🎉 10% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر

پاک کننده قوی سینک ظرفشویی استیل

پاک کننده قوی سینک ظرفشویی استیل

بهترین پاک کننده قوی سینک ظرفشویی استیل

در عصر امروز از دغدغه های خانم های خانه دار در زمینه ظرفشویی می توان به تمیز کردن سینک ظرفشویی و حتی تعمیرات ماشین ظرفشویی اشاره کرد که از این رو برای کمک به تمیز کردن سینک های ظرفشویی و کم کردن دغدغه های ذهنی خانم ها سعی کرده ایم به معرفی انواع پاک کننده قوی سینک ظرفشویی استیل بپردازیم و راهکار های مناسب و آسانی را در اختیار شما قرار دهیم.

سینک ظرفشویی محلی است برای تجمع باکتری ها همچنین سینک ظرفشویی برای خانوم های خانه دار جزو اهمیت دار ترین نقطه خانه می باشد، پس پاکیزگی آن برایشان از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ زیرا سینک ظرفشویی محلی است که ظروف و حتی مواد غذایی در ان شسته می شود پس در صورتی که الودگی داشته باشد و یا باکتری هایی در ان مکان جمع شده باشد باعث انتقال بیماری با اعضای خانواده می شود.

برای پاک کردن سینک ظرفشویی استیل خانه خود از طریق روش های خانگی می توانید از موادی مانند سرکه، جوش شیرین,،لیمو و مسواک استفاده کنید که در ادامه به بررسی و نحوه انجام این فرایند می پردازیم.

از چه پاک کننده ای برای شست وشوی سینک ظرفشویی استیل استفاده کنیم؟

از آن جایی که سینک ظرفشویی استیل دارای رنگ نقره ای است عده ای تصور می کنند به دلیل ارتباط سینک با مواد شوینده نیازی به تمیز نمودن ندارد، اما باید بدانید که باکتری ها و الودگی ها زمان بیشتری برروی استیل می مانند. همچنین، رطوبتی که در سینک وجود دارد باعث می شود تا این باکتری ها بیشتر برروی سینک ظرفشویی باقی بماند. یکی از بهترین براق کننده سینک ظرفشویی استیل , لیمو و جوش شیرین می باشد. 

جوش شیرین و لیمو به دلیل خاصیت اسیدی که دارند به از بین بردن باکتری ها و آلودگی های سینک ظرفشویی کمک بسیاری می کنند. از این رو اگر به مواد شیمیایی مانند شوینده ها حساسیت دارید میتوانید از جوش شیرین و لیمو استفاده کنید و شاهد پاکیزگی سینک ظرفشویی خود باشید. این دو پاک کننده قوی سینک ظرفشویی استیل از قدیم الایام استفاده می شده و جزو قدرتمند ترین پاک کننده ها به حساب می آید.

پاک کننده قوی سینک ظرفشویی استیل

لیمو و جوش شیرین پاکننده های قوی:

برای ضدعفونی کردن سینک ظرفشویی خود می توانید از ترکیب قدرتمند لیمو و جوش شیرین استفاده کنید. مقداری جوش شیرین را با لیمو مخلوط کرده و به مدت 10 دقیقه صبر دهید تا لیمو و جوش شیرین جذب سینک شما شود . می توانید با یک مسواک نرم به ارامی بر روی سینک کشیده تا جذب زودتر صورت گیرد.

سپس با آب داغ سینک را بشویید. می توانید از این ترکیب در هفته یک بار استفاده کنید و سینک خود را ضدعفونی کنید. این ترکیب جزو بهترین پاک کننده قوی سینک ظرفشویی استیل هستند. حتی این ماده جزو براق کننده سینک ظرفشویی استیل نیز به حساب می آید و می توانید به عنوان یک براق کننده از آن استفاده کنید.

سرکه سفید جزو بهترین پاک کننده قوی سینک ظرفشویی استیل:

اگر با بوی جوش شیرین و لیمو مشکل دارید و یا به آن ها حساسیت دارید می توانید از سرکه سفید برای از بین برده لکه های سینک ظرفشویی خود استفاده کنید. ممکن است برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که پس از شستن ظروف سینک را خشک نکرده باشید و لکه های با بر روی سینک شما باقی مانده باشد.

مشاهده  راهنمای استفاده جاروبرقی

سرکه سفید لکه های جامانده برروی سینک شما را از بین می برد و کمک می کند که سینک ظرفشویی شما مانند روز اولش برق بزند. مقداری سرکه سفید را با مسواکی نرم آغشته نمایید سپس به آرامی برروی سینک بکشید و پس از چند دقیقه با آب داغ بشویید و میتوانید از این محصول به عنوان یک براق کننده سینک ظرفشویی استیل استفاده کنید.

آب داغ و مایع ظرفشویی پاک کننده قوی سینک ظرفشویی استیل:

از ساده ترین روش هایی که می توانید سینک ظرفشویی استیل خود را پاک کنید می توان از آب داغ و مایع ظرفشویی نام برد. این دو ترکیب را اکثر خانم های خانه دار استفاده می کنند که باعث چربی زدایی و ضدعفونی سینک های استیل می شود. اما باید دانست که برای تمیز نمودن سینک ظرفشویی نباید از اسکاج و سیم ظرفشویی استفاده کنید زیرا باعث خراشیدگی سینک استیل شما شده و تجمع باکتری در ان مکان افزایش می یابد.

