🎉 10% تخفیف به مدت محدود فقط تا 5 مهر

درباره ما

دلیل انتخاب ما و ملاقات تیم

درباره شرکت ما

ژآو سرویس به صورت رسمی به تعمیرات لوازم خانگی شما، آن هم به صورت در محل و درب منزل می پردازد. متخصصان ژآو سرویس با بیش از حداقل 10 سال سابقه، تجربه و توان تعمیر هر نوع لوازم منزلی را دارند. شما می توانید از مشاوره رایگان ژآوسرویس نیز جهت تعمیرات خود بهره مند گردید.

تمامی قطعاتی که متخصصان و تعمیرکاران ژاو سرویس در روند تعمیر برای لوازم خانگی شما استفاده می کنند یونیک بوده و به صورت تضمینی اورجینال است. به همین سبب کیفیت کار بسیار بالاست و شما با یک بار تعمیر، نیاز مجددی به تعمیرات پیدا نخواهید نمود.

هر آن محصولی را که مایل به تعمیرات آن هستید می توانید در ژاو سرویس به دست متخصصان سپرده و از بهترین کیفیت و کارایی آن اطمینان داشته و بهره مند گردید.

از سری خدمات ارائه شده توسط ژاو سرویس می توان اشاره ای به موارد ذیل نمود:

جهت استفاده از خمات مطرح شده، می توانید از چند طریق اقدام نمایید.

با شماره تماس های موجود در سایت تماس گرفته و به صورت همزمان با ارائه مشکل خود، متخصص ژآوسرویس را در جریان قرار داده و سپس زمان مناسب رجوع تعمیرکار به محل را مشخص نمایید

و یا از طریق سایت فرم ارائه شده را تکمیل نموده و در انتظار تماس متخصصان باشید. ژاوسرویس در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.

فراموش نکنید که تعمیر به جای تعویض نه تنها یک کار عاقلانه و سودمند از نظر اقتصادی است بلکه از نظر تناسب با محیط زیست هم می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

تنها کافی ست با ژآوسرویس در ارتباط باشید

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین