🎉 10% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر

سرویس جاروبرقی

لوازم خانگی به خصوص لوازم برقی خانگی به مراقبت بسیار زیادی نیاز دارند زیرا امکان دارد به مرور زمان و با استفاده زیاد قطعه یا قطعات آن ها خراب شوند یا از کار بیوفتند. در این مقاله قصد داریم به موضوع تعمیر و سرویس جاروبرقی بپردازیم. جاروبرقی یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین لوازم خانگی است. که وجود آن در هر خانه ای ضروری می باشد. و حداقل هفته ای دوبار از آن استفاده می شود. به همین دلیل بهتر است در هر مدت زمان مشخص به سرویس جاروبرقی پرداخت و آن را بررسی نمود. زیرا خراب شدن یک قطعه جاروبرقی باعث خرابی در قطعات دیگر نیز می شود. به همین دلیل باید سرویس جاروبرقی و تعمیر قطعات جاروبرقی در سریع ترین زمان اتفاق بیوفتند.

درخواست تعمیرات آنلاین
غرب تهران 021-44165442
شرق تهران 021-77661482
شمال تهران 021-26705375
جنوب تهران 021-55836328
پرسنل متخصص
سرعت در خدمات
خدمات در همان روز
هزینه مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی ویژه خدمات
سرویس جاروبرقی

سرویس جاروبرقی

جاروبرقی یکی از پرکاربرد ترین وسایل خانه برای نظافت و تمیز کاری است. و یکی از اصلی ترین و مهم ترین وسیله برای منزل به شمار می آید.  برای خرید وسایل منزل باید دقت داشت که جاروبرقی با کارایی و عمر بالا خریداری شود. همچنین به غیر از اینکه برند و قدرت جاروبرقی اهمیت دارد رسیدگی به آن بعد از خریدن جاروبرقی نیز حائز اهمیت است. به دلیل آن که جاروبرقی های بهترین برند ها نیز ممکن است بعد از گذشت مدتی نیاز به سرویس داشته باشند.

بنابراین سرویس جاروبرقی یکی از مهم ترین کار ها برای داشتن جاروبرقی با عمر طولانی و کارایی بالا می باشد. جاروبرقی یکی از وسیله هایی است که با توجه به شرایط حداقل هر 2 بار یک بار در هفته از آن استفاده می شود. به همین دلیل حداقل هر دوماه یک بار باید سرویس شود و اگر مشکلات و خرابی دارد تحت تعمیر قرار بگیرد. اگر تعمیر نشود منجر به سوختن و از کار افتادن جاروبرقی می شود. بنابراین باید به عیب یابی جاروبرقی پرداخت و عیب ها و مشکلات جاروبرقی را برطرف نمود.

 

سرویس جاروبرقی

قطعات جاروبرقی

برای نگهداری درست و سرویس جاروبرقی بهتر است در ابتدا با اجزا جاروبرقی آشنا شوید. تا بتوانید بهتر از آن نگهداری کنید و تا حدودی بدانید مشکلات جاروبرقی چگونه رخ می دهد.جاروبرقی اجزا و تجهیزات اصلی دارد که اگر هرکدام از آن تجهیزات مشکل پیدا کنند جاروبرقی کارایی خود را از دست می دهد. و دیگر نمی توان به خوبی ار جاروبرقی استفاده نمود. به همین دلیل است که باید تمام تجهیزات جاروبرقی چک و یرویس شوند.

به طور کلی هریک از قطعات اصلی جاروبرقی دارای وظیفه خاصی هستند. آشنایی با قطعات جاروبرقی و اطلاع از عملکرد هریک از اجزای آن باعث می شود تا در صورت بروز هرگونه ایراد و مشکل در دستگاه خود بتوانید ایرادات احتمالی آن را تشخیص داده و در صورت نیاز به تعویض قطعه، آن را خریداری و تعویض نمایید. در این بخش به معرفی اجزا و قطعات اصلی جاروبرقی می پردازیم. هریک از این قطعات برای کارکرد خاصی تعبیه شده اند. اجزای اصلی جاروبرقی عبارتند از:

 • سیم جمع کن جاروبرقی
 • برس جاروبرقی
 • موتور جاروبرقی
 • لوله تلسکوپی جاروبرقی
 • بدنه جاروبرقی
 • لوله خرطومی جاروبرقی
 • پاکت جاروبرقی

چه موقع باید سرویس جاروبرقی را انجام داد

در چه موقع باید سرویس جاروبرقی را انجام داد؟ هنگامی که ایراداتی از جاروبرقی متوجه شدید به سرعت بهتر است سرویس جاروبرقی را انجام دهید. تا از خرابی های دیگر جاروبرقی جلوگیری کنید. ایراداتی شایعی که از سوی جاروبرقی متوجه می شوید در زیر آمده است در صورت بروز هرکدام از این ایرادات باید با تعمیرکاران حرفه ای جاروبرقی تماس بگیریدو و سرویس جاروبرقی را انجام دهید. تا جارو برقی کشش و کارایی خوبی داشته باشد.