پس با یک پارچه نخی و یا مسواک های نرم به همراه مایع ظرفشویی میتوانید یک پاک کننده قوی سینک ظرفشویی استیل برای خود درست کنید و از شر باکتری ها و انتقال بیماری ها در امان باشید. احتمالا شنیده باشید که می گویند آب داغ خاصیت به ویژه ای در از بین بردن چربی ها دارد. همین طور است آب داغ خاصیت پاک کنندگی بسیار بالایی دارد و به شما توصیه می شود اگر دیر به دیر سینک ظرفشویی استیل خود را تمیز می کنید حداقل روزانه از آب داغ برای از بین بردن باکتری های آن استفاده کنید.

نمک و جوش شیرین:

همان طور که می دانید نمک یک ماده طبیعی ضدعفونی کننده است. از این رو می توانید با پودر جوش شیرین مخلوط کنید تا به یک پاکننده قوی سینک ظرفشویی استیل تبدیل شود. این مخلوط را برروی سینک ظرفشویی خشک بپاشید سپس به مدت نیم ساعت صبر کنید و با آب داغ بشویید اکنون شاهد براقیت سینک ظرفشویی خود هستید.

پاک کننده قوی سینک ظرفشویی استیل

نکاتی در مورد پاک کردن سینک های ظرفشویی استیل:

سینک های ظرفشویی معمولا از جنس استیل ساخته می شوند از این رو بهتر است برای تمیز کردن آن ها از سفید کننده ها و یا جرم گیر ها استفاده نکنید؛ چرا که ممکن است در چندین دفعه اول سینک استیل شما را به خوبی برق بیاندازند اما به مرو زمان کدر می شود. در متن بالا بهترین پاک کننده قوی سینک ظرفشویی استیل را نام بردیم. می توانید از مخلوط جوش شیرین و نمک به همراه کمی آب برای از بین بردن رسوبات درون سینک استفاده کنید تا تمامی آن ها را از بین ببرند.

تمیز کردن سینک ظرفشویی استیل با روغن:

شاید برای شما جالب باشد که یکسری از روغن ها به دلیل خاصیت جلادهندگی خود به براقیت سینک ظرفشویی استیل شما کمک می کنند که عبارتند از: روغن بچه، روغن زیتون، روغن لیمو.

لازم به ذکر است برای جلادهندگی سینک ظرفشویی خود از مقدار کمی روغن استفاده کنید. در صورت استفاده از روغن به مقدار زیاد باعث کدر شدن سینک خود می شوید. چند قطره از روغن را بر روی پنبه بریزید سپس به سینک ضرفشویی خود آغشته کنید. به مدت 12 ساعت اجازه دهید تا روغن جذب سینک شود و آثاری از روغن بر روی سینک نباشد. پس از 12 ساعت شاهد سینک ظرفشویی براق هستید.

مشاهده  چرا جاروبرقی مکش ندارد ؟

جلادهنده صنعتی:

در کنار مواردی که در بالا به ان ها اشاره کردیم می توان به جلادهنده صنعتی که جزو بهترین پاک کننده قوی سینک ظرفشویی استیل است اشاره نمود. سرکه سفید و جوش شیرین و نمک جزو پاکننده های خانگی می باشد که در اکثر خانه ها یافت می شود اما اگر بخواهیم سینک ظرفشویی را با پاک کننده قوی تری پاک کنیم می توان از این جلادهنده استیل استفاده نمود.

باید گفت که حتما پس از استفاده از این محصول به خوبی سینک ظرفشویی خود را بشویید زیرا جزو مواد شیمیایی محسوب می شود و ممکن است در صورت ماندن این ماده بروی سینک شما به شما و اعضای خانواده تان اسیب برسد.

پاک کننده قوی سینک ظرفشویی استیل

ژاو سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی:

ژاو سرویس با بیش از چندین سال سابقه و متخصص های خبره در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی میتواند به شما در زمینه تعمیرات لوازم خانگی کمک کند . از این رو اگر ظرفشویی شما نیاز به تعمیر و یا سرویس داشت می توانید با قیمتی منصفانه آن را تعمیر نمایید. برای اطلاع بیشتر برای تعمیرات ظرفشویی می توانید با شماره های موجود تماس حاصل فرمایید.

پاک کردن و ضدعفونی کردن سینک ظرفشویی از قدیم یک معضل برای خانم ها به حساب می آید که امروزه با راه حل های خانگی و صنعتی می توان این معضل را برطرف نمود. کا قصد داشتیم تا بهترین پاک کننده قوی سینک ظرفشویی استیل را به شما معرفی کنیم. امید است مطالب برای شما مفید بوده باشد در صورتی که در زمینه تمیز کردن سیتک ظرفشویی تجاربی داشتید، آن را با ما و دیگران به اشتراک بگذازید.

بهترین پاک کننده سینک ظرفشویی کدام است؟

جوش شیرین و نمک ترکیبی فوق العاده و ضد عفونی کننده است که برای پاک کردن و ضدعفونی کردن سینک ظرفشویی به کار میرود . برای اطلاع بیشتر میتوانید به مقاله مراجعه کنید

آیا میتوان از سرکه سفید برای پاک کردن سینک ظرفشویی استفاده کرد؟

بله سرکه اسید به دلیل داشتن خاصیت اسیدی به چربی زدایی سینک کمک میکند

ایا شستن سینک ظرفشویی تنها با اب داغ کافی است؟

خیر برای ضدعفونی کردن سینک ظرفشویی باید از مواد شوینده و یا جوش شیرین و نمک استفاده نمایید

3.9/5 - (18 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین