🎉 10% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر

خراب شدن جاروبرقی سامسونگ

خراب شدن جاروبرقی سامسونگ

بررسی علل خراب شدن جاروبرقی سامسونگ SAMSUNG

جاروبرقی یکی لوازم خانگی ضروری و بسیار کاربردی در منزل است که وجود آن به تمیز بودن محیط کمک می کند و حداقل دو الی سه بار در هفته مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین فرض کنید عدم مراقبت و استفاده زیاد از جاروبرقی سامسونگ منجر به خرابی آن شود… به دلیل نیاز به جاروبرقی باید در اولین فرصت به تعمیرات جاروبرقی سامسونگ پرداخت. زیرا خراب شدن جاروبرقی سامسونگ دلیلی دارد که باید آن را یافت و رفع کرد.

لذا در ادامه برخی از مهم ترین دلایل خرابی جاروبرقی سامسونگ و قطعاتی که با احتمال بیشتری دچار مشکل می شوند نیز بیان می گردند.

در صورت خراب شدن جاروبرقی سامسونگ چه باید کرد؟

در صورت خراب شدن جاروبرقی سامسونگ SAMSUNG در ابتدا باید به عیب یابی جاروبرقی بپردازید و در مرحله بعد با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ تماس حاصل نمایید تا در اولین فرصت به خوبی مشکل جاروبرقی را بیابند و آن را تعمیر کنند.

جاروبرقی سامسونگ یکی از باکیفیت ترین جاروبرقی های موجود در بازار است که از موتور قوی برخوردار است . اما جاروبرقی سامسونگ نیز ممکن است روزی خراب شود. به همین علت است که می گویند اگر نگهداری و مراقبت از لوازم خانگی انجام نشود با هر برند و مارکی که باشند می تواند خراب شوند و نیاز به تعمیرات داشته باشند. جاروبرقی سامسونگ نیز ممکن است خراب شود. در صورت خراب شدن جاروبرقی سامسونگ می توانید با ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ تماس بگیرید.

ژاو سرویس به تعمیرات جاروبرقی سامسونگ با ضمانت 1 ساله بر روی تعمیرات می پردازد و از قطعات اصلی جاروبرقی سامسونگ در تعمیرات خود استفاده می کند.

در هر کجای تهران که ساکن هستید کافی است در صورت خرابی جاروبرقی سامسونگ با ژاو سرویس تماس بگیرید و از خدمات و مشاوره رایگان کارشناسان ژاو سرویس بهره مند شوید.

خراب شدن جاروبرقی سامسونگ

کدام قطعات جاروبرقی سامسونگ نیازمند تعمیر می شوند؟

لازم به ذکر است در صورت خراب شدن جاروبرقی سامسونگ به اولین موردی که باید توجه شود قطعه خراب شده است. زیرا برخی از قطعات ممکن است با تعمیرات سطحی و عمیق تعمیر شوند اما برخی از قطعات سوخته اند و دیگر استفاده نمی شوند بنابراین باید تعویض شوند. در ادامه به بررسی قطعات جاروبرقی سامسونگ می پردازیم.

 • موتور : موتور جاروبرقی سامسونگ یکی از مهم ترین اجزای جاروبرقی می باشد. موتور باعث می شود مکش جاروبرقی زیاد شوند و ذرات را به درون خود جذب کند. خراب شدن یا نیم سوز شدن موتور باعث روشن نشدن جاروبرقی یا خاموش شدن آن هنگام کار با جاروبرقی می شود.
 • بدنه جاروبرقی : بدنه جاروبرقی سامسونگ می تواند فلزی یا پلاستیکی باشد که در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شود. این قسمت از دستگاه ، ظاهر دستگاه را نشان می دهد و دکمه روشن و خاموش ، سیم جمع کن ، موتور و لامپ در این قسمت قرار دارد. در صورت خراب شدن بدنه دستگاه باید آن را تعمیر نمایید.
 • لوله تلسکوپی جاروبرقی : یکی از قطعاتی که خراب شدن آن منجر به خراب شدن جاروبرقی سامسونگ SAMSUNG می شود. لوله تلسکوپی جاروبرقی می باشد این لوله معمولا فلزی است و یک سر آن به برس جاروبرقی و سر دیگر آن به لوله خرطومی جاروبرقی متصل می شود. اگر این قطعه خراب شود می توانید آن را تعویض نمایید.
 • فیلتر : فیلتر جاروبرقی نیز یکی از مهم ترین قطعات آن می باشد که عدم وجود فیلتر مشکلاتی برای موتور جاروبرقی ایجاد می کند. این قطعه ذرات و گرد و غبار ها را به خود جذب می کند و از ورود آن ها به محیط جلوگیری می کند.
 • برس : برس یا پارویی قسمتی از جاروبرقی می باشد که بر روی زمین قرار می گیرد و ذرات را به خود جذب می کند. در صورت خراب شدن این قطعه می توانید آن را تعویض نمایید.
 • لوله خرطومی : لوله خرطومی جاروبرقی سامسونگ از جنس پلاستیک است و ممکن است سوراخ شود بنابراین در صورت خراب شدن لوله خرطومی جاروبرقی مکش جاروبرقی کم می شود و هرچه سریعتر باید آن را تعمیر کرد.
 • پاکت یا کیسه : پاکت یا کیسه می تواند دائمی یا یکبار مصرف باشد و تمامی ذرات جمع آوری شده درون آن قرار می گیرد.
 • سیم جمع کن جاروبرقی : قسمت سیم جمع کن اگر دچار مشکل و خرابی شود. سیم جاروبرقی به خوبی جمع نمی شود به همین علت باید آن را تعمیر کرد.
مشاهده  علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک

خراب شدن جاروبرقی سامسونگ

مهم ترین و رایج ترین دلایل تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

هنگامی که جاروبرقی سامسونگ خراب می شوند باید علت آن را یافت. اما علت خراب شدن جاروبرقی سامسونگ چیست؟ در ادامه به بررسی برخی از دلایل تعمیر جاروبرقی سامسونگ می پردازیم.

 • جاروبرقی سامسونگ روشن نمی شود : هنگامی که جاروبرقی سامسونگ روشن نمی شود باید در ابتدا پریز برق را بررسی نماییم. پس از آن به بررسی موتور جاروبرقی و بلبرینگ پرداخته می شود. زیرا در صورت سوختن و نیم سوز شدن موتور جاروبرقی سامسونگ ، جاروبرقی روشن نمی شود.
 • جاروبرقی سامسونگ مکش ندارد : یکی از اصلی ترین مشکلاتی که برای جاروبرقی رخ می دهد نداشتن مکش در جاروبرقی است. پر بودن کیسه جاروبرقی ، خراب شدن فیلتر ، سوراخ بودن لوله جاروبرقی و نیم سوز بودن موتور منجر به خرابی جاروبرقی سامسونگ و نیازمند بودن آن به تعمیرات می شود.
 • جاروبرقی سامسونگ بوی سوختگی می دهد : بوی سوختگی جاروبرقی یک مشکل جدی است و نشان می دهد که یکی از قطعات جاروبرقی سوخته است. بنابراین در صورت وجود این مشکل در اولین فرصت با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید.
 • جاروبرقی سامسونگ صدای بلندی تولید می کند : گاهی اوقات صدای جاروبرقی از حد طبیعی و نرمال خود بیشتر است و این مورد نیز موجب اذیت و آزار افراد می شود که باید در اولین فرصت تعمیر و برطرف شود.

در صورت به وجود آمدن مشکلات بالا برای جاروبرقی شما باید با مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ تماس حاصل نمایید.

خراب شدن جاروبرقی سامسونگ

برترین مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

در صورت خراب شدن جاروبرقی سامسونگ و به وجود آن مشکلات برای جاروبرقی سامسونگ باید در اولین فرصت با نمایندگی یا مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ تماس حاصل نمایید.

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ می باشد که در سراسر تهران خدمات تعمیرات لوازم خانگی با ضمانت 365 روزه ارائه می دهد.

در صورت خراب شدن جاروبرقی سامسونگ چه باید کرد؟

در صورت خراب شدن جاروبرقی سامسونگ در ابتدا باید به عیب یابی جاروبرقی بپردازید و در مرحله بعد با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ تماس حاصل نمایید تا در اولین فرصت به خوبی مشکل جاروبرقی را بیابند و آن را تعمیر کنند.بدین جهت می توان با ژاو سرویس تماس حاصل نمود تا در اسرع وقت به مشکل موجود بر جاروبرقی به صورت کاملا تخصصی پرداخته شود.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ کجاست؟

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ می باشد که در سراسر تهران خدمات تعمیرات لوازم خانگی با ضمانت 365 روزه ارائه می دهد.

هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه های دقیق تعمیرات جاروبرقی سامسونگ با ژاو سرویس تماس بگیرید. زیرا هزینه تعمیرات جاروبرقی متغییر است و بستگی به میزان خرابی جاروبرقی و قطعات استفاده شده در تعمیرات را دارد.

4.6/5 - (56 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

واتس اپ phon تماس فوری واتس اپ درخواست آنلاین