را باید توجه کنید :

  • قیمت قطعات مایکروویو (مایکروفر) نمی‌تواند یک مقدار ثابتی باشد حتما قطعات مختلف دارای قیمتهای متفاوت و نا مشخص هستند، البته شایان ذکر است که قیمت در بازار نیز متغیر می باشد. ازاین‌رو نرخ تعمیر قطعات متفاوت است.
  • مدت‌زمان گارانتی تعمیرات مایکروویو (مایکروفر)، هزینه تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
  • تکنولوژی و برند مایکروویو (مایکروفر) هزینه تعمیر مایکروویو (مایکروفر) را تحت شعاع قرار می دهد. مسلما هر چه کیفیت تعمیر مایکروویو (مایکروفر) بالاتر برود، هزینه تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) انجام‌شده نیز بیشتر خواهد بود.
  • تعویض قطعات معیوب ایکروویو (مایکروفر) با قطعات اصل و اورجینال مایکروویو (مایکروفر) ، تعرفه خدمات تعمیرات آن را متغیر خواهد کرد.

نیاز به مشاوره دارید ؟ با ما در ارتباط باشید.

Image

گروه خدمات ژاوسرویس با دارا بودن کادری مجرب و کارآزموده آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان عزیز می باشد . امیدواریم بتوانیم در کوتاهترین زمان مشکلات فنی شما را مرتفع نماییم

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران ، شهرک غرب ، خیابان خوارزم ، پلاک 32