ClickCease

نمایندگی تعمیرات انواع برندهای لوازم خانگی

  • صفحه اصلی
  • هزینه تعمیرات
  • هزینه تعمیرات کولرگازی و اسپیلت

Location

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش
با ما در تماس باشید
021-28421384

021-77661482

09100019006


 

هزینه تعمیرات کولرگازی و اسپیلت

hazinehtamirkolergazi 

ژاو سرویس با داشتن متخصصین با تجربه و آموزش دیده سابقه درخشانی در زمینه تعمیرات کولرگازی و اسپیلت دارد این شرکت جهت جلب بیشتر مشتریان کلیه هزینه تعمیرات کولرگازی و اسپیلت را در جدول زیر شفاف سازی کرده است زیرا مشتریان بتوانند با دانستن قیمتهای روز در رابطه با تعمیرات کولرگازی و اسپیلت سریعتر جهت  تعمیرات کولرگازی و اسپیلت  خود اقدام کنند.

ژاو سرویس تعمیرکاران با تجربه و متخصص را به همکاری دعوت کرده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، ژاو سرویس در کمترین زمان ممکن کولرگازی و اسپلیت شما را عیب یابی کرده و اقدام به تعمیر قطعات و نه تعویض آن خواهد کرد.

در ادامه هزینه تعمیرات کولرگازی و اسپیلت را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از تعرفه تتعمیرات کولرگازی و اسپیلت ، از خدمات ژاو سرویس بهره مند شوید. امید آن داریم تا با رعایت کردن قوانین مشتری مداری جایگاه خود را در عرصه خدمات کولرگازی و اسپیلت حفظ کنیم.

این نکته قابل اهمیت است که مدت زمان گارانتی بر روی هزینه تعمیرات کولرگازی و اسپیلت تاثیر گذار است .همچنین استفاده از قطعات فابریک برای هر برندی متفاوت می باشد زیرا تکنولوژی به کار رفته در کولرگازی و اسپیلت تعرفه خدمات را تغییر خواهد داد.

تکنسین و متخصصین ژاو سرویس با تجربه کافی در زمینه تعمیر و سرویس کولرگازی و اسپلیت یکی از بهترین انتخاب های شما در تهران می باشد، در هر کجای تهران که ساکن باشید ژاوسرویس با ارائه خدمات در محل به مکان اعلام شده تعمیرکار اعزام خواد کرد.

قابل ذکر است مجموعه ژاو سرویس با شعبات مختلف در زمینه تعمیر و سرویس کولرگازی و اسپیلت خدمات زیر را ارائه میدهد، البته هزینه تعمیرات کولرگازی و اسپیلت در صورت حضور تکنسین در منزل با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی کولرگازی و اسپیلت محاسبه خواهد شد.

  • هزینه نصب کولرگازی و اسپیلت

هزینه تعمیرات کولرگازی و اسپیلت شما را با نرخ و تعرفه هزینه نصب کولرگازی و اسپیلت آشنا میکنیم :

خدمات هزینه (ریال)
 نصب کولرگازی و اسپیلت شامل پایه دیواری یونیت خارجی ، پایه زمینی ، داکت کشی ، لوله مسی و نصب یونیت داخلی و خارجی  
 قرار دادن پایه فلزی در محل مورد نظر  
 محکم نمودن پایه بر روی دیوار  
 سوراخکاری محل قرارگیری پایه یونیت خارجی جهت تثبیت یونیت بر روی پایه  

پایه زمینی و نصب کولرگازی و اسپیلت  شامل :

خدمات  هزینه (ریال)
 هزینه سوراخکاری کولرگازی و اسپیلت با سایز 9 سانتی متر ، نصب کولرگازی و اسپیلت و قرار دادن لوله ها و کابلها داخل داکت  
هزینه سوراخکاری کولرگازی و اسپیلت با سایز 6 سانتی متر ، نصب کولرگازی و اسپیلت و قرار دادن لوله ها و کابلها داخل داکت  

هزینه کولرگازی و اسپیلت که در بالا لحاظ شده است به ازای هر یک متر میباشد .

هزینه نصب پنل کولرگازی و اسپیلت ( اواپراتور و کندانسور ) : نصب پنل کولرگازی و اسپیلت به ازای سختی کار و ارتفاع قیمت گذاری میشود ولی در حالت عادی هزینه نصب پنل کولرگازی و اسپیلت : ......... ریال می باشد.

زمانی که کولرگازی و اسپیلت شما خراب شده است و دنبال مرکز رسمی تعمیر کولرگازی و اسپیلت خود میگردید، می توانید از شرکت ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات کولرگازی و اسپیلت  برندهای مختلف کمک بگیرید و آسوده خاطر تعمیرات  کولرگازی و اسپیلت خود را به ما بسپارید.

ژاو سرویس دارای مجوز رسمی تعمیر کولرگازی و اسپیلت  اعم از کلیه برند های کولرگازی و اسپیلت را دارد. همان طور که گفته شد ژاو سرویس در راستای شفاف سازی هزینه تعمیرات کولرگازی و اسپیلت اقدام به تهیه لیست قیمت موتور کولرگازی و اسپیلت و قطعات آن و همچنین اجرت های آن کرده است، البته توجه داشته باشید هزینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت  متغیر است و میتواند با کمی نوسان همراه باشد .

نکات مهم هزینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت 

در زمینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت و هزینه های آن، چندین نکته را باید توجه کنید :

  • قیمت قطعات کولرگازی و اسپیلت نمی‌تواند یک مقدار ثابتی باشد حتما قطعات مختلف دارای قیمتهای متفاوت و نا مشخص هستند، البته شایان ذکر است که قیمت در بازار نیز متغیر می باشد. ازاین‌رو نرخ تعمیر قطعات متفاوت است.
  • مدت‌زمان گارانتی تعمیرات کولرگازی و اسپیلت ، هزینه تعمیرات کولرگازی و اسپیلت  را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
  • تکنولوژی و برند کولرگازی و اسپیلت  هزینه تعمیر کولرگازی و اسپیلت  را تحت شعاع قرار می دهد. مسلما هر چه کیفیت تعمیر کولرگازی و اسپیلت  بالاتر برود، هزینه تعمیرات کولرگازی و اسپیلت  انجام‌شده نیز بیشتر خواهد بود.
  • تعویض قطعات معیوب کولرگازی و اسپیلت با قطعات اصل و اورجینال کولرگازی و اسپیلت ، تعرفه خدمات تعمیرات آن را متغیر خواهد کرد.

نیاز به مشاوره دارید ؟ با ما در ارتباط باشید.

Image

گروه خدمات ژاوسرویس با دارا بودن کادری مجرب و کارآزموده آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان عزیز می باشد . امیدواریم بتوانیم در کوتاهترین زمان مشکلات فنی شما را مرتفع نماییم

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران ، شهرک غرب ، خیابان خوارزم ، پلاک 32