 • کم شدن مکش جاروبرقی: یکی از عواملی که باعث می شود سرویس جاروبرقی انجام شود. کم شدن مکش جاروبرقی است. در صورت کم شدن کشش جاروبرقی تمیز کاری به صورت کامل انجام نمی گیرد و این بزرگ ترین ایراد برای یک جاروبرقی است. به همین دلیل به سرعت باید جویای حل این ایراد شد. و با سرویس جاروبرقی می توان این مشکل را حل نمود. الته بارز ترین علت کم شدن مکش جاروبرقی پر بودن کیسه جاروبرقی می باشد. که بهتر است در ابتدا کیسه جاروبرقی را چک کرد. همچنین کثیف بودن فیلتر نیز باعث بروز این ایراد می شود. عامل دیگری که قبل از تعمیر جاروبرقی باید بررسی شود، عدم مسدود شدن لوله تلسکوپی جاروبرقی است. اگر این موارد مورد بررسی قرار گرفت و باز هم مکش جاروبرقی کم بود جاروبرقی به سرویس جاروبرقی نیاز دارد.
 • خاموش شدن جاروبرقی: اگر در هنگام کار با جاروبرقی به صورت متدوال خاموش یا روشن می شد و یا کلا روشن نمی شد بهتر است در ابتدا سیم و جریان برق را بررسی کنید. گاهی وقت ها مشکل از پریز برق است و یا سیم برق اتصالی کرده است و در این صورت با تعویض پریز برق مشکل حل خواهد شد. اما اگر این مورد را بررسی نمودید و باز هم ایراد رفع نشد. بهتر است سرویس جاروبرقی را انجام دهید. و در این موقعیت است که جاروبرقی شما نیاز به تعمیرات دارد.
 • داغ شدن جاروبرقی: اگر جاروبرقی به صورت غیر طبیعی داغ شود. ترموستات جریان برق را قطع می کند تا جاروبرقی خنک شود. البته اگر ترموستات ایراد نداشته باشد. در غیر این صورت باید اقدام به تعویض ترموستات جاروبرقی نمود. که در این زمان باید سرویس جاروبرقی انجام نمود. مواردی نیز وجود دارند که در هنگام کار با جاروبرقی موجب داغ شدن آن می شوند. پر بودن کیسه جارو برقی و ایراد در فن جاروبرقی همچنین کثیف بودن فیلتر جاروبرقی و مسدود بودن لوله خرطومی جاروبرقی باعث داغ شدن جاروبرقی می شوند که بهتر است این موارد بررسی شوند.
 • صدای بالای جاروبرقی: صدای زیاد جارو برقی یکی از عواملی هست که بسیار تاثیر گذار بر روی روان افراد است. و معمولا باعث می شود که در ساعات استراحت برای رعایت شرایط ساکنین منزل و یا آپارتمان از جارو کشیدن خودداری کنیم. اما از آنجایی که همه چیز راه حل دارد پس نگران نباشید. در مورد اول جهت تعمیر جارو برقی پروانه ها را بررسی کنید که آسیب ندیده باشند. دومین مورد شکستگی بلبرینگ ها می باشد که باعث می شود، آرمیچر سرو صدای بالایی ایجاد کند. در نهایت مورد سوم ممکن است، لاستیک دور موتور که مانع ایجاد لرزش در موتور می شود پاره یا آسیب دیده باشد. این موارد میتوانند علت ایجاد سر و صدا در جارو برقی باشند. که در این شرایط بهتر است حتما سرویس جاروبرقی صورت بگیرد و در صورت خرابی قطعات جاروبرقی تعمیر شود. 
 • روشن شدن چراغ قرمز جاروبرقی: علت روشن شدن چراغ قرمز جاروبرقی در واقع یک نوع اخطار است که به افراد اعلام می کند که برای دستگاه جاروبرقی شما مشکلی ایجاد شده است. اولین علت روشن شدن چراغ قرمز جاروبرقی  پر شدن کیسه زباله و کثیف شدن فیلتر جاروبرقی است.  و اگر این موارد نبود باید در اولین فرصت سرویس جاروبرقی انجام شود
 • جرقه زدن موتور جاروبرقی: اگر جاروبرقی به صورت بی وقفه روشن باید و فشار بسیاری بر روی موتور آن بیاید سبب می شود که موتور جاروبرقی جرقه بزند. و در نهایت ممکن است موتور از کار بیوفتد یا بسوزد و خراب شود. بنابراین نباید مدت زیادی جاروبرقی را روشن نگه داشت. و بهتر است میان کار با آن کمی جاروبرقی را خاموش کرد تا موتور آن سرد شود و استراحت کند. این گونه عمر جاروبرقی بیشتر خواهد بود. و اگر موتور جاروبرقی جرقه زد حتما به سرویس جاروبرقی نیاز است.
مشاهده  بهترین تعمیرگاه ماکروفر در تهران

هزینه سرویس جاروبرقی

هزینه سرویس جاروبرقی به چه عواملی بستگی دارد

هزینه تعمیر و سرویس جاروبرقی با توجه به نوع ایراد جاروبرقی یکسان نیست برای مثال هزینه تعمیر موتور جاروبرقی با ترموستات آن متفاوت است. به همین دلیل در ابتدا بهتر است با مشاورین سرویس جاروبرقی ژاو سرویس که یک تیم حرفه ای تعمیرات و فروش لوازم خانگی است تماس حاصل کنید. تا بتوانند برای سرویس جاروبرقی مورد نظر به شما مشورت و راهنمایی ارایه بدهد. ژاو سرویس بهترین خدمات را برای لوازم منزل به شما ارایه می دهد. بنابراین بهتر است در صورت مشاهده ایراد در جاروبرقی و لوازم منزل به کارشناسان حرفه ای ژاو مراجعه کنید.

ژاو سرویس با سرویس جاروبرقی در منزل باعث می شود شما به راحتی و در کمترین زمان جاروبرقی خود را سرویس کنید. و برای هزینه سرویس جاروبرقی  مشخصات فنی جاروبرقی خود را مطرح کنید.

سرویس جاروبرقی در کجا انجام می شود؟

ژاو سرویس با سرویس جاروبرقی در منزل باعث می شود شما به راحتی و در کمترین زمان جاروبرقی خود را سرویس کنید. و برای هزینه سرویس جاروبرقی  مشخصات فنی جاروبرقی خود را مطرح کنید.

در چه صورت باید سرویس جاروبرقی انجام شود؟

در هر مدت زمانی مشخص باید سرویس جاروبرقی انجام شود که اگر جاروبرقی دارای مشکلی است رفع شود.

هزینه سرویس جاروبرقی چقدر است؟

هزینه تعمیر و سرویس جاروبرقی با توجه به نوع ایراد جاروبرقی یکسان نیست برای مثال هزینه تعمیر موتور جاروبرقی با ترموستات آن متفاوت است. به همین دلیل در ابتدا بهتر است با مشاورین سرویس جاروبرقی ژاو سرویس که یک تیم حرفه ای تعمیرات و فروش لوازم خانگی است تماس حاصل کنید.

4.6/5 - (234 امتیاز)

سرویس جاروبرقی در شرق تهران

پیروزی، حکیمیه، تهرانپارس، لویزان، نارمک، شیان، ارتش، سید خندان، آهنگ، رسالت، افسریه

سرویس جاروبرقی در شمال تهران

دولت، جردن، ظفر، فرمانیه، کامرانیه، جماران، میرداماد، سعادت آباد، بلوار کاوه، فرشته، آجودانیه، اندرزگو، جمشیدیه، شریعتی، آتی ساز، شهرک غرب، دیباجی، پل رومی، شمیرانات، تجریش، زرگنده، الهیه، نیاوران، زعفرانیه، پاسداران، اقدسیه، سعدآباد

سرویس جاروبرقی در غرب تهران

کن، بلوار فردوس شرق و غرب، سردار جنگل، جنت آباد (شمالی جنوبی)، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، ستارخان، آریاشهر، تهرانسر، پونک، خلیج فارس، آیت الله کاشانی، مرزداران، شهر زیبا، توحید، صادقیه

سرویس جاروبرقی در مرکز تهران

میدان ونک، جلال آل احمد، یوسف آباد، فاطمی، میدان ولیعصر، خیابان ولیعصر، انقلاب، شیخ بهایی، شهرک والفجر، مطهری، امیر آباد، عباس آباد، شهر آرا، شهرک آزمایش، گیشا، کارگر شمالی

سرویس جاروبرقی در جنوب تهران

مهرآباد، باقر شهر، ولیعصر، شادآباد، شهر ری، منیریه، شاهپور، راه آهن، خانی آباد، نازی آباد، حافظ، نواب، یافت آباد، آزادی، قزوین، ورامین، جوادیه، عبدل آباد، انقلاب، جمهوری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